Atlétika Egyéni Diákolimpia III. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2016. május 10.

ATLÉTIKA EGYÉNI PÁLYABAJNOKSÁG DIÁKOLIMPIA® III. KORCSOPORT

Megyei Döntő versenyeredményei 2015/2016. TANÉV

Miskolc, 2016. május 10.

 

 

FIÚ EREDMÉNYEK - III. KORCSOPORT

 

60 m fiú döntő 8.0

Indulók száma:

1. Czeglédi Patrik 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 7.7

2. Budai Gábor 2004 Miskolc, Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 7.7

3. Kovács Olivér 2003 Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda 7.8

4. Szabados Bence 2003 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 8.0

5. Horváth Imre 2003 Boldva, Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola 8.1

6. Kis Patrik 2003 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 8.3

7. Szoboszlai Dániel 2004 Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 8.5

8. Kondrák Bálint 2004 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 8.5

60 m fiú 1. ief.

1. Budai Gábor 2003 Miskolc, Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 7.7

2. Czeglédi Patrik 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 7.9

Kovács Olivér 2003 Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda 8.0

3. Horváth Imre 2003 Boldva, Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola 8.1

4. Szabados Bence 2003 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 8.1

5. Kis Patrik 2003 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 8.4

60 m fiú 2. ief.

1. Kondrák Bálint 2003 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 8.4

2. Szoboszlai Dániel 2003 Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 8.5

3. Svecz László 2004 Putnok, Serényi László Általános Iskola 8.7

4. Szabados Bence 2003 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 8.7

600 m fiú 1:42.0

Indulók száma:

1. Sárosi Balázs 2003 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 1:38.3

2. Lakatos Krisztián 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1:45.2

3. Bartal Gábor 2003 Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola 1:46.6

4. Barta Levente 2003 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 1:50.8

5. FARKAS DÁVID 2003 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 1:53.3

6. Barna Erik Albert 2003 Hejúkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 1:53.6

7. Szabó Máté 2003 Edelény, Borsodi Általános Iskola 1:56.1

8. Cseresznye Zalán 2004 Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1:58.0

9. Szépvölgyi Bálint 2004 Miskolc, Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola 2:00.9

10. Péli Boldizsár 2003 Miskolc, Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola 2:10.3

Kovács Levente Péter 2004 Borsodnádasd, ÁMK Móra Ferenc Általános Iskola Intézményegység 1:46.2 DQ

 

Magasugrás fiú 1.45

Indulók száma:

1. Géczy Ákos 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1.45

2. Budai Gergő 2003 Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola 1.30

3. Víg Tamás 2004 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1.30

Távolugrás (60cm-es sávból) fiú 5.00

Indulók száma:

1. Bozi Dominik 2003 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 5.25

2. Lengyel Péter 2003 Edelény, Szent Miklós 5.18

3. Dunai Zsolt 2003 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 5.14

4. Monoki Benjamin 2003 Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola 5.11

5. Juhász-Unger Kristóf 2003 Miskolc, Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 4.78

6. Török Gyula 2003 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 4.75

7. Urbánszki Antal Alex 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 4.75

8. Tóth Krisztián 2003 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4.46

9. Nagy Tibor 2003 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 4.38

10. Kiss Norbert 2003 Tarcali Klapka György Általános Iskola 4.28

11. Váradi Szabolcs 2003 Ózd, Vasvár Úti Általános Iskola 4.19

Kislabdahajítás fiú 58.0

Indulók száma:

1. Csóka Armand 2003 Miskolc, Bársony János Általános Iskola 56.20

2. Rézműves László János 2003 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 53.40

3. Rózsa Norbert Szilveszter 2003 Edelény, Borsodi Általános Iskola 53.20

4. Hankó Alex 2003 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 51.84

5. Bartók Gábor 2003 Kazincbarcika, Tompa Mihály Református Általános Iskola 51.04

6. Vadászi Dániel 2003 Miskolc, Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola 50.20

7. Berecz Péter 2003 Miskolc, Herman Ottó Általános Iskola és Munkácsy Mihály Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 49.87

8. Tenki Márk 2003 Putnok, Péczeli József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 46.73

9. Galyas Róbert 2003 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 45.91

10. Kiss Norbert 2003 Tarcali Klapka György Általános Iskola 45.23

11. Szabó Gábor 2003 Hejőbábai Zrínyi Ilona Általános Iskola 40.30

 

4x100 m váltófutás fiú 55-0

Induló csapatok száma:

1. Miskolc, Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 50.5

Ábri József 2004, Budai Gábor 2003,  Juhász-Unger Kristóf 2003, Molnár Roland 2003

2. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 53.2

Buhály Bence 2003, Czeglédi Patrik 2003, Géczy Ákos 2003,Toma Gergely Ádám 2004,

3. Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 53.9

Barta Levente 2003, Kis Patrik 2003, Rózsa Levente 2003, Sárosi Balázs 2003

4. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 54.9

Dunai Zsolt 2003, Sike Zsombor 2003, Szedlák Ádám 2004, Vargay András 2004, Veréb Áron 2004

5. Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 55.6

Kapusi Dominik 2003, Kondrák Bálint 2003, Struba Olivér 2003, Tóth Krisztián 2003

6. Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 56.2

Balogh Csaba 2004, Fazekas Milán 2004, Szabados Bence 2003, Tóth Bence 2004

7. Ózd, Vasvár Úti Általános Iskola 59.3

Jaskó Marcell 2003, Kossuth Kristóf 2004, Majdán Benjamin 2003, Váradi Szabolcs 2003

8. Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 58.0 DQ

Demény Erik 2003, Lengyel Péter 2003, Budai Lóránt 2004, Palóczki Donát 2003

9. Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1:01,8 DQ

Balog Tamás 2003, Himer László Henrik 2003, Kovács Ferenc Zoltán 2003, Rézműves László János 2003

 

 

LEÁNY EREDMÉNYEK - III. KORCSOPORT

60 m leány döntő 8.3

Indulók száma:

1. Kungler Kitti Magdolna 2003 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 8.2

2. Horváth Petra 2003 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 8.5

3. Tóth Klaudia 2004 Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 8.6

4. Kelemen Janka 2003 Kazincbarcika, Tompa Mihály Református Általános Iskola 8.7

5. Marczis Rebeka 2004 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 8.8

6. Stadler Bettina 2003 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 9.1

7. Kocsis Eszter 2003 Abaújszántó, Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 9.2

8. Tóth Viktória 2003 Sátoraljaújhely, Petőfi Sándor Református Általános Iskola 9.3

60 m leány 1. ief.

1. Kungler Kitti Magdolna 2003 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 8.4

2. Tóth Klaudia 2004 Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 8.4

3. Horváth Petra 2003 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 8.6

4. Marczis Rebeka 2004 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 8.9

5. Stadler Bettina 2003 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 9.0

6. Orosz Eliza 2004 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 9.3

60 m leány 2. ief.

1. Kelemen Janka 2003 Kazincbarcika, Tompa Mihály Református Általános Iskola 8.8

2. Kocsis Eszter 2003 Abaújszántó, Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 8.8

3. Tóth Viktória 2003 Sátoraljaújhely, Petőfi Sándor Református Általános Iskola 9.2

4. Koczka Lili 2004 Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 9.5

600 m leány 1:48.0

Indulók száma:

1. Herczeg Sára 2003 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1:50.1

2. Csépke Krisztina 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1:54.1

3. Pásztor Dalma 2003 Miskolc, Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 1:54.3

4. Makai Petra 2004 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 1:55.1

5. Dobos Lilla 2003 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 1:55.7

6. Sallai Eszter 2004 Szikszó, Szepsi Csombor Márton Gimnázium Szakképző Iskola és Általános iskola 1:58.9

7. Munkácsi Liliána 2004 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1:59.4

8. Balogh Natália 2004 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 2:17.2

Magasugrás leány 1.40

Indulók száma:

1. Tóth Anna 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1.50

2. Fedor Anna 2004 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1.30

3. Szoboszlai Dorina 2003 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 1.30

4. Lakatos Jázmin Mária 2004 Encs, Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 1.20

5. Bodolai Lili 2003 Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola 1.10

Távolugrás (60cm-es sávból) leány 4.70

Indulók száma:

1. Fülöp Alexa 2004 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 4.77

2. Tóth Klaudia 2004 Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 4.48

3. Tóth Mercédesz 2004 Bánréve, Szent Mihály Katolikus Általános Iskola 4.48

4. Blága Lili 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 4.34

5. Bedő Nadin 2003 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 4.27

6. Lengyel Tamara Virág 2003 Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola 4.16

7. Takács Fanni 2004 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4.11

8. Tóth Petra 2004 Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola 3.99

9. Horváth Veronika 2003 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 3.58

10. Tóth Viktória 2003 Sátoraljaújhely, Petőfi Sándor Református Általános Iskola 3.40

Kislabdahajítás leány 48.0

Indulók száma:

1. Lakatos Petra 2003 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 49.31

2. Nagy Flóra 2003 Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 48.56

3. Szabó Tekla 2003 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 46.38

4. Glonczi Patrícia 2003 Edelény, Borsodi Általános Iskola 43.87

5. Imre Eszter 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 43.12

6. Makó Zoé 2004 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 42.84

7. Koczka Lili 2004 Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 40.64

8. Horváth Laura 2004 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 37.37

Vámos Mira 2003 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 49.25

4x100 m váltófutás leány 58.0

Induló csapatok száma:

1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 55.7

Csépke Krisztina 2003, Imre Eszter 2003,  Tóth Anna 2003, Tóth Janka 2004

2. Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 56.5

Herczeg Sára 2003, Horváth Dominika 2004, Kovács Viktória 2003, Takács Fanni 2004

3. Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 57.8

Kungler Kitti Magdolna 2003, Lengyel Martina 2003,  Pásztor Virág 2003, Vass Petra 2003

4. Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 58.0

Batfalszki Blanka 2004, Bedő Nadin 2003, Jánosik Liliána 2003, Osváth Zsuzsanna 2003

5. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 58.3

Bojti Boglárka 2003, Fedor Anna 2004, Gál Nikolett 2004, Kucsma Kinga 2004, Molnár Lilla 2003

6. Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 58.8

Marczis Rebeka 2004, Panyi Krisztina Anna 2004, Simon Szilvia 2004, Szabó Tekla 2003

7. Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 58.9

Fülöp Alexa 2004, Larik Réka 2003, Pitti Panna 2003, Rózsahegyi Kitti 2003,

8. Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 59.3

Bágyi Stella 2003, Kovács Krisztina 2003, Makó Zoé 2004, Papp Zoé 2004

9. Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 59.4

Orosz Eliza 2003, Tóth Eszter 2003, Bálint Diána 2003, Kálvin Emese 2003

10. Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 1:03.8

Makai Petra 2004, Szabolcs Regina 2004, Tóth Franka 2003, Szabó Hanna 2003

11. Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 1:05.0

Balogh Natália 2004, Farkas Zsanett 2003, Illés Csilla 2004, Nótár Zsuzsanna 2003

Keresés

Partnerek