Kis iskolák Diákolimpia Országos Döntő, Pécs, 2012. június 21-23.

KIS ISKOLÁK SPORTVERSENYE DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ
ID. KOVÁTS TIBOR EMLÉKVERSENY
Pécs, 2012. június 21-23.

 

Leány kézilabda
2. Mezőnagymihály, Arany János Ált. Isk. Testnevelő, felkészítő: Farkas Kornélia


Legjobb kapus: Németh Fanni (Mezőnagymihály, Arany)


Fiú labdarúgás
11. Berente, Berentei Általános Művelődési Központ
Testnevelő, felkészítő: Mencsik Gyula


Fiú atlétika többpróba csapat
14. Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 2054 p.

Fiú atlétika többpróba egyéni
7. Pálinkás Patrik (Hidasnémeti II. Rákóczi F. Ált. Isk.) 508 p.
30. Ónodi Róbert (Hidasnémeti II. Rákóczi F. Ált. Isk.) 416 p.
57. Radványi Dániel (Hidasnémeti II. Rákóczi F. Ált. Isk.) 353 p.
64. Boldizár Péter (Hidasnémeti II. Rákóczi F. Ált. Isk.) 330 p.
80. Babik József (Hidasnémeti II. Rákóczi F. Ált. Isk.) 261 p.
90. Horváth Dávid (Hidasnémeti II. Rákóczi F. Ált. Isk.) 186 p.

Leány atlétika többpróba csapat
9. Mezőnyárád, Szederkényi Ált. Isk. 2169 p.

Leány atlétika többpróba egyéni
5. Kis Dominika (Mezőnyárád, Szederkényi Ált. Isk.) 464 p.
23. Farkas Lilla (Mezőnyárád, Szederkényi Ált. Isk.) 423 p.
57. Tóth Ivett (Mezőnyárád, Szederkényi Ált. Isk.) 339 p.
59. Bejuska Viktória (Mezőnyárád, Szederkényi Ált. Isk.) 332 p.
67. Halász Georgina (Mezőnyárád, Szederkényi Ált. Isk.) 306 p.
68. Kollár Karola (Mezőnyárád, Szederkényi Ált. Isk.) 305 p.


Fiú 600 m futás
16. Balogh Emil 1999 (Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. Isk.) 2:19,3

Leány 600 m futás
14. Farkas Lilla 1999 (Mezőnyárád, Szederkényi Ált. Isk.) 2:03,2

Fiú 800 m futás
7. Porkoláb Zoltán 1997 (Vatta, Tagisk. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Ált. Isk.) 2:23,3
12. Ráki Dávid Tibor 1997 (Ragály, Balassi Bálint Ált. Isk.) 2:28,8

Leány 800 m futás
17. Nyitrai Nikolett 1997 (Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. Isk.) 3:01,0
20. Gáspár Klaudia 1998 (Bükkzsérc, Tagisk. Mezőkövesd, MÁAMIPSZ) 3:14,4

Leány svédváltó
12. Tibolddaróc, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 3:04,3

Keresés

Partnerek