Duatlon Diákolimpia I-VI. korcsoport Országos Döntő megyei eredményei, Szekszárd, 2012. október 13.

Duatlon Diákolimpia I-VI. korcsoport
Országos Döntő megyei vonatkozású eredményei
Szekszárd, 2012. október 13.

 

http://www.zalaszam.hu/triatlon/verseny/2012/szekszarddua/index.htm


Megyei eredmények:
I. korcsoport fiú egyéni
7. Csörgő Kristóf (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 10:22
11. Szalai Boldizsár (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk. és AMI) 10:28
13. Rozgonyi Patrik (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 10:29
28. Sebők Péter (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 10:53
41. Kárpi Bence (Miskolc 10. Sz. Petőfi Sándor Ált. és M.-A. Két Tan. Ny. Isk.) 11:09
55. Vámosi Levente (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 11:47
66. Stift Patrik (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 12:06
69. Bodnár Attila (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 12:15
74. Nánási Bence (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 12:43
85. Vámos Balázs (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 13:37
DNS Illés Bálint (Miskolc Könyves Kálmán Ált. Isk.) DNS

I. korcsoport fiú csapat
9. Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ (Csörgő Kristóf, Sebők Péter, Stift Patrik Gábor, Bodnár Attila) 33:21
11. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. És Ált. Isk. (Rozgonyi Patrik, Vámosi Levente, Nánási Bence, Vámos Balázs) 34:59

I. korcsoport leány egyéni
7. Szabolcs Regina (Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk.) 10:52
8. Szarvas Lilla (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 10:53
16. Simon-Szabó Dóra (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 11:42
18. Kiss Eszter (Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk.) 11:50
23. Vizi Gerda (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 12:08
34. Veréb Virág (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 12:31
35. Karajz Gréta (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 12:32
42. Gacsó Viktória (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 12:47
49. Orosz Dorina (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 12:58
54. Dudás Norina (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 13:08

I. korcsoport leány csapat
2. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.  (Szarvas Lilla, Veréb Virág Enikő, Karajz Gréta, Orosz Dorina) 35:56
5. Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ (Simon-Szabó Dóra, Vizi Gerda, Gacsó Viktória, Dudás Norina) 36:37

II. korcsoport fiú egyéni
2. Kerékgyártó Csaba (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 16:00
18. Kornidesz Máté (Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és M.-A. Két Tanny. Isk.) 17:09
40. Eremiás Kristóf (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. És Ált. Isk.) 18:15
41. Vizi Viktor (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 18:18
48. Góré Szilárd (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. És Ált. Isk.) 18:29
52. Rákosi Patrik (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk. és AMI) 18:38
73. Kalmár Roland (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 19:13
78. Dridner Gábor (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. És Ált. Isk.) 19:29
88. György Patrik (Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és M.-A. Két Tanny. Isk.) 19:57
91. Varga Levente (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. És Ált. Isk.) 20:18
101. Tóth Attila (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 21:40

II. korcsoport fiú csapat
7. Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ (Kerékgyártó Csaba, Kalmár Roland Ion, Vizi Viktor Róbert, Tóth Attila) 53:31
12. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. És Ált. Isk. (Eremiás Kristóf, Góré Szilárd, Dridner Gábor, Varga Levente) 56:13

II. korcsoport leány egyéni
15. Szabó Tekla (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 18:29
21. Fülöp Sára (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk. és AMI) 18:42
22. Dohány Vanda (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 18:45
23. Tátrai Virág (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk. és AMI) 18:46
25. Tapasztó Anett (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 18:53
35. Csáki Eszter (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk. és AMI) 19:14
52. Haraszin Gréta (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk. és AMI) 20:03
55. Kalapos Laura (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 20:12
59. Kovács Karolina (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 20:42
67. Balák Csenge (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 21:01
70. Tóth Renáta (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 21:26
DNS Bata Emese (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) DNS

II. korcsoport leány csapat
6. Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ (Szabó Tekla, Dohány Vanda, Kalapos Laura Klaudia, Tóth Renáta Katalin) 57:26

III. korcsoport fiú egyéni
19. Pápai Krisztián Marcell (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 15:55
36. Hovlyák Balázs (Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és M.-A. Két Tanny. Isk.) 16:43
40. Vámos Marcell (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 16:46
49. Reyes J. Emmanuell (Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és M.-A. Két Tanny. Isk.) 16:55
50. Takács Balázs (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 16:58
53. Baranyi Bence (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 16:59
70. Polgár Patrik (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 18:01
DNS Farkas Márton (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk. és AMI) DNS

III. korcsoport fiú csapat
6. Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ (Pápai Krisztián, Takács Balázs, Baranyi Bence, Polgár Patrik) 49:52

III. korcsoport leány egyéni
5. Polgár Zsófia (Miskolc Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI) 16:40
11. Bacsa Fanni (Miskolc Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium) 17:05
20. Bóta Fruzsina (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 17:37
22. Nagy Júlia (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 17:43
24. Karczagi Nikolett (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 17:45
36. Lázár Dóra (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 18:28
DNS Juhász Virág (Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk. és AMI) DNS
DNS Kondás Enikő (Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk. és AMI) DNS
DNS Ledniczky Virág (Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk. és AMI) DNS
DNS Magyar Kata (Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk. és AMI) DNS

III. korcsoport leány csapat
5. Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ (Bóta Fruzsina, Nagy Júlia, Karczagi Nikolett, Lázár Dóra) 53:05

IV. korcsoport fiú egyéni
3. Fedák Tamás (Miskolc Andrássy Gyula Szakközépiskola) 26:52
12. Papp Péter (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 28:00
13. Feczkó Botond (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 28:01
23. Bihari Kristóf (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 28:34
34. Pákozdi Máté (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 29:39
49. Szopkó Gábor (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 31:25
59. Kibó Béla (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 32:46
65. Strébeli Péter (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 33:06
74. Szabó Zsombor (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 33:51
DNS Érsok Máté (Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk. és AMI) DNS

IV. korcsoport fiú csapat
2. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium (Papp Péter, Feczkó Botond, Bihari Kristóf, Pákozdi Máté,) 1:24:35
13. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. És Ált. Isk. (Szopkó Gábor, Kibó Béla, Strébeli Péter, Szabó Zsombor) 1:37:17

IV. korcsoport leány egyéni
16. Takács Bettina (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 33:45
17. Nagy Viktória (Mezőkövesd Mezőkövesdi ÁAMIPSZ) 33:55
24. Szopkó Barbara (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 35:03
33. Koll Vanessza (Miskolc Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI) 35:41
37. Tirts Anita (Miskolc Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI) 35:57
40. Mezőssy Melánia (Miskolc Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI) 36:19
46. Polgár Anna (Miskolc Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI) 37:54

IV. korcsoport leány csapat
7. Miskolc Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI (Koll Vanessza Vivien, Tirts Anita, Mezőssy Melánia, Polgár Anna,) 1:47:57

V. korcsoport fiú egyéni
5. Tyukodi Dániel (Miskolc Andrássy Gyula Szakközépiskola) 38:34
14. Révész Péter (Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola) 41:30
21. Herpai Ágoston (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 43:34
25. Dudás Benedek (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 44:04
37. Magyar Szabolcs (Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola) 46:47
42. Lovas Ádám Miskolc (Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola) 47:43
46. Orosz Álmos (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 48:06
47. Kurucz Dávid (Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola) 49:01
54. Gilányi Gibárt (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 55:23

V. korcsoport fiú csapat
6. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (Herpai Ágoston, Dudás Benedek, Orosz Álmos, Gilányi Gibárt) 2:15:44
7. Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola (Révész Péter, Magyar Szabolcs, Lovas Ádám, Kurucz Dávid) 2:16:00

V. korcsoport leány egyéni
8. Kertész Anna (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 48:26
12. Molnár Enikő (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 50:14
13. Bozsik Annamária (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 50:17
18. Kovács Eszter (Miskolc Herman Ottó Gimnázium) 51:09
26. Kiss Adrienn (Miskolc Herman Ottó Gimnázium) 56:20
27. Edöcsény Klára (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 57:41
31. Rózsahegyi Alexandra (Miskolc Herman Ottó Gimnázium) 1:01:04
34. Szopkó Anita (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakk. és Ált. Isk.) 1:04:05
DNS Leskó Tamara (Miskolc Herman Ottó Gimnázium) DNS – elindult!

V. korcsoport leány csapat
2. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (Kertész Anna, Molnár Enikő, Bozsik Annamária, Edöcsény Klára) 2:28:57
5. Miskolc Herman Ottó Gimnázium (Leskó Tamara, Kovács Eszter, Kiss Adrienn, Rózsahegyi Alexandra) 2:48:33

VI. korcsoport fiú egyéni
6. Fedor Lukács (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 39:48
7. Bihari Levente (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 39:50
10. Jaczkó Balázs (Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola) 40:19
14. Popik Zoltán (Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola) 41:08
16. Munkácsi Dániel (Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola) 41:24
17. Dudás Gergely (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 41:25
22. Csurilla Márton (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 42:36
29. Szűcs Richárd (Miskolc Andrássy Gyula Szakközépiskola) 45:01
34. Mester Attila (Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola) 48:39

VI. korcsoport fiú csapat
1. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (Fedor Lukács, Bihari Levente, Dudás Gergely, Csurilla Márton) 2:01:03
2. Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola (Jaczkó Balázs, Popik Zoltán, Munkácsi Dániel, Mester Attila) 2:02:51

VI. korcsoport leány egyéni
3. Polyák Zsófia (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 46:15
5. Lucák Lilla (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 49:09
8. Gilányi Valentina (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 51:20
9. Molnár Nikolett (Miskolc Herman Ottó Gimnázium) 51:29
10. Nagy Tímea (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium) 51:31
16. Tóth Adrienn (Miskolc Herman Ottó Gimnázium) 53:33
21. Csacsovszky Gyöngyi (Miskolc Herman Ottó Gimnázium) 56:01
24. Montovay Petra (Miskolc Herman Ottó Gimnázium) 1:00:26

VI. korcsoport leány csapat
1. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (Polyák Zsófia, Lucák Lilla, Gilányi Valentina, Nagy Tímea) 2:26:44
4. Miskolc Herman Ottó Gimnázium (Molnár Nikolett, Tóth Adrienn, Csacsovszky Gyöngyi, Montovay Petra) 2:41,03

Keresés

Partnerek