Úszás Diákolimpia V-VI. korcsoport Fiú, Leány A és B kategória Megyei Döntő, Kazincbarcika, 2012. február 27.

Úszás Diákolimpia V-VI. korcsoport Fiú, Leány A és B kategória
Megyei Döntő eredményei
Kazincbarcika, 2012. február 27.

 


V-VI. kcs. "B"          100 m fiú gyors   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Rábai Bence 1994 Bocskai István Gimnázium és KSzKI Szerencs 00:59,5
2 Molnár Márk 1992 Tokaji Ferenc Gimn., SzKI és Koll.  Tokaj 01:04,5
3 Petrusovics Máté 1996 Tokaji Ferenc Gimn., SzKI és Koll.  Tokaj 01:05,7
4 Szabó Péter Zsolt 1994 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc 01:07,0
5 Csonka Márton 1994 Diósgyőri Gimnázium Miskolc 01:07,7
6 Csermely Attila 1994 Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:08,8
7 Kovács Péter 1994 Bocskai István Gimnázium és KSzKI Szerencs 01:09,8
8 Danyi Balázs 1992 Berzeviczy Gergely SzKI és Szakképző Központ Miskolc 01:10,0
9 Kis Bence 1996 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc 01:10,4
10 Magyar András 1995 Szalézi Szent Ferenc Gimn.  Kazincbarcika 01:13,0
10 Legoza Cristopher 1994 Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:13,0
12 Szávai Péter 1996 Diósgyőri Gimnázium Miskolc 01:16,3
13 Boldizsár Tamás 1996 Zrínyi Ilona Gimnázium  Miskolc 01:17,0
14 Hegedűs Balázs 1994 Kandó Kálmán Szakközépiskola Miskolc 01:17,9
15 Szabó Erik 1994 Ferenczi Sándor Egészségügyi SzKI Miskolc 01:24,8
16 Sutkó Krisztián 1996 Zrínyi Ilona Gimnázium  Miskolc 01:28,8
17 Gyábolkó Richárd 1995 Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Isk. és Koll.  Miskolc 01:29,9
18 Popovics Ákos 1995 Kandó Kálmán Szakközépiskola Miskolc 01:33,6
19 Drótos Márk 1996 Berzeviczy Gergely SzKI és Szakképző Központ Miskolc 01:40,4
20 Popesko Róbert 1995 Széchenyi István Szakképző Iskola Mezőkövesd 02:46,1
21 Szitai Dániel 1995 Széchenyi István Szakképző Iskola Mezőkövesd feladta
     
V-VI. kcs. "B"           100 m leány gyors   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Tóth Petra 1995 Herman Ottó Gimnázium Miskolc 01:11,9
2 Vámosi Panna 1996 Avasi Gimnázium  Miskolc 01:13,9
3 Polonkai Eszter 1994 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika 01:14,3
4 Barják Annamária 1996 Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.  Miskolc 01:17,8
5 Orosz Dorina 1993 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika 01:18,9
6 Fenyvesi Diána 1995 Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Isk. és Koll.  Miskolc 01:29,2
7 Orosz Eszter 1996 Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc 01:29,3
8 Balaton Eszter 1996 Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc 01:59,4
     
V-VI. kcs. "B"           100 m fiú mell   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Molnár Bence 1994 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Koll.  Miskolc 01:18,8
2 Beimli Ákos 1995 Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium  Sárospatak 01:24,3
3 Kis Bence 1996 Földes Ferenc Gimnázium  Miskolc 01:25,4
4 Szabó Péter Zsolt 1994 Földes Ferenc Gimnázium  Miskolc 01:25,8
5 Barta Gábor 1996 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika 01:26,2
6 Csóka Patrik 1993 Berzeviczy Gergely SzKI és Szakképző Központ Miskolc 01:26,6
7 Majoros Péter 1994 Bocskai István Gimnázium és Közgazd. SzKI Szerencs 01:27,5
8 Petrusovics Attila 1994 Tokaji Ferenc Gimnázium SzKI és Koll.  Tokaj 01:28,7
9 Ferenczi Norbert 1992 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika 01:28,8
10 Danyi Balázs 1992 Berzeviczy Gergely SzKI és Szakképző Központ Miskolc 01:31,1
10 Lukács József Marcell 1996 Zrínyi Ilona Gimnázium  Miskolc 01:31,1
12 Petrusovics Máté 1996 Tokaji Ferenc Gimnázium SzKI és Koll.  Tokaj 01:32,0
13 Kajati Csanád 1995 Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Isk. és Koll.  Miskolc 01:36,3
14 Tóth Péter 1994 Diósgyőri Gimnázium Miskolc 01:37,3
15 Kiss László 1993 Diósgyőri Gimnázium Miskolc 01:38,0
16 Boldizsár Tamás 1996 Zrínyi Ilona Gimnázium  Miskolc 01:42,7
17 Vámos Martin  1995 Szent László Gimnázium és Közgazd. SzKI Mezőkövesd 01:44,8
18 Henzler Dávid István 1993 Kandó Kálmán Szakközépiskola Miskolc 01:48,2
19 Kosárkó Bence 1996 Ferenczi Sándor Egészségügyi SzKI Miskolc 01:48,9
20 Horváth Kristóf András 1996 Avasi Gimnázium Miskolc 01:51,9
21 Gyábolkó Richárd 1995 Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Isk. és Koll.  Miskolc 01:53,8
22 Sass Ádám 1997 Széchenyi István Szakképző Iskola Mezőkövesd 02:26,4
 Takács Ádám 1996 Herman Ottó Gimnázium Miskolc kizárva
     
V-VI. kcs. "B"           100 m leány mell   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Polonkai Eszter 1994 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika 01:31,6
2 Hölcz Ajándék Anna 1996 Fráter György Katolikus Gimnázium  Miskolc 01:32,8
3 Németh Szandra 1996 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Koll.  Miskolc 01:40,1
4 Földi Zsófia 1994 Diósgyőri Gimnázium  Miskolc 01:42,6
5 Balaton Eszter 1996 Zrínyi Ilona Gimnázium  Miskolc 02:11,3
6 Gál Klaudia 1995 Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Isk. és Koll.  Miskolc 02:15,3
 Lévai Alexandra 1996 Zrínyi Ilona Gimnázium  Miskolc kizárva
     
V-VI. kcs. "B"           100 m fiú hát   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Rábai Bence 1994 Bocskai István Gimnázium és Közgazd. SzKI Szerencs 01:15,2
2 Szabolcsi Ábel 1993 Avasi Gimnázium Miskolc 01:15,8
3 Gencsi Dávid 1994 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika 01:18,0
4 Kovács Bálint 1996 Bocskai István Gimnázium és Közgazd. SzKI Szerencs 01:20,7
5 Csóka Attila Áron 1996 Herman Ottó Gimnázium Miskolc 01:26,7
6 Rente Dávid 1996 Eötvös József Gimn. Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:27,3
7 Bodnár Attila 1996 Diósgyőri Gimnázium  Miskolc 01:31,3
8 Csóka Patrik 1993 Berzeviczy Gergely SzKI és Szakképző Központ Miskolc 01:39,1
9 Szedlák Bence 1996 Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc 01:46,9
10 Aranyosi Dávid 1995 Széchenyi István Szakképző Iskola  Mezőkövesd 02:31,6
     
V-VI. kcs. "B"           100 m leány hát   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Tóth Petra 1995 Herman Ottó Gimnázium Miskolc 01:19,5
2 Dienes Nikolett 1995 Eötvös József Gimn. Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:27,1
3 Barják Annamária 1996 Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.  Miskolc 01:28,7
4 Orosz Dorina 1993 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika 01:33,3
5 Tóth Enikő 1996 Eötvös József Gimn. Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:34,3
6 Fejes Dalma 1996 Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc 01:40,2
     
V-VI. kcs. "B"           4x50 m fiú gyors váltó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Kovács Bálint 1996 Bocskai István Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola Szerencs 01:10,4
 Kovács Péter 1994   
 Majoros Péter 1994   
 Rábai Bence 1994   
2 Juhász Dániel Máté 1995 Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium  Tokaj 01:11,7
 Molnár Márk 1992   
 Petrusovics Attila 1994   
 Petrusovics Máté 1996   
3 Csurilla Márton 1994 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium  Miskolc 01:16,0
 Fáklya Tamás 1993   
 Molnár Bence 1994   
 Nowacki Krisztián 1993   
4 Bodnár Attila 1996 Diósgyőri Gimnázium  Miskolc 01:16,1
 Csonka Márton 1994   
 Szávai Péter 1996   
 Takács Botond 1995   
4 Kéki Márton 1996 Földes Ferenc Gimnázium  Miskolc 01:16,1
 Kis Bence 1996   
 Simon Jordán 1995   
 Szabó Péter Zsolt 1994   
6 Bacsa Gergő 1995 Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium  Tiszaújváros 01:16,6
 Gömöri Ádám 1996   
 Nagy Zoltán Bátor 1995   
 Zádeczki Gergő 1995   
7 Barta Gábor 1996 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika 01:17,0
 Ferenczi Norbert 1992   
 Gencsi Dávid 1994   
 Magyar András 1995   
7 Beimli Ákos 1995 Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium Sárospatak 01:17,0
 Bódisz Áron 1996   
 Marczi Dániel 1995   
 Papp Dávid 1995   
9 Béres Gábor 1993 Andrássy Gyula Szakközépiskola Miskolc 01:18,7
 Labancz Máté 1993   
 Pozsonyi András 1994   
 Szilágyi Márk 1993   
10 Csóka Patrik 1993 Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakképző Központ Miskolc 01:19,3
 Danyi Balázs 1992   
 Drótos Márk 1996   
 Szabó Mátyás 1995   
11 Csóka Attila Áron 1996 Herman Ottó Gimnázium  Miskolc 01:22,0
 Papp Dániel 1996   
 Takács Ádám 1996   
 Viski Sándor 1996   
12 Boldizsár Tamás 1996 Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc 01:28,4
 Lukács József Marcell 1996   
 Sutkó Krisztián 1996   
 Takács Marcell 1996   
13 Bozó Krisztián 1993 Avasi Gimnázium  Miskolc 01:30,2
 Horváth Kristóf András 1996   
 Kaulics Dániel 1993   
 Szabolcsi Ábel 1993   
14 Hegedűs Balázs 1994 Kandó Kálmán Szakközépiskola  Miskolc 01:47,2
 Henzler Dávid István 1993   
 Klein Péter 1996   
 Popovics Ákos 1995   
15 Balogh Ernő 1995 Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium Miskolc 01:49,2
 Gyábolkó Richárd 1995   
 Kajati Csanád 1995   
 Nemes József 1994   
     
V-VI. kcs. "B"           4x50 m leány gyors váltó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Dienes Nikolett 1995 Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium  Tiszaújváros 01:25,1
 Mayer Orsolya 1994   
 Szappanos Lilla 1995   
 Tóth Enikő 1996   
2 Grassalkovics Kinga 1994 Herman Ottó Gimnázium  Miskolc 01:26,9
 Kovács Eszter 1995   
 Kozár Eszter 1996   
 Thury-Bajai Petra 1996   
3 Dovola Gréta 1994 Avasi Gimnázium  Miskolc 01:31,7
 Szopkó Fanni 1995   
 Tusay Enikő 1994   
 Vámosi Panna 1996   
4 Barják Annamária 1996 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium  Miskolc 01:33,3
 Bársony Borbála 1995   
 Kiser Bernadett 1996   
 Németh Szandra 1996   
5 Balaton Eszter 1996 Zrínyi Ilona Gimnázium  Miskolc 01:41,8
 Fejes Dalma 1996   
 Járó Nikolett 1995   
 Klinga Fanni 1996   
6 Böhm Lilla 1994 Diósgyőri Gimnázium Miskolc 02:04,0
 Földi Zsófia 1994   
 Kazaróczy Kata 1994   
 Popik Dorottya 1994   


V-VI. kcs. "A"           100 m fiú gyors   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Kiss Attila 1996 Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc 00:55,8
2 Kiser Tamás 1994 Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:00,3
3 Balogh Máté 1993 Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:00,9
4 Kovács Ádám 1995 Herman Ottó Gimnázium  Miskolc 01:05,0
5 Nagy Tamás 1994 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika 01:05,1
6 Mengyán Ákos 1994 Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc 01:05,3
7 Klinga Dániel 1995 Avasi Gimnázium Miskolc 01:05,4
8 Solymosi Miklós 1996 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Koll.  Miskolc 01:10,1
9 Veleczki Patrik 1996 Herman Ottó Gimnázium  Miskolc 01:11,5
10 Polgár Péter Dávid 1994 Széchenyi István Szakképző Iskola  Mezőkövesd 01:12,2
11 Bertha Gábor 1993 Szent László Gimnázium és Közgazd. SzKI Mezőkövesd 01:15,0
     
V-VI. kcs. "A"           100 m leány gyors   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Kovács Eszter 1995 Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:00,8
2 Lavotha Flóra 1995 Herman Ottó Gimnázium  Miskolc 01:05,4
3 Vizi Viktória 1995 Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:05,9
4 Nagy Evelin 1995 Avasi Gimnázium  Miskolc 01:08,9
5 Csontos Dalma 1995 Berzeviczy Gergely SzKI és Szakképző Központ Miskolc 01:09,9
6 Kovács Eszter 1996 Széchenyi István Közgazdasági SzKI Ózd 01:12,4
7 Turi Szilvia 1994 Szentpáli István Ker. és Vendégl. SzKI és Szakisk.  Miskolc 01:13,9
8 Brogli Réka 1996 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika 01:27,5
     
V-VI. kcs. "A"           100 m fiú mell   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Veleczki Patrik 1996 Herman Ottó Gimnázium  Miskolc 01:15,9
2 Magyarosi Zoltán  1993 Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:19,1
3 Varga Dániel 1995 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Koll.  Miskolc 01:20,9
4 Nagy Marcell 1994 Avasi Gimnázium  Miskolc 01:23,8
5 Kovács Ádám  1995 Herman Ottó Gimnázium  Miskolc 01:24,4
6 Németh Sándor 1995 Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:26,3
7 Pető Kristóf 1993 Szent László Gimnázium és Közgazd. SzKI Mezőkövesd 01:31,4
     
V-VI. kcs. "A"           100 m leány mell   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Nagy Evelin 1995 Avasi Gimnázium  Miskolc 01:22,4
2 Turi Szilvia 1994 Szentpáli István Ker. és Vengédl. SzKI és Szakisk.  Miskolc 01:25,7
3 Szabó Evelin  1994 Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:33,5
4 Brogli Réka 1996 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium  Kazincbarcika 01:47,3
     
V-VI. kcs. "A"           100 m fiú hát   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Kiss Attila 1996 Zrnyi Ilona Gimnázium Miskolc 01:05,6
2 Tóth Dániel 1996 B.-A.-Z. Megyei Önk. József Attila Gimn., SzKI és Koll.  Ózd 01:07,2
3 Balogh Máté 1993 Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:09,0
4 Klinga Dániel 1995 Avasi Gimnázium  Miskolc 01:14,5
5 Nagy Tamás 1994 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium  Kazincbarcika 01:17,3
     
V-VI. kcs. "A"           100 m leány hát   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Kovács Eszter 1995 Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:08,5
2 Törőcsik Noémi  1994 Herman Ottó Gimnázium  Miskolc 01:15,4
3 Csontos Dalma 1995 Berzeviczy Gergely SzKI és Szakképző Központ Miskolc 01:21,3
4 Kovács Eszter 1996 Széchenyi István Közgazdasági SzKI Ózd 01:25,2
     
V-VI. kcs. "A"           100 m fiú pillangó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Tóth Dániel 1996 B.-A.-Z. Megyei Önk. József Attila Gimn., SzKI és Koll.  Ózd 01:09,1
2 Pető Kristóf 1993 Szent László Gimnázium és Közgazd. SzKI  Mezőkövesd 01:09,3
3 Káposzta Dániel 1994 Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:11,2
4 Polgár Péter Dávid 1994 Széchenyi István Szakképző Iskola Mezőkövesd 01:21,8
     
V-VI. kcs. "A"           100 m leány pillangó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Lavotha Flóra 1995 Herman Ottó Gimnázium  Miskolc 01:06,7
2 Vizi Viktória 1995 Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  Tiszaújváros 01:21,8
3 Törőcsik Noémi 1994 Herman Ottó Gimnázium  Miskolc 01:24,9
     
V-VI. kcs. "A"           4x50 m fiú gyors váltó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Balogh Máté 1993 Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Tiszaújváros 02:33,2
 Hankó Gábor 1993   
 Káposzta Dániel 1994   
 Kiser Tamás 1994   
2 Kovács Ádám 1995 Herman Ottó Gimnázium  Miskolc 02:43,8
 Maginecz Ádám 1994   
 Takács Márton 1995   
 Veleczki Patrik 1996   
3 Balogh Marcell Norbert 1996 Földes Ferenc Gimnázium  Miskolc 02:48,6
 Gyüre Marcell 1996   
 Hojnyák Dávid 1995   
 Taraszovics Károly 1994   
4 Bartek Balázs 1993 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium  Miskolc 02:53,6
 Pipicz Norbert 1995   
 Solymosi Miklós 1996   
 Varga Dániel 1995   
5 Fóris Milán 1993 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium  Kazincbarcika 02:54,5
 Islai Zoltán 1994   
 Rákos Ádám 1993   
 Vígh Martin Balázs 1995   

V-VI. kcs. "A"           4x50 m leány gyors váltó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1 Király Kinga 1994 Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Tiszaújváros 02:51,5
 Kovács Eszter 1995   
 Szuhán Dóra 1996   
 Vizi Viktória 1995   
2 Kecskés Réka 1993 Herman Ottó Gimnázium  Miskolc 02:54,1
 Lavotha Flóra 1995   
 Tóth Petra 1995   
 Törőcsik Noémi  1994   

További képek a galériában!

Keresés

Partnerek