Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Atlétika Diákolimpia 4. kcs. Megyei Döntő csoportbeosztása - Miskolc, 2011. szeptember 27.

ATLÉTIKA ÜGYESSÉGI CSAPATBAJNOKSÁG DIÁKOLIMPIA
IV.  KORCSOPORT MEGYEI DÖNTŐ
MISKOLC, 2011. SZEPTEMBER 27.
CSOPORTBEOSZTÁS

 

 
Fiú kislabda

 A csoport                                           B csoport
 1. Miskolc Könyves 57,04                        1. Miskolc Avastetői 49,92
 2. Gesztely Csokonai 54,87                      2. Encs Zrínyi
 3. Tiszaújváros ÁAMIPSZ 53,40                3. Borsodszentgyörgy Gárdonyi
 4. Kazincbarcika Pollack 53,12                  4. Edelény Szt. Miklós
 5. Miskolc Selyemréti 52,03                     5. Sárospatak Szt. Erzsébet
 6. Sajószentpéter Központi 52,00            6. Mezőkeresztes Kossuth

 

Fiú súlylökés

 A csoport                                            B csoport
 1. Encs Zrínyi 9,80                                  1. Sárospatak II. Rákóczi 8,50
 2. Kazincbarcika Pollack 9,61                     2. Miskolc HOG 8,49 
 3. Tiszaújváros ÁAMIPSZ9,08                    3. Sajószentpéter Központi 8,00
 4. Miskolc Fényi 9,05                               4. Ózd Vasvár úti
 5. Miskolc 21. sz. 8,58                             5. Miskolc Bársony

 

Fiú távolugrás

 A csoport                                             B csoport
 1. Tiszaújváros ÁAMIPSZ 5,04                    1. Kazincbarcika Ádám 4,78 
 2. Kazincbarcika Pollack 4,89                      2. Miskolc Fényi 4,58
 3. Miskolc Könyves 4,59                            3. Encs Zrínyi 4,50
 4. Miskolc Avastetői 4,59                           4. Sajószentpéter Központi 4,30
 5. Onga Görgey 4,58                                5. Ózd Vasvár úti
 6. Miskolc 21. sz. 4,58
 

 


Lány kislabda

 A csoport                                               B csoport
 1. Bőcs Bőcsi 45,67                                    1. Miskolc 21. sz. 34,47
 2. Kazincbarcika Pollack 38,98                       2. Miskolc HOG 33,68 
 3. Sajószentpéter Központi 38,00                 3. Ózd Vasvár úti
 4. Sárospatak Szt. Erzsébet 37,5                  4. Mezőkövesd Szt. István
 5. Miskolc Vörösmarty 35,90 


Lány súlylökés

 A csoport                                                B csoport
 1. Miskolc HOG 8,42                                    1. Miskolc Bársony 7,46 
 2. Bőcs Bőcsi 7,80                                       2. Szirmabesenyő Szinyei 7,07
 3. Miskolc Vörösmarty 7,63                           3. Ózd Vasvár úti 
 4. Kazincbarcika Pollack 7,49 


Lány távolugrás

 A csoport                                                 B csoport
 1. Kazincbarcika Pollack 4,13                          1. Onga Görgey 3,76  
 2. Tiszaújváros ÁAMIPSZ 4,11                        2. Sajószentpéter Központi 3,71
 3. Miskolc Vörösmarty 3,97                            3. Bőcs Bőcsi 3,69 
 4. Miskolc HOG 3,91                                     4. Mezőkövesd Szt. István 
 5. Miskolc Könyves 3,86                                5. Ózd Vasvár úti


10 x 200 m váltófutás

 A csoport                                                  B csoport
 1. Tiszaújváros ÁAMIPSZ 4:49,0                      1. Onga Görgey
 2. Kazincbarcika Pollack  4:55,0                       2. Edelény Szt. Miklós
 3. Miskolc Fényi 4:57,0                                  3. Ózd Vasvár úti  
 4. Encs Zrínyi 4:57,0                                     4. Sárospatak II.  Rákóczi  
 5. Miskolc Könyves 5:02,0                              5. Mezőkeresztes Kossuth 
 6. Miskolc 21. sz. 5:07,0                                6. Miskolc HOG

 

Keresés

Partnerek