Tájékozódási Futó Diákolimpia Megyei Döntő, Miskolc, 2017. április 14.

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Tájékozódási Futó Diákolimpia

Megyei Döntő EREDMÉNYEK 2016/2017. tanév

Miskolc, Királyasztal, 2017. április 14.

F II 1,7 km 4 ep

Név Szül Klub Iskola Idő Hibapont

1. Tamás Bence 06 DTC Miskolci Könyves K. Ált. Isk. és AMI Kaffka M. Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája 26:47 0

2. Jakab Levente 06 DTC Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 28:10 0

3. Demeter Botond 08 DTC Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda 29:45 0

4. Jakab Álmos 08 DTC Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 31:52 0

5. Szolyák Balázs 06 DTC Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda 46:40 0

6. Szabonya Máté 08 DTC Fazekas Úti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 49:07 0

 

F III 2,9 km 5 ep

Név Szül Klub Iskola Idő Hibapont

1. Tőczik Vendel 04 DTC Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 22:38 0

2. Hrotkó Mátyás 05 DTC Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 26:59 0

3. Göbler Domonkos 04 DTC Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda 30:49 0

4. Szabó Mátyás 08 DTC Hámori Waldorf Iskola 41:40 0

5. Karczag Kristóf 04 DTC Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda 58:57 0

 

 

 

F IV 5,0 km 7 ep

Név Szül Klub Iskola Idő Hibapont

1. Takács Gergő Levente 03 DTC Földes Ferenc Gimnázium 59:22 0

2. Szűcs Kende 03 DTC Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1:00:16 0

3. Komjáthi Levente Ferenc 04 DTC Diósgyőri Gimnázium 1:42:31 0

 

F V 5,4 km 9 ep

Név Szül Klub Iskola Idő Hibapont

1. Demeter Ambrus 00 DTC Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 38:52 0

2. Zsigmond Zsombor 01 DTC Herman Ottó Gimnázium 46:58 0

3. Leleszi Marcell 00 DTC Herman Ottó Gimnázium 47:37 0

4. Koleszár Martin 01 DTC MSZC – Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnázium 58:04 0

5. Tóth Bulcsú 01 DTC Diósgyőri Gimnázium 1:13:53 0

6. Szentmiklóssy Bálint 01 NYV Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Ferenc Gimnázium és Szakgimnáziuma 1:25:16 0

 

F VI 6,4 km 9 ep

Név Szül Klub Iskola Idő Hibapont

1. Göbler Balázs Benedek 98 DTC Herman Ottó Gimnázium 58:25 0

 

NIV 3,9 km 7 ep

Név Szül Klub Iskola Idő Hibapont

1. Németh Luca 02 DTC Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 33:45 0

Vass Tünde Lilla 02 DTC Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 54:06 1

 

 

NV 5,0 km 7 ep

Név Szül Klub Iskola Idő Hibapont

1. Tóbis Anita 00 DTC Herman Ottó Gimnázium 59:10 0

2. Spicze Annamária 01 DTC Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1:03:14 0

 

NVI 5,0 km 7 ep

Név Szül Klub Iskola Idő Hibapont

1. Tamás Bianka 99 DTC Diósgyőri Gimnázium 46:37 0

2. Karczag Krisztina 95 DTC MSZC Szemere Bertalan Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégium 1:24:27 0

3. Karczag Katinka 98 DTC MSZC Fazola Henrik Szakképző Iskolája 1:28:29 0

Miskolc, 2017. április 14.

VERSENYBÍRÓSÁG

Keresés

Partnerek