Grundbirkózó Diákolimpia I-II. korcsoport Fiú, Leány Országos Döntő, Budapest, 2012. március 3.

GRUNDBIRKÓZÓ DIÁKOLIMPIA I-II. KORCSOPORT FIÚ, LEÁNY
ORSZÁGOS DÖNTŐ EREDMÉNYEI
BUDAPEST, 2012. MÁRCIUS 3.

 

2012. március 3-án került megrendezésre Budapesten a Láng úti Sportcsarnokban 8 fiú és leány csapat részvételével az I-II. korcsoportos grundbirkózás diákolimpia országos döntője.

Az egész napos küzdelem során óriási borsodi sikerek születtek, hiszen a fiúknál és a lányoknál is diákolimpiai bajnoki címet szerzett a miskolci Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda csapata, akiket Varsányi Zsolt és Gecsei László készített fel. Az erősebbik nem 2. helyezettje az ongai Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (testnevelő: Kajtor Csaba, Kosztopulosz Beatrix) lett. A lányoknál az ezüstöt szintén az ongaiak hozták el, míg a bronzérem a kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola csapata nyakába került, akiket Tóthné Szepesi Éva készített fel a küzdelemre.

Gratulálunk a szép sikerekhez valamennyi csapatnak, felkészítőnek és a feltételrendszert biztosító iskoláknak és helyi önkormányzatoknak.

LEÁNYOK
Hely Iskola Település Testnevelő / felkészítő
1. Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda Miskolc Varsányi Zsolt, Gecsei László

 
2. Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Onga Kosztopulosz Beatrix, Kajtor Csaba


3. Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika Tóthné Szepesi Éva


4. Pécsi Kistérségi Óvoda és Általános Iskola Egerági tagiskolája Egerág Bakonyiné Sütő Diána
5. Karácsony Sándor Általános Művelődési Központ Földes Horváth Sándorné
6. Bakonycsernyei Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Bakonycsernye Bihari Róbert
7. Janikovszky Éva ÁMK Általános Iskola Kozármisleny Kilvinger Bálint
8. Budapest Csepel Önkormányzata Nagy Imre Általános Művelődési Központ Budapest XXI. Gál Tibor

FIÚK
Hely Iskola Település Testnevelő / felkészítő
1. Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda Miskolc Varsányi Zsolt, Gecsei László


2. Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Onga Kajtor Csaba


3. Gyulai István Általános Iskola Budapest XX. Kliment László
4. Zrínyi Ilona Általános Iskola Szombathely Őri Gerzson
5. Kazinczy Ferenc Általános Iskola Budapest XXI. Hajdu Imre
6. Püspökladányi Általános Iskola és Speciális Szakiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Pedagógiai Szakszolgálat Püspökladány Tőkéné Nagy Ilona, Tóth László
7. Budai-Városkapu Óvoda, Ált. Isk., Szakiskola, Speciális Szakiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Pécs Märcz Péter, Keszthelyi Roland
8. Czabán Samu Általános Iskola és Óvoda Nagyszénás Szelezsán János, Deme János

Az alábbi hivatkozásra kattintva a felvételek is megtekinthetők.
Kérjük, válasszanak a legördülő menüből, hogy a leány, vagy a fiúkamera felvételeit választják e. A fiú döntő mérkőzését a Leány feliratú kamera felvételénél tekinthetik meg.
http://www.livesite.hu/hu/esemeny/67/archivum/

Keresés

Partnerek