Labdarúgás Diákolimpia Fiú I és II. korcsoport Megyei Döntő, Kazincbarcika, 2012. április 26.

Labdarúgás Diákolimpia Fiú I és II. korcsoport 
Megyei Döntő eredményei 2011/2012. tanév
Kazincbarcika, 2012. április 26.

Labdarúgás Diákolimpia Fiú I. korcsoport 
Megyei Döntő eredményei 2011/2012. tanév
Kazincbarcika, 2012. április 26.

 

Csapatok:

1. Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola
2. Miskolc Avastetői Általános Iskola
3. Mezőkövesd ÁAMIPSZ
4. Sajóvámos Arany János Általános Iskola
 


JÁTÉKREND

Játékidő                       Mérkőzések                          Eredmény
9.00 1 Kazincbarcika Pollack   - 4 Sajóvámos Arany         2-0 (X)
9.30 2 Miskolc Avastetői       - 3 Mezőkövesd ÁAMIPSZ   2-0 (Y)

3. helyért:
10.00 X vesztes Sajóvámos Arany  - Y vesztes Mezőkövesd ÁAMIPSZ 1-4

1. helyért:
10.30 X győztes Kazincbarcika Pollack  - Y győztes Miskolc Avastetői 5-0


Végeredmény                                                  Testnevelő
1. Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola         Barna Imre

2. Miskolc Avastetői Általános Iskola                       Suhajda Ferenc
3. Mezőkövesd ÁAMIPSZ                                     Kubinyi József
4. Sajóvámos Arany János Általános Iskola              Zupkó Péter


Nevezett és részt vett a körzeti versenyrendszerben 44 csapat. 


Labdarúgás Diákolimpia Fiú II. korcsoport 
Megyei Döntő lebonyolítási rendje 2011/2012. tanév
Kazincbarcika, 2012. április 26.


Csapatok:

1. Bőcs Bőcsi Általános Iskola és Szakiskola
2. Miskolc Jókai Mór Református Általános Iskola
3. Tiszaújváros ÁIAMISZ
4. Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola


  
JÁTÉKREND

Játékidő                         Mérkőzések                         Eredmény
9.00 1 Bőcs Bőcsi               - 4 Kazincbarcika Pollack       2-3 (X)
9.40 2 Miskolc Jókai             - 3 Tiszaújváros ÁIAMISZ     3-0 (Y)

3. helyért:
10.20 X vesztes Bőcs Bőcsi  - Y vesztes Tiszaújváros ÁIAMISZ 4-5

1. helyért:
11.00 X győztes Kazincbarcika Pollack  - Y győztes Miskolc Jókai  2-5


Végeredmény                                               Testnevelő
1. Miskolc Jókai Mór Református Általános Iskola    Filepkó Richárd
2. Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola       Béres Csaba
3. Tiszaújváros ÁIAMISZ                                    Kurucz Gábor
4. Bőcs Bőcsi Általános Iskola és Szakiskola           Simon Attila

 

Nevezett és részt vett a körzeti versenyrendszerben 74 csapat.

További képek a galériában!

Keresés

Partnerek