Röplabda Diákolimpia V-VI. korcsoport Leány Megyei Bajnokság 2015/2016. tanév

Röplabda Diákolimpia V-VI. korcsoport Leány

Megyei Bajnokság versenykiírása

2015/2016. tanév

A verseny célja: A megyei bajnokság lebonyolítása, a megyei döntőbe jutás eldöntése.

A verseny rendezője: A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület.

 

A mérkőzések ideje: 2015. október – november

A mérkőzések helye: A mérkőzések párosításánál elől álló iskolák csapatai.

 

Résztvevők: Az Országos Versenykiírás „Általános szabályok” szerint.

 

Csapatlétszám: 12 fő játékos + 2 fő kísérő (tanár vagy edző).

 

Lebonyolítás: A csoportmérkőzések kétfordulós bajnoki rendszerben kerülnek lebonyolításra.

A mérkőzések 3 nyert játszmáig tartanak. Libero játékos(ok) szerepeltetése engedélyezett.

 

Továbbjutás: Mindegyik csoport 1. helyezettje bejut a megyei döntőbe, a második helyezettek körmérkőzéssel döntik el a megyei döntőbe jutást.

 

Igazolás: Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint személyi igazolvány vagy érvényes útlevél kötelező.  Bármely feltétel hiányában a csapatok, /csapattagok/ nem vehetnek részt a versenyen. TAJ kártya a tanuló saját érdekében ajánlott.

A csapatok testnevelői kötelesek leadni a Nevezési lapot és a tanulók diákigazolványait a mérkőzés kezdete előtt 15 perccel a jegyzőkönyvvezetői asztalon! A mérkőzést játszó csapatok testnevelői ekkor ellenőrizzék az ellenfél Nevezési lapját és diákigazolványait! Vitás esetben kérjétek ki a szakágvezető véleményét.

 

Költségek: A játékvezetői díjat a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület fizeti.

 

Egyéb:

A mérkőzések eredeti jegyzőkönyveit a testnevelők juttassák el a szakágvezetőnek (Miskolci Herman Ottó Gimnázium 3525 Miskolc, Tízeshonvéd u. 21.) a mérkőzést követő második munkanapon 14 óráig!

A hazai csapatok juttassák el a mérkőzés eredményét e-mail útján ( Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. ) a szakágvezetőnek, legkésőbb a mérkőzést követő munkanapon (Pl.: X iskola – Y iskola 3:1 92:76).

A mérkőzések időpontjának megváltoztatása csak az ellenfél és a szakágvezető beleegyezésével lehetséges!

A csapatok kötelesek egységes és számozott sportruházatban megjelenni a mérkőzéseken.

Minden egyéb kérdésekben a MDSZ Versenykiírása és a Röplabdázás Hivatalos Játékszabályai a mérvadóak.

A Megyei Döntő tervezett időpontja: 2015. november 16-20.

 

 

Röplabda Diákolimpia V-VI. korcsoport Leány

Megyei Bajnokság csoportbeosztása és mérkőzései

2015/2016. tanév

 

 

A csoport: 1. Berzeviczy Gergely Szakközépiskola – Miskolc

2. Diósgyőri Gimnázium – Miskolc

3. Szemere Bertalan Szakközépiskola – Miskolc

4. Eötvös József Gimnázium – Tiszaújváros

 

Mérkőzések:

2015. október 8. (csütörtök) 14.45 óra Miskolc Berzeviczy – Miskolc Diósgyőri

2015. október 9. (péntek) 12.30 óra Miskolc Szemere – T.újváros Eötvös

2015. október 13. (kedd) 16.30 óra Miskolc Diósgyőri – Miskolc Szemere

2015. október 14. (szerda) 15.00 óra T.újváros Eötvös – Miskolc Berzeviczy

2015. október 15. (csütörtök) 14.45 óra Miskolc Berzeviczy – Miskolc Szemere

2015. október 15. (csütörtök) 16.30 óra Miskolc Diósgyőri – T.újváros Eötvös

2015. október 20. (kedd) 16.30 óra Miskolc Diósgyőri – Miskolc Berzeviczy

2015. október 21. (szerda) 15.00 óra T.újváros Eötvös – Miskolc Szemere

2015. november 2. (hétfő) 12.30 óra Miskolc Szemere – Miskolc Diósgyőri

2015. november 5. (csütörtök) 14.45 óra Miskolc Berzeviczy – T.újváros Eötvös

2015. november 9. (hétfő) 12.30 óra Miskolc Szemere – Miskolc Berzeviczy

2015. november 11. (szerda) 15.00 óra T.újváros Eötvös – Miskolc Diósgyőri

 

 

B csoport: 1. Avasi Gimnázium – Miskolc

2. Ferenczi Sándor Szakközépiskola – Miskolc

3. Fráter György Katolikus Gimnázium – Miskolc

4. Lévay József Református Gimnázium – Miskolc

Mérkőzések:

2015. október 8. (csütörtök) 14.45 óra Miskolc Lévay – Miskolc Fráter

2015. október 9. (péntek) 15.00 óra Miskolc Avasi – Miskolc Ferenczi

2015. október 12. (hétfő) 15.00 óra Miskolc Fráter – Miskolc Avasi

2015. október 13. (kedd) 12.30 óra Miskolc Ferenczi – Miskolc Lévay

2015. október 15. (csütörtök) 12.30 óra Miskolc Ferenczi – Miskolc Fráter

2015. október 15. (csütörtök) 14.45 óra Miskolc Lévay – Miskolc Avasi

2015. október 19. (hétfő) 15.00 óra Miskolc Fráter – Miskolc Lévay

2015. október 20. (kedd) 12.30 óra Miskolc Ferenczi – Miskolc Avasi

2015. november 4. (szerda) 16.00 óra Miskolc Avasi – Miskolc Fráter

2015. november 5. (csütörtök) 14.45 óra Miskolc Lévay – Miskolc Ferenczi

2015. november 9. (hétfő) 15.00 óra Miskolc Fráter – Miskolc Ferenczi

2015. november 11. (szerda) 16.00 óra Miskolc Avasi – Miskolc Lévay

 

 

C csoport: 1. Herman Ottó Gimnázium – Miskolc

2. Zrínyi Ilona Gimnázium – Miskolc

3. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium – Kazincbarcika

Mérkőzések:

2015. október 9. (péntek) 14.30 óra Miskolc Zrínyi – Miskolc Herman

2015. október 14. (szerda) 14.30 óra Miskolc Herman – K.barcika Szalézi

2015. október 16. (péntek) 13.00 óra K.barcika Szalézi – Miskolc Zrínyi

2015. október 21. (szerda) 14.30 óra Miskolc Herman – Miskolc Zrínyi

2015. november 4. (szerda) 13.00 óra K.barcika Szalézi – Miskolc Herman

2015. november 6. (péntek) 15.30 óra Miskolc Zrínyi – K.barcika Szalézi

 

 

Jó versenyzést kíván a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület!

 

 

Miskolc, 2015. október 5.

 

 

Kerekes Attila

szakágvezető

 

Keresés

Partnerek