Atlétika Diákolimpia Egyéni V-VI. korcsoport Országos Döntő, Budapest, 2012. június 2-3.

Atlétika Diákolimpia Egyéni V-VI. korcsoport
Országos Döntő megyei eredményei
Budapest - NSK Szilágyi Úti Atlétikai Stadion, 2012. június 2-3.


Megyei eredmények:
100 m leány - V. kcs.     
14. DNS Kecskeméti Lilla  1996 Miskolc, Herman Ottó Gimn.

200 m leány 2 if. alapján - V. kcs.    
8. Fónagy Gabriella  1995 Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 26,57

400 m leány 2 if. alapján - V. kcs.    
8. Fónagy Gabriella  1995 Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 60,66

800 m leány - V. kcs.    
7. Besenyei Boglárka  1996 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 2:29,76

100 m gátfutás (76,2 cm) leány - V. kcs.    
9. Fónagy Gabriella  1995 Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 15,44

Távolugrás leány - V. kcs.    
9. Kecskeméti Lilla  1996 Miskolc, Herman Ottó Gimn. 5,20

Súlylökés (3 kg) leány - V. kcs.    
20. Fenyvesi Diána  1995 Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 10,38

Diszkoszvetés (1 kg) leány - V. kcs.    
13. Németi Viktória  1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimn. 24,31

800 m leány - VI. kcs.    
7. Bőhm Lilla  1994 Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet 2:31,42

1500 m leány - VI. kcs.    
7. Bőhm Lilla  1994 Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet 5:13,30

100 m gátfutás (84 cm) leány  döntő - VI. kcs.    
5. Baglyos Vivien  1994 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 15,67

400 m gátfutás (76,2 cm) leány 2 if. alapján -  V-VI. kcs.    
9. Fónagy Gabriella  1995 Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 1:06,90

4x100 m leány 2 if. alapján - V-VI. kcs.    
8. Miskolc, Földes Ferenc Gimn.   54,44
 (Ferencsék Dóra 97, Fónagy Gabriella 95, Kébel Zsófia 93, Lukács Flóra 95)  

Magasugrás leány - VI. kcs.    
2. Baglyos Vivien  1994 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 1,74

Távolugrás leány - VI. kcs.    
2. Baglyos Vivien  1994 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 5,70

Gerelyhajítás (600 gr) leány - VI. kcs.    
5. Rozgonyi Réka  1993 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szki. és Szakképző Központ 34,92

100 m fiú - V. kcs.    
6. Kiss Csaba  1996 Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium 11,49
14. Mamrus Balázs  1995 Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet 11,80
20. Répási József  1996 Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet 12,17

200 m fiú 3 if. alapján - V. kcs.    
6. Kiss Csaba  1996 Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium 23,38

400 m fiú 3  if. alapján - V. kcs.    
2. Farkas Attila  1995 Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium 49,54

800 m fiú - V. kcs.    
4. Farkas Attila  1995 Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium 1:59,55

110 m gátfutás (91 cm) fiú - V. kcs.     0,0
13. Répási József  1996 Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet 16,00 

Magasugrás fiú - V. kcs.    
2. Fedor Lukács  1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium 1,99
6. Zelena Zalán  1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium 1,84

Távolugrás fiú - V. kcs.    
5. Mamrus Balázs  1995 Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet 6,44

Súlylökés (5 kg) fiú - V. kcs.    
9. Kiss Péter  1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 13,31

Diszkoszvetés (1,5 kg) fiú - V. kcs.    
12. Simon Mihály  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet 34,40

Gerelyhajítás (700 gr) fiú- V. kcs.    
9. Juhász Martin  1995 Encs, BAZ Megyei Önkormányzat Váci Mihály Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium 45,55

100 m fiú 3. ief. - VI. kcs.     0,0
31. Varga Bence  1994 Encs, BAZ Megyei Önkormányzat Váci Mihály Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium 12,00 

400 m fiú 3 if. alapján - VI. kcs.    
10. Eperjesi Gábor  1994 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimn. 51,24
14. Dobronyi Benjamin  1994 Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 52,60
18. Szabó Richárd  1994 Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet 54,93

800 m fiú - VI. kcs.    
12. Dobronyi Benjamin  1994 Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 2:05,90

4x100 m fiú 3 if. alapján - V-VI. kcs.   
3. Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium   44,31
  (Takács Gábor 94, Farkas Attila 95, Kovács Zoltán 95, Kiss Csaba 96)   
- Kazincbarcika, B-A-Z Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium    DQ
 (Simon Balázs 93, Ignácz Dániel 93, Parzignáth Gergő 93, Kovács Róbert 93)   
400 m gátfutás (91,4 cm) fiú 2 if. alapján -  V-VI. kcs.    
12. Szabó Richárd  1994 Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet 1:00,51

Magasugrás fiú - VI. kcs.    
9. Nemes József  1994 Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 1,84

Gerelyhajítás (800 gr) fiú - VI. kcs.    
7. Alexa Márk  1993 Miskolc, Diósgyőri Gimn. és Városi Pedagógiai Intézet 49,20

 

Keresés

Partnerek