Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia III-IV. korcsoport Országos Döntő megyei eredményei, Budapest, 2012. október 9.

Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia III-IV. korcsoport
Országos Döntő Megyei vonatkozású eredményei 2012/2013. tanév
Budapest, 2012. október 9.

 

Eredmények:

III-IV. korcsoport fiú távolugrás:
7. Miskolc, Avastetői Ált., Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola és AMI  5,0200
 Bordás Krisztián 1998 5,31 +2,0 
 Szegedi Dávid 1998 5,13 +0,9 
 Tricskó Patrik 1998 4,91 +1,0 
 Dudás Erik 1998 4,73 +1,4 
 Tóth Gergely 1998 4,54 +1,4 
 Testnevelő: Soós Istvánné    


III-IV. korcsoport fiú súlylökés:
7. Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 9,8225
 Váradi Patrik 1998 10,61  
 Dari Levente 1998 9,71  
 Dankó Dominik János 1998 9,49  
 Varga Dominik 1998 9,48  
 Karuczka Máté 1998 7,50  
 Testnevelő: Szabóné Korondi Ildikó  

8. Borsodszentgyörgy, Gárdonyi Géza Ált. Isk. és Óvoda Arany János Tagiskola 9,6150
 Bari Arzén 1998 11,23  
 Gömöri Péter 1998 9,73  
 Birinyi Zoltán 1998 9,10  
 Horváth Dániel 1998 8,40  
 Kovács Dávid Patrik 1999 8,30  
 Testnevelő: Tusay Tünde    
 

III-IV. korcsoport 10x200 m vegyesváltó:
2. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk.      4:40,45
 Pintér Evelin 1999   
 Polyák Márk Máté 1998   
 Borbás Liliána 1998   
 Takács Gábor 1998   
 Cselei Renáta 1999   
 Handki Zoltán 1999   
 Szobonya Csenge 1998   
 Málik Mihály András 1998   
 Skaliczki Kitti Ivett 1998   
 Lázi László 1998   
 Testnevelő: Tóthné Szepesi Éva, Béres Csaba    


III-IV. korcsoport leány távolugrás:
10. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk.      4,2375
 Pintér Evelin 1999 4,47 +1,5 
 Cserlei Renáta 1999 4,21 +0,8 
 Kovács Laura 1999 4,16 +0,5 
 Tóth Nikoletta 1998 4,11 +1,2 
 Szobonya Csenge 1998 3,98 0,0 
 Testnevelő: Tóthné Szepesi Éva, Görcsös Lászlóné    


III-IV. korcsoport leány súlylökés:
10. Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk. és Óvoda    7,9550
 Fister Csenge 1998 8,58  
 Nemes Alexandra 1998 8,52  
 Orbán Dorina 1999 7,46  
 Horváth Szonja 1998 7,26  
 Mérai Dorina 1998 7,21  
 Testnevelő: Hriczné Csordás Anikó, Sárréti Gézáné    

11. Bőcs, Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény  7,9475
 Szabó Cintia 1998 9,43  
 Kocsis Nikoletta 1999 8,27  
 Gris Judit 1999 7,13  
 Juhász Ramóna 1998 6,96  
 Juhász Luca 1998 6,94  
 Testnevelő: Dienes Anett    

 

Keresés

Partnerek