Atlétika Többpróba Diákolimpia II. korcsoport Megyei Döntő, Kazincbarcika, 2012. május 10.

Atlétika Többpróba Diákolimpia II. korcsoport
Megyei Döntő eredményei 2011/2012. tanév
Kazincbarcika, 2012. május 10.


Többpróba Csapat II. korcsoport Fiú

1. Miskolc Jókai Jókai Mór Református Általános Iskola és AMI Miskolc 1:00,8 172 1846
Szûcs Kornél 2001 8,50 185 34,85 87 431 113 385
Bódi Máté 2001 9,40 144 35,50 89 407 101 334
Simon Soma 2001 9,40 144 37,20 94 384 90 328
Kállai Kevin 2002 9,30 148 31,70 78 393 94 320
Forrai Zoltán 2001 9,50 139 28,80 69 404 99 307
Rákosi Patrik 2002 9,80 127 23,80 54 370 84 265

2. Kazincbarcika Ádám Jenõ Ádám Jenõ Általános Iskola Kazincbarcika 1:01,9 160 1759
Kismarton Balázs 2001 8,80 171 35,75 90 420 107 368
Hamar Martin János 2001 9,80 127 39,10 100 374 85 312
Stefán Bendegúz Károly 2002 9,50 139 33,02 82 384 90 311
Magyar Máté 2002 9,40 144 33,70 84 366 82 310
Andrejkó Csaba 2001 9,50 139 32,25 79 362 80 298
Bíró Bence 2001 9,80 127 30,60 75 350 74 276

3. Tiszaújváros ÁIAMIPSZ Általános Iskola, AMPSZSZI, EPSZ Tiszaújváros 1:00,5 175 1740
Kõszegi Milán 2001 9,40 144 36,50 92 387 91 327
Molnár Zsolt 2001 9,60 135 36,20 91 380 88 314
Berta Bence Botond 2001 9,40 144 33,70 84 371 84 312
Kundrák Milán 2002 9,40 144 32,00 79 370 84 307
Garbacz Dávid 2001 9,60 135 34,50 86 370 84 305
Fenyvesi Patrik 2001 9,70 131 33,50 83 358 78 292

4. Kazincbarcika Pollack Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 1:02,6 153 1695
Emri Dániel 2001 9,10 157 28,80 69 400 97 323
Szabó Bendegúz 2001 9,80 127 40,55 105 372 84 316
Varga Ferenc Dávid 2001 9,50 139 31,90 78 398 96 313
Heresz Máté 2001 9,20 152 31,10 76 364 81 309
Bede Dominik 2001 10,1 114 33,65 84 368 83 281
Válint Krisztián 2002 9,90 123 29,35 71 347 73 267

5. Mezõkeresztes Kossuth Kossuth Lajos Általános Iskola Mezõkeresztes 1:02,3 156 1688
Orosz Róbert 2002 9,20 152 36,70 93 392 94 339
Fodor Zsombor 2001 9,30 148 30,20 73 388 92 313
Juhász Bálint 2001 9,90 123 36,15 91 391 93 307
Mészáros Zoltán 2001 9,30 148 27,95 67 355 77 292
Négyesi Attila 2001 10,0 119 35,65 90 346 72 281
Pásztor Roland 2001 9,60 135 23,90 54 370 84 273

6. Putnok Péczeli Péczeli Általános Iskola Putnok 1:03,8 141 1674
Dombi Norbert 2001 9,50 139 38,30 98 370 84 321
Kovács Kornél 2001 9,70 131 37,70 96 372 84 311
Boros Zoltán Gábor 2001 10,0 119 38,10 97 392 94 310
Csáki István 2001 9,30 148 29,00 70 382 89 307
Rigó Szabolcs 2001 10,6 94 38,80 99 386 91 284
Váraljai Zsolt Erik 2001 10,7 90 29,30 71 332 66 227

7. Miskolc Komlóstetõi Komlóstetõi Általános Iskola Miskolc 1:03,0 149 1656
Farkas Marcell 2001 9,00 161 38,40 98 394 95 354
Horváth Tamás 2001 9,60 135 33,10 82 384 90 307
Csávás Bence 2001 9,60 135 32,30 80 368 83 298
Csantavéri Richárd 2001 9,90 123 33,20 82 358 78 283
Csajbók Marcell 2001 10,1 114 32,00 79 345 72 265
Gibók Géza 2001 9,90 123 27,90 66 352 75 264

8. Edelény Szent Miklós Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvű Edelény 1:05,3 127 1650
Urbán Barna 2001 9,40 144 40,80 106 421 108 358
Restás Kristóf Erik 2002 9,30 148 31,00 76 404 99 323
Kalocsai László 2001 9,60 135 36,50 92 320 60 287
Mészáros Zsombor 2001 9,70 131 31,90 78 340 70 279
Varga Dániel 2002 10,2 110 35,20 88 357 78 276
Hódos Martin 2002 10,4 102 35,50 89 351 75 266

9. Miskolc 21-es 21.sz. Általános Iskola Miskolc 1:03,4 145 1649
Balogh Csaba 2001 9,80 127 37,70 96 381 89 312
Bernáth Balázs 2002 9,50 139 35,30 89 361 79 307
Mrva Patrik 2002 9,80 127 37,90 96 367 82 305
Kárpáti László Balázs 2001 10,1 114 35,00 88 381 89 291
Tigyi József 2001 9,40 144 23,10 52 390 93 289
Bakos Bence 2002 10,1 114 32,60 80 351 75 269

10. Encs Zrínyi Zrínyi Ilona Ált. Isk. és AMI Encs 1:04,2 137 1616
Sándor Csaba 2001 9,50 139 37,80 96 381 89 324
Dienes Márton 2001 9,60 135 32,10 79 376 86 300
Lukács Botond 2002 9,80 127 33,30 83 385 90 300
Takács Donát 2001 9,50 139 31,70 78 335 67 284
Galyas Máté 2001 10,2 110 33,90 84 356 77 271
Nagy Dániel 2001 9,80 127 27,00 64 348 73 264

11. Onga Görgey Görgey A. Általános Iskola és AMI Onga 1:06,5 115 1514
Horváth Róbert 2001 10,1 114 41,80 109 382 89 312
Baktai Balázs 2002 9,90 123 32,70 81 360 79 283
Klusóczki Dominik 2002 10,1 114 31,40 77 380 88 279
Radics Levente 2001 9,90 123 33,20 82 350 74 279
Horváth Krisztián 2001 10,5 98 31,60 78 340 70 246
Kótai Ádám 2001 10,5 98 24,05 55 320 60 213

12. Sátoraljaújhely Kazinczy Kazinczy F. Ált. Isk. Magyar-Angol KTNY Sátoraljaújhely 1:04,7 133 1481
Tánczos Csaba 2001 9,50 139 40,00 103 390 93 335
Végh Csaba 2001 10,1 114 30,50 74 384 90 278
Behina Bálint 2001 10,0 119 22,60 51 392 94 264
Aradi Adorján 2001 10,4 102 27,90 66 354 76 244
Batta Tamás 2001 10,4 102 22,50 50 352 75 227
Négyesi Csaba 2001 10,6 94 21,50 47 320 60 201

13. Sajószentpéter Központi Sajószentpéter Központi Általános Iskola Sajószentpéter 1:07,8 103 1457
Helmeczi István 2001 9,80 127 39,00 100 384 90 317
Balogh Tibor 2001 10,0 119 32,80 81 358 78 278
Makó Norbert 2002 10,1 114 30,50 74 357 78 266
Sztupák Gergõ 2002 9,80 127 30,20 73 322 61 261
Jancsurák Marcell 2001 10,4 102 27,60 66 328 64 232
Gergely Norbert 2001 10,5 98 28,10 67 332 66 231

14. Rátka Német Nemz Németi Nemzetiségi és KTNY Á. I. és Gyermekotthon Rátka 1:06,0 120 1455
Csengõ Krisztián 2001 9,40 144 34,10 85 390 93 322
Sáfrány Zalán 2001 9,60 135 31,65 78 350 74 287
Braun Árpád Áron 2001 9,60 135 28,50 68 357 78 281
Bereck Bálint 2002 10,5 98 26,15 61 332 66 225
Kozel Patrik 2002 10,7 90 25,30 59 343 71 220
Tóth Alex 2002 11,3 68 29,50 71 286 45 184

15. Hejõkeresztúr IV. Béla IV. Béla Körzeti Ált. Isk. és Napköziotth. és Óvoda Hejőkeresztúr 1:05,0 130 1393
Nagy Dávid 2001 9,50 139 39,30 101 360 79 319
Szakál Bence 2001 10,2 110 31,30 77 350 74 261
Vas Zsolt 2001 10,8 87 35,35 89 318 59 235
Honti Máté 2002 10,5 98 25,80 60 345 72 230
Kõvári Alex 2001 10,8 87 29,90 72 316 59 218
Illés Róbert 2001 11,1 75 29,25 70 325 63 208


Többpróba Csapat II. korcsoport Leány Csapat

1. Mezõkövesd ÁIAMIPSZ Mezõkövesdi Ált. és AMI, Ped. Szakszolg. Mezõkövesd 1:02,5 162 1922
Nagy Júlia 2001 8,80 196 28,33 90 424 141 427
Karczagi Nikolett 2001 9,90 143 32,88 109 395 123 375
Prókai Blanka 2001 9,80 148 28,90 93 347 93 334
Dobó Blanka 2001 9,60 157 23,65 72 361 101 330
Dohány Vanda 2002 10,1 134 24,70 76 332 84 294
Vámos Laura 2002 10,7 108 25,20 78 302 67 253

2. Sárospatak II. Rákóczi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak 1:04,2 143 1901
Vachter Fanni 2001 9,10 181 32,00 105 422 140 426
Bódi Zsanett 2001 9,90 143 33,32 111 385 116 370
Hauser Petra 2001 9,90 143 30,87 100 372 108 351
Hajdu Petra 2001 10,4 121 32,41 107 348 93 321
Szabó Eszter 2001 10,6 113 30,70 100 319 77 290
Tóth Luca Virág 2001 10,2 130 13,70 34 330 83 247

3. Kazincbarcika Pollack Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 1:04,5 140 1883
Papp Dorina 2002 9,60 157 34,05 114 388 118 389
Takács Boglárka 2001 9,90 143 28,40 91 393 122 356
Ónodi Vanessza 2001 10,0 139 31,83 105 366 104 348
Pintér Dóra 2001 10,2 130 33,00 110 357 99 339
Batki Laura 2002 10,5 117 29,70 96 356 98 311
Rácz Panna 2001 10,5 117 25,60 80 357 99 296

4. Miskolc Szent Imre Szent Imre Római Katolikus Ált. Isk. Miskolc 1:03,1 155 1838
Bacsa Fanni 2001 8,60 206 30,02 97 434 148 451
Juhász Réka 2002 9,80 148 33,00 110 354 97 355
Lenkovics Gréta 2001 10,1 134 23,50 71 374 109 314
Kövesi Karina Dóra 2002 10,5 117 23,55 72 348 93 282
Vasas Anna 2001 10,4 121 25,35 79 326 81 281
Javorek Anna Zsófia 2001 10,1 134 17,20 47 351 95 276

5. Putnok Serényi Serényi László Általános Iskola Putnok 1:03,5 150 1815
Burszán Szonja 2002 9,00 186 26,60 84 377 111 381
Lehoczki Lili 2001 9,20 176 21,35 63 367 105 344
Váradi Emília 2001 9,40 167 22,50 68 367 105 340
Seres Vanessza 2001 9,70 152 26,34 83 321 78 313
Farkas Aranka 2001 10,5 117 28,64 92 322 78 287
Lázi Fruzsina 2001 10,1 134 26,50 83 298 64 281

6. Miskolc Vörösmarty Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk. és Óvoda Miskolc 1:03,1 155 1770
Balga Lili 2001 9,30 172 27,54 87 397 124 383
Szamosfalvi Petra 2002 9,70 152 29,00 93 362 102 347
Olajos Réka 2001 9,60 157 25,70 80 371 108 345
Fülöp Gréta 2001 10,0 139 21,55 64 358 99 302
Kerepesi Zsófia 2002 11,0 96 22,39 67 317 75 238
Nagy Dalma Viktória 2001 11,1 92 21,97 65 308 70 227

7. Kazincbarcika Ádám Jenõ Ádám Jenõ Általános Iskola Kazincbarcika 1:05,2 133 1697
Szarvas Adél 2001 10,1 134 31,20 102 362 102 338
Anga Laura 2001 9,90 143 25,25 78 384 116 337
Orosz Fanni 2001 9,80 148 17,30 47 391 120 315
Gál Renáta 2001 10,4 121 27,65 88 321 78 287
Szabó Lilla Lenke 2001 10,3 126 29,30 94 303 67 287
Horváth Fanni 2001 9,90 143 16,30 44 313 73 260

8. Miskolc Jókai Jókai Mór Református Általános Iskola és AMI Miskolc 1:05,8 127 1629
Svercsók Barbara 2001 9,30 172 26,30 82 404 129 383
Dömsödi Tamara 2001 10,6 113 30,34 98 345 92 303
Csuhai Kincsõ 2001 10,4 121 24,60 76 336 87 284
Csuhai Csenge 2001 10,3 126 23,64 72 318 76 274
Zelena Zóra 2002 10,4 121 19,56 56 327 81 258

9. Encs Zrínyi Zrínyi Ilona Ált. Isk. és AMI Encs 1:05,5 130 1627
Beke Lilla 2001 9,50 162 28,90 93 388 118 373
Csapat Iskola Váltó Csapatpont
Drotár Rita 2001 9,90 143 29,08 93 342 90 326
Fekszi Orsolya 2002 10,2 130 22,30 67 328 82 279
Hanák Laura 2001 10,4 121 25,74 80 322 78 279
Krusóczki Eszter 2001 10,9 100 20,66 60 324 80 240
Polgári Léda Anna 2001 10,8 104 14,80 38 305 68 210

10. Tiszaújváros ÁIAMIPSZSZI Általános Iskola, AMPSZSZI, EPSZ Tiszaújváros 1:04,6 139 1592
Sebe Anett 2001 9,60 157 21,36 63 352 96 316
Tóth Anna 2001 10,5 117 28,93 93 337 87 297
Kalicz Petra 2001 10,0 139 21,94 65 321 78 282
Tóth Vivien 2001 10,2 130 17,50 48 361 101 279
Tóth-Papp Dóra 2002 10,2 130 21,60 64 333 85 279
Gagyi Laura Ivett 2001 10,4 121 16,63 45 326 81 247

11. Onga Görgey Görgey A. Általános Iskola és AMI Onga 1:07,5 110 1557
Orlóczki Anna 2002 10,5 117 29,35 94 360 100 311
Szabados Evelin 2002 9,50 162 20,34 59 332 84 305
Szamkó Georgina 2001 10,2 130 26,70 84 343 91 305
Molnár Szabina 2001 10,6 113 26,63 84 312 73 270
Molnár Ildikó 2001 10,5 117 19,27 55 332 84 256
Juhász Vivien 2002 10,9 100 18,90 53 343 91 244

12. Edelény Szent Miklós Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvű Isk. Edelény 1:08,2 103 1460
Varga Gréta 2001 10,0 139 25,25 78 350 95 312
Restás Kamilla Edina 2002 9,80 148 18,50 52 327 81 281
Restás Pálma Dorottya 2002 10,0 139 19,60 56 317 75 270
Ádám Anna 2002 10,5 117 22,45 67 314 74 258
Szlifka Anna 2001 10,8 104 19,12 54 321 78 236
Lengyel Ágnes 2001 11,2 88 21,98 65 288 59 212

13. Sajószentpéteri Központi Sajószentpéter Központi Általános Iskol aS ajószentpéter 1:10,5 82 1373
Helgert Milla 2001 10,2 130 26,40 83 325 80 293
Link Barbara 2001 10,4 121 19,62 56 352 96 273
Galler Melissza Anikó 2001 10,6 113 27,10 86 303 67 266
Szert Mariann Lili 2002 10,8 104 21,16 62 323 79 245
Drótos Fanni 2001 10,9 100 16,40 44 307 70 214
Sárkány Nikolett 2001 11,1 92 16,35 44 317 75 211

14. Sátoraljaújhely Magyar-Szlovák Magyar-Szlovák KTNY Á.I. és Kollégium Sátoraljaújhely 1:09,2 94 1316
Lázár Aletta Katalin 2001 10,1 134 30,90 101 367 105 340
Bársony Fruzsina 2001 10,7 108 22,75 68 318 76 252
Kazsimérszki Lívia 2002 10,8 104 16,63 45 314 74 223
Kazsimérszki Franciska 2002 10,8 104 15,16 40 295 63 207
Perei Anett Kinga 2002 11,0 96 13,38 33 310 71 200

15. Ároktõ Dr. Mészáros Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola Ároktõ 1:12,7 62 1125
Kiss Martina 2002 10,4 121 18,30 51 338 88 260
Lakatos Dzsefiner Laura 2001 10,6 113 26,62 84 251 38 235
Kolompár Nikoletta 2001 11,1 92 21,66 64 306 69 225
Ecsedi Alíz Ágnes 2001 11,9 60 22,44 67 282 55 182
Berki Vanessza 2001 11,4 80 14,50 37 262 44 161

 

Egyéni Összetett II. korcsoport Fiú
Versenyzõ Szül. Iskola Város Összpont
1. Szûcs Kornél 2001 Jókai Mór Református Általános Iskol Miskolc 385
2. Iván Zsombor Álmos 2001 Hámori Waldorf Ált. Isk., Gimn. és Mûv .M iskolc 369
3. Kismarton Balázs 2001 Ádám Jenõ Általános Iskola Kazincbarcika 368
4. Lakatos László 2001 Általános Iskola és Óvoda Kesznyéten 359
5. Urbán Barna 2001 Szent Miklós Görögkatolikus Kéttann Edelény 358
6. Dobos Edvin 2001 Fazekas Úti Általános Iskola és AMI Miskolc 358
7. Farkas Marcell 2001 Komlóstetõi Általános Iskola Miskolc 354
8. Orosz Róbert 2002 Kossuth Lajos Általános Iskola Mezõkeresztes 339


Egyéni Összetett II. korcsoport Leány
Versenyzõ Szül. Iskola Város Összpont
1. Bacsa Fanni 2001 Szent Imre Római Katolikus Ált. Isk. Miskolc 451
2. Nagy Júlia 2001 Mezõkövesdi Ált. és AMI, Ped. Szaksz Mezõkövesd 427
3. Vachter Fanni 2001 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak 426
4. Gál Viktória 2001 Újváros Téri Ált. Isk. Ózd 413
5. Papp Dorina 2002 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 389
6. Svercsók Barbara 2001 Jókai Mór Református Általános Iskol Miskolc 383
7. Balga Lili 2001 Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk. Miskolc 383
8. Burszán Szonja 2002 Serényi László Általános Iskola Putnok 381


Képek a galériában!

Keresés

Partnerek