Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia V-VI. korcsoport Országos Döntő megyei eredményei, Budapest, 2012. október 10.

Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia V-VI. korcsoport
Országos Döntő Megyei vonatkozású eredményei 2012/2013. tanév
Budapest, 2012. október 10.

 

Eredmények:

Fiú V-VI. korcsoport magasugrás:
1. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium    1,8000
 Fedor Lukács 1995 1,90  
 Zelena Zalán 1995 1,85  
 Dudás Gergely 1995 1,80  
 Fóris Balázs 1995 1,65  
 Testnevelő: Molnár Attila    


Fiú V-VI. korcsoport távolugrás:
3. Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet   5,9850
 Mamrus Balázs 1995 6,45 +0,8 
 Répási József 1996 5,98 +1,6 
 Szabó Richárd 1994 5,91 +1,9 
 Szendrei Tamás 1994 5,60 +1,4 
 Tóth Richárd 1997 5,28 +0,6 
 Testnevelő: Pecsét Tibor  
  
9. Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium  5,6300
 Kiss Csaba 1996 5,98 +0,1 
 Budai Erik Zoltán 1995 5,77 +0,3 
 Farkas Attila 1995 5,68 +1,1 
 Kovács Zoltán 1995 5,09 +1,0 
 Takács Gábor 1994 4,86 +0,6 
 Testnevelő: Tóth Papp Tamás    


Fiú V-VI. korcsoport súlylökés:
7. Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet   11,0175
 Rózsahegyi Kornél 1997 11,58  
 Simon Mihály 1997 11,36  
 Soós Tamás 1994 10,87  
 Juhász Krisztián 1996 10,26  
 Károly Máté 1996 9,06  
 Testnevelő: Pecsét Tibor 


Fiú V-VI. korcsoport diszkoszvetés:
8. Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet   30,1350
 Rózsahegyi Kornél 1997 38,49  
 Simon Mihály 1997 30,69  
 Juhász Krisztián 1996 27,28  
 Lévai Lajos Szabolcs 1996 24,08  
     
 Testnevelő: Pecsét Tibor 


Fiú V-VI. korcsoport gerelyhajítás:
9. Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet   37,6300
 Simon Mihály 1997 43,20  
 Bodnár Attila 1996 36,20  
 Buda Szabolcs 1996 35,66  
 Nagy Gergely 1996 35,46  
 Szabó Richárd 1994 32,77  
 Testnevelő: Pecsét Tibor 


Fiú V-VI. korcsoport 4x1500 m váltófutás:
12. Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet   18:46,72
 Adámy Tamás 1996   
 Bodnár Attila 1996   
 Tóth Richárd 1997   
 Tugyi Levente 1994   
 Testnevelő: Pecsét Tibor 


Fiú V-VI. korcsoport svédváltó:
2. Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium  2:01,11
 Takács Gábor 1994   
 Budai Erik Zoltán 1995   
 Farkas Attila 1995   
 Kiss Csaba 1996   
 Testnevelő: Tóth Papp Tamás  

14. Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet   2:08,00
 Répási József 1996   
 Mamrus Balázs 1995   
 Mahovics Márk József 1995   
 Szabó Richárd 1994   
 Testnevelő: Pecsét Tibor    


Leány V-VI. korcsoport távolugrás:
10. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn.     4,5075
 Baglyos Vivien 1994 5,39 +0,7 
 Besenyei Boglárka 1996 4,52 +1,3 
 Váradi Réka 1997 4,07 0,0 
 Rácz Dóra 1996 4,05 0,0 
 Csernikovics Evelin 1996 3,72 +0,9 
 Testnevelő, felkészítő: Móth Éva    


Leány V-VI. korcsoport 4x800 m váltófutás:
11. Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet   10:57,82
 Bőhm Lilla 1994   
 Haraszti Gréta Petra 1996   
 Kostyó Vivien 1996   
 Makranczi Rebeka 1996   
 Testnevelő, felkészítő: Pecsét Tibor  


Leány V-VI. korcsoport svédváltó:
11. Miskolc, Földes Ferenc Gimn.       2:28,91
 Druzsa Dalma 1996   
 Lukács Flóra 1995   
 Gantner Petra 1997   
 Fónagy Gabriella 1995   
 Testnevelő, felkészítő: Dióssi Erika    

 

Keresés

Partnerek