Torna Diákolimpia I-VI. Korcsoport Fiú, Leány Megyei Döntő, Miskolc, 2015. december 12.

TORNA Diákolimpia I-VI. Korcsoport Fiú, Leány

Megyei Döntő eredményei 2015/2016. tanév

Miskolc, 2015. december 12.

Torna - "B" kat. - Összetett Csapat

I. korcsoport fiú

1. Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola Miskolc Tt. Csányi Zsolt 68,8

 

II. korcsoport  fiú

1. Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tt. Balogh Tamás 100,5

2. Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola Miskolc Tt. Rajnai Tibor 96,85

 

III-IV. korcsoport fiú

1. Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tt. Balogh Tamás 98,15

2. Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Tt. Victor Benjámin 91,1

3. Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola Miskolc Tt. Kiss Szabolcsné 90,85

 

Torna - "Nyílt" Összetett Csapat / Haladó

V-VI. korcsoport fiú

1. Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola Tt, Nagy Tibor 213,1

2. Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Tt. Victor Benjámin 207,39

 

Torna - "Nyílt" Összetett Csapat / Kezdő

V-VI. korcsoport fiú

1. Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma Tt. Pásztor István 141,4

2. Földes Ferenc Gimnázium Miskolc  Tt. Victor Benjámin 137,35

3. Miskolci Herman Ottó Gimnázium  Tt. Pellei László 132

 

Torna - "B" kat. - Összetett Csapat

I. korcsoport lány

1. Újváros Téri Általános Iskola Ózd Tt. Juhász Lászlóné 72,95

2. Hernádnémeti Református Általános Iskola,Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola Tt. Kocsis Annamária     70

3. Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola Miskolc Tt. Bodnárné Nagy Mariann 67,3

 

II. korcsoport lány

1. Újváros Téri Általános Iskola Ózd Tt. Juhász Lászlóné 114,1

2. Avastetői Általános, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Miskolc Tt. Soós Istvánné 107,9

3. Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolc Tt. Leskó-Sallai Beáta 107,6

4. Hernádnémeti Református Általános Iskola,Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola Tt. Kocsis Annamária     106

5. Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola Sárospatak Tt. Csehiné Tomkó Krisztina 100,8

6. Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola Miskolc Mogyorósi Éva 100,45

7. Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola Miskolc Tt. Kiss Szabolcsné 96,55

 

III-IV. korcsoport lány

1. Újváros Téri Általános Iskola Ózd Tt. Juhász Lászlóné 113,4

2. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium TT. Virosztekné Szakál Ildikó            108

3.Hernádnémeti Református Általános Iskola,Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti IskolaTt. Kocsis Annamária 107,7

4. Miskolci Herman Ottó Gimnázium    Tt. Bobcsák Krisztina 107,3

5. Földes Ferenc Gimnázium Tt. Péter Ágnes 99,6

6. Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola Miskolc Tt. Kiss Szabolcsné 95,3

7. Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Tt. Borbély Péterné 92,7

 

Torna - "Nyílt" Összetett Csapat / Haladó

V- VI. korcsoport lány

1. Avasi Gimnázium Miskolc Tt. Leskó-Sallai Beáta 141,15

2. Ózdi József Attila Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium  Tt. Nagy Andrea     138,95

3. Diósgyőri Gimnázium Tt . Tóthné Horváth Éva   138,3

4. Földes Ferenc Gimnázium Tt. Péter Ágnes Tar Miklós 136,1

5. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika Tt. Seresné Trója Éva 133,95

 

Torna - "Nyílt" Összetett Csapat / Kezdő

V-VI. korcsoport lány

1. Miskolci Herman Ottó Gimnázium  Tt. Bobcsák Krisztina 114,3

2. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Tt. Virosztekné Szakál Ildikó 108,54

3. Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma Tt. Pásztor István 104,2

4. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika Tt. Seresné Trója Éva 103,9

 

Keresés

Partnerek