Röplabda Diákolimpia 6. kcs. Lány Megyei Bajnokság 2011/2012. tanév

Röplabda Diákolimpia VI. korcsoport Leány
Megyei Bajnokság versenykiírása
2011/2012. tanév

 

A verseny célja:   A megyei bajnokság lebonyolítása a megyei döntőbe jutás eldöntése.
A verseny rendezője:  A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács.

A mérkőzések ideje:   2011. október – december.
A mérkőzések helye:  A mérkőzések párosításánál elől álló iskolák csapatai.

Résztvevők:    Az Országos Versenykiírás „Általános szabályok” 4., 5. és 6. pontja szerint.

Csapatlétszám:   12 fő játékos + 2 fő kísérő (tanár vagy edző).

Lebonyolítás:   A csoportmérkőzések kétfordulós bajnoki rendszerben kerülnek lebonyolításra.
A mérkőzések 3 nyert játszmáig tartanak. Libero játékos(ok) szerepeltetése engedélyezett.

Továbbjutás:   Mindkét csoport 1. és 2. helyezettje bejut a megyei döntőbe, a csoportok 3., 4. és 5. helyein végző miskolci csapatok pedig további helyosztó mérkőzéseket játszanak a városi sorrend további helyezéseinek eldöntéséért.

Igazolás:  Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint személyi igazolvány vagy érvényes útlevél kötelező.  Bármely feltétel hiányában a csapatok, /csapattagok/ nem vehetnek részt a versenyen. TAJ kártya a tanuló saját érdekében ajánlott.
A csapatok testnevelői kötelesek leadni a Nevezési lapot és a tanulók diákigazolványait a mérkőzés kezdete előtt 15 perccel a jegyzőkönyvvezetői asztalon! A mérkőzést játszó csapatok testnevelői ekkor ellenőrizzék az ellenfél Nevezési lapját és diákigazolványait!

Költségek:    A játékvezetői díjat a hazai csapatok fizetik.

Egyéb:   
§ A mérkőzések eredeti jegyzőkönyveit a játékvezetők juttatják el a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanácshoz.
§ A hazai csapatok kötelesek a mérkőzés eredményét e-mail útján eljuttatni a szakágvezetőnek legkésőbb a mérkőzést követő munkanapon (Pl.: X iskola – Y iskola 3:1 92:76).
§ Az esetleges mérkőzés időpont változtatást Szlovák Aurélnak kell jelezni (46/333-626)
minimum 48 órával a kiírt mérkőzés kezdési időpontja előtt.
§ A csapatok kötelesek egységes és számozott sportruházatban megjelenni a mérkőzéseken.
§ Egyéb kérdésekben a MDSZ Versenykiírása és a Röplabdázás Hivatalos Játékszabályai a mérvadóak.
 

Röplabda Diákolimpia VI. korcsoport Leány
Megyei Bajnokság Csoportbeosztás és mérkőzésidőpontok
2011/2012. tanév


A csoport: 1. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium – Kazincbarcika
                 2. Herman Ottó Gimnázium – Miskolc
                 3. Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakképző Központ – Miskolc
                 4. Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium – Miskolc
                 5. Diósgyőri Gimnázium és Városi Pedagógiai Intézet – Miskolc

Mérkőzések: 
1. forduló: Szalézi – Diósgyőri  2011. október 19. (szerda) 14.00 óra
               Berzeviczy – Szalézi   2011. október 20. (csütörtök) 15.00 óra Helye: Fáy
               Herman – Szemere   2011. október 21. (péntek) 13.00 óra
               Berzeviczy – Diósgyőri 2011. október 25. (kedd) 15.00 óra  Helye: Fáy
               Szemere – Berzeviczy  2011. október 26. (szerda) 15.00 óra
               Diósgyőri – Herman  2011. október 27. (csütörtök) 15.00 óra
               Szalézi – Herman  2011. november. 8. (kedd) 14.00 óra
               Diósgyőri – Szemere  2011. november 10. (csütörtök) 15.00 óra
               Herman – Berzeviczy  2011. november 11. (péntek) 13.00 óra
               Szemere – Szalézi  2011. november 16. (szerda) 15.00 óra


2. forduló: Diósgyőri – Szalézi  2011. november 17. (csütörtök) 15.00 óra
               Berzeviczy – Szemere  2011. november. 17 (csütörtök) 15.00 óra Helye: Fáy
               Herman – Diósgyőri  2011. november 18. (péntek) 13.00 óra
               Szalézi – Berzeviczy  2011. november 22. (kedd) 14.00 óra
               Szemere – Herman  2011. november 23. (szerda) 15.00 óra
               Berzeviczy – Herman  2011. november 24. (csütörtök) 15.00 óra  Helye: Fáy
               Szalézi – Szemere  2011. november 29. (kedd) 14.00 óra
               Szemere – Diósgyőri  2011. november 30. (szerda) 15.00 óra
               Diósgyőri – Berzeviczy 2011. december 1. (csütörtök) 15.00 óra
               Herman – Szalézi  2011. december 2. (péntek) 13.00 óra

 

B csoport: 1. Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola – Miskolc
                 2. Zrínyi Ilona Gimnázium – Miskolc
                 3. Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon – Miskolc
                 4. Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola – Miskolc
                 5. Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola – Mezőkövesd

Mérkőzések: 
1. forduló: Szent László – Fáy   2011. október 20. (csütörtök) 14.00 óra   
               Zrínyi – Ferenczi   2011. október 21. (péntek) 14.00 óra  
               Lévay – Fáy    2011. október 21. (péntek) 15.00 óra
               Szent László – Zrínyi   2011. október 25. (kedd) 14.00 óra
               Ferenczi – Lévay   2011. október 26. (szerda) 14.30 óra
               Szent László – Ferenczi 2011. október 27. (csütörtök) 14.00 óra
               Zrínyi – Lévay   2011. október 28. (péntek) 14.30 óra
               Ferenczi – Fáy   2011. november 9. (szerda) 14.30 óra
               Lévay – Szent László  2011. november 9. (szerda) 15.00 óra
               Fáy – Zrínyi   2011. november 10. (csütörtök) 15.00 óra

 

2. forduló: Fáy – Szent László  2011. november 15. (kedd) 14.30 óra
               Ferenczi – Zrínyi  2011. november 16. (szerda) 14.30 óra
               Zrínyi – Szent László  2011. november 18. (péntek) 14.30 óra
               Fáy – Ferenczi   2011. november 22. (kedd) 14.30 óra
               Lévay – Ferenczi  2011. november 23. (szerda) 15.00 óra
               Lévay – Zrínyi   2011. november 25. (péntek) 15.00 óra
               Fáy – Lévay   2011. november 29. (kedd) 15.00 óra
               Ferenczi – Szent László 2011. november 30. (szerda) 14.30 óra
               Szent László – Lévay  2011. december 1. (csütörtök) 14.00 óra
               Zrínyi – Fáy   2011. december 2.(péntek) 14.30 óra


Miskolc, 2011. szeptember 27.

                                                                                                          Kerekes Attila
                                                                                                          Szakágvezető

Keresés

Partnerek