Atlétika Mezei Futás Diákolimpia Országos Döntő, Gödöllő, 2012. április 17.

Atlétika Mezei Futás Diákolimpia III-VI. korcsoport
Országos Döntő megyei eredményei
Gödöllő, 2012. április 17.

 


2012. április 17-én került lebonyolításra Gödöllőn a Mezei futó diákolimpia országos döntője. A megnyitón részt vett Deák György, az MDSZ elnöke, Egri Gyula, a Pest Megyei Diáksport Szövetség elnöke, és Pecze Dániel, Gödöllő Város sporttanácsnoka.

Deák György úr köszöntőjét követően a versenyzők váltak főszereplőkké, hiszen a III., IV., V., és VI. korcsoportos leányoknak és fiúknak kellett a szeles, borús, ám esőmentes időjárási körülmények között teljesíteniük a meghatározott távokat. A gödöllői mezei futó versenyen 1322-en értek célba.


Megyei eredmények:

Fiú III. korcsoport csapat:
34. Miskolc Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola 617
35. Miskolc Bem József Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 617

Fiú III. korcsoport egyéni:
41. Vad Gergely (Miskolc Bem József Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény) 09:43,87
61. Orosz Gergő (Miskolc Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola) 09:58,12
170. Szolnoki Roland (Miskolc Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola) 10:42,87
179. Bor Zsolt (Miskolc Bem József Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatatási Intézmény) 10:49,87
188. Gál Dominik (Miskolc Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola) 10:58,12
191. Szoboszlai Tamás (Miskolc Bem József Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatatási Intézmény) 11:01,87
198. Mihók Márton (Miskolc Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola) 11:05,88
206. Varga Kevin (Miskolc Bem József Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatatási Intézmény) 11:28,62
214. Pataki Attila (Miskolc Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola) 11:43,62
219. Kovács Dominik (Miskolc Bem József Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatatási Intézmény) 12:02,62

Leány III. korcsoport csapat:
24. Kazincbarcika Pollack Mihály Ált. Isk. 487
29. Miskolc Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk. és Óvoda 536

Leány III. korcsoport egyéni:
26. Guzi Blanka (Kistokaj Általános Művelődési Központ Kistokaj) 08:16,40
36. Mátyus Lili (Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény) 08:23,12
54. Putnóczky Dorka (Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény) 08:36,27
59. Hora Nikolett (Kazincbarcika Pollack Mihály Ált. Isk.) 08:39,12
66. Kőrösi Dorina (Kazincbarcika Pollack Mihály Ált. Isk.) 08:41,14
112. Halász Zsófia (Miskolc Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk. és Óvoda) 09:03,37
119. Orbán Dorina (Miskolc Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk. és Óvoda) 09:06,63
141. Bogdányi Zita (Miskolc Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk. és Óvoda) 09:24,37
164. Makranczi Léda (Miskolc Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk. és Óvoda) 09:45,62
171. Ónodi Vanda (Kazincbarcika Pollack Mihály Ált. Isk.) 09:52,87
188. Billik Réka (Miskolc Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk. és Óvoda) 10:16,64
191. Cselei Renáta (Kazincbarcika Pollack Mihály Ált. Isk.) 10:35,38
196. Vigh Loretta (Kazincbarcika Pollack Mihály Ált. Isk.) 10:44,12

Fiú IV. korcsoport csapat:
1. Tiszaújváros ÁIAMPSzSz Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat 122
(A csapat tagjai: 3. Lehmann Bence 00:14:16, 4. Csizmadia Adrián 00:14:21, 51. Béke Kornél 00:15:43, 64. Fróna Ákos 00:15:51)

Fiú IV. korcsoport egyéni:
3. Lehmann Bence (Tiszaújváros ÁIAMPSzSZ Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat) 14:16,35
4. Csizmadia Adrián (Tiszaújváros ÁIAMPSzSZ Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat) 14:21,35
7. Tóth Róbert (Miskolc Földes Ferenc Gimn.) 14:31,36
18. Tóth Richárd (Miskolc Bem József Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény) 15:04,60
51. Béke Kornél (Tiszaújváros ÁIAMPSzSZ Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat) 15:43,35
64. Fróna Ákos (Tiszaújváros ÁIAMPSzSZ Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat) 15:51,11

Leány IV. korcsoport csapat:
15. Tiszaújváros ÁIAMPSzSz Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat 401

Leány IV. korcsoport egyéni:
41. Hozdik Eszter (Miskolc Jókai Mór Református Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény) 10:29,86
66. Hugyecz Laura (Miskolc Komlóstetői Ált. Isk.) 10:57,62
90. Filep Zsanna (Tiszaújváros ÁIAMPSzSZ Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat) 11:19,86
93. Kavicsánszki Olívia (Tiszaújváros ÁIAMPSzSZ Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat) 11:20,87
107. Kovács Eszter (Tiszaújváros ÁIAMPSzSZ Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat) 11:27,63
111. Szabó Henrietta (Tiszaújváros ÁIAMPSzSZ Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat) 11:30,37
126. Torma Rebeka (Tiszaújváros ÁIAMPSzSZ Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat) 11:39,36

Fiú V. korcsoport csapat:
9.  Tiszaújváros Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 236
24. Tokaj Tokaji Ferenc Gimn., Szakközépiskola és Kollégium 405

Fiú V. korcsoport egyéni:
22. Márton Előd (Tiszaújváros Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium) 16:24,35
40. Hunyadi Levente (Tiszaújváros Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium) 16:49,62
64. Petrusovics Máté (Tokaj Tokaji Ferenc Gimn., Szakközépiskola és Kollégium) 17:27,88
82. Nagy Zoltán Bátor (Tiszaújváros Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium) 18:04,84
92. Tóth Máté (Tiszaújváros Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium) 18:38,34
97. Farkas Attila (Tiszaújváros Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium) 18:45,33
107. Juhász Dániel Máté (Tokaj Tokaji Ferenc Gimn., Szakközépiskola és Kollégium) 18:58,83
109. Margittay Gergő (Tokaj Tokaji Ferenc Gimn., Szakközépiskola és Kollégium) 18:59,58
125. Lovas Levente (Tokaj Tokaji Ferenc Gimn., Szakközépiskola és Kollégium) 19:16,58
127. Wertheim Viktor (Tokaj Tokaji Ferenc Gimn., Szakközépiskola és Kollégium) 19:28,77

Leány V. korcsoport csapat:
14. Tiszaújváros Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 293

Leány V. korcsoport egyéni:
18. Vízi Viktória (Tiszaújváros Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium) 12:34,85
24. Svidró Eszter (Miskolc Fráter György Katolikus Gimn. és Kollégium) 12:50,10
33. Olasz Szabó Anna (Tokaj Tokaji Ferenc Gimn., Szakközépiskola és Kollégium) 13:19,85
66. Molnár Nikolett (Miskolc Herman Ottó Gimnázium) 14:16,37
76. Jancsár Lili (Tiszaújváros Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium) 14:38,97
81. Huszár Réka (Miskolc Herman Ottó Gimnázium) 14:44,59
82. Gernus Kata Hedvig (Miskolc Herman Ottó Gimnázium) 14:47,97
94. Bodolai Fanni (Tiszaújváros Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium) 15:18,97
105. Hajdú Dorina (Tiszaújváros Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium) 15:57,59
DQ Lavotha Flóra (Miskolc Herman Ottó Gimnázium) DQ

Fiú VI. korcsoport csapat:
6. Miskolc Diósgyőri Gimnázium 185
18. Tiszaújváros Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 379

Fiú VI. korcsoport egyéni:
15. Tugyi Levente (Miskolc Diósgyőri Gimnázium) 17:36,65
27. Hankó Gábor (Tiszaújváros Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium) 18:14,82
36. Bodonyi András Dávid (Miskolc Herman Ottó Gimnázium) 18:37,57
50. Viola Viktor (Miskolc Diósgyőri Gimnázium) 19:44,57
55. Szabó Richárd (Miskolc Diósgyőri Gimnázium) 19:58,57
65. Szakmáry Olivér (Miskolc Diósgyőri Gimnázium) 20:19,82
76. Fízer Roland Zsolt (Miskolc Diósgyőri Gimnázium) 20:51,31
109. Magyarosi Zoltán (Tiszaújváros Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium) 22:28,82
120. Tóth Olivér (Tiszaújváros Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium) 23:19,76
123. Takács Gábor (Tiszaújváros Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium) 23:37,32

Leány VI. korcsoport csapat:
9. Miskolc Diósgyőri Gimnázium 204

Leány VI. korcsoport egyéni:
12. Király Kinga (Tiszaújváros Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium) 12:17,33
13. Bőhm Lilla (Miskolc Diósgyőri Gimnázium) 12:23,81
41. Orosz Andrea (Miskolc Diósgyőri Gimnázium) 14:02,58
58. Takács Dalma (Miskolc Diósgyőri Gimnázium) 14:48,83
92. Kun Eszter (Miskolc Diósgyőri Gimnázium) 16:23,80
100. Putnóczki Bianka (Miskolc Diósgyőri Gimnázium) 17:11,83

Keresés

Partnerek