Kosárlabda Diákolimpia IV. korcsoport Országos Döntő, Miskolc, 2016. június 10-12.

2015/2016. TANÉVI

DIÁKOLIMPIAI LABDAJÁTÉKOK IV. KORCSOPORTOS ORSZÁGOS DÖNTŐ

A KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA® VERSENYPROGRAMJA, EREDMÉNYEI

Miskolc, 2016. június 10-12.

 

RÉSZTVEVŐK, SORSOLÁS, CSOPORTMÉRKŐZÉSEK – LEÁNYOK

 

Ssz. Megye Iskola neve Település Testnevelő, felkészítő

1 Bács-Kiskun I. Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kecskemét Gerebenné Bresák Zita

2 Borsod-A-Z I. Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium Miskolc Stefánné Hegedűs Zsuzsanna

3 Budapest I. Török Flóris Általános Iskola Budapest Kántor Róbert

4 Győr-M-S I. Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Sopron Horváth József

5 Hajdú-Bihar II. Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola Debrecen Dr. Veress Jánosné

6 Somogy I. Kaposvári Általános Iskola és Gimnázium Kaposvár Dross Zoltán

7 Szabolcs-Sz-B I. Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza Urbin Tibor

8 Tolna I. Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola Valéria Dienes Grundschule Szekszárd Stierné Jankovics Mária

 

LEÁNY CSOPORTBEOSZTÁS

 

Csoport Település / Iskola Csoport Település / Iskola

A/1 Kecskeméti Kodály B/1 Szekszárdi Dienes

A/2 Debrecen Kölcsey B/2 Sopron Berzsenyi

A/3 Nyíregyházi Eötvös B/3 Miskolc Fráter

A/4 Kaposvári Általános B/4 Budapest Török

 

IDŐREND

A mérkőzések kezdő időpontja a „40 pontos” szabály miatt tájékoztató jellegű!

 

LEÁNYOK CSOPORTMÉRKŐZÉSEI

 

2016. június10. (péntek)

 

Miskolc Generali Aréna

Idő Cs Csapat Cs Csapat Eredmény

12:00 A1 Kecskeméti Kodály - A4 Kaposvári Általános 70-62

13:30 A2 Debrecen Kölcsey - A3 Nyíregyházi Eötvös 13-53

15:00 B1 Szekszárdi Dienes - B4 Budapest Török 59-19

16:30 B2 Sopron Berzsenyi - B3 Miskolc Fráter 39-55

 

 

LEÁNYOK CSOPORTMÉRKŐZÉSEI

2016. június 11. (szombat)

 

Miskolc Generali Aréna

Idő Cs Csapat Cs Csapat Eredmény

8:00 A3 Nyíregyházi Eötvös - A1 Kecskeméti Kodály 38-65

9:30 A2 Debrecen Kölcsey - A4 Kaposvári Általános 52-76

11:00 B3 Miskolc Fráter - B1 Szekszárdi Dienes 80-69

12:30 B2 Sopron Berzsenyi - B4 Budapest Török 50-45

 

 

Idő Cs Csapat Cs Csapat Eredmény

14:00 A1 Kecskeméti Kodály - A2 Debrecen Kölcsey 68-28

15:30 A4 Kaposvári Általános - A3 Nyíregyházi Eötvös 53-58

17:00 B1 Szekszárdi Dienes - B2 Sopron Berzsenyi 57-65

18:30 B4 Budapest Török - B3 Miskolc Fráter 45-71

 

 

RÉSZTVEVŐK, SORSOLÁS, CSOPORTMÉRKŐZÉSEK– FIÚK

 

Ssz. Megye Iskola neve Település Testnevelő, felkészítő

1 Bács-Kiskun I. III. Béla Gimnázium Baja Nagy Előd

2 Baranya II. Városközponti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Pécs Pozsgai Tamás

3 Borsod-A-Z I. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc Tóth Gyula

4 Budapest II. Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola Budapest Jósvai Ferenc

5 Hajdú-Bihar I. Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Debrecen Szilágyi Zoltán

6 Szabolcs-Sz-B I. Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Nyíregyháza Sallai István, Gombkötő Norbert

7 Vas I. Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Szombathely -

8 Zala I. Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Zalaegerszeg Hersics Adrienn, Hersics László

 

FIÚ CSOPORTBEOSZTÁS

 

Csoport Település / Iskola Csoport Település / Iskola

A/1 Szombathely Bolyai B/1 Nyíregyházi Arany

A/2 Debrecen Kossuth B/2 Zalaegerszegi Kölcsey

A/3 Pécs Városközponti B/3 Miskolc Fényi

A/4 Baja III. Béla B/4 Budapest Újbudai Teleki

 

IDŐREND

A mérkőzések kezdő időpontja a „40 pontos” szabály miatt tájékoztató jellegű!

 

FIÚK CSOPORTMÉRKŐZÉSEI

2016. június 10. (péntek)

 

Miskolc Egyetemi Körcsarnok

Idő Cs Csapat Cs Csapat Eredmény

12:00 A1 Szombathely Bolyai - A4 Baja III. Béla 101-89

13:30 A2 Debrecen Kossuth - A3 Pécs Városközponti 73-85

15:00 B1 Nyíregyházi Arany - B4 Budapest Újbudai Teleki 72-84

16:30 B2 Zalaegerszegi Kölcsey - B3 Miskolc Fényi 74-34

 

FIÚK CSOPORTMÉRKŐZÉSEI

2016. június 11. szombat

 

Miskolc Egyetemi Körcsarnok

Idő Cs Csapat Cs Csapat Eredmény

8:00 A3 Pécs Városközponti - A1 Szombathely Bolyai 40-77

9:30 A2 Debrecen Kossuth - A4 Baja III. Béla 63-89

11:00 B3 Miskolc Fényi - B1 Nyíregyházi Arany 21-81

12:30 B2 Zalaegerszegi Kölcsey - B4 Budapest Újbudai Teleki 101-75

 

 

Idő Cs Csapat Cs Csapat Eredmény

14:00 A1 Szombathely Bolyai - A2 Debrecen Kossuth 91-88

15:30 A4 Baja III. Béla - A3 Pécs Városközponti 69-76

17:00 B1 Nyíregyházi Arany - B2 Zalaegerszegi Kölcsey 99-97

18:30 B4 Budapest Újbudai Teleki - B3 Miskolc Fényi 70-30

 

IDŐREND

 

A mérkőzések kezdő időpontja a „40 pontos” szabály miatt tájékoztató jellegű!

 

2016. június 12. (vasárnap)

 

ELŐDÖNTŐK, HELYOSZTÓK

 

Egyetem Körcsarnok

Fiú elődöntő

8:00 óra BII. Nyíregyházi Arany - AI. Szombathely Bolyai 103-107

9:30 óra AII. Pécs Városközponti - BI. Zalaegerszegi Kölcsey 29-70

Leány VII-VIII. helyért

11:00 óra AIV. Debrecen Kölcsey - BIV. Budapest Török 23-63

Fiú VII-VIII. helyért

12:30 óra AIV. Debrecen Kossuth - BIV. Miskolc Fényi 58-16

Fiú III-IV. helyért

14:00 óra AI-BII vesztese - BI-AII vesztese Nyíregyházi Arany - Pécs Városközponti 96-75

Leány III-IV. helyért

15:30 óra AI-BII vesztese - BI-AII vesztese Kecskeméti Kodály - Nyíregyházi Eötvös 70-51

 

ELŐDÖNTŐK, HELYOSZTÓK

 

Generali Aréna

Leány elődöntő

8:00 óra BII Sopron Berzsenyi - AI. Kecskeméti Kodály 73-61

9:30 óra AII. Nyíregyházi Eötvös - BI. Miskolc Fráter 38-72

Leány V-VI. helyért

11:00 óra AIII. Kaposvári Általános - BIII. Szekszárdi Dienes 51-72

 

Fiú V-VI. helyért

12:30 óra AIII. Baja III. Béla - BIII. Budapest Újbudai Teleki 83-60

Leány döntő:

14:00 óra AI-BII győztese - BI-AII győztese Sopron Berzsenyi - Miskolc Fráter 41-55

Fiú döntő:

15:45 óra AI-BII győztese - BI-AII győztese Szombathely Bolyai - Zalaegerszegi Kölcsey 88-104

 

Eredményhirdetés várhatóan 17.30-kor!

Helyszín: Generali Aréna

 

2015/2016. TANÉVI

DIÁKOLIMPIAI LABDAJÁTÉKOK IV. KORCSOPORTOS ORSZÁGOS DÖNTŐ

A KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA® VÉGEREDMÉNYE

Miskolc, 2016. június 10-12.

 

VÉGEREDMÉNY – LEÁNYOK

 

Hely Megye Iskola neve Település Testnevelő, felkészítő

1. Borsod-A-Z I. Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium Miskolc Stefánné Hegedűs Zsuzsanna

2. Győr-M-S I. Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Sopron Horváth József

3. Bács-Kiskun I. Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kecskemét Gerebenné Bresák Zita

4. Szabolcs-Sz-B I. Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza Farkasinszki Gyuláné

5. Tolna I. Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola Valéria Dienes Grundschule Szekszárd Stierné Jankovics Mária

6. Somogy I. Kaposvári Általános Iskola és Gimnázium Kaposvár Dross Zoltán

7. Budapest I. Török Flóris Általános Iskola Budapest Kántor Róbert,

Beliczay Krisztián

8. Hajdú-Bihar II. Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola Debrecen Dr. Veress Jánosné

 

 

Különdíjasok – LEÁNYOK:

„All Star” csapat:

Mácsai Réka Maja Nyíregyháza

Kiss Angelika Miskolc

Varga Sára Sopron

Schlegl Odett Kecskemét

Kecskés Karina Miskolc

 

 

Legjobb Dobó: Bakos Blanka Kecskemét -103 ponttal

Legjobb 3 pontos dobó játékos: Liszkai Rebeka, Szekszárd

Legeredményesebb testnevelő, felkészítő: Stefánné Hegedűs Zsuzsanna

 

 

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége által felajánlott Vándorkupát egy évig védi:

Miskolc Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium

 

2015/2016. TANÉVI

DIÁKOLIMPIAI LABDAJÁTÉKOK IV. KORCSOPORTOS ORSZÁGOS DÖNTŐ

A KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA® VÉGEREDMÉNYE

Miskolc, 2016. június 10-12.

 

VÉGEREDMÉNY – FIÚK

 

Hely Megye Iskola neve Település Testnevelő, felkészítő

1. Zala I. Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Zalaegerszeg Hersics Adrienn,

Hersics László

2. Vas I. Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Szombathely Kunecz Árpád

3. Szabolcs-Sz-B I. Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Nyíregyháza Sallai József,

Gombkötő Norbert

4. Baranya II. Városközponti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Pécs Pozsgai Tamás

5. Bács-Kiskun I. III. Béla Gimnázium Baja Nagy Előd,

Cservék Csaba

6. Budapest II. Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola Budapest Jósvai Ferenc,

Vittay Ambrus

7. Hajdú-Bihar I. Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Debrecen Szilágyi Zoltán

8. Borsod-A-Z I. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc Tóth Gyula

 

 

 

Különdíjasok – FIÚK:

„All Star” csapat:

Kovács Kristóf Zalaegerszeg

Kiss Benedek Szombathely

Bolden Immanuell Nyíregyháza

Kiss Mátyás Szombathely

Bíró Benedek Nyíregyháza

 

Legjobb Dobó: Kovács Benedek Zalaegerszeg – 200 ponttal

Legjobb 3 pontos dobó játékos: Kurucz Ádám Nyíregyháza – 8 hárompontos

Legeredményesebb testnevelő, felkészítő: Hersics Adrienn, Hersics László

 

 

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége által felajánlott Vándorkupát egy évig védi:

Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium

 

Keresés

Partnerek