Kézilabda Diákolimpia 6. korcsoport Leány Megyei Bajnokság Középdöntő lebonyolítása 2011/2012. tanév

Kézilabda Diákolimpia 6. korcsoport Leány
Megyei Bajnokság Középdöntő lebonyolítása
2011/2012. tanév

 

A verseny célja:   A megyei bajnoki cím eldöntése.
A verseny rendezője:  A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács

A verseny ideje:   2011. november 11. és 16.
A verseny helye:   Miskolc
Továbbjutó:   Minden csoport 1-2. helyezett
Lebonyolítás:  Körmérkőzéses rendszerben két csoportban.

Játékidő:     2x25 perc, 5 perc szünettel

Csapatlétszám:   14 fő játékos szerepeltethető, az a 14, akiket az első mérkőzés jegyzőkönyvébe írtak.

Labda:    2-es méret

Igazolás:     
Szükséges:   Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint személyi igazolvány vagy érvényes útlevél kötelező.  Bármely feltétel hiányában a csapatok, /csapattagok/ nem vehetnek részt a versenyen. TAJ kártya saját érdekében ajánlott.

Költségek:  Egy játékvezetői díjat az elöl álló csapat, a másik játékvezető díját a Megyei DST fizeti.

Egyéb:   Minden egyéb kérdésben a Diákolimpia és a kézilabda szabályai a mérvadók.
A csapat által a helyszínen okozott mindennemű kárért a csapatvezető anyagi felelőséggel tartozik.
Jegyzőkönyveket a Megyei DST. Címére kérem postafordultával küldeni.
Játékvezetőket a Megyei Kézilabda Szövetség küldi.
    

Miskolc, 2011. október 24.


                                                                                                   Solymosi Tamás
                                                                                                 kézilabda szakágvez.

 
Kézilabda Diákolimpia 6. korcsoport Leány
Megyei Bajnokság Középdöntő lebonyolítása
2011/2012. tanév

 

Csoportbeosztás:
A csoport   
1. Herman Ottó Gimnázium Miskolc
2. Lévay József Református Gimnázium Miskolc
3. Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc
4. Széchenyi István Szakközépiskola Ózd

Csoportmérkőzések:
2011. november 16. /szerda/ 8:30
Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium

 8:30               Herman Gimn. – Lévay Gimn.   
 9:30               Zrínyi Gimn. – Széchenyi SzKI
10:45               Lévay Gimn. – Zrínyi Gimn.
11:45               Széchenyi SzKI – Herman Gimn.
13:00               Zrínyi Gimn. – Herman Gimn.
14:00               Széchenyi SzKI – Lévay Gimn.

Továbbjutó a csoport 1-2. helyezett csapatai.


B csoport 
1. Diósgyőr-Vasgyári Szakközépiskola Miskolc
2. Szent László Gimnázium Mezőkövesd
3. Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola Miskolc
  

Csoportmérkőzések:
2011. november 11. /péntek/ 13 óra
Miskolc Egyetemi Körcsarnok

 13:00     Diósgyőr-Vasgyári SzKI – Szent László Gimn.
 14:00     Fáy SzKI – Diósgyőr-Vasgyári SzKI
 15:00     Fáy SzKI – Szent László Gimn.

Továbbjutó a csoport 1-2. helyezett csapatai.


Miskolc, 2011. október 17.        

                                                                                                    Solymosi Tamás
                                                                                                 kézilabda szakágvez.

Keresés

Partnerek