Röplabda Diákolimpia IV. korcsoport Országos Döntő, Miskolc, 2016. június 10-12.

2015/2016. TANÉVI

DIÁKOLIMPIAI LABDAJÁTÉKOK IV. KORCSOPORTOS ORSZÁGOS DÖNTŐ

A RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA® RÉSZTVEVŐI

Miskolc, 2016. június 10-12.

 

RÉSZTVEVŐK, SORSOLÁS – LEÁNYOK

 

Ssz. Megye Iskola neve Település Testnevelő, felkészítő

1 Bács-Kiskun I. Kecskeméti Belvárosi Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét Juhász Zoltán

2 Fejér I. Felsővárosi Általános Iskola és Sukorói Tagiskola Székesfehérvár Fésüs Irén

3 Szabolcs-Sz-B Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Nyíregyháza Moravszki Gyuláné, Moravszki Gyula

4 Jász-Nk-Sz I. Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium Jászberény Deme Gábor,

Litkei Gábor

5 Szabolcs-Sz-B II. Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Nyíregyháza Savic Bernadett, Szekér Lászlóné

6 Heves Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános Közép-, Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet Eger Vajda Tiborné

7 Veszprém I. Ramassetter Vince Általános Iskola Sümeg Szabó Tamás

8 Borsod-A-Z Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Miskolc Kovács Eleonóra

 

Csoport Település / Iskola Csoport Település / Iskola

A/1 Nyíregyháza Móricz B/1 Székesfehérvár Felsővárosi

A/2 Eger Eszterházy B/2 Miskolc-Szirmai Református

A/3 Kecskeméti Belvárosi B/3 Sümeg Ramassetter

A/4 Nyíregyháza Bem B/4 Jászberényi Nagyboldogasszony

RÉSZTVEVŐK, SORSOLÁS – FIÚK

Ssz. Megye Iskola neve Település Testnevelő, felkészítő

1 Bács-Kiskun Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kecskemét Seremet Attila

2 Bács-Kiskun II. Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Kecskemét Szabó István

3 Jász-Nk-Sz Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola Szolnok Bodonyi Ákos

4 Fejér Felsővárosi Általános Iskola és Sukorói Tagiskola Székesfehérvár Nagy Róbert,

Fésüs Irén

5 Veszprém Gógánfai Fekete István Általános Iskola Gógánfa Badacsonyi Győző

6 Veszprém II. Ramassetter Vince Általános Iskola Sümeg Kaposi Józsefné, Kaposi Tamás

7 Somogy Kaposvári Általános Iskola Kaposvár Ladovics Károly,

8 Borsod-A-Z Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda Miskolc Békési Tibor

Csoport Település / Iskola Csoport Település / Iskola

A/1 Kecskemét Vásárhelyi B/1 Székesfehérvár Felsővárosi

A/2 Szolnoki Fiumei B/2 Kecskemét Arany

A/3 Sümeg Ramassetter B/3 Gógánfai Fekete

A/4 Kaposvári Általános B/4 Miskolc Gárdonyi

 

VERSENYPROGRAM

Mérkőzések beosztása

 

Az időrend csak tájékoztató jellegű. A versenynapok első mérkőzése a megadott időpontban, amennyiben a mérkőzések a vártnál hamarabb/később fejeződnek be, úgy a következő mérkőzés kezdése is hamarabb/később lesz (20 perces szabály).

 

2016. június 10. (péntek)

 

FIÚ Zrínyi Ilona Gimnázium

A pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

14.00 A1-A4 Kecskemét Vásárhelyi Kaposvári Általános 3:0 (75: 33)

15.30 A2-A3 Szolnoki Fiumei Sümeg Ramassetter 3:0 (79:58)

 

B pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

14.00 B1-B4 Székesfehérvár Felsővárosi Miskolc Gárdonyi 3:0 (75: 33)

15.30 B2-B3 Kecskemét Arany Gógánfai Fekete 2:3 (103:98)

 

LEÁNY Herman Ottó Gimnázium

A pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

14.00 A1-A4 Nyíregyháza Móricz Nyíregyháza Bem 3:0 (75:40)

15.30 A2-A3 Eger Eszterházy Kecskeméti Belvárosi 0:3 (36:75)

 

B pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

14.00 B1-B4 Székesfehérvár Felsővárosi Jászberényi Nagyboldogasszony 3:0 (76:42)

15.30 B2-B3 Miskolc-Szirmai Református Sümeg Ramassetter 0:3 (25:75)

 

2016. június 11. (szombat)

 

FIÚ Zrínyi Ilona Gimnázium

A pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

9.00 A1-A2 Kecskemét Vásárhelyi Szolnoki Fiumei 3:2 (111:100)

10.30 A4-A3 Kaposvári Általános Sümeg Ramassetter 0:3 (50:75)

EBÉDSZÜNET

14.30 A3-A1 Sümeg Ramassetter Kecskemét Vásárhelyi 0:3 (45:75)

16.00 A2-A4 Szolnoki Fiumei Kaposvári Általános 3:0 (75:52)

 

B pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

9.00 B1-B2 Székesfehérvár Felsővárosi Kecskemét Arany 3:2 (103:100)

10.30 B4-B3 Miskolc Gárdonyi Gógánfai Fekete 0:3 (20:75)

EBÉDSZÜNET

14.30 B3-B1 Gógánfai Fekete Székesfehérvár Felsővárosi 3:1 (99:70)

16.00 B2-B4 Kecskemét Arany Miskolc Gárdonyi 3:0 (75:35)

 

LEÁNY    Herman Ottó Gimnázium

A pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

9.00 A1-A2 Nyíregyháza Móricz Eger Eszterházy 3:0 (75:36)

10.30 A4-A3 Nyíregyháza Bem Kecskeméti Belvárosi 0:3 (48:75)

EBÉDSZÜNET

14.30 A3-A1 Kecskeméti Belvárosi Nyíregyháza Móricz 2:3 (100:117)

16.00 A2-A4 Eger Eszterházy Nyíregyháza Bem 0:3 (38:75)

 

B pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

9.00 B1-B2 Székesfehérvár Felsővárosi Miskolc-Szirmai Református 3:0 (75:20)

10.30 B4-B3 Jászberényi Nagyboldogasszony Sümeg Ramassetter 3:2 (105:103)

EBÉDSZÜNET

14.30 B3-B1 Sümeg Ramassetter Székesfehérvár Felsővárosi 0:3 (36:75)

16.00 B2-B4 Miskolc-Szirmai Református Jászberényi Nagyboldogasszony 0:3 (41:75)

 

2016. június 12. (vasárnap)

 

FIÚ Zrínyi Ilona Gimnázium

A pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

9.00 AI-BII (X) Kecskemét Vásárhelyi Székesfehérvár Felsővárosi 3:1 (89:67)

7-8. helyért

10.30 AIV-BIV Kaposvári Általános Miskolc Gárdonyi 3:0 (75:43)

1-2. helyért

12.00 Xgy.-Ygy. Kecskemét Vásárhelyi Gógánfai Fekete 3:1 (97:77)

 

B pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

9.00 BI-AII (Y) Gógánfai Fekete Szolnoki Fiumei 3:1 (95:76)

5-6. helyért

10.30 AIII-BIII Sümeg Ramassetter Kecskemét Arany 0:3 (52:76)

3-4. helyért

12.00 Xv.-Yv. Székesfehérvár Felsővárosi Szolnoki Fiumei 2:3 (110:94)

 

 

LEÁNY Herman Ottó Gimnázium

A pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

9.00 AI-BII (X) Nyíregyháza Móricz Jászberényi Nagyboldogasszony 3:0 (75:51)

7-8. helyért

10.30 AIV-BIV Eger Eszterházy Miskolc-Szirmai Református 3:0 (75:42)

1-2. helyért

12.00 Xgy.-Ygy. Nyíregyháza Móricz Székesfehérvár Felsővárosi 0:3 (54:75)

 

B pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

9.00 BI-AII – Y Székesfehérvár Felsővárosi Kecskeméti Belvárosi 3:0 (75.51)

5-6. helyért

10.30 AIII-BIII Nyíregyháza Bem Sümeg Ramassetter 0:3 (60:75)

3-4. helyért

12.00 Xv.-Yv. Jászberényi Nagyboldogasszony Kecskeméti Belvárosi 0:3 (55:75)

 

 

KB:14.00 EREDMÉNYHIRDETÉS – HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM

 

2015/2016. TANÉVI

DIÁKOLIMPIAI LABDAJÁTÉKOK IV. KORCSOPORTOS ORSZÁGOS DÖNTŐ

A RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA® VÉGEREDMÉNYE

Miskolc, 2016. június 10-12.

 

LEÁNYOK

 

Hely Megye Iskola neve Település Testnevelő, felkészítő

1. Fejér I. Felsővárosi Általános Iskola és Sukorói Tagiskola Székesfehérvár Fésüs Irén

2. Szabolcs-Sz-B Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Nyíregyháza Moravszki Gyuláné, Moravszki Gyula

3. Bács-Kiskun I. Kecskeméti Belvárosi Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét Juhász Zoltán

4. Jász-Nk-Sz I. Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium Jászberény Deme Gábor, Litkei Gábor

5. Veszprém I. Ramassetter Vince Általános Iskola Sümeg Szabó Tamás

6. Szabolcs-Sz-B II. Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Nyíregyháza Savic Bernadett, Szekér Lászlóné

7. Heves Eger Eszterházy Eger Vajda Tiborné

8. Borsod-A-Z Miskolc-Szirmai Református Miskolc Kovács Eleonóra

 

 

 

Különdíjasok – LEÁNYOK:

„Legjobb” csapat: BARABÁS FRANCISKA – KECSKEMÉT

BERKÓ LILIÁNA – SZÉKESFEHÉRVÁR

SZABÓ LILI – NYÍREGYHÁZA, MÓRICZ

OROSZ BIANKA – SZÉKESFEHÉRVÁR

SCHMIDT ANNA – JÁSZBERÉNY

MOLNÁR TAMARA – JÁSZBERÉNY

„Legjobb” Előkészítő: SZILÁGYI CSENGE – NYÍREGYHÁZA, MÓRICZ

„Legjobb” ütő: SZABÓ LILI – NYÍREGYHÁZA, MÓRICZ

„Legjobb” Liberó: KOVÁCS EVELIN – SZÉKESFEHÉRVÁR

Legeredményesebb testnevelő, felkészítő: FÉSÜS IRÉN

 

 

 

2015/2016. TANÉVI

DIÁKOLIMPIAI LABDAJÁTÉKOK IV. KORCSOPORTOS ORSZÁGOS DÖNTŐ

A RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA® VÉGEREDMÉNYE

Miskolc, 2016. június 10-12.

 

FIÚK

 

Hely Megye Iskola neve Település Testnevelő, felkészítő

1. Bács-Kiskun Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kecskemét Seremet Attila

2. Veszprém Gógánfai Fekete István Általános Iskola Gógánfa Badacsonyi Győző

3. Jász-Nk-Sz Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola Szolnok Bodonyi Ákos

4. Fejér Felsővárosi Általános Iskola és Sukorói Tagiskola Székesfehérvár Nagy Róbert, Fésüs Irén

5. Bács-Kiskun II. Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Kecskemét Szabó István

6. Veszprém II. Ramassetter Vince Általános Iskola Sümeg Kaposi Józsefné,

Kaposi Tamás

7. Somogy Kaposvári Általános Iskola Kaposvár Ladovics Károly

8. Borsod-A-Z Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda Miskolc Békési Tibor

 

 

 

Különdíjasok – FIÚK:

„Legjobb” csapat: OLÁH DOMINIK – SZOLNOK

NAGY ÁDÁM – SZÉKESFEHÁRVÁR

LACZI DOMINIK – GÓGÁNFA

ERŐS MÁTÉ – SZOLNOK

KÓSA ZSOMBOR – KECSKEMÉT

MÁTYÁS ÁRPÁD - GÓGÁNFA

„Legjobb” Előkészítő: KASZA DÁVID – KECSKEMÉT VÁSÁRHELYI

„Legjobb” ütő: SINDRITTY BÉLA – KECSKEMÉT VÁSÁRHELYI

„Legjobb” Liberó: SÁRKÖZI KÁLMÁN – SÜMEG

Legeredményesebb testnevelő, felkészítő: SEREMET ATTILA

 

Keresés

Partnerek