Kézilabda Diákolimpia IV. korcsoport Országos Döntő, Miskolc, 2016. június 10-12.

2015/2016. TANÉVI

DIÁKOLIMPIAI LABDAJÁTÉKOK IV. KORCSOPORTOS ORSZÁGOS DÖNTŐ

A KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA® VERSENYPROGRAMJA

Miskolc, 2016. június 10-12.

RÉSZTVEVŐK – LEÁNYOK

 

Ssz. Megye Iskola neve Település Tanár neve

1 Baranya I. Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny Somlai Viktória

2 Békés I. Kazinczy Ferenc Általános Iskola Békéscsaba Forczek Győzőné, Perényi László

3 Borsod-A-Z. I. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd Gasková Réka

4 Győr-M-S I. Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Kun Attila

5 Hajdú-Bihar I. Balmazújvárosi Általános Iskola Balmazújváros Melkó Károly

6 Pest I. József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós Lukács Csaba

7 Somogy I. Boglári Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda Balatonboglár Kovácsné Strasser Mária, Varga Zsolt

8 Veszprém I. Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Veszprém Kajdonné Fekete Krisztina

 

LEÁNY CSOPORTBEOSZTÁS

LEÁNY „A” csoport LEÁNY „B” csoport

A1 Balatonboglár Boglári B1 Veszprém Padányi

A2 Balmazújvárosi Általános B2 Győri Kölcsey

A3 Békéscsaba Kazinczy B3 Ózd Bolyky

A4 Kozármislenyi Janikovszky B4 Szigetszentmiklós József

 

2016. június 10. /péntek/

 

LEÁNYOK CSOPORTMÉRKŐZÉSEI

 

Rendészeti Szakközépiskola

Idő Cs Csapat Cs Csapat Eredmény

12:30 óra A1 Balatonboglár Boglári - A2 Balmazújvárosi Általános 12-19

13:30 óra A3 Békéscsaba Kazinczy - A4 Kozármislenyi Janikovszky 18-19

14:30 óra B1 Veszprém Padányi - B2 Győri Kölcsey 20-23

15:30 óra B3 Ózd Bolyky - B4 Szigetszentmiklós József 21-31

 

2016. június 11. /szombat/

 

LEÁNYOK CSOPORTMÉRKŐZÉSEI

 

Rendészeti Szakközépiskola

Idő Cs Csapat Cs Csapat Eredmény

9:00 óra A2 Balmazújvárosi Általános - A3 Békéscsaba Kazinczy 22-12

10:00 óra A4 Kozármislenyi Janikovszky - A1 Balatonboglár Boglári 20-26

11:00 óra B2 Győri Kölcsey - B3 Ózd Bolyky 30-7

12:00 óra B4 Szigetszentmiklós József - B1 Veszprém Padányi 22-20

14:00 óra A3 Békéscsaba Kazinczy - A1 Balatonboglár Boglári 12-22

15:00 óra B3 Ózd Bolyky - B1 Veszprém Padányi 13-25

16:00 óra A4 Kozármislenyi Janikovszky - A2 Balmazújvárosi Általános 11-14

17.00 óra B4 Szigetszentmiklós József - B2 Győri Kölcsey 16-21

 

 

RÉSZTVEVŐK – FIÚK

 

Ssz. Megye Iskola neve Település Tanár neve

1 Baranya I. Kökönyösi Gimnázium Gagarin Általános Iskolája Komló Kollai Tamás

2 Békés I. Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés Cifra Tibor

3 Borsod-A-Z. I. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd Gasková Réka

4 Csongrád I. Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Szeged Mandl Gábor

5 Győr-M-S I. Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti iskola, Gimnázium és Kollégium Győr Kovácsovics László

6 Pest I. Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola Gödöllő Kovács Gábor, Ács Tibor

7 Pest II. Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola Budaörs Tóth Szabolcs, Csík Ákos, Neukum Tamás

8 Somogy I. Csurgói Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Csurgó Peperő Miklós, Vörös Károly

 

 

FIÚ CSOPORTBEOSZTÁS

FIÚ „A” csoport FIÚ „B” csoport

A1 Békés Szegedi B1 Szegedi Vörösmarty

A2 Győr Apor B2 Ózd Bolyky

A3 Komló Kökönyösi B3 Gödöllői Hajós

A4 Csurgói Csokonai B4 Budaörsi Herman

 

 

2016. június 10. /péntek/

 

FIÚK CSOPORTMÉRKŐZÉSEI

 

Avasi Gimnázium

Idő Cs Csapat Cs Csapat Eredmény

12:30 óra A1 Békés Szegedi - A2 Győr Apor 24-18

13:30 óra A3 Komló Kökönyösi - A4 Csurgói Csokonai 24-21

14:30 óra B1 Szegedi Vörösmarty - B2 Ózd Bolyky 36-10

15:30 óra B3 Gödöllői Hajós - B4 Budaörsi Herman 17-8

 

2016. június 11. /szombat/

 

FIÚK CSOPORTMÉRKŐZÉSEI

Avasi Gimnázium

Idő Cs Csapat Cs Csapat Eredmény

9:00 óra A2 Győr Apor - A3 Komló Kökönyösi 23-16

10:00 óra A4 Csurgói Csokonai - A1 Békés Szegedi 14-28

11:00 óra B2 Ózd Bolyky - B3 Gödöllői Hajós 12-29

12:00 óra B4 Budaörsi Herman - B1 Szegedi Vörösmarty 12-23

14:00 óra A3 Komló Kökönyösi - A1 Békés Szegedi 12-11

15:00 óra B3 Gödöllői Hajós - B1 Szegedi Vörösmarty 26-14

16:00 óra A4 Csurgói Csokonai - A2 Győr Apor 23-21

17.00 óra B4 Budaörsi Herman - B2 Ózd Bolyky 29-11

 

 

2016. június 12. (vasárnap)

 

ELŐDÖNTŐK, HELYOSZTÓK

 

Rendészeti Szakközépiskola

Leány Elődöntő

8:00 óra A I. Balmazújvárosi Általános - B II. Szigetszentmiklós József 12-7

9:00 óra B I. Győri Kölcsey - A II. Balatonboglár Boglári 28-23

Leány VII-VIII. helyért

10:00 óra A IV. Békéscsaba Kazinczy - B IV. Ózd Bolyky 21-13

Fiú VII-VIII. helyért

11:00 óra A IV. Győr Apor - B IV. Ózd Bolyky 30-13

Leány V-VI. helyért

12:00 óra A III. Kozármislenyi Janikovszky - B III. Veszprém Padányi 15-21

Fiú V-VI. helyért

13:00 óra A III. Csurgói Csokonai - B III. Budaörsi Herman 19-19 (24-25 büntetőkkel)

 

ELŐDÖNTŐK, HELYOSZTÓK, DÖNTŐK

 

Avasi Gimnázium

Fiú Elődöntő

9:00 óra A I. Komló Kökönyösi - B II. Szegedi Vörösmarty 12-24

10:00 óra B I. Gödöllői Hajós - A II. Békés Szegedi 20-17

Leány III-IV. helyért

11:30 óra A I.-B II. vesztese - B I.-A II. vesztese Szigetszentmiklós József - Balatonboglár Boglári 24-23

 

Fiú III-IV. helyért

12:30 óra A I.-B II. vesztese - B I.-A II. vesztese Komló Kökönyösi - Békés Szegedi 13-18

Leány döntő:

13:30 óra A I.-B II. győztese - B I.-A II. győztese Balmazújvárosi Általános - Győri Kölcsey 17-13

Fiú döntő:

14:30 óra A I.-B II. győztese - B I.-A II. győztese Szegedi Vörösmarty - Gödöllői Hajós 21-18

 

Eredményhirdetés: várhatóan 15.30 órakor a fiú döntőt követően az

az Avasi Gimnáziumban

 

2015/2016. TANÉVI

DIÁKOLIMPIAI LABDAJÁTÉKOK IV. KORCSOPORTOS ORSZÁGOS DÖNTŐ

A KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA® VÉGEREDMÉNYE

Miskolc, 2016. június 10-12.

 

LEÁNYOK

Hely Megye Iskola neve Település Tanár neve

1. Hajdú-Bihar I. Balmazújvárosi Általános Iskola Balmazújváros Melkó Károly

2. Győr-M-S I. Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Kun Attila

3. Pest I. József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós Lukács Csaba

4. Somogy I. Boglári Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda Balatonboglár Kovácsné Strasser Mária, Varga Zsolt

5. Veszprém I. Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Veszprém Kajdonné Fekete Krisztina

6. Baranya I. Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny Somlai Viktória

7. Békés I. Kazinczy Ferenc Általános Iskola Békéscsaba Forczek Győzőné, Perényi László

8. Borsod-A-Z. I. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd Gasková Réka

 

Legjobb kapus Patkó Virág Balmazújváros

Gólkirálynő Takó Viktória Szigetszentmiklós

All star csapat tagjai

Takó Viktória Szigetszentmiklós

Albek Anna Balatonboglár

Csekő Brigitta Győr

Szabó Nina Balmazújváros

Kürti Laura Győr

Kajdon Blanka Veszprém

 

Legjobb testnevelő, felkészítő Melkó Károly

 

 

FIÚK

 

Hely Megye Iskola neve Település Tanár neve

1. Csongrád I. Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Szeged Mandl Gábor

2. Pest I. Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola Gödöllő Ács Tibor

3. Békés I. Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés Cifra Tibor

4. Baranya I. Kökönyösi Gimnázium Gagarin Általános Iskolája Komló Kollai Tamás

5. Pest II. Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola Budaörs Tóth Szabolcs, Csík Ákos, Neukum Tamás

6. Somogy I. Csurgói Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Csurgó Peperő Miklós, Vörös Károly

7. Győr-M-S I. Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti iskola, Gimnázium és Kollégium Győr Kovácsovics László

8. Borsod-A-Z. I. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd Gasková Réka

 

Legjobb kapus Palasits Kristóf Gödöllő

Gólkirály Tóth Dániel Gödöllő – 29 gól

 

All star csapat tagjai

Bazsó Gergely Csurgó

Illés Levente Komló

Varga Levente Békés

Lőrincz Marcell Szeged

Tóth Dániel Gödöllő

Krakovszky Zsolt Győr

 

Legjobb testnevelő, felkészítő Mandl Gábor

Keresés

Partnerek