Atlétika Többpróba Diákolimpia 3. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2012. május 7.

Atlétika Többpróba Diákolimpia III. korcsoport
Megyei Döntő eredményei 2011/2012. tanév
Miskolc, 2012. május 7.


Többpróba Csapat Jegyzõkönyv - III. Kcs.Fiú
Csapat Iskola Csapatpont

1 Miskolc Könyves Könyves Kálmán Általános Iskola Miskolc 2883
Világi Marcell 1999 7,90 214 51,04 139 534 167 1:43,80 191 711
Zsoldos Richárd 1999 8,80 171 46,00 123 453 124 1:55,30 152 570
Matyi Konrád 1999 8,50 185 40,80 106 453 124 1:56,10 150 565
Knyizsák Tamás 2000 8,60 180 40,80 106 454 125 1:55,80 151 562
Lukács Attila 2000 9,50 139 39,38 101 420 107 2:03,20 128 475
Doszpoly Milán 2000 8,90 166 31,06 76 410 102 2:05,10 122 466

2 Kazincbarcika Pollack Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 2810
Handki Zoltán 1999 8,50 185 53,04 146 490 143 1:58,90 141 615
Czagány Ádám 1999 8,30 194 39,98 103 414 104 1:45,50 186 587
Varga Dominik 1999 8,50 185 39,13 100 406 100 1:49,20 173 558
Antal András 1999 8,60 180 41,39 108 390 93 1:57,60 145 526
Székely Levente 1999 8,60 180 34,72 87 434 115 1:58,70 142 524
Bodnár Martin 1999 9,20 152 45,93 122 405 100 2:01,90 132 506

3 Tiszaújváros ÁIAMPSZSZI Általános Iskola, AMPSZSZI, EPSZ Tiszaújváros 2725
Kiss Tamás 1999 8,00 209 40,10 103 509 153 2:02,80 129 594
Tóth-Papp Tamás 1999 8,60 180 40,90 106 424 109 1:54,30 156 551
Kapusi Zoltán 2000 8,70 175 42,57 111 455 125 2:03,50 127 538
Ferenczi Viktor 1999 8,60 180 38,48 98 436 116 2:01,80 132 526
Bódi Levente 1999 8,50 185 34,02 85 437 116 2:02,60 130 516
Gubányi Péter 1999 9,50 139 34,62 87 455 125 2:04,80 123 474

4 Mezõkeresztes Kossuth Kossuth Lajos Általános Iskola Mezõkeresztes 2697
Molnár Viktor 1999 8,40 189 52,70 145 486 141 1:49,70 171 646
Nagy Ádám 1999 9,00 161 42,14 110 408 101 1:55,40 152 524
Kerekes Csaba 1999 8,30 194 33,78 84 400 97 1:56,90 147 522
Majoros Kristóf Zsolt 1999 9,10 157 39,16 100 430 113 1:59,30 140 510
Berlák Adrián Dávid 2000 8,80 171 36,74 93 390 93 1:59,90 138 495
Dósa Krisztofer 1999 9,40 144 36,90 93 423 109 1:59,60 139 485

5 Alsózsolca Herman Herman Ottó Ált. Isk. és AMI Alsózsolca 2609
Csontos Róbert 1999 8,40 189 52,53 144 471 133 1:49,80 171 637
Balog Viktor 2000 8,60 180 40,18 104 451 123 1:57,70 145 552
Vaszily Szabolcs 1999 8,70 175 38,81 99 410 102 2:02,00 132 508
Bódi Erik 1999 9,10 157 36,96 94 384 90 2:00,07 138 479
Kiss Bence Gábor 1999 9,20 152 36,33 92 355 77 2:08,40 112 433
Szegõ Patrik 1999 9,40 144 34,10 85 363 80 2:14,20 96 405

6 Edelény Szt. Miklós Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvû Ált. Isk. Edelény 2567
Tóth Roland 1999 8,30 194 45,71 122 433 114 1:59,90 138 568
Berecz Adrián 1999 8,90 166 47,27 127 434 115 1:56,30 149 557
Kovács Patrik 2000 9,20 152 40,48 105 416 105 2:04,50 124 486
Hódos Patrik 1999 9,10 157 33,94 85 402 98 1:58,90 141 481
Demján Máté 1999 8,80 171 34,94 87 403 99 2:06,50 118 475
Loj Balázs 2000 8,90 166 37,27 94 385 90 2:16,10 91 441

7 Miskolc Herman Herman Ottó Általános Iskola és AMI Miskolc 2548
Fekete Balázs 2000 8,20 198 44,40 117 484 140 1:55,10 153 608
Gellérfi Roland 1999 8,70 175 41,68 108 410 102 2:05,70 121 506
Schmidt Gábor 1999 8,60 180 34,82 87 420 107 2:07,60 115 489
Horváth Levente 1999 9,00 161 37,25 94 423 109 2:08,60 112 476
Csemer Dániel 1999 9,00 161 35,40 89 412 103 2:07,20 116 469
Orosz Dániel 1999 9,40 144 36,10 91 397 96 2:06,90 117 448

8 Ózd Bolyki Bolyki Tamás Általános Iskola Ózd 2382
Molnár Ádám Gyõzõ 1999 8,70 175 51,10 139 411 103 1:46,90 181 598
Vámos Áron 1999 9,10 157 35,98 91 350 74 1:58,10 144 466
Kerekes Roland 1999 9,70 131 48,18 130 364 81 2:07,00 117 459
Tóth Patrik Róbert 2000 9,40 144 39,46 101 368 83 2:05,90 120 448
Farkas Bence 2000 9,00 161 35,84 90 344 71 2:16,90 89 411
Tóth Marcell 1999 9,40 144 34,82 87 350 74 2:11,90 102 407

9 Encs Zrínyi Zrínyi Ilona Ált. Isk. és AMI Encs 2340
Lakatos Norbert 1999 9,30 148 45,92 122 408 101 2:04,20 125 496
Ivancsó Tamás 1999 8,50 185 40,46 104 414 104 2:12,20 101 494
Beke Máté 1999 8,90 166 39,51 101 433 114 2:13,30 98 479
Ferenczi Viktor 1999 9,10 157 34,12 85 410 102 2:06,80 117 461
Teleki Gábor 1999 9,30 148 41,12 107 333 66 2:16,80 89 410
Radics Dominik 1999 9,60 135 33,52 83 334 67 2:06,20 119 404

10 Edelény Borsodi Borsodi Általános Iskola Edelény 2306
Szajkó Péter 1999 9,00 161 45,28 120 410 102 1:56,70 148 531
Horváth Krisztofer 2000 8,90 166 42,42 111 408 101 2:14,70 94 472
Menyhárt Krisztián Dominik 1999 9,00 161 35,98 91 390 93 2:10,10 107 452
Váradi János 1999 9,00 161 43,16 113 357 78 2:19,00 84 436
Virágh Adrián 1999 9,40 144 39,00 100 353 76 2:14,40 95 415

11 Hejõkeresztúr IV. Béla IV. Béla Körzeti Ált. Isk. és Napköziotth. Óvoda Hejõkeresztúr 2223
Csörsz János 1999 9,50 139 41,05 106 404 99 2:00,20 137 481
Horváth Bertalan 2000 9,10 157 42,75 112 410 102 2:10,60 106 477
Vámos Péter 2000 9,30 148 35,17 88 377 87 2:00,80 135 458
Rusz Ferenc 1999 9,40 144 39,77 102 338 69 2:09,40 109 424
Merucza Árpád 1999 10,1 114 40,20 104 380 88 2:21,70 77 383
Kupcsok Lõrinc 2000 9,50 139 29,17 70 360 79 2:21,50 77 365

12 Sajókeresztúr Eötvös Eötvös József Általános Iskola Sajókeresztúr 2060
Konyha Zsolt 1999 8,50 185 42,72 112 394 95 2:14,40 95 487
Urbán Krisztián 1999 9,30 148 44,91 119 377 87 2:15,30 93 447
Sípos Sándor 1999 9,30 148 39,44 101 370 84 2:15,00 94 427
Kaufmann Viktor 2000 10,0 119 36,50 92 310 56 2:16,20 91 358
Gyöngyösi Márk 1999 10,0 119 32,28 80 355 77 2:26,60 65 341

13 Sárospatak II. Rákóczi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak 2017
Darmos Ábel 1999 9,20 152 33,60 83 337 68 2:03,90 126 429
Fazekas Ádám 1999 9,60 135 38,36 98 383 90 2:10,80 105 428
Balogh Máté 2000 9,50 139 39,90 103 392 94 2:19,10 83 419
Dékány Kolos 2000 9,20 152 33,36 83 360 79 2:20,30 80 394
Kocsik Dániel 2000 9,70 131 34,82 87 358 78 2:32,10 51 347
Méhész Kolos 2000 10,0 119 39,88 103 356 77 2:38,30 34 333

 

Többpróba Csapat Jegyzõkönyv - III. Kcs. Leány
Csapat Iskola Csapatpont

1 Kazincbarcika Pollack Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 2940
Cselei Renáta 1999 8,80 196 39,84 139 433 147 2:07,20 145 627
Hora Nikolett 1999 9,40 167 38,03 131 396 124 1:53,60 195 617
Kovács Laura 1999 8,80 196 37,74 130 432 147 2:08,90 139 612
Molnár Zsófia 1999 9,30 172 37,11 127 385 116 2:10,30 134 549
Ónodi Vanda 1999 9,20 176 32,62 108 380 113 2:09,10 138 535
Hegedûs Eszter 2000 9,60 157 31,46 103 381 114 2:29,30 74 448

2 Bõcs Általános és Szakiskola Bõcsi Általános és Szakiskola, AMI Bõcs 2732
Kocsis Nikoletta 1999 8,60 206 37,45 129 412 134 1:52,30 199 668
Stefán Dorottya 2000 9,10 181 36,25 124 396 124 2:12,50 127 556
Zsámba Szimonetta 1999 9,20 176 29,77 96 363 102 2:09,60 137 511
Gris Judit 1999 9,50 162 30,71 100 375 110 2:10,00 135 507
Deák Klaudia 2000 9,60 157 38,24 132 340 89 2:16,90 112 490
Bandzsók Alexandra 1999 9,80 148 31,56 103 350 95 2:15,90 116 462

3 Mezõkeresztes Kossuth Kossuth Lajos Általános Iskola Mezõkeresztes 2722
Csóka Georgina 1999 9,40 167 43,62 156 392 121 2:06,30 148 592
Farkas Lilla 1999 9,00 186 32,53 108 398 125 2:03,10 159 578
Kerekes Liliána 2000 9,50 162 36,58 125 362 102 2:08,90 139 528
André Antónia 2000 9,70 152 36,20 123 334 85 2:04,30 155 515
Kiss Patrícia 1999 9,00 186 25,10 78 407 131 2:16,40 114 509
Buglyó Szabina Martina 2000 9,70 152 32,20 106 392 121 2:13,90 122 501

4 Miskolc Vörösmarty Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk. és Óvo dMai skolc 2623
Halász Zsófia 2000 8,50 212 33,16 110 418 138 1:58,40 177 637
Bûdi Julianna 2000 9,00 186 27,47 87 402 127 2:11,50 130 530
Orbán Dorina 1999 9,40 167 29,35 94 371 108 2:09,00 139 508
Billik Réka 1999 9,10 181 30,50 99 370 107 2:19,30 104 491
Bogdányi Zita 2000 9,90 143 27,17 86 338 88 2:08,60 140 457
Kovács Nikoletta 1999 9,70 152 31,62 104 335 86 2:17,90 109 451

5 Edelény Szent Miklós Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvû Ált. Isk. Edelény 2600
Csóti Barbara 1999 8,60 206 35,65 121 393 122 2:06,20 148 597
Miczán Beáta 2000 9,20 176 32,92 109 350 95 2:04,02 156 536
Hargitai Barbara 2000 9,40 167 33,12 110 360 100 2:11,90 129 506
Lõrincz Tekla 2000 9,10 181 21,75 65 344 91 2:06,40 147 484
Nagy Dorottya 1999 9,30 172 28,73 92 338 88 2:13,20 125 477
Forgony Bíborka 2000 9,40 167 26,22 82 342 90 2:10,20 135 474

6 Miskolc Komlóstetõi Komlóstetõi Általános Iskola Miskolc 2510
Vörösházi Jázmin 1999 9,10 181 35,26 119 421 140 1:59,60 172 612
Korpa Brigitta 2000 9,40 167 34,75 117 388 118 2:14,20 121 523
Vörösházi Gréta 2000 9,10 181 24,05 74 396 124 2:11,50 130 509
Méhész Zsófia 2000 9,40 167 21,79 65 358 99 2:18,40 107 438
Hajdú Kata 1999 9,80 148 26,37 83 348 93 2:19,50 104 428
Németh Viktória 1999 9,60 157 27,31 86 340 89 2:32,60 64 396

7 Tiszaújváros ÁIAMPSZSZI Általános Iskola, AMPSZSZI, EPSZ Tiszaújváros 2378
Sárga Petra 2000 8,80 196 31,38 103 416 136 2:06,70 146 581
Baranyai Bettina 1999 9,50 162 24,85 77 361 101 2:10,40 134 474
Máté Krisztina 1999 9,40 167 28,12 90 356 98 2:17,60 110 465
Bede Enikõ 2000 9,40 167 25,58 80 385 116 2:25,90 84 447
Kiss Liliána 2000 9,80 148 25,89 81 317 75 2:18,60 107 411

8 Miskolc Jókai Jókai Mór Református Általános Iskola és AMI Miskolc 2320
Eperjesi Nóra 1999 8,90 191 32,92 109 406 130 2:08,20 141 571
Zádeczki Luca 2000 8,80 196 28,14 90 392 121 2:13,00 125 532
Györki Bianka 2000 9,60 157 31,77 104 342 90 2:30,50 70 421
Fürjes Eszter 2000 9,90 143 26,36 83 330 83 2:21,90 96 405
Bubenkó Lilla 2000 9,50 162 21,30 63 324 80 2:25,30 86 391
Majoros Mira 2000 10,0 139 30,81 100 330 83 2:30,80 69 391

9 Sajószentpéter Központi Sajószentpéter Központi Általános Iskola Sajószentpéter 2248
Link Szilvia 1999 9,60 157 29,62 95 357 99 2:04,80 153 504
Ötvös Réka 2000 9,50 162 31,86 105 364 103 2:17,10 112 482
Heidrich Marysol 1999 9,20 176 26,35 83 357 99 2:19,60 103 461
Balogh Rita 2000 9,50 162 27,12 86 354 97 2:31,90 66 411
Sinkovics Szabina 2000 9,70 152 27,63 88 308 70 2:27,20 80 390
Batta Titanilla 1999 10,2 130 22,28 67 310 71 2:29,50 73 341

10 Sárospatak II. Rákóczi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak 2117
Fodor Zsófia 1999 9,10 181 33,62 112 332 84 2:07,30 144 521
Krenyitszki Sarolta 2000 9,70 152 29,15 94 341 89 2:18,30 108 443
Perényi Júlia 1999 9,60 157 28,48 91 331 84 2:23,70 91 423
Szemán Ramóna 1999 9,80 148 29,52 95 322 78 2:22,60 94 415
Csoma Csenge 2000 10,0 139 17,38 48 292 61 2:31,70 67 315

11 Encs Zrínyi Zrínyi Ilona Ált. Isk. és AMI Encs 2105
Tóth Petra 2000 9,10 181 21,58 64 371 108 2:06,60 147 500
Molnár Violetta 2000 10,0 139 30,15 97 333 85 2:14,50 120 441
Simon Bianka 1999 9,90 143 27,76 88 337 87 2:23,90 90 408
Kertész Luca 1999 9,00 186 20,18 58 328 82 2:36,10 53 379
Hidi Boglárka 1999 9,70 152 23,46 71 348 93 2:33,40 61 377
Szabó Dorina 1999 9,90 143 24,69 76 304 68 2:31,50 67 354

12 Sátoraljaújhely Kazinczy Kazinczy F. Ált. Isk. Magyar-Angol KTNY és AMI Sátoraljaújhely 1800
Bukó Klaudia 1999 9,90 143 21,46 63 342 90 2:11,20 131 427
Pandák Viktória 1999 9,70 152 20,70 60 370 107 2:36,70 51 370
Matisz Blanka 2000 10,0 139 19,67 56 332 84 2:26,60 82 361
Titkó Mercédesz 2000 10,0 139 24,94 77 286 57 2:36,90 51 324
Novák Fruzsina 2000 10,3 126 18,28 51 318 76 2:32,30 65 318
Négyesi Elizabet 1999 10,1 134 15,27 40 304 68 2:29,60 73 315

13 Hejõbába Zrínyi Zrínyi Ilona Általános Iskola Hejõbába 1437
Jablonszky Vanessza 2000 11,0 96 29,57 95 284 56 2:23,60 91 338
Mustea Gabriella 1999 10,7 108 21,84 65 313 73 2:25,90 84 330
Ladányi Ramóna 2000 10,8 104 23,13 70 287 58 2:33,30 62 294
Bodnár Bianka 2000 10,7 108 17,43 48 270 48 2:32,00 66 270
Hangó Alexandra 2000 11,8 64 21,21 62 256 40 2:41,10 39 205


Egyéni Összetett Jegyzõkönyv - III.korcsoport Fiú
1. Világi Marcell 1999 Könyves Kálmán Általános Iskola Miskolc 711
2. Molnár Viktor 1999 Kossuth Lajos Általános Iskola Mezõkeresztes 646
3. Majlát Rudolf 1999 Selyemréti Általános és Magyar- Angol KTNY Isokla Miskolc 644
4. Csontos Róbert 1999 Herman Ottó Ált. Isk. és AMI Alsózsolca 637
5. Handki Zoltán 1999 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 615
6. Fekete Balázs 2000 Herman Ottó Általános Iskola és AMI Miskolc 608
7. Molnár Ádám Gyõzõ 1999 Bolyki Tamás Általános Iskola Ózd 598
8. Kiss Tamás 1999 Általános Iskola, AMPSZSZI, EPSZ Tiszaújváros 594

 

Egyéni Összetett Jegyzõkönyv - III.korcsoport Leány
1. Kocsis Nikoletta 1999 Bõcsi Általános és Szakiskola, AMI Bõcs 668
2. Vámos Petra 2000 Bolyki Tamás Általános Iskola Ózd 646
3. Halász Zsófia 2000 Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk. és Óvoda Miskolc 637
4. Cselei Renáta 1999 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 627
5. Hora Nikolett 1999 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 617
6. Kovács Laura 1999 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 612
7. Vörösházi Jázmin 1999 Komlóstetõi Általános Iskola Miskolc 612
8. Csóti Barbara 1999 Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvû Ált. Isk. Edelény 597

Képek a galériában találhatók.
A részletes jegyzőkönyvek a letöltések/Diáksport/versenykiírások menüpontban találhatók.

Keresés

Partnerek