Kis iskolák atlétika diákolimpia I-IV. korcsoport Megyei Döntő, Kazincbarcika, 2012. május 24.

Kis iskolák atlétika diákolimpia I-IV. korcsoport
Megyei Döntő eredményei 2011/2012. tanév
Kazincbarcika, 2012. május 24.

 

 

600 m leány
1. Farkas Lilla (Mezőkeresztes Kossuth, Mezőnyárád Szederkényi Tagisk.) 2:02,38
2. Bartók Barbara (Hangony Hangonyi György Ált. Isk.) 2:21,11
3. Kádár Katalin (Berente Berentei Általános Művelődési Központ) 2:22,20
4. Balázs Éva (Ragály Balassi Bálint Ált. Isk.) 2:22,34

600 m fiú
1. Balogh Emil (Szirmabesenyő Szinyei Merse Pál Ált. és AMI) 1:57,66
2. Béres László (Szirmabesenyő Szinyei Merse Pál Ált. és AMI) 1:59,55
3. Radványi Dániel (Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Napközi Otthonos Óvoda) 2:02,80
4. Móre Nikolasz (Mezőkövesd ÁAMIPSZ Bükkzsérci Tagisk.) 2:04,18
5. Tóth Szabolcs (Mezőkeresztes Kossuth Lajos Ált. Isk. Vatta Szemere Bertalan Tagisk.) 2:04,62
6. Mészáros Martin (Mezőkövesd ÁAMIPSZ Bükkzsérci Tagisk.) 2:10,20
7. Halász Levente (Mezőkeresztes Kossuth Lajos Ált. Isk. Mezőnyárád Szederkényi Tagisk.) 2:10,70
8. Vitányi Ádám (Igrici Tompa Mihály Ált. és Műv. Isk.) 2:11,70
9. Kapitány Sándor (Igrici Tompa Mihály Ált. és Műv. Isk.) 2:14,00
10. Hericz Levente (Berente Berentei Ált. Műv. Központ) 2:16,30
11. Gáspár Ferenc (Hangony Hangonyi György Ált. Isk.) 2:28,00

800 m leány
1. Nyitrai Nikolett (Szirmabesenyő Szinyei Merse Pál Ált. Isk.) 3:01,84
2. Gáspár Klaudia (Mezőkövesd ÁAMIPSZ Bükkzsérci Tagisk.) 3:03,89
3. Berndt Dóra (Szirmabesenyő Szinyei Merse Pál Ált. Isk.) 3:16,31
4. Kozma Katalin (Berente Berentei Ált. Műv. Központ) 3:17,90
5. Horváth Edina (Mezőnagymihály Arany János Ált. Isk.) 3:18,38

800 m fiú
1. Porkoláb Zoltán (Mezőkeresztes Kossuth Lajos Ált. Isk. Vatta Szemere Bertalan Tagisk.) 2:22,22
2. Ráki Dávid (Ragály Balassi Bálint Ált. Isk.) 2:27,95
3. Komáromi György (Mezőkeresztes Kossuth Lajos Ált. Isk. Mezőnyárád Szederkényi Anna Tagisk.) 2:32,20
4. Oláh Csaba (Ragály Balassi Bálint Ált. Isk.) 2:33,85
5. Gáspár Erika (Hangony Hangonyi György Ált. Isk.) 3:10,70

Svédváltó leány
1. Tibolddaróc II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 2:59,56
2. Szirmabesenyő Szinyei Merse Pál Ált. Isk. 3:00,58
3. Mezőkövesd ÁAMIPSZ Bükkzsérci Tagisk. 3:04,13
4. Hollóháza Istványi Ferenc Ált. Isk. 3:07,96
5. Mezőkeresztes Kossuth Lajos Ált. Isk. Vatta Szemere Bertalan Tagisk. 3:15,10
6. Berente Berentei Általános Művelődési Központ 3:17,07
7. Mezőkeresztes Kossuth Lajos Ált. Isk. Mezőnyárád Szederkényi Anna Tagisk. 3:27,09

Svédváltó fiú
1. Igrici Tompa Mihály Ált. és Művészeti Iskola 2:37,45
2. Szirmabesenyő Szinyei Merse Pál Ált. Isk. 2:39,98
3. Berente Berentei Általános Művelődési Központ 2:42,82
4. Mezőkövesd ÁAMIPSZ Bükkzsérci Tagisk. 2:45,28
5. Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Napközi Otthonos Óvoda 2:47,70
6. Mezőkeresztes Kossuth Lajos Ált. Isk. Mezőnyárád Szederkényi Anna Tagisk. 2:48,20
7. Hollóháza Istványi Ferenc Ált. Isk. 3:03,03

Többpróba leány
1. Mezőkeresztes Kossuth Lajos Ált. Isk. Mezőnyárád Szederkényi Anna Tagisk. 1923
2. Mezőnagymihály Arany János Ált. Isk. 1833
3. Berente Berentei Általános Művelődési Központ 1770
4. Mezőkeresztes Kossuth Lajos Ált. Isk. Vatta Szemere Bertalan Tagisk. 1682
5. Hollóháza Istványi Ferenc Ált. Isk. 1566
6. Szirmabesenyő Szinyei Merse Pál Ált. Isk. 1419

Többpróba fiú
1. Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 2164
2. Tibolddaróc II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 2113
3. Borsodszentgyörgy Arany János Tagisk. 2063
4. Szirmabesenyő Szinyei Merse Pál Ált. Isk. 2027
5. Berente Berentei Általános Művelődési Központ 1993
6. Mezőnagymihály Arany János Ált. Isk. 1962
7. Mezőkeresztes Kossuth Lajos Ált. Isk. Mezőnyárád Szederkényi Anna Tagisk. 1952
8. Mezőkeresztes Kossuth Lajos Ált. Isk. Vatta Szemere Bertalan Tagisk. 1868
9. Hollóháza Istványi Ferenc Ált. Isk. 1723

Keresés

Partnerek