Atlétika Diákolimpia Egyéni III-IV. korcsoport Országos Döntő, Budapest, 2012. június 11-12.

Atlétika Diákolimpia Egyéni III-IV. korcsoport
Országos Döntő megyei eredményei
Budapest - NSK Szilágyi Úti Atlétikai Stadion, 2012. június 11-12.


Megyei eredmények:
60 m fiú – III. kcs.     
2. Világi Marcell 1999 Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 7,70
7. Kiss Tamás 1999 Tiszaújváros, Ált. Isk., Alapfokú Művészetoktatási és Pedagógiai-Szakmai Szolgáltató Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat 8,20
13. Kerekes Csaba 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Ált. Isk. 8,19
15. Majlát Rudolf 1999 Miskolc, Selyemréti Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 8,45
24. Fekete Balázs 2000 Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy Mihály Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 8,15
28. Szoboszlai Márton 1999 Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 8,25

600 m fiú – III. kcs.
5. Molnár Ádám Győző 1999 Ózd, Bolyky Tamás Ált. Isk. 1:37,00

Magasugrás fiú – III. kcs.
DQ Iván Levente Botond 2000 Miskolc, Hámori Waldorf Ált. Isk., Gimn. és Művészeti Iskola DQ

Távolugrás fiú – III. kcs.
2. Világi Marcell 1999 Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 5,58
10. Molnár Viktor 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Ált. Isk. 5,17
16. Majlát Rudolf 1999  Miskolc, Selyemréti Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 4,93
18. Handki Zoltán 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 4,84
25. Nagy Zsolt Dániel 1999 Emőd, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 4,71
27. Fekete Balázs 2000 Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy Mihály AMI 4,70

Kislabdahajítás fiú – III. kcs.
2. Igó Ádám 1999 Ózd, Újváros Téri Ált. Isk.  60,28
6. Molnár Ádám Győző 1999 Ózd, Bolyky Tamás Ált. Isk. 56,44
8. Handki Zoltán 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 54,76
10. Horváth Attila 1999 Onga, Görgey Artúr Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 53,85
32. Varga Kevin 1999 Miskolc, Bem József Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 45,86
35. Váradi János 1999 Edelény, Borsodi Ált. Isk. 45,12

4x100 m váltófutás fiú – III. kcs.
2. Tiszaújváros, Ált. Isk., Alapfokú Művészetoktatási és Pedagógiai-Szakmai Szolgáltató Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat 52,26
(Bodi Levente 1999, Juhász martin 2000, Kapusi Zoltán 2000, Kiss Tamás 1999)   

60 m leány – III. kcs.
25. Halász Zsófia 2000 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk. és Óvoda 8,67
28. Kui Erika 1999 Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy Mihály Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 8,69
37. Cselei Renáta 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 8,73

600 m leány – III. kcs.
6. Vámos Petra 2000 Ózd, Bolyky Tamás Ált. Isk. 1:44,84
15. Kocsis Nikoletta 1999 Bőcs, Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 1:47,87

Magasugrás leány – III. kcs.
13. Nagy Kira 1999 Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy Mihály Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 1,35
19. Kovács Gabriella 1999 Miskolc, Selyemréti Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 1,30
27. Tóth Amanda 1999 Miskolc, Herman Ottó Gimn. 1,30

Távolugrás leány – III. kcs.
26. Mezőssy Laura 1999 Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 4,47

Kislabdahajítás leány – III. kcs.
9. Vámos Petra 2000 Ózd, Bolyky Tamás Ált. Isk. 47,37
21. Csóka Georgina 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Ált. Isk. 42,13

4x100 m váltófutás leány – III. kcs.
10. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium 55,99
(Hacsi Boglárka 2000, Sallai Réka 1999, Szados Natália 1999, Homolya Panni 1999)   

100 m fiú – IV. kcs.
25. Dorony Balázs 1997 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium 12,27
26. Porkoláb Zoltán 1997 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Ált. Isk. 12,33

300 m fiú – IV. kcs.
17. Váradi Márk 1997 Emőd, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Szakiskola 42,86

1500 m fiú – IV. kcs.
15. Tóth Richárd 1997 Miskolc, Bem József Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 4:52,13

4x100 m váltófutás fiú – IV. kcs.
7. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium 48,36
(Molnár Ádám 97, Papp Péter 98, Orosz Álmos 97, Dorony Balázs 97) 
20. iskolc, 21. sz. Ált. Isk. 9,95
(Törös Roland 98, Halász Márk 97, Takács Marcell 98, Sulkovszki Marcell 97) 
21. ezőkeresztes, Kossuth Lajos Ált. Isk. 0,06
(emeter Roland 97, Sallai Máté 97, Szendrei Norbert 97, Porkoláb Norbert 97)   
22. azincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 0,08
(Málik Mihály 98, Polyák Márk 98, Sándor Áron 98, Papp Mihály 97)  

4x1000 m váltófutás fiú – IV. kcs.
1. Tszaújváros, Ált. Isk., Alapfokú Művészetoktatási és Pedagógiai-Szakmai Szolgáltató Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat 1:59,50
(Lehmann Bence 97, Béke Kornél 98, Nagy Márk 97, Csizmadia Adrián 97)   
4. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium 12:17,34
(Gilányi Gibárt 97, Kruppa Tamás 97, Horváth Pál 97, Dudás Benedek 97) 

Távolugrás fiú – IV. kcs.
16. Klein Péter János 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimn. és Diákotthon 5,60 
DQ Fegyverneki Bence 1997 Miskolc, 21. sz. Ált. Isk. DNS

Súlylökés (4 kg) fiú – IV. kcs.
14. Horváth István 1998 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 11,93

Kislabdahajítás fiú – IV. kcs.
8. Szabó András 1997 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 61,75
14. Bölkény Gábor 1997 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium 59,48
19. Lakatos László 1998 Edelény, Borsodi Ált. Isk. 58,20

100 m leány – IV. kcs.
6. Edőcs Fanni 1998 Miskolc, 21. sz. Ált. Isk. 13,19

300 m leány – IV. kcs.
6. Kis Leila 1998 Homrogd, Homrogdi Görögkatolikus Ált. Isk. és Óvoda 42,96

4x100 m váltófutás leány – IV. kcs.
8. Miskolc, 21. sz. Ált. Isk. 55,02
(Edőcs Fanni 98, Pataki Gréta 98, Siroki Krisztina 98, Domokos Dzsenifer 98)  

4x600 m váltófutás leány – IV. kcs.
9. Tiszaújváros, Ált. Isk., Alapfokú Művészetoktatási és Pedagógiai-Szakmai Szolgáltató Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat 7:43,21
(Kavicsánszki Olívia 97, Szabó Henrietta 97, Kovács Eszter 98, Filep Zsanna 98) 

Magasugrás leány – IV. kcs.
26. Torma Rebeka 1998 Tiszaújváros, Ált. Isk., Alapfokú Művészetoktatási és Pedagógiai-Szakmai Szolgáltató Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat 1,30

Távolugrás leány – IV. kcs.
15. Sándor Alexandra 1998 Emőd, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Szakiskola 4,92

Súlylökés (3 kg) leány – IV. kcs.
6. Tucsa Veronika Nikolett 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimn. és Diákotthon 10,92
14. Posta Fruzsina 1997 Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 9,23

Kislabdahajítás leány – IV. kcs.
9. Magyar Dominika 1998 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Ált. Isk. 50,37
16. Tucsa Veronika Nikolett 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimn. és Diákotthon 48,65

 

Keresés

Partnerek