Kispályás Labdarúgó Diákolimpia IV. korcsoport Országos Döntő, Miskolc, 2016. június 10-12.

2015/2016. TANÉVI

DIÁKOLIMPIAI LABDAJÁTÉKOK IV. KORCSOPORTOS ORSZÁGOS DÖNTŐ

KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA®

AZ ORSZÁGOS DÖNTŐ RÉSZTVEVŐI

Miskolc, 2016. június 10-12.

 

Ssz. Megye Iskola neve Település Tanár neve

1. Bács-Kiskun KT Bem József Általános Iskola Kiskőrös Agócs Zoltán

2. Baranya Dél-Zselic Általános Iskola Kétújfalui Konrád Ignác Általános Iskolája Kétújfalu Karsáné Pagonyi Zsuzsanna, Pfeiffer Bence

3. Békés Ványai Ambrus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Dévaványa Bogya Elemér

4. Borsod-Abaúj-Zemplén Körzeti Általános Iskola Szalonna Béres István

5. Budapest Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Budapest Szabó Tibor, Luhály József

6. Csongrád Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium Mórahalom Révész Gábor

7. Fejér Reményik Sándor Református Általános Iskola Lovasberény Csordás Tamás

8. Győr-Moson-Sopron Petőfi Sándor Általános Iskola Győrzámoly Győrzámoly Bohuniczkyné Pethő Melinda, Siska Károly

9. Hajdú-Bihar Fekete Borbála Általános Iskola Irinyi Károly Általános Iskolája és Alapfokú Művészeti Iskolája Esztár Vajas Viktor, Bukus Péter

10. Heves Tamási Áron Általános Iskola Pétervására Nagy Zoltán, Boros Csaba

11. Jász-Nagykun-Szolnok Szent Pál Marista Általános Iskola Karcag Halászné Tollas Ildikó

12. Komárom-Esztergom Vaszary János Általános Iskola Tata Schweininger Ferenc

13. Nógrád SKÁID Kodály Zoltán Tagiskola Salgótarján Szabó Tamás

14. Pest Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Páty Szabóné Kecső Ilona, Simon Csaba

15. Somogy Kaposvári Általános Iskola Kaposvár Spilák Szilveszter, Kovács Zoltán

16. Szabolcs-Szatmár-Bereg Baktalórántházi Reguly Antal Általános Iskola Baktalórántháza Takács Ferenc

17. Tolna Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Zomba Tóth Károly, Szabadi Tamás

18. Vas Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola Szentgotthárd Kovács Tamás

19. Veszprém Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Zirc Tribel András

20. Zala Zalalövői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Zalalövő Gyenese István

 

SORSOLÁS

 

„A” csoport:

1. Pétervására Tamási Áron Általános Iskola

2. Esztár Fekete Borbála Általános Iskola Irinyi Károly Ált. Iskolája és Alapfokú Művészeti Iskolája

3. Baktalórántházi Reguly Antal Általános Iskola

4. Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

5. Szalonna Körzeti Általános Iskola

 

„B” csoport:

1. Győrzámoly Petőfi Sándor Általános Iskola Győrzámoly

2. Salgótarján SKÁID Kodály Zoltán Tagiskola

3. Karcag Szent Pál Marista Általános Iskola

4. Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5. Lovasberény Reményik Sándor Református Általános Iskola

 

„C” csoport:

1. Kétújfalu Dél-Zselic Általános Iskola Kétújfalui Konrád Ignác Általános Iskolája

2. Kaposvári Általános Iskola

3. Zalalövői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4. Páty Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

5. Mórahalom Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium

 

„D” csoport:

1. Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

2. Kiskőrös KT Bem József Általános Iskola

3. Tata Vaszary János Általános Iskola

4. Dévaványa Ványai Ambrus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5. Budapest Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

 

 

2016. június 10. (péntek)

 

„A” csoport: 1. pálya

Idő „A” csoport Csapat Csapat Eredmény

14.00 A1–A2 Pétervására Tamási - Esztár Fekete 4-2

14.45 A4–A5 Zirci Reguly - Szalonna Körzeti 0-3

15.30 A1–A3 Pétervására Tamási - Baktalórántházi Reguly 2-5

16.15 A5–A2 Szalonna Körzeti - Esztár Fekete 1-3

17.00 A3–A4 Baktalórántházi Reguly - Zirci Reguly 2-2 b.:2-3


„B” csoport: 2. pálya

Idő „B” csoport Csapat Csapat Eredmény

14.00 B1–B2 Győrzámoly Petőfi - Salgótarján SKÁID 5-3

14.45 B4–B5 Zombai Általános - Lovasberény Reményik 3-1

15.30 B1–B3 Győrzámoly Petőfi - Karcag Szent Pál 1-0

16.15 B5–B2 Lovasberény Reményik - Salgótarján SKÁID 7-3

17.00 B3–B4 Karcag Szent Pál - Zombai Általános 3-3 b.: 1-2

 

„C” csoport: 3. pálya

Idő „C” csoport Csapat Csapat Eredmény

14.00 C1–C2 Kétújfalu Dél-Zselic - Kaposvári Általános 1-2

14.45 C4–C5 Páty Bocskai - Mórahalom Móra 2-0

15.30 C1–C3 Kétújfalu Dél-Zselic - Zalalövői Általános 1-7

16.15 C5–C2 Mórahalom Móra - Kaposvári Általános 3-2

17.00 C3–C4 Zalalövői Általános - Páty Bocskai 3-0

 

„D” csoport: 4. pálya

Idő „D” csoport Csapat Csapat Eredmény

14.00 D1–D2 Szentgotthárd Általános - Kiskőrös KT Bem 1-3

14.45 D4–D5 Dévaványa Ványai - Budapest Kossuth 4-7

15.30 D1–D3 Szentgotthárd Általános - Tata Vaszary 1-1  b.:1-2

16.15 D5–D2 Budapest Kossuth - Kiskőrös KT Bem 3-4

17.00 D3–D4 Tata Vaszary - Dévaványa Ványai 0-0 b.:1-2

 

2016. június 11. (szombat)

 

A csoport 1. pálya

Idő „A” csoport Csapat Csapat Eredmény

8.45 A5–A1 Szalonna Körzeti - Pétervására Tamási 0-4

9.30 A2–A3 Esztár Fekete - Baktalórántházi Reguly 1-2

10.15 A1–A4 Pétervására Tamási - Zirci Reguly 4-0

11.00 A5–A3 Szalonna Körzeti - Baktalórántházi Reguly 0-1

11.45 A4–A2 Zirci Reguly - Esztár Fekete 2-1

 

B csoport 2. pálya

Idő „B” csoport Csapat Csapat Eredmény

8.45 B5–B1 Lovasberény Reményik - Győrzámoly Petőfi 2-1

9.30 B2–B3 Salgótarján SKÁID - Karcag Szent Pál 1-2

10.15 B1–B4 Győrzámoly Petőfi - Zombai Általános 3-0

11.00 B5–B3 Lovasberény Reményik - Karcag Szent Pál 2-1

11.45 B4–B2 Zombai Általános - Salgótarján SKÁID 4-4 b.: 0-2

 

C csoport 3. pálya

Idő „C” csoport Csapat Csapat Eredmény

8.45 C5–C1 Mórahalom Móra - Kétújfalu Dél-Zselic 6-2

9.30 C2–C3 Kaposvári Általános - Zalalövői Általános 2-2 b.:2-3

10.15 C1–C4 Kétújfalu Dél-Zselic - Páty Bocskai 0-5

11.00 C5–C3 Mórahalom Móra - Zalalövői Általános 1-1 b.:2-1

11.45 C4–C2 Páty Bocskai - Kaposvári Általános 3-1

 

D csoport 4. pálya

Idő „D” csoport Csapat Csapat Eredmény

8.45 D5–D1 Budapest Kossuth - Szentgotthárd Általános 6-1

9.30 D2–D3 Kiskőrös KT Bem - Tata Vaszary 6-1

10.15 D1–D4 Szentgotthárd Általános - Dévaványa Ványai 0-4

11.00 D5–D3 Budapest Kossuth - Tata Vaszary 2-1

11.45 D4–D2 Dévaványa Ványai - Kiskőrös KT Bem 2-2 b.: 3-2

 

2016. június 11. (szombat)

 

1. pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

15.00 A IV.- B IV. (c ) Esztár Fekete - Karcag Szent Pál 4-3

15.45 A I- B II. ( x ) Baktalórántháza Reguly - Győrzámoly Petőfi 3-1

16.30 A III- B III (a) Zirci Reguly - Zombai Általános 0-5

17.15 X vesztes – Y vesztes (E) Győrzámoly Petőfi - Budapest Kossuth 3-5

 

2. pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

15.00 C IV.  – D IV.(f) Kaposvári Általános - Tata Vaszary 2-0

15.45 B I- A II ( v) Lovasberény Reményik - Pétervására Tamási 0-6

16.30 C III – D III (b) Mórahalom Móra - Dévaványa Ványai 1-4

17.15 V vesztes- Z vesztes ( F) Lovasberény Reményik - Páty Bocskai 1-0

3. pálya

15.00 A V.– B V. (g) Szalonna Körzeti - Salgótarján SKÁID 4-2

15.45 C I- D II ( y ) Zalalövői Általános - Budapest Kossuth 4-3

16.30 -

17.15 X győztes- Y győztes ( G ) Baktalórántháza Reguly - Zalalövői Általános 9-0

 

4. pálya

15.00 C V – D V (h) Kétújfalú Dél-Zselic - Szentgothárd Általános 0-2

15.45 D I- C II (z) Kiskőrös KT Bem - Páty Bocskai 4-1

16.30 -

17.15 V győztes- Z győztes (H) Pétervására Tamási - Kiskőrös KT Bem 2-1

 

 

2016. június 12. (vasárnap)

1. pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

08.30 15-16. helyért

c v – f v Karcag Szent Pál - Tata Vaszary 2-5

09.15 11-12. helyért

a v – b v Zirci Reguly - Mórahalom Móra 1-2

10.15 3-4. helyért

G v – H v Zalalövői Általános - Kiskőrös KT Bem 0-4

11.15 1-2. helyért

G gy – H gy Baktalórántháza Reguly - Pétervására Tamási 4-0

 

2. pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

08.30 13-14. helyért

c gy – f gy Esztár Fekete - Kaposvári Általános 1-2

09.15 9-10. helyért

a gy – b gy Zombai Általános - Dévaványa Ványai 2-2 b.:3-2

 

3. pálya

8.30 19-20. helyért

g v – h v Salgótarján SKÁID - Kétújfalú Dél-Zselic 2-3

9.15 7-8. helyért

E v – F v Győrzámoly Petőfi - Páty Bocskai 2-1

 

4. pálya

8.30 17-18. helyért

g gy – h gy Szalonna Körzeti - Szentgothárd Általános 0-2

9.15 5-6. helyért

E gy – F gy Budapest Kossuth - Lovasberény Reményik 6-0

 

 

Eredményhirdetés: várhatóan 12.30 órakor.

 

2015/2016. TANÉVI

DIÁKOLIMPIAI LABDAJÁTÉKOK IV. KORCSOPORTOS ORSZÁGOS DÖNTŐ

FIÚ KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA®

AZ ORSZÁGOS DÖNTŐ VÉGEREDMÉNYE

Miskolc, 2016. június 10-12.

 

Hely Megye Iskola neve Település Tanár neve

1. Szabolcs-Szatmár-Bereg Baktalórántházi Reguly Antal Általános Iskola Baktalórántháza Takács Ferenc

2. Heves Tamási Áron Általános Iskola Pétervására Nagy Zoltán, Boros Csaba

3. Bács-Kiskun KT Bem József Általános Iskola Kiskőrös Agócs Zoltán

4. Zala Zalalövői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Zalalövő Gyenese István

5. Budapest Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Budapest Szabó Tibor, Luhály József

6. Fejér Reményik Sándor Református Általános Iskola Lovasberény Csordás Tamás

7. Győr-Moson-Sopron Petőfi Sándor Általános Iskola Győrzámoly Győrzámoly Bohuniczkyné Pethő Melinda, Siska Károly

8. Pest Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Páty Szabóné Kecső Ilona, Simon Csaba

9. Tolna Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Zomba Tóth Károly, Szabadi Tamás

10. Békés Ványai Ambrus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Dévaványa Bogya Elemér, Balogh Norbert

11. Csongrád Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium Mórahalom Révész Gábor

12. Veszprém Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Zirc Tribel András

13. Somogy Kaposvári Általános Iskola Kaposvár Spilák Szilveszter, Kovács Zoltán

14. Hajdú-Bihar Fekete Borbála Általános Iskola Irinyi Károly Általános Iskolája és Alapfokú Művészeti Iskolája Esztár Vajas Viktor, Bukus Péter

15. Komárom-Esztergom Vaszary János Általános Iskola Tata Schweininger Ferenc

16. Jász-Nagykun-Szolnok Szent Pál Marista Általános Iskola Karcag Halászné Tollas Ildikó

17. Vas Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola Szentgothárd Kovács Tamás

18. Borsod Körzeti Általános Iskola Szalonna Béres István

19. Baranya Dél-Zselic Általános Iskola Kétújfalui Konrád Ignác Általános Iskolája Kétújfalu Karsáné Pagonyi Zsuzsanna, Pfeiffer Bence

20. Nógrád SKÁID Kodály Zoltán Tagiskola Salgótarján Szabó Tamás

 

 

Különdíjasok:

 

Gólkirály: Harsányi Dániel (Budapest) 17 gól

 

 

Legeredményesebb felkészítő: Takács Ferenc (Baktalórántháza)

 

 

All star csapat tagjai

 

Kapus: Opauszki Máté (Kiskőrös)

 

Mezőnyjátékosok:

Piller Szabolcs (Kiskőrös),

Milák Richárd (Baktalórántháza)

Nagy Bence (Baktalórántháza)

Danyi Márk (Pétervására)

Keresés

Partnerek