Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú és Leány Megyei Elődöntő, Döntő 2011/2012. tanév

RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA V. KORCSOPORT Fiú és Leány
Megyei Elődöntő, Döntő eredményei
2011/2012. tanév


Megyei elődöntő mérkőzések eredményei

Fiú  Szemere – Surányi 0:3 (42:75)
  Szalézi – Szemere 3:2 (109:107)
  Surányi – Szalézi 3:0 (75:39)
  Szemere – Szalézi 0:3 (44:75)
  Surányi – Szemere 3:0 (75:0)
  Szalézi – Surányi 0:3 (28:75)


Leány A csoport     
Szemere – Zrínyi 0:3 (45:75)   
Szalézi – Szemere 3:0 (75:50)   
Zrínyi – Szemere 3:0 (75:11)   
Szemere – Szalézi 0:3 (27:75)   
Zrínyi – Szalézi 3:0 (75:38)   
Szalézi – Zrínyi 2:3 (83:102) 
  
B csoport
Herman – Eötvös 3:0 (75:49)
Fáy – Lévay 3:0 (75:42)
Eötvös – Fáy 1:3 (60:96)
Herman – Lévay 3:0 (75:22)
Fáy – Herman 3:1 (100:80)
Fáy – Eötvös 3:0 (75:36)
Eötvös – Herman 0:3 (29:75)
Lévay – Eötvös 1:3 (85:91)
Lévay – Fáy 0:3 (23:75)
Lévay – Herman 0:3 (43:75)
Eötvös – Lévay 3:0 (75:14)
Herman – Fáy 3:1 (96:74)


VÉGEREDMÉNY
Fiú:

Hely Iskola                                                                  Pont         Játszma / pont
1. Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium   8            12:0 / 300:109
2. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium                                     6            6:8 / 251:301
3. Szemere Bertalan Szakközépiskola                                  3            2:12 / 193:334

Leány: 
A csoport  
Hely Iskola                                                                       Pont             Játszma / pont
1. Zrínyi Ilona Gimnázium                                                      8                12:2 / 327: 177
2. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium                                         6                 8:6 / 271: 254
3. Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium     4                 0:12 / 133:300

B csoport  
Hely Iskola                                                                        Pont             Játszma / pont
1. Herman Ottó Gimnázium                                                   11              16:4 476/317
2. Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola        11               16:5 495/337
3. Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium         8                 7:13 340/420
4. Lévay József Református Gimnázium                                    6                 1:18 229/466

 

A Megyei Döntő mérkőzéseinek eredményei


Fiú
1. Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola   Testnevelő: Szénégető József
2. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium                   Testnevelő: Pásztor Péter
3. Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola Testnevelő: Lukovicsné Bián Katalin


Leány 
Keresztjáték  Zrínyi – Fáy  2:3 (96:98)
                  Szalézi – Herman 0:3 (6:75) Sérülés miatt félbeszakadt.

Helyosztók  Zrínyi – Szalézi 3:0 (75:0) 3. helyért Játék nélkül.
                 Fáy – Herman  1:3 (78:100) 1. helyért


Végeredmény
1. Herman Ottó Gimnázium                                            Testnevelő: Kerekes Attila
2. Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola Testnevelő: Ajtay Lászlóné
3. Zrínyi Ilona Gimnázium                                               Testnevelő: Antal Csaba
4. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium                                  Testnevelő: Pásztor Péter

Keresés

Partnerek