Floorball Diákolimpia I-VI. korcsoport Fiú, Leány Országos Selejtező eredményei, Miskolc, 2011. november 19.

FLOORBALL DIÁKOLIMPIA I-VI. KORCSOPORT FIÚ, LEÁNY
ORSZÁGOS SELEJTEZŐ EREDMÉNYEI
Miskolc, 2011. november 19.

 

2011. november 19-én a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács, a Miskolc Városi Diáksport Szövetség, a Miskolci Floorball Egyesület és a Floorballer.hu webáruház közös szervezésében több mint hatvan csapatban közel 350 játékos kergette a lyukacsos labdát Miskolcon az Egyetemi Körcsarnokban.

A nagy küzdelmeket hozó hosszú nap után a következő eredmények születtek:

Eredmények:
I. korcsoport Fiú:
1. Miskolc, Vörösmarty Katolikus Ált. Isk. "B"


2. Miskolc, Vörösmarty Katolikus Ált. Isk. "A"
3. Sárospatak, Szent Erzsébet Kat. Ált. Isk.
4. Miskolc, Szabó Lőrinc Ált. Isk.
5. Miskolc, Diósgyőri Református Ált. Isk.

II. korcsoport Fiú:
1. Miskolc, Vörösmarty Katolikus Ált. Isk. „A”


2. Miskolc, Komlóstetői Ált. Isk.
3. Miskolc, Vörösmarty Katolikus Ált. Isk. „B”
4. Sárospatak, Szent Erzsébet Katolikus Ált. Isk.
5. Miskolc, Szent Imre Katolikus Ált. Isk.
6. Sajószentpéter, Sajószentpéter Központi Ált. Isk.
7-8. Miskolc, Diósgyőri Református Ált. Isk.
7-8. Miskolc, Szabó Lőrinc Ált. Isk.

II. korcsoport Leány:
1. Miskolc, Vörösmarty Katolikus Ált. Isk.


2. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk.
3. Miskolc, Szabó Lőrinc Ált. Isk.
4. Sajószentpéter, Sajószentpéteri Központi Ált. Isk.
5. Miskolc, Diósgyőri Református Ált. Isk.

III. korcsoport Fiú:
1. Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. Isk.


2. Miskolc, Fráter György Katolikus Gimn.
3. Miskolc, Szent Imre Katolikus Ált. Isk.
4. Miskolc, Vörösmarty Katolikus Ált. Isk.
5. Sárospatak, Szent Erzsébet Katolikus Ált. Isk.
6. Sajószentpéter, Sajószentpéter Központi Ált. Isk.
7-8. Miskolc, Bem József Ált. Isk.
7-8. Miskolc, Szabó Lőrinc Ált. Isk.

III. korcsoport Leány:
1. Sajószentpéter, Sajószentpéteri Központi Ált. Isk.


2. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk.
3. Miskolc, Szabó Lőrinc Ált. Isk.
4. Miskolc, Fráter György Katolikus Gimn.

IV. korcsoport Fiú:
1. Sajószentpéter, Sajószentpéteri Központi Ált. Isk.


2. Miskolc, Szilágyi Dezső Ált. Isk.
3. Miskolc, Bársony-Hunyadi Ált. Isk.
4. Miskolc, Görög Katolikus Ált. Isk.
5. Miskolc, Selyemréti Ált. Isk.
6. Miskolc, Bem József Ált. Isk.
7-10. Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium
7-10. Miskolc, Szabó Lőrinc Ált. Isk.
7-10. Miskolc, Komlóstetői Ált. Isk.
7-10. Miskolc, Szent Imre Katolikus Ált. Isk.

IV. korcsoport Leány:
1. Sajószentpéter, Sajószentpéteri Központi Ált. Isk. "A"


2. Miskolc, Szabó Lőrinc Ált. Isk.
3. Miskolc, Görög Katolikus Ált. Isk.
4. Sajószentpéter, Sajószentpéteri Központi Ált. Isk. "B"
5. Miskolc, Petőfi Sándor Ált. Isk.

V. korcsoport Fiú:
1. Miskolc, Bláthy Ottó Szakközépiskola


2. Kazincbarcika, Surányi Endre Szakközépiskola
3. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
4. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium
5. Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium
6. Miskolc, Szentpáli István Szakközépiskola

VI. korcsoport Fiú:
1. Kazincbarcika, Surányi Endre Szakközépiskola


2. Miskolc, Bláthy Ottó Szakközépiskola „A”
3. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
4. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
5. Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Szakközépiskola
6. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
7-11. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium
7-11. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
7-11. Miskolc, Kandó Kálmán Szakközépiskola
7-11. Miskolc, Kós Károly Szakközépiskola
7-11. Miskolc, Bláthy Ottó Szakközépiskola „B”

További képek a galériában hamarosan.

Keresés

Partnerek