Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport Fiú Megyei Döntő, Mezőkövesd, 2015. november 17.

Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport Fiú

Megyei Döntő versenykiírása 2015/2016. tanév

Mezőkövesd, 2015. november 17.

A verseny célja: A megyei bajnoki cím eldöntése.

A verseny rendezője: A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület.

 

A verseny ideje: 2015. november 17. 9.00 óra

A verseny helye: Mezőkövesd Városi Sportcsarnok

 

Továbbjutó: A megyei bajnok továbbjut az országos elődöntőbe.

Lebonyolítás: Keresztjátékos döntő.

 

Játékidő:   2x25 perc, 5 perc szünettel

 

Csapatlétszám: 14 fő játékos szerepeltethető, az a 14, akiket az első mérkőzés jegyzőkönyvébe írtak.

 

Labda: 3-as méret

 

Igazolás:  

Szükséges: Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint azon tanulók, akik nem rendelkeznek NEK-es igazolvánnyal, személyi igazolvány vagy érvényes útlevél is kötelező.  Bármely feltétel hiányában a csapatok, /csapattagok/ nem vehetnek részt a versenyen. TAJ kártya saját érdekében ajánlott.

Csapatok csak felnőtt kísérővel vehetnek részt a mérkőzéseken

Azzal, aki a nevezési lapon szerepel, vagy az iskola igazgatója Írásban megbízta. Valamelyik feltétel hiányában a csapat nem játszhat.

FIGYELEM: A DIÁKIGAZOLVÁNY elvesztése vagy megrongálódása esetén a köznevelési intézmény igazgatója által kiállított és lepecsételt fényképpel, ellátott iskolalátogatási igazolással és internetes nevezési lappal lehet részt venni.

 

Költségek: A játékvezetői díjak központilag lesz rendezve, csapatokat nem terheli költség.

 

Egyéb: Minden egyéb kérdésben a Diákolimpia és a kézilabda szabályai a mérvadók.

A csapat által a helyszínen okozott mindennemű kárért a csapatvezető anyagi felelősséggel tartozik.

 

Miskolc, 2015. november 13.

 

Béres Csaba

kézilabda szakágvez.

 

 

 

 

Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport fiú

Megyei Döntő lebonyolítási rendje 2015/2016. tanév

Mezőkövesd, 2015. november 17.

 

Csapatok:

1. Mezőkövesd Szent László Gimnázium

2. Széchenyi István Katolikus Közgazdasági Szakközépiskola

 

1. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

2. Miskolc Herman Ottó Gimnázium

 

 

Mérkőzések:

9:00          Miskolc Herman Ottó Gimnázium – Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

 

10:00 Ózd Széchenyi SZKI – Mezőkövesd Szent László Gimnázium

 

Helyosztó a 3. helyért:

11:00            Vesztes 1 ____________________ – Vesztes 2 ____________________

Helyosztó az 1. helyért:

12:00           Győztes 1 ____________________ – Győztes 2 ____________________

 

 

13:15 EREDMÉNY HIRDETÉS

 

Keresés

Partnerek