Atlétika Mezei Futás Diákolimpia II., III., IV., V., VI. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2015. október 15.

Atlétika Mezei Futás Diákolimpia II., III., IV., V., VI. korcsoport

Megyei Döntő eredményei 2015/2016. tanév

Miskolc, 2015. október 15.

 

Sikeres rajtot vett a 2015/2016. tanév diákolimpia megyei döntőinek sorozata.  2015.október 15-én rendezte meg a  Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület  a Diákolimpia mezei futás megyei döntőjét, Miskolcon a Repülőtéren.

A négy korcsoportban megrendezett küzdelmekre a megye 12 Diáksport Bizottságának győztes csapatai és egyéni versenyzői , valamint a középiskolák diákversenyzői  nevezhettek. A kissé szemerkélős idő nem szegte kedvét a diákoknak, hiszen több mint 800-an vettek részt a megyei döntőn.

A korcsoportok legjobbjainak az érmet és oklevelet a Diáksport és Szabadidő Egyesület elnöke, Fazekas Miklósné és titkára Benőcs Dávid adták át.

A korcsoport 1-2. helyezett csapatai és 1-4. helyezett egyéni versenyzői szerezték meg a jogot a 2016.április 5-án Gödöllőn megrendezésre kerülő országos döntőn való indulásra.

Különösen fontos a jó szereplés, hiszen az országos döntő győztesei kvalifikálják magukat a Magyar Diáksport Szövetség  által 2016 április végén a Margitszigeten   megrendezésre kerülő Nemzetközi Iskolasport Szövetség  Mezei Futó Világbajnokságára.

 

 

Eredmények:

 

II. korcsoport Fiú Csapat

"Csapat

helyezés" Iskola: Település: Testnevelő tanár: Csapattagok: "Egyéni

helyezés" "Csapat

pontszám"

1 Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola Miskolc Fekéné Tóth Judit Balázs Bálint -2005 16 60

Bátor Roland -2005 23

Hámoros Levente -2005 25

Harsányi Dénes -2005 19

Sajgó Ádám -2005 2

2 Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Miskolc Laczkóné Tavassy Krisztina Kollár Márton Tamás (2005) -2005 8 71

Barcsák Vinzent -2006 13

Nagy Máté -2005 20

Ináncsi Milán -2005 30

Juhász István Bence -2005 45

3 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika Barna Imre Balázsi Levente Kristóf -2005 9 73

Kapott Gábor -2005 15

Komlósi Bence -2005 23

Kiss Bence Máté -2005 26

Papp Máté -2005 33

4 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tiszaújváros Demblovszky Gábor Ferencsik Bálint Donát -2005 7 75

Ferencsik Soma Attila -2005 10

Tanyi Antal Áron -2006 24

Besenyei Bálint -2005 34

Urbán Ádám -2005 48

5 Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda Miskolc Antalné Máriási Erika Orosz Dominik -2005 11 89

Kasza-Csótai Botond -2005 12

Nagy Dániel -2006 29

Veláczki László Vencel -2005 37

Kövesi Krisztián -2005 46

6 Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Encs Nyitrainé Lukács Katalin Bauer János -2005 6 106

Budai Bálint -2005 21

Horváth Ádám -2005 38

Tóbiás Dániel -2005 41

7 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat Mezőkövesd Kubinyi József Bodnár Attila -2005 3 124

Alaxai Bálint -2005 31

Horváth László -2005 39

Szalmási Áron László -2006 51

Juhász Miklós Máté -2005 56

8 Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény Edelény Polácsik László Kaczvinszki Dominik -2006 27 135

Kovács Bálint -2006 28

Kovács Botond -2006 36

Szilágyi Dominik -2006 44

Balogh Kálmán Bertalan -2005 54

9 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Szirmabesenyő Kiss Kornél Bedő Dominik -2005 4 146

Hornyák Zalán -2006 42

Pipoly Olivér -2006 43

Ferenczi Béla -2006 57

Boros Péter -2005 59

10 Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola Tokaj Csordás Sándor Kanczler András László -2005 17 146

Soltész Péter -2005 18

Breza Béla -2005 50

Góg Benedek -2005 61

11 Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd Albert Csaba Forgács Bence -2005 14 168

Sápi Dávid -2005 47

Prógli László Márk -2005 52

Albert Ákos -2005 55

Pataki Márk -2006 67

12 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak Németh Erika Ladomérszki Balázs -2006 53 245

Matisz Máté -2005 60

Botos Krisztián Ronald -2006 64

Brandhuber Áron -2005 68

13 IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda Hejőkeresztúr Pecsét Zsuzsa Farkas László -2005 58 248

Kuru Bálint Róbert -2005 62

Nemes Krisztián -2005 63

Dányádi József Zsombor -2006 65

Kocák Levente -2005 66

 

 

II. korcsoport Fiú Egyéni

Hely Versenyző: Település: Iskola:

1 Sipeki László -2006 Mezőkövesd Szent István Katolikus Általános Iskola

2 Sajgó Ádám -2005 Miskolc Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola

3 Bodnár Attila -2005 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

4 Bedő Dominik -2005 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

5 Kocsis Bernát Bendegúz -2005 Tállya Zempléni Árpád Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

6 Bauer János -2005 Encs Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

7 Ferencsik Bálint Donát -2005 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

8 Kollár Márton Tamás -2005 Miskolc Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

9 Balázsi Levente Kristóf -2005 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

10 Ferencsik Soma Attila -2005 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

11 Orosz Dominik -2005 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda

12 Kasza-Csótai Botond -2005 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda

13 Barcsák Vinzent -2006 Miskolc Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

14 Forgács Bence -2005 Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola

15 Kapott Gábor -2005 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

16 Balázs Bálint -2005 Miskolc Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola

17 Kanczler András László -2005 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola

18 Soltész Péter -2005 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola

19 Harsányi Dénes -2005 Miskolc Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola

20 Nagy Máté -2005 Miskolc Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

21 Budai Bálint -2005 Encs Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

23 Bátor Roland -2005 Miskolc Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola

23 Komlósi Bence -2005 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

24 Tanyi Antal Áron -2006 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

25 Hámoros Levente -2005 Miskolc Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola

26 Kiss Bence Máté -2005 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

27 Kaczvinszki Dominik -2006 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény

28 Kovács Bálint -2006 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény

29 Nagy Dániel -2006 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda

30 Ináncsi Milán -2005 Miskolc Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

31 Alaxai Bálint -2005 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

32 Horváth Csaba -2005 Ároktő Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola

33 Papp Máté -2005 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

34 Besenyei Bálint -2005 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

35 Juhász István -2006 Putnok Serényi László Általános Iskola

36 Kovács Botond -2006 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény

37 Veláczki László Vencel -2005 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda

38 Horváth Ádám -2005 Encs Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

39 Horváth László -2005 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

40 Molnár Tamás -2005 Szögliget Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola

41 Tóbiás Dániel -2005 Encs Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

42 Hornyák Zalán -2006 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

43 Pipoly Olivér -2006 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

44 Szilágyi Dominik -2006 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény

45 Juhász István Bence -2005 Miskolc Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

46 Kövesi Krisztián -2005 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda

47 Sápi Dávid -2005 Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola

48 Urbán Ádám -2005 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

49 Gadus Bogdán -2005 Miskolc Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

50 Breza Béla -2005 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola

51 Szalmási Áron László -2006 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

52 Prógli László Márk -2005 Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola

53 Ladomérszki Balázs -2006 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

54 Balogh Kálmán Bertalan -2005 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény

55 Albert Ákos -2005 Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola

56 Juhász Miklós Máté -2005 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

57 Ferenczi Béla -2006 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

58 Farkas László -2005 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

59 Boros Péter -2005 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

60 Matisz Máté -2005 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

61 Góg Benedek -2005 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola

62 Kuru Bálint Róbert -2005 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

63 Nemes Krisztián -2005 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

64 Botos Krisztián Ronald -2006 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

65 Dányádi József Zsombor -2006 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

66 Kocák Levente -2005 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

67 Pataki Márk -2006 Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola

68 Brandhuber Áron -2005 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

 

 

II. korcsoport Leány Csapat

"Csapat

helyezés" Iskola: Település: Testnevelő tanár: Csapattagok: "Egyéni

helyezés" "Csapat

pontszám"

1 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika Tóthné Szepesi Éva Komlósi Panni -2005 4 46

Szakács Réka -2005 5

Vasvári Alina Eszter -2005 8

Czikora Fanni -2005 29

Lakatos Dalma -2005 33

2 Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Miskolc Laczkóné Tavassy Krisztina Simon Zsuzsa -2005 7 65

Nádasi Dóra -2005 15

Veres Lili -2006 20

Lőkös Flóra -2005 23

3 Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola Miskolc Tóth Richárd Megyesi Kiara -2005 6 76

Lizakovszky Lili Viktória -2005 17

Pető Eszter -2005 22

Dudás Jázmin -2006 31

Krajnyák Zsófia -2005 38

4 Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda Miskolc Antalné Máriási Erika Zibrinyi Luca -2006 3 91

Lövei Vanda -2006 11

Borcsik Anna Dóra -2006 36

Majnár Alíz -2006 41

5 Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola Szögliget Tátrai Zita Dányi Bodza Anna -2005 9 115

Csáki Petra -2005 13

Matyi Klaudia -2005 21

Kormos Liliána -2006 72

6 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola Nyékládháza Kujbus László Csele Petra -2006 28 149

Lupkovics Leila -2005 37

Elekes Anna -2005 39

Orliczki Melinda -2006 45

Farkas Dorina Petra -2005 46

7 Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola Miskolc Fekéné Tóth Judit Pásztor Eszter -2005 18 152

Horváth Eszter -2005 25

Lakatos Réka -2005 54

Kis Réka -2005 55

Erdélyi Dóra -2006 60

8 Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény Edelény Polácsik László Fischer Frida -2005 32 157

Slezsák Bianka -2005 40

Verebélyi Larissza -2006 42

Kiss Virág -2005 43

Mészáros Katalin -2005 49

9 Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes Tiszolczki László Dobó Dóra -2005 14 166

Végh Diána -2005 27

Abóczki Emese -2005 62

Zsipi Eszter -2005 63

Daróczi Annamária -2005 67

10 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Szirmabesenyő Csellárné Németh Judit Kőhegyi Anna -2005 26 187

Kerek Csengele -2005 47

Györfi Réka -2005 50

Dobi Liliána -2005 64

Dojcsák Zorka -2006 66

11 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak Németh Erika Albert Szidónia -2006 24 195

Lukácsi Dorka -2005 52

Hauser Réka -2005 58

Feke Petra -2005 61

Kanesütz Enikő -2006 73

12 Szent Mihály Katolikus Általános Iskola Bánréve Kovácsné Hunyák Zsuzsanna Dancs Zsófia -2005 16 201

Fazekas Mercédesz -2005 48

Oláh Vivien -2005 68

Szimel Boglárka -2005 69

13 Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola Tokaj Csordás Sándor Kapuvári Zsófia Eszter -2005 19 211

Várkonyi Virág -2005 51

Krausz Petra -2006 70

Filó Viktória -2006 71

14 Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Mezőcsát Szopkó Tiborné Csorba Csilla -2005 53 225

Rőthi Margaréta -2005 56

Simon Luca -2005 57

Kunkli Gitta -2006 59

Rostás-Somodi Mercédesz -2005 65

 

 

II. korcsoport Leány Egyéni

Hely Versenyző: Település: Iskola:

1 Kozma Réka -2005 Miskolc Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

2 Farkas Orsolya -2005 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

3 Zibrinyi Luca -2006 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda

4 Komlósi Panni -2005 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

5 Szakács Réka -2005 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

6 Megyesi Kiara -2005 Miskolc Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola

7 Simon Zsuzsa -2005 Miskolc Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

8 Vasvári Alina Eszter -2005 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

9 Dányi Bodza Anna -2005 Szögliget Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola

10 Szabó Aida -2005 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

11 Lövei Vanda -2006 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda

12 Tolnai Kincső Boglárka -2006 Bükkszentkereszt Bükki Szlovák Nemzetiségű Általános Iskola

13 Csáki Petra -2005 Szögliget Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola

14 Dobó Dóra -2005 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola

15 Nádasi Dóra -2005 Miskolc Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

16 Dancs Zsófia -2005 Bánréve Szent Mihály Katolikus Általános Iskola

17 Lizakovszky Lili Viktória -2005 Miskolc Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola

18 Pásztor Eszter -2005 Miskolc Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola

19 Kapuvári Zsófia Eszter -2005 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola

20 Veres Lili -2006 Miskolc Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

21 Matyi Klaudia -2005 Szögliget Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola

22 Pető Eszter -2005 Miskolc Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola

23 Lőkös Flóra -2005 Miskolc Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

24 Albert Szidónia -2006 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

25 Horváth Eszter -2005 Miskolc Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola

26 Kőhegyi Anna -2005 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

27 Végh Diána -2005 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola

28 Csele Petra -2006 Nyékládháza Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

29 Czikora Fanni -2005 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

30 Fekete Viktória -2006 Miskolc Csépányi Általános Iskola

31 Dudás Jázmin -2006 Miskolc Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola

32 Fischer Frida -2005 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény

33 Lakatos Dalma -2005 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

34 Tóth Réka -2006 Bükkszentkereszt Bükki Szlovák Nemzetiségű Általános Iskola

35 Zórád Rita Krisztina -2006 Bükkszentkereszt Bükki Szlovák Nemzetiségű Általános Iskola

36 Borcsik Anna Dóra -2006 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda

37 Lupkovics Leila -2005 Nyékládháza Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

38 Krajnyák Zsófia -2005 Miskolc Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola

39 Elekes Anna -2005 Nyékládháza Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

40 Slezsák Bianka -2005 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény

41 Majnár Alíz -2006 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda

42 Verebélyi Larissza -2006 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény

43 Kiss Virág -2005 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény

44 Kolompár Dzsenifer -2005 Ároktő Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola

45 Orliczki Melinda -2006 Nyékládháza Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

46 Farkas Dorina Petra -2005 Nyékládháza Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

47 Kerek Csengele -2005 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

48 Fazekas Mercédesz -2005 Bánréve Szent Mihály Katolikus Általános Iskola

49 Mészáros Katalin -2005 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény

50 Györfi Réka -2005 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

51 Várkonyi Virág -2005 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola

52 Lukácsi Dorka -2005 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

53 Csorba Csilla -2005 Mezőcsát Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

54 Lakatos Réka -2005 Miskolc Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola

55 Kis Réka -2005 Miskolc Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola

56 Rőthi Margaréta -2005 Mezőcsát Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

57 Simon Luca -2005 Mezőcsát Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

58 Hauser Réka -2005 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

59 Kunkli Gitta -2006 Mezőcsát Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

60 Erdélyi Dóra -2006 Miskolc Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola

61 Feke Petra -2005 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

62 Abóczki Emese -2005 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola

63 Zsipi Eszter -2005 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola

64 Dobi Liliána -2005 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

65 Rostás-Somodi Mercédesz -2005 Mezőcsát Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

66 Dojcsák Zorka -2006 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

67 Daróczi Annamária -2005 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola

68 Oláh Vivien -2005 Bánréve Szent Mihály Katolikus Általános Iskola

69 Szimel Boglárka -2005 Bánréve Szent Mihály Katolikus Általános Iskola

70 Krausz Petra -2006 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola

71 Filó Viktória -2006 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola

72 Kormos Liliána -2006 Szögliget Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola

73 Kanesütz Enikő -2006 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

 

 

III. korcsoport Fiú Csapat

"Csapat

helyezés" Iskola: Település: Testnevelő tanár: Csapattagok: "Egyéni

helyezés" "Csapat

pontszám"

1 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika Barna Imre Lakatos Krisztián -2003 1 19

Géczy Ákos -2003 5

Keresztes Alex Zsolt -2004 6

Keresztes Márk Adrián -2004 7

Toma Gergely Ádám -2004 19

2 Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda Miskolc Varsányi Zsolt Pócs Levente -2003 4 63

Stark Levente -2003 18

Urbán Milán -2003 20

Ujhelyi Dániel -2003 21

Kovács Olivér -2003 31

3 Miskolci Herman Ottó Gimnázium Miskolc Bobcsák Krisztina Szathmári Gergely -2003 11 63

Balog Roland -2003 13

Plósz István -2003 17

Tóth Balázs -2004 22

4 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc Molnár Attila Szedlák Ádám -2004 3 78

Boldogh Benedek -2003 23

Bodnár László -2003 25

Agárdy Norbert -2004 27

Fogarasi Levente -2004 28

5 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tiszaújváros Jakab István Drahos Dominik -2004 14 117

Kapusi Dominik -2003 32

Kondrák Bálint -2003 33

Gerőcs Kamill -2003 38

6 Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény Edelény Kissné Szuhai Rita Szlifka Márton -2003 8 119

Rácz Kristóf -2003 34

Demény Erik -2003 37

Juhász Levente -2004 40

Lengyel Péter -2003 55

7 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola Nyékládháza Mihalik Sándor Babics Levente -2004 15 136

Hornyák Kristóf Marcell -2004 24

Bodnár Dávid -2003 43

Barna Ákos -2003 54

Csele Milán -2004 61

8 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat Mezőkövesd Kubinyi József Csörgő Kristóf -2004 10 142

Riba János Péter -2004 41

Méhes Renátó -2003 45

Camara Zsolt -2004 46

Ivánaki Zsolt -2003 47

9 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Emőd Csákiné Németh Ida Farkas Dávid -2003 29 157

Bűdi Balázs István -2003 36

Szendrei Raul -2003 44

Németh Gergely -2003 48

Tóth Dávid -2004 53

10 Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola Tokaj Losoncziné Müller Katalin Marton Gábor -2003 12 168

Levik Boldizsár -2004 39

Lánczi Szabolcs -2003 58

Mudri Soma -2004 59

11 Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd Vanczák Attila Deme Bence -2003 30 171

Bellér Sándor -2004 35

Berleszi Ádám -2003 50

Maár Martin -2004 56

Kiss Bence -2004 57

12 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak Sontra László Bódi Ádám -2003 9 172

Butkai Szabolcs -2003 51

Tóth Zalán Botond -2004 52

Sereg Bendegúz Iván -2004 60

Ambrus Benedek Pál -2003 63

 

 

III. korcsoport Fiú Egyéni

Hely Versenyző: Település: Iskola:

1 Lakatos Krisztián -2003 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

2 Kispál Tamás Ákos -2003 Miskolc Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola

3 Szedlák Ádám -2004 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

4 Pócs Levente -2203 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda

5 Géczy Ákos -2003 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

6 Keresztes Alex Zsolt -2004 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

7 Keresztes Márk Adrián -2004 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

8 Szlifka Márton -2003 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

9 Bódi Ádám -2003 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

10 Csörgő Kristóf -2004 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

11 Szathmári Gergely -2003 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

12 Marton Gábor -2003 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Művészeti Alapiskola

13 Balog Roland -2003 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

14 Drahos Dominik -2004 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

15 Babics Levente -2004 Nyékládháza Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

16 Nagy Tibor -2003 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

17 Plósz István -2003 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

18 Stark Levente -2003 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda

19 Toma Gergely Ádám -2004 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

20 Urbán Milán -2003 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda

21 Ujhelyi Dániel -2003 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda

22 Tóth Balázs -2004 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

23 Boldogh Benedek -2003 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

24 Hornyák Kristóf Marcell -2004 Nyékládháza Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

25 Bodnár László -2003 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

26 Váradi Alex -2003 Mezőcsát Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

27 Agárdy Norbert -2004 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

28 Fogarasi Levente -2003 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

29 Farkas Dávid -2003 Emőd Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

30 Deme Bence -2003 Ózd Bolyky Tamás Álatlános Iskola

31 Kovács Olivér -2003 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda

32 Kapusi Dominik -2003 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

33 Kondrák Bálint -2003 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

34 Rácz Kristóf -2003 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

35 Bellér Sándor -2004 Ózd Bolyky Tamás Álatlános Iskola

36 Bűdi Balázs István -2003 Emőd Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

37 Demény Erik -2003 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

38 Gerőcs Kamill -2003 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

39 Levik Boldizsár -2004 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Művészeti Alapiskola

40 Juhász Levente -2004 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

41 Riba János Péter -2004 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

42 Balogh Richárd -2003 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

43 Bodnár Dávid -2003 Nyékládháza Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

44 Szendrei Raul -2003 Emőd Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

45 Méhes Renátó -2003 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

46 Camara Zsolt -2004 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

47 Ivánkai Zsolt -2003 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

48 Németh Gergely -2003 Emőd Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

49 Mativics Tamás -2003 Ózd Sajóvárkonyi Általános Iskola

50 Berleszi Ádám -2003 Ózd Bolyky Tamás Álatlános Iskola

51 Butkai Szabolcs -2003 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

52 Tóth Zalán Botond -2004 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

53 Tóth Dávid -2004 Emőd Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

54 Barna Ákos -2003 Nyékládháza Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

55 Lengyel Péter -2003 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

56 Maár Martin -2004 Ózd Bolyky Tamás Álatlános Iskola

57 Kiss Bence -2004 Ózd Bolyky Tamás Álatlános Iskola

58 Lánczi Szabolcs -2003 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Művészeti Alapiskola

59 Mudri Soma -2004 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Művészeti Alapiskola

60 Sereg Bendegúz Iván -2004 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

61 Csele Milán -2004 Nyékládháza Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

62 Balogh István -2004 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

63 Ambrus Benedek Pál -2003 Sárospatak II. Rákóczi Feren Általános Iskola

64 Nagy Márkó -2003 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

65 Nótik Erik -2003 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

 

 

III. korcsoport Leány Csapat

"Csapat

helyezés" Iskola: Település: Testnevelő tanár: Csapattagok: "Egyéni

helyezés" "Csapat

pontszám"

1 Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd Vanczák Attila Budai Fruzsina -2003 1 23

Vámos Mira -2003 3

Albert Anna -2003 8

Riczu Dorina -2003 11

Makó Zoé -2004 58

2 Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Miskolc Molnár Andrea Rőczei Gréta -2004 5 30

Kismartoni Laura -2004 6

Hatvani Zsófia -2004 9

Kendeházi Janka -2003 10

3 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tiszaújváros Jakab István Herczeg Sára -2003 2 65

Katona Leila Dominika -2004 16

Horváth Dominika -2004 21

Illás Nikolett -2004 26

Barancsi Fanni Sára -2003 47

4 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika Tóthné Szepesi Éva Csépke Krisztina -2003 14 67

Magyar Éva -2004 15

Tóth Vivien -2004 18

Bede Hanna -2004 20

Tóth Anna -2003 27

5 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc Virosztekné Szakál Ildikó Kucsma Kinga -2004 12 77

Illés Rebeka -2004 13

Fülöp Vanda -2003 24

Feczkó Villő -2003 28

Fedor Anna -2004 38

6 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat Mezőkövesd Zubai Szabolcsné Szabó Tekla -2003 4 81

Kis Lívia -2004 22

Soltész Petra -2003 23

Marczis Rebeka -2004 32

Barta Lili Panna -2003 40

7 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Szirmabesenyő Kiss Kornél Szoboszlai Dorina -2003 25 135

Osváth Zsuzsanna -2003 31

Batfalszki Blanka -2004 37

Bedő Nadin -2003 42

Homonnai Nikolett -2004 43

8 Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola Tokaj Losoncziné Müller Katalin Hudák Lilien -2003 17 137

Krausz Réka -2003 30

Gulyás Kitti Lilla -2003 39

Gubányi Réka -2003 51

Bartus Nóra Dorina -2003 54

9 Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola Szögliget Tátrai Zita Bukvai Martina -2003 33 154

Nyircsák Vivien -2004 36

Apáti Dorottya -2003 41

Farkas Boglárka -2004 44

Szűcs Betarix -2003 50

10 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak Sontra László Poroszka Zsófia -2004 35 188

Perényi Anna -2004 46

Ambrus Boróka -2004 48

Turányi Dorottya -2003 59

11 IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda Hejőkeresztúr Pecsét Zsuzsa Balogh Natália -2004 45 208

Farkas Zsanett -2003 52

Horváth Veronika -2003 55

Búza Petra -2003 56

Nótár Zsuzsanna -2003 57

12 Fogarasi János Általános Iskola Kázsmárk Papp János Jónás Lilla -2003 53 236

Molnár Virág -2004 60

Ócsai Renáta -2003 61

Kalocsai Dzsenifer -2004 62

 

III. korcsoport Leány Egyéni

Hely Versenyző: Település: Iskola:

1 Budai Fruzsina -2003 Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola

2 Herczeg Sára -2003 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Álatlános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3 Vámos Mira -2003 Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola

4 Szabó Tekla -2003 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

5 Rőczei Gréta -2004 Miskolc Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

6 Kismartoni Laura -2004 Miskolc Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

7 Berencsi Lili -2004 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Álatlános Iskola

8 Albert Anna -2003 Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola

9 Hatvani Zsófia -2004 Miskolc Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

10 Kendeházi Janka -2003 Miskolc Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

11 Riczu Dorina -2003 Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola

12 Kucsma Kinga -2004 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

13 Illés Rebeka -2004 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

14 Csépke Krisztina -2003 Kazincbarcika Pollack Mihály Álatlános Iskola

15 Magyar Éva -2004 Kazincbarcika Pollack Mihály Álatlános Iskola

16 Katona Leila Dominika -2004 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Álatlános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

17 Hudák Lilien -2003 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola

18 Tóth Vivien -2004 Kazincbarcika Pollack Mihály Álatlános Iskola

19 Lengyel Tamara Virág -2003 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kosuth Lajos Általános Iskola

20 Bede Hanna -2004 Kazincbarcika Pollack Mihály Álatlános Iskola

21 Horváth Dominika -2004 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Álatlános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

22 Kis Lívia -2004 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

23 Soltész Petra -2003 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

24 Fülöp Vanda -2003 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

25 Szoboszlai Dorina -2003 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

26 Illás Nikolett -2004 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Álatlános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

27 Tóth Anna -2003 Kazincbarcika Pollack Mihály Álatlános Iskola

28 Feczkó Villő -2003 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

28 Lovász Emma -2003 Emőd Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

30 Krausz Réka -2003 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola

31 Osváth Zsuzsanna -2003 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

32 Marczis Rebeka -2004 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

33 Bukvai Martina -2003 Szögliget Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Álatlános Iskola

33 Kocka Lili -2004 Mezőcsát Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

35 Poroszka Zsófia -2004 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

36 Nyircsák Vivien -2004 Szögliget Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Álatlános Iskola

37 Batfalszki Blanka -2004 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

38 Fedor Anna -2004 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

39 Gulyás Kitti Lilla -2003 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola

40 Barta Lili Panna -2003 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

41 Apáti Dorottya -2003 Szögliget Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Álatlános Iskola

42 Bedő Nadin -2003 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

43 Homonnai Nikolett -2004 Szirmabesenyő Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

44 Farkas Boglárka -2004 Szögliget Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Álatlános Iskola

45 Balogh Natália -2004 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Álatlános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

46 Perényi Anna -2004 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

47 Barancsi Fanni Sára -2003 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Álatlános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

48 Ambrus Boróka -2004 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

49 Simon Szinta -2003 Mezőcsát Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

50 Szűcs Betarix -2003 Szögliget Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Álatlános Iskola

51 Gubányi Réka -2003 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola

52 Farkas Zsanett -2003 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Álatlános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

53 Jónás Lilla -2003 Kázsmárk Fogarasi János Általános Iskola

54 Bartus Nóra Dorina -2003 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola

55 Horváth Veronika -2003 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Álatlános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

56 Búza Petra -2003 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Álatlános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

57 Nótár Zsuzsanna -2003 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Álatlános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

58 Makó Zoé -2004 Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola

59 Turányi Dorottya -2003 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

60 Molnár Virág -2004 Kázsmárk Fogarasi János Általános Iskola

61 Ócsai Renáta -2003 Kázsmárk Fogarasi János Általános Iskola

62 Kalocsai Dzsenifer -2004 Kázsmárk Fogarasi János Általános Iskola

 

 

IV. korcsoport Fiú Csapat

"Csapat

helyezés" Iskola: Település: Testnevelő tanár: Csapattagok: "Egyéni

helyezés" "Csapat

pontszám"

1 Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola Tokaj Losoncziné Müller Katalin Wassermann Máté -2001 12 67

Siha Bálint Ferenc -2002 16

Posta György -2001 19

Bolló Tibor -2001 20

Imre Levente -2002 48

2 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Victor Benjámin Keresztes Kornél Gábor -2001 1 71

Kiss Tamás -2001 21

Somody Máté -2001 23

Pap Arion -2001 26

Kiss Balázs -2002 66

3 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tiszaújváros Demblovszky Gábor Lenke Balázs Dénes -2002 5 72

Kőszegi Milán -2001 6

Kébel Zsolt -2001 30

Lakomecz Viktor -2001 31

Pribelszki Máté -2002 38

4 Diósgyőri Gimnázium Miskolc Tigyiné Takács Zsuzsanna Oláh Balázs -2002 15 117

Tóth Dominik -2001 24

Gönczi Sándor -2001 32

Nagyházi Balázs -2002 46

Farkas Marcell -2001 59

5 Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola Gesztely Bernth Ferenc Erdő Rontó Zsolt -2001 8 131

Helecz Dominik -2002 39

Egri Richárd -2001 40

Glonczi Kálmán -2001 44

Bencze Dávid -2001 77

6 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika Béres Csaba Orosz Donát Benedek -2002 4 132

Borza Roland -2001 27

Pogonyi Benjámin -2002 36

Deák Ádám -2002 65

7 Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes Tiszolczki László Kiss Krisztián -2001 13 161

Mészáros Zoltán -2001 29

Báki László -2002 52

Okos Máté -2002 67

Török Levente -2002 78

8 IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda Hejőkeresztúr Veres Gábor Nagy Elemér -2001 10 164

Nagy Dávid -2001 17

Balogh Zoltán -2002 64

Nagy Krisztofer Erik -2002 73

Illés Ádám -2001 74

9 Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola Edelény Polácsik László Kalocsai László -2001 34 168

Márton Roland -2001 35

Kovács Bence József -2002 43

Tóth Levente -2001 56

Üveges István Sámuel -2002 58

10 Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola Hernádnémeti Bacsó István Hegedűs Ákos -2001 33 186

Novák Dániel -2001 41

Sarkadi Dániel Zoltán -2001 55

Budai Martin -2001 57

Smidt Dávid -2001 60

11 Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola Tiszaújváros Nemes Nándor Berencsi Ádám -2001 7 197

Cservenák Gábor -2001 28

Alattyáni Márk -2002 80

Ilosvai Krisztián -2001 82

12 Tompa Mihály Református Általános Iskola Kazincbarcika Asszony Béla Krisztián Kálmán Dániel -2001 22 199

Berta Gábor -2002 45

Bodnár Bence -2001 51

Tóth Tamás Levente -2001 81

13 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak Sontra László Füssi Nagy Regő -2001 18 200

Marczi Róbert -2001 53

Naár András -2001 54

Forrós Balázs László -2001 75

14 Olaszliszkai Hegyalja Általános Iskola Olaszliszka Tuss Péter Vadász Gergő -2001 25 221

Fercsák István János -2003 49

Vadász Szebasztián -2001 68

Lengyel Gergő -2002 79

15 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc Tóth Gyula Veréb Balázs -2001 47 236

Lőrincz Bálint -2002 50

Lövei Dávid -2001 69

Hangácsi Zsolt -2001 70

Fogarasi Botond -2002 71

16. Szent Mihály Katolikus Általános Iskola Bánréve Kovácsné Hunyák Zsuzsanna Farkas Márk -2001 37 248

Kozma Dávid -2002 63

Gáspár Sándor -2001 72

Ignéczi Gergely -2002 76

 

 

IV. korcsoport Fiú Egyéni

Hely Versenyző: Település: Iskola:

1 Keresztes Kornél Gábor -2001 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

2 Farkas Balázs András -2002 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3 Madarász Zsolt Bükkzsérc

4 Orosz Donát Benedek -2002 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

5 Lenke Balázs Dénes -2002 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

6 Kőszegi Milán -2001 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

7 Berencsi Ádám -2001 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Álatlános Iskola

8 Erdő Rontó Zsolt -2001 Gesztely Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

9 Gondos Adrián Márk -2001 Miskolc Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola

10 Nagy Elemér -2001 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

11 Sánta Ármin Konrád -2002 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

12 Wassermann Máté -2001 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Álatlános Iskola Művészeti Alapiskola

13 Kiss Krisztián -2001 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola

14 Tintér László -2001 Emőd Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

15 Oláh Balázs -2002 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

16 Siha Bálint Ferenc -2002 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Álatlános Iskola Művészeti Alapiskola

17 Nagy Dávid -2001 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

18 Füssi Nagy Regő -2001 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

19 Posta György -2001 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Álatlános Iskola Művészeti Alapiskola

20 Bolló Tibor -2001 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Álatlános Iskola Művészeti Alapiskola

21 Kiss Tamás -2001 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

22 Kálmán Dániel -2001 Kazincbarcika Tompa Mihály Református Álatlános Iskola

23 Somody Máté -2001 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

24 Tóth Dominik -2001 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

25 Vadász Gergő -2001 Olaszliszka Olaszliszkai Hegyalja Általános Iskola

26 Pap Arion -2001 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

27 Borza Roland -2001 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

28 Cservenák Gábor -2001 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Álatlános Iskola

29 Mészáros Zoltán -2001 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola

30 Kébel Zsolt -2001 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

31 Lakomecz Viktor -2001 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

32 Gönczi Sándor -2001 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

33 Hegedűs Ákos -2001 Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola

34 Kalocsai László -2001 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

35 Márton Roland -2001 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

36 Pogonyi Benjámin -2002 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

37 Farkas Márk -2001 Bánréve Szent Mihály Katolikus Általános Iskola

38 Pribelszki Máté -2002 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

39 Helecz Dominik -2002 Gesztely Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

40 Egri Richárd -2001 Gesztely Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

41 Novák Dániel -2001 Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola

42 Baranyi Dávid Áron -2002 Borsodnádasd ÁMK Móra Ferenc Általános Iskola Intézményegység

43 Kovács Bence József -2002 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

44 Glonczi Kálmán -2001 Gesztely Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

45 Berta Gábor -2002 Kazincbarcika Tompa Mihály Református Álatlános Iskola

46 Nagyházi Balázs -2002 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

47 Veréb Balázs -2001 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

48 Imre Levente -2002 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Álatlános Iskola Művészeti Alapiskola

49 Fercsák István János -2003 Olaszliszka Olaszliszkai Hegyalja Általános Iskola

50 Lőrincz Bálint -2002 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

51 Bodnár Bence -2001 Kazincbarcika Tompa Mihály Református Álatlános Iskola

52 Báki László -2002 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola

53 Marczi Róbert -2001 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

54 Naár András -2001 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

55 Sarkadi Dániel Zoltán -2001 Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola

56 Tóth Levente -2001 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

57 Budai Martin -2001 Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola

58 Üveges István Sámuel -2002 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

59 Farkas Marcell -2001 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

60 Smidt Dávid -2001 Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola

61 Ardelean Viktor -2001 Forró Általános Művelődési Központ, Gárdonyi Géza Általános Iskola

62 Gondol Botond -2001 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

63 Kozma Dávid -2002 Bánréve Szent Mihály Katolikus Általános Iskola

64 Balogh Zoltán -2002 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

65 Deák Ádám -2002 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

66 Kiss Balázs -2002 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

67 Okos Máté -2002 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola

68 Vadász Szebasztián -2001 Olaszliszka Olaszliszkai Hegyalja Általános Iskola

69 Lövei Dávid -2001 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

70 Hangácsi Zsolt -2001 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

71 Fogarasi Botond -2002 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

72 Gáspár Sándor -2001 Bánréve Szent Mihály Katolikus Általános Iskola

73 Nagy Krisztofer Erik -2002 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

74 Illés Ádám -2001 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

75 Forrós Balázs László -2001 Sárospatak II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

76 Ignéczi Gergely -2002 Bánréve Szent Mihály Katolikus Általános Iskola

77 Bencze Dávid -2001 Gesztely Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

78 Török Levente -2002 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola

79 Lengyel Gergő -2002 Olaszliszka Olaszliszkai Hegyalja Általános Iskola

80 Alattyáni Márk -2002 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Álatlános Iskola

81 Tóth Tamás Levente -2001 Kazincbarcika Tompa Mihály Református Álatlános Iskola

82 Ilosvai Krisztián -2001 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Álatlános Iskola

83 Bancsók József -2001 Gesztely Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

84 Kis Barnabás Sajószöged

 

 

IV. korcsoport Leány Csapat

"Csapat

helyezés" Iskola: Település: Testnevelő tanár: Csapattagok: "Egyéni

helyezés" "Csapat

pontszám"

1 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tiszaújváros Jakab István Bóna Kinga -2002 2 28

Tóth-Papp Dóra -2002 5

Tóth Anna -2001 6

Béka Frida -2002 15

Vincze Vanda Napsugár -2002 17

2 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc Virosztekné Szakál Ildikó Pós Polett -2001 7 43

Németh Luca -2002 8

Szűcs Boglárka -2001 9

Jármi Szófia -2002 19

Kondás Réka -2002 43

3 Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes Tiszolczki László Bényei Katalin Angéla -2002 3 74

Hajdú Gabriella -2003 20

Majoros Bettina -2002 25

Tóth Ivett -2002 26

Szecskó Evelin -2001 42

4 Avasi Gimnázium Miskolc László István Haraszin Gréta -2002 1 106

Tátrai Virág Csenge -2003 12

Bagjos Blanka -2002 24

Kujbus Kitti -2002 69

5 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika Tóthné Szepesi Éva Papp Dorina -2002 21 110

Janka Ágnes Margaréta -2002 22

Sáfrány Luca -2001 32

Mihók Ivett -2001 35

Ónodi Vanessza -2001 44

6 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika Szegediné Aleva Andrea Tamók Rebeka -2002 13 137

Farkas Katalin -2003 38

Gál Viktória -2001 41

Anga Laura -2001 45

Szobonya Hanga Lilla -2001 48

7 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Péter Ágnes Ocsenás Lili -2002 30 159

Veréb Vanda -2002 36

Szűcs Gréta -2002 46

Purgel Dóra -2001 47

8 Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola Tokaj Losoncziné Müller Katalin Kovács Márta -2001 31 166

Halázs Boglárka Dalma -2002 33

Orosz Evelin Auróra -2002 49

Hornyák Renáta -2002 53

Cserés Ildikó -2001 65

9 Serényi László Általános Iskola Putnok Szakonyi Zsolt Lehoczki Lili -2001 39 201

Burszán Szonja -2002 40

Ács Lili Szonja -2002 54

Farkas Vanessza -2002 68

Barabás Maja -2001 73

10 Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény Edelény Kissné Szuhai Rita Nagy Andrea -2002 28 203

Laczkó Gréta -2002 51

Ádám Anna -2002 58

Tang Barbara -2002 66

Harcsa Boglárka -2002 70

11 Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona Sárospatak Pásztor István Bodnár Anna -2002 37 219

Götz Panna -2002 59

Galgovics Nikolett -2001 61

Simai Anna -2001 62

Galgovics Ivett -2001 71

12 IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda Hejőkeresztúr Pecsét Zsuzsa Csörsz Tifani -2001 52 225

Illés Rebeka -2001 56

Rusz Dorina -2002 57

Kiss Bredna -2001 60

Balogh Krisztina -2001 67

13 Újcsanálos Sebák Viktória 50 232

Dányi Georgina 55

Sarkadi Evelin 63

Ganyi Vivien 64

Nagy Krisztina 72

 

 

IV. korcsoport Leány Egyéni

Hely Versenyző: Település: Iskola:

1 Haraszin Gréta -2002 Miskolc Avasi Gimnázium

2 Bóna Kinga -2002 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3 Bényei Katalin Angéla -2002 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Álatlános Iskola

4 Tóth Erzsébet -2002 Ormosbánya Hosztják Albert Általános Iskola

5 Tóth-Papp Dóra -2002 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

6 Tóth Anna -2001 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

7 Pós Polett -2001 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

8 Németh Luca -2002 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

9 Szűcs Boglárka -2001 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

10 Nagy Szabina -2002 Mezőcsát Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

11 Balázs Lea -2002 Mezőcsát Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

12 Tátrai Virág Csenge -2003 Miskolc Avasi Gimnázium

13 Tamók Rebeka -2002 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

14 Hornyák Emese -2002 Kázsmárk Fogarasi János Általános Iskola

15 Béka Frida -2002 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

16 Dohány Vanda -2002 Mezőkövesd Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat

17 Vincze Vanda Napsugár -2002 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

18 Farkas Laura -2002 Emőd Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

19 Jármi Szófia -2002 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

20 Hajdú Gabriella -2003 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Álatlános Iskola

21 Papp Dorina -2002 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

22 Janka Ágnes Margaréta -2002 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

23 Rácz Etelka -2001 Szendrőlád Szendrőládi Általános Iskola

24 Bagjos Blanka -2002 Miskolc Avasi Gimnázium

25 Majoros Bettina -2002 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Álatlános Iskola

26 Tóth Ivett -2002 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Álatlános Iskola

27 Márián Alexandra -2001 Bánréve Szent Mihály Katolikus Általános Iskola

28 Nagy Andrea -2002 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

29 Horváth Nóra -2001 Tolcsva Általános Iskola

30 Ocsenás Lili -2002 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

31 Kovács Márta -2001 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Álatlános Iskola Művészeti Alapiskola

32 Sáfrány Luca -2001 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

33 Halász Boglárka Dalma -2002 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Álatlános Iskola Művészeti Alapiskola

34 Csele Bernadett -2001 Nyékládháza Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

35 Mihók Ivett -2001 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

36 Veréb Vanda -2002 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

37 Bodnár Anna -2002 Sárospatak Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

38 Farkas Katalin -2003 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

39 Lehoczki Lili -2001 Putnok Serényi László Általános Iskola

40 Burszán Szonja -2002 Putnok Serényi László Általános Iskola

41 Gál Viktória -2001 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

42 Szecskó Evelin -2001 Mezőkeresztes Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Álatlános Iskola

43 Kondás Réka -2002 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

44 Ónodi Vanessza -2001 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola

45 Anga Laura -2001 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

46 Szűcs Gréta -2002 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

47 Purgel Dóra -2001 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

48 Szobonya Hanga Lilla -2001 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

49 Orosz Evelin Auróra -2002 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Álatlános Iskola Művészeti Alapiskola

50 Sebák Viktória Újcsanálos

51 Laczkó Gréta -2002 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

52 Csörsz Tifani -2001 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

53 Hornyák Renáta -2002 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Álatlános Iskola Művészeti Alapiskola

54 Ács Lili Szonja -2002 Putnok Serényi László Általános Iskola

55 Dányi Georgina Újcsanálos

56 Illés Rebeka -2001 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

57 Rusz Dorina -2002 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

58 Ádám Anna -2002 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

59 Götz Panna -2002 Sárospatak Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

60 Kiss Bredna -2001 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

61 Galgovics Nikolett -2001 Sárospatak Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

62 Simai Anna -2001 Sárospatak Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

63 Sarkadi Evelin Újcsanálos

64 Ganyi Vivien Újcsanálos

65 Cserés Ildikó -2001 Tokaj Tokaji II. Rákóczi Ferenc Álatlános Iskola Művészeti Alapiskola

66 Tang Barbara -2002 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

67 Balogh Krisztina -2001 Hejőkeresztúr IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda

68 Farkas Vanessza -2002 Putnok Serényi László Általános Iskola

69 Kujbus Kitti -2002 Miskolc Avasi Gimnázium

70 Harcsa Boglárka -2002 Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

71 Galgovics Ivett -2001 Sárospatak Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

72 Nagy Krisztina Újcsanálos

73 Barabás Maja -2001 Putnok Serényi László Általános Iskola

 

 

V. korcsoport Fiú Csapat

"Csapat

helyezés" Iskola: Település: Testnevelő tanár: Csapattagok: "Egyéni

helyezés" "Csapat

pontszám"

1 Diósgyőri Gimnázium Miskolc Pecsét Tibor Mészáros Gyula -1999 4 22

Géringer László -1999 5

Géringer Tamás -1999 6

Terjék Péter -1999 7

Koncz István -1999 16

2 Miskolci Magister Gimnázium Miskolc György Gábor Medgyesi Tamás -2000 8 74

Nagy Zoltán -2000 17

Orosz Rajmund -2000 18

Gazdag Balázs -2000 31

Sramkó Ronald -2000 40

3 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Letek László Jambrich Sámuel -1999 3 88

Nagy Marcell -2000 23

Vad Gergely -1999 24

Sajgó Mátyás -1999 38

Török Ábel Tamás -1999 48

4 Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Tiszaújváros Tóth Papp Tamás Orosz Gergő -1999 2 108

Zsuga Tamás -1999 10

Kapczár Ádám -1999 46

Kapusi Zoltán -2000 50

Lovász Martin -2000 69

5 Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolája Miskolc Nyeste Sándor Kató Attila -1999 9 111

Bor Zsolt -1999 15

Béres László -1999 35

Medve Bence -1999 52

Lengyel Bálint -1999 57

6 Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola Miskolc Solymosi Tamás Müller Máté -2001 19 130

Polonkai Dávid -2000 25

Bálint Csanád -1999 42

Encsi Gábor -1999 44

7 Miskolci SZC Andrássy Gyula Szakközépiskolája Miskolc Szobonya Ferenc Lővei Márk -1999 29 141

NyírcsákJózsef -1999 32

Kövér Viktor -2000 37

Lossó Levente -1999 43

Ficsor Botond -2000 90

8 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium kazincbarcika Szegediné Aleva Andrea Szűcs Patrik -1999 11 142

Kapás Levente -2000 13

Venczel Dániel -1999 56

Garan Ákos -2000 62

9 Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Miskolc Deák Géza Binda Ottó -1999 20 153

Böszörményi Dávid -2000 21

Bobcsák Zsombor -1999 54

Gál Gyula Lajos -2000 58

10 Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola Miskolc Kubicskó Zsuzsanna Magicz Benedek -2000 28 163

Zsiga Máté -2000 39

Orosz Dávid -2000 49

Fekete Marcell -2000 47

Kosztolányi Dominik -2000 61

11 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc Molnár Attila Demeter Ambrus -2000 14 175

Szaszkó Péter -2000 36

Molnár Gábor -2000 53

Havas-Volczer Eduárd -2000 72

Gáspár Bence -2000 83

12 Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola Edelény Kis András Varga Róbert -2000 22 179

Lakatos Ákos Rajmund -2000 33

Kelemen Tamás -1999 59

Lupaneszku Viktor -1999 65

13 Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola Miskolc Varga Dénes Kondrát Martin -1999 27 205

Kiss Bendegúz Bálint -1999 45

Plahetka Zalán -1999 63

Orosz Kevin -2000 70

Sántha Szabolcs -1999 100

14 Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Miskolc Deák Géza Barna Krisztián Márk -2000 60 281

Knyizsák Tamás -2000 66

Lukács Attila -2000 76

Kamarai Miklós István -1999 79

Szalóki Patrik Dominik -1998 88

15 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium kazincbarcika Szegediné Aleva Andrea Jakab Ákos -1999 74 310

Székely Levente -1999 75

Majoros Dávid -1999 77

Debreczeni Attila -2000 84

Gyöngyösi Márk -1999 94

16 Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája Miskolc Deményi Norbert Mohai Ferenc -1999 67 323

Mezei Marcell -1999 68

Szarka Tamás -1999 93

Juhász Attila -1999 95

Borjus János -2000 111

17 Avasi Gimnázium Miskolc László István Panyik Tamás -1999 30 343

Zouaoui Mohamed Haroune -2000 99

Babos Bence -1999 104

Frei Milán -1999 110

18 Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája Miskolc Fonalka Viktor Vígh Csaba -2000 81 362

Fónagy László -1999 85

Jakab Patrik -1999 89

Máté Péter -2001 107

Szirácki Rafael -2001 112

19 Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola Miskolc Solymosi Tamás Márton Ábris -1999 80 375

Gulácsi Bálint -2001 92

Horváth Csongor -1999 101

Illés Lajos Márk -1999 102

Verba Balázs -1999 103

20 Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskolája és Szakiskolája Miskolc Vécsi Edit Takács Tamás -2000 87 390

Lakatos Kevin -2000 98

Hegyközi Soma -2000 97

Toboz István -2000 108

Toboz Dániel -2000 109

 

 

V. korcsoport Fiú Egyéni

Hely Versenyző: Település: Iskola:

1 Iván Levente Botond -2000 Miskolc Hámori Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Művészeti Iskola

2 Orosz Gergő -1999 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

3 Jambrich Sámuel -1999 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

4 Mészáros Gyula -1999 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

5 Géringer László -1999 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

6 Géringer Tamás -1999 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

7 Terjék Péter -1999 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

8 Medgyesi Tamás -2000 Miskolc Miskolci Magister Gimnázium

9 Kató Attila -1999 Miskolc Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolája

10 Zsuga Tamás -1999 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

11 Szűcs Patrik -1999 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

12 Pusomai Viktor -1999 Mezőkövesd Mezőkövesdi Széchenyi István Katolikus Szakképző Iskola

13 Kapás Levente -2000 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

14 Demeter Ambrus -2000 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

15 Bor Zsolt -1999 Miskolc Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolája

16 Koncz István -1999 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

17 Nagy Zoltán -2000 Miskolc Miskolci Magister Gimnázium

18 Orosz Rajmund -2000 Miskolc Miskolci Magister Gimnázium

19 Müller Máté -2001 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

20 Binda Ottó -1999 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

21 Böszörményi Dávid -2000 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

22 Varga Róbert -2000 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

23 Nagy Marcell -2000 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

24 Vad Gergely -1999 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

25 Polonkai Dávid -2000 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

26 Csizmadia Dénes -1999 Miskolc Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

27 Kondrát Martin -1999 Miskolc Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola

28 Magicz Benedek -2000 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

29 Lővei Márk -1999 Miskolc Miskolci SZC Andrássy Gyula Szakközépiskolája

30 Panyik Tamás -1999 Miskolc Avasi Gimnázium

31 Gazdag Balázs -2000 Miskolc Miskolci Magister Gimnázium

32 NyírcsákJózsef -1999 Miskolc Miskolci SZC Andrássy Gyula Szakközépiskolája

33 Lakatos Ákos Rajmund -2000 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

34 Szoboszlay Tamás -2000 Miskolc Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

35 Béres László -1999 Miskolc Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolája

36 Szaszkó Péter -2000 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

37 Kövér Viktor -2000 Miskolc Miskolci SZC Andrássy Gyula Szakközépiskolája

38 Sajgó Mátyás -1999 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

39 Zsiga Máté -2000 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

40 Sramkó Ronald -2000 Miskolc Miskolci Magister Gimnázium

41 Komjáthy Ádám -2000 Miskolc Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

42 Bálint Csanád -1999 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

43 Lossó Levente -1999 Miskolc Miskolci SZC Andrássy Gyula Szakközépiskolája

44 Encsi Gábor -1999 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

45 Kiss Bendegúz Bálint -1999 Miskolc Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola

46 Kapczár Ádám -1999 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

47 Fekete Marcell -2000 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

48 Török Ábel Tamás -1999 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

49 Orosz Dávid -2000 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

50 Kapusi Zoltán -2000 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

52 Medve Bence -1999 Miskolc Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolája

53 Molnár Gábor -2000 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

54 Bobcsák Zsombor -1999 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

55 Bordás Dávid -2000 Miskolc Miskolci Magister Gimnázium

56 Venczel Dániel -1999 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

57 Lengyel Bálint -1999 Miskolc Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolája

58 Gál Gyula Lajos -2000 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

59 Kelemen Tamás -1999 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

60 Barna Krisztián Márk -2000 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

61 Kosztolányi Dominik -2000 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

62 Garan Ákos -2000 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

63 Plahetka Zalán -1999 Miskolc Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola

64 Matyi Konrád -1999 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

65 Lupaneszku Viktor -1999 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

66 Knyizsák Tamás -2000 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

67 Mohai Ferenc -1999 Miskolc Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája

68 Mezei Marcell -1999 Miskolc Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája

69 Lovász Martin -2000 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

70 Orosz Kevin -2000 Miskolc Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola

71 Farkas Márk -2000 Putnok Gomba Levente Gimnázium

72 Havas-Volczer Eduárd -2000 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

73 Puskás Martin -2001 Miskolc Miskolci SZC Ferenczi Sándor Szakközépiskolája

74 Jakab Ákos -1999 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

75 Székely Levente -1999 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

76 Lukács Attila -2000 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

77 Majoros Dávid -1999 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

78 Miskolci Ádám -2000 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

79 Kamarai Miklós István -1999 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

80 Márton Ábris -1999 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

81 Vígh Csaba -2000 Miskolc Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

82 Jónás Bence -2000 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

83 Gáspár Bence -2000 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

84 Debreczeni Attila -2000 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

85 Fónagy László -1999 Miskolc Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

86 Schmiedt Adrián -1999 Miskolc Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolája

87 Takács Tamás -2000 Miskolc Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskolája és Szakiskolája

88 Szalóki Patrik Dominik -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

89 Jakab Patrik -1999 Miskolc Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

90 Ficsor Botond -2000 Miskolc Miskolci SZC Andrássy Gyula Szakközépiskolája

91 Czifra Dominik -2000 Miskolc Miskolci SZC Andrássy Gyula Szakközépiskolája

92 Gulácsi Bálint -2001 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

93 Szarka Tamás -1999 Miskolc Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája

94 Gyöngyösi Márk -1999 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

95 Juhász Attila -1999 Miskolc Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája

96 Harsányi Szabolcs -1999 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

97 Hegyközi Soma -2000 Miskolc Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskolája és Szakiskolája

98 Lakatos Kevin -2000 Miskolc Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskolája és Szakiskolája

99 Zouaoui Mohamed Haroune -2000 Miskolc Avasi Gimnázium

100 Sántha Szabolcs -1999 Miskolc Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola

101 Horváth Csongor -1999 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

102 Illés Lajos Márk -1999 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

103 Verba Balázs -1999 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

104 Babos Bence -1999 Miskolc Avasi Gimnázium

105 Hunyadi Gergő -2000 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

106 Koppányi Ákos -1999 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

107 Máté Péter -2001 Miskolc Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

108 Toboz István -2000 Miskolc Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskolája és Szakiskolája

109 Toboz Dániel -2000 Miskolc Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskolája és Szakiskolája

110 Frei Milán -1999 Miskolc Avasi Gimnázium

111 Borjus János -2000 Miskolc Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája

112 Szirácki Rafael -2001 Miskolc Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

113 Dobány Ádám Márk -1999 Miskolc Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

114 Szabó Roland -2000 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

 

 

V. korcsoport Leány Csapat

"Csapat

helyezés" Iskola: Település: Testnevelő tanár: Csapattagok: "Egyéni

helyezés" "Csapat

pontszám"

1 Miskolci Herman Ottó Gimnázium Miskolc Kerekes Attila Guzi Blanka -1999 2 28

Gyurkó Lili -2000 3

Tóbis Anita -2000 10

Ledniczky Virág -2000 13

2 Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Tiszaújváros Tóth Papp Tamás Molnár Sára -1999 1 51

Hozdik Adrienn -2000 5

Farkas Andrea -2000 20

Gábor Netta -2000 25

Somodi Viktória -1999 40

3 Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Miskolc Deák Géza Szikszay Szilvia -2000 8 53

Torma Tímea -1999 9

Gál-Szabó Renáta -2000 12

Horváth Szabina -1999 24

4 Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola Edelény Kis András Miczán Beáta -2000 6 60

Kovács Laura -2000 16

Szinai Fanni -2001 17

Csóti Barbara -1999 21

Bakos Boglárka -2000 58

5 Diósgyőri Gimnázium Miskolc Tigyiné Takács Zsuzsanna Tamás Bianka -1999 4 81

Frindt Nikolett -2000 15

Mészáros Kinga -2000 26

Bittó Csenge Zoé -2000 36

Veres Réka -1999 47

6 Miskolci Herman Ottó Gimnázium Miskolc Kerekes Attila Bertóti Laura -2000 14 106

Sárközy Kinga -2000 27

Takács Lili Eszter -1999 31

Dovák Dorka -2000 34

Sallai Dóra -1999 76

7 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika Szegediné Aleva Andrea Dolap Szathmáry-Király Elmaz -1999 19 114

Tózsa Anna -1999 23

Szakács Eszter -2000 29

Hajdu Bernadett -2000 43

Szatmári Tímea Anna -2000 74

8 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Dióssi Erika Hatvani Anna -2000 18 123

Osváth Zsuzsanna -2000 22

Kovács Zsófia -1999 35

Lőrincz Tekla -2000 48

9 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc Molnár Attila Demjén Orsolya -2000 11 146

Szlifka Anna -2001 32

Hacsi Boglárka -2000 44

Kucsma Veronika -2000 59

10 Avasi Gimnázium Miskolc László István Polgár Zsófia -2000 30 158

Kovács Réka -2000 37

Billik Réka -1999 41

Bagjos Dóra -1999 50

11 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Miskolc Deák Géza Bartók Patrícia -2001 33 168

Tóth Petra -2000 38

Mezei Kinga -2000 45

Bodnár Klaudia -2000 52

Pejkó Dominika Erzsébet -1999 53

12 Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája Miskolc Zinger Béla Zsóka Véta -2000 7 192

Sinkovics Szabina -2000 51

Orbán Dorina -1999 65

Kónya Nikolett -2000 69

Petrus Mercédesz -2000 73

13 Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola Miskolc Sörlei Tamásné Tóth Flóra -1999 28 216

Deák Klaudia -2000 46

Koseczki Janka -2001 63

Molnár Eszter -1999 79

14 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Dióssi Erika Tóth Petra -2000 57 252

Szuhai Beáta Barbara -1999 60

Riczkó Alexandra Zsófia -2000 67

Somosi Fanni -1999 68

15 Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola Miskolc Kubicskó Zsuzsanna Bódi Nikolett Andrea -2000 49 252

Kiss Debora Nikolett -1999 56

Demeter Zsófia -2001 70

Fischer Bettina -2000 77

16 Avasi Gimnázium Miskolc László István Farkas Lilla -1999 55 273

Fügedi Laura -2000 64

Szabó Barbara Laura -2001 71

Pogány Dorina -2000 83

Fekri Szoraja -2000 84

 

 

V. korcsoport Leány Egyéni

Hely Versenyző: Település: Iskola:

1 Molnár Sára -1999 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

2 Guzi Blanka -1999 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3 Gyurkó Lili -2000 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

4 Tamás Bianka -1999 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

5 Hozdik Adrienn -2000 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

6 Miczán Beáta -2000 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

7 Zsóka Véta -2000 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

8 Szikszay Szilvia -2000 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

9 Torma Tímea -1999 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

10 Tóbis Anita -2000 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

11 Demjén Orsolya -2000 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

12 Gál-Szabó Renáta -2000 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

13 Ledniczky Virág -2000 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

14 Bertóti Laura -2000 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

15 Frindt Nikolett -2000 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

16 Kovács Laura -2000 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

17 Szinai Fanni -2001 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

18 Hatvani Anna -2000 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

19 Dolap Szathmáry-Király Elmaz -1999 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

20 Farkas Andrea -2000 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

21 Csóti Barbara -1999 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

22 Osváth Zsuzsanna -2000 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

23 Tózsa Anna -1999 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

24 Horváth Szabina -1999 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

25 Gábor Netta -2000 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

26 Mészáros Kinga -2000 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

27 Sárközy Kinga -2000 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

28 Tóth Flóra -1999 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

29 Szakács Eszter -2000 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

30 Polgár Zsófia -2000 Miskolc Avasi Gimnázium

31 Takács Lili Eszter -1999 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

32 Szlifka Anna -2001 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

33 Bartók Patrícia -2001 Miskolc Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

34 Dovák Dorka -2000 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

35 Kovács Zsófia -1999 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

36 Bittó Csenge Zoé -2000 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

37 Kovács Réka -2000 Miskolc Avasi Gimnázium

38 Tóth Petra -2000 Miskolc Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

39 Gaál Zsófia Eszter -1999 Miskolc Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

40 Somodi Viktória -1999 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

41 Billik Réka -1999 Miskolc Avasi Gimnázium

42 Sántha Vivien -1999 Miskolc Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

43 Hajdu Bernadett -2000 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

44 Hacsi Boglárka -2000 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

45 Mezei Kinga -2000 Miskolc Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

46 Deák Klaudia -2000 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

47 Veres Réka -1999 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

48 Lőrincz Tekla -2000 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

49 Bódi Nikolett Andrea -2000 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

50 Bagjos Dóra -1999 Miskolc Avasi Gimnázium

51 Sinkovics Szabina -2000 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

52 Bodnár Klaudia -2000 Miskolc Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

53 Pejkó Dominika Erzsébet -1999 Miskolc Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

54 Papp Kinga -1999 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

55 Farkas Lilla -1999 Miskolc Avasi Gimnázium

56 Kiss Debora Nikolett -1999 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

57 Tóth Petra -2000 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

58 Bakos Boglárka -2000 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

59 Kucsma Veronika -2000 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

60 Szuhai Beáta Barbara -1999 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

61 Juhász Petra Vanda -1999 Miskolc Miskolci SZC Ferenczi Sándor Szakközépiskolája

62 Pusztai Klára -1999 Miskolc Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

63 Koseczki Janka -2001 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

64 Fügedi Laura -2000 Miskolc Avasi Gimnázium

65 Orbán Dorina -1999 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

66 Lengyel Gabriella -1999 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

67 Riczkó Alexandra Zsófia -2000 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

68 Somosi Fanni -1999 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

69 Kónya Nikolett -2000 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

70 Demeter Zsófia -2001 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

71 Szabó Barbara Laura -2001 Miskolc Avasi Gimnázium

72 Bari Dorina -2000 Miskolc Miskolci SZC Fazola Henrik Szakképző Iskolája

73 Petrus Mercédesz -2000 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

74 Szatmári Tímea Anna -2000 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

75 Polgár Anna -1999 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

76 Sallai Dóra -1999 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

77 Fischer Bettina -2000 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

78 Vincze Fédra -1999 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

79 Molnár Eszter -1999 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

79 Debreczeni Laura -2000 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

80 Rátkai Panna -2000 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

81 Majláth Bianka -2000 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

82 Sajti Szabina -1999 Miskolc Miskolci SZC Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskolája

83 Pogány Dorina -2000 Miskolc Avasi Gimnázium

84 Fekri Szoraja -2000 Miskolc Avasi Gimnázium

 

 

VI. korcsoport Fiú Csapat

"Csapat

helyezés" Iskola: Település: Testnevelő tanár: Csapattagok: "Egyéni

helyezés" "Csapat

pontszám"

1 Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Tiszaújváros Tóth Papp Tamás Lehmann Bence -1997 3 24

Mannheim Krisztián -1998 6

Fróna Ákos -1998 7

Béke Kornél -1998 8

Mayer Ákos -1998 12

2 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Letek László Kovács Soma -1997 4 43

Magyar Milán -1997 10

Varga Máté -1998 11

Kovács Richárd -1997 18

Purzsa Ákos -1998 65

3 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc Molnár Attila Szűcs Botond -1997 5 60

Priam Márk -1997 13

Feczkó Botond -1998 17

Nagy Levente -1998 25

4 Diósgyőri Gimnázium Miskolc Pecsét Tibor Tóth Róbert Ferenc -1997 2 70

Tóth Richárd -1997 9

Palágyi Milán -1998 16

Bárdos Bence Zsolt -1998 43

Német Dávid -1997 67

5 Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Miskolc Deák Ferenc Molcsányi László -1998 15 117

Csík Patrik -1998 19

Lénárth Levente Richárd -1998 26

Erdei Dávid -1998 57

6 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc Molnár Attila Kmetz Ottó -1997 28 133

Gyenes Donát -1998 29

Gilányi Gibárt -1997 35

Pákozdi Máté -1998 41

7 Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola Edelény Kis András Lukács Máté -1997 38 180

Lukács Martin -1997 40

Horkay Patrik -1998 50

Bábás László -1997 52

Kovács Áron -1998 78

8 Avasi Gimnázium Miskolc László István Majoros Péter -1997 32 198

Száva Péter -1998 46

Bajusz Tamás -1997 58

Gratzl Apor Dezső -1998 62

Csabai Márk -1998 69

9 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika Szegediné Aleva Andrea Rási László -1998 31 201

Skover Péter -1997 49

Farkas Balázs -1997 53

Sáfrány Máté -1998 68

Pintér Ádám Sándor -1998 86

10 Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolája Miskolc Nyeste Sándor Ugyan Ákos -1996 20 203

Csengeri Bence -1998 22

Bene Balázs -1997 80

Révész Ádám József -1998 81

11 Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája Miskolc Varga Dénes Cseh Márk -1998 23 216

Földesi Kristóf -1998 63

Alföldi Bence -1997 64

Bernáth Milán Kristóf -1997 66

Bíró Dávid -1998 77

12 Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája Miskolc Fonalka Viktor Molnár István -1998 24 239

Szabó Péter -1997 47

Rózsa Sándor -1997 55

Bíró Norbert -1998 113

13 Gomba Levente Gimnázium Putnok Oszkocsil Zoltán Ruszó Gábor Martin -1997 34 246

Burger Máté -1998 61

Farkas Gyula -1997 72

Holló Martin -1998 79

Bari András -1998 108

14 Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája Miskolc Deményi Norbert Heffler Márton -1998 44 250

Péter István -1997 59

Kecskés Dominik -1997 73

Drótos Ádám -1996 74

15 Miskolci SZC Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskolája Miskolc Béres Csaba Balogh Balázs -1997 27 259

Csomós Dániel -1997 56

Gerják Sándor György -1997 70

Csesznák Gábor János -1997 106

16 Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola Miskolc Solymosi Tamás Dari Levente -1998 21 270

Szili Zoltán -1998 82

Tóth Milán -1998 83

Varga Ákos -1998 84

Takács Dávid -1997 95

17 Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskolája és Szakiskolája Miskolc Bejcziné Nagy Éva Csörsz Ferenc -1998 30 270

Csörsz Géza -1998 36

Kocsis Dávid -1996 97

Molnár Csaba -1997 107

18 Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Miskolc Deák Ferenc Tokaji Tamás -1998 60 316

Tomkó Zoltán -1998 76

Fekete Martin -1998 89

Orosz Ákos -1998 91

Szalóki Patrik Dominik -1998 92

19 Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola Miskolc Kubicskó Zsuzsanna Bárdos Márk -1997 75 378

Hegedűs Zsombor -1998 96

Simon Márk -1997 103

Soltész Balázs -1999 104

Márton Dávid -1997 111

20 Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája Miskolc Deményi Norbert Száva László -1998 94 391

Hegedűs Norbert -1998 98

Csizmadia Milán -1998 99

Gaál Sándor Gyula -1997 100

Onda Tamás -1999 112

21 Miskolci SZC Fazola Henrik Szakképző Iskolája Miskolc Szabóné Kovács Ildikó Rácz István -1998 114 462

Bráz Máté -1997 115

Bogovics Ferenc -1998 116

Farkas Dávid -1998 117

 

 

VI. korcsoport Fiú Egyéni

Hely Versenyző: Település: Iskola:

1 Tyukodi Dániel -1997 Miskolc Miskolci SZC Andrássy Gyula Szakközépiskolája

2 Tóth Róbert Ferenc -1997 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

3 Lehmann Bence -1997 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

4 Kovács Soma -1997 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

5 Szűcs Botond -1997 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

6 Mannheim Krisztián -1998 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

7 Fróna Ákos -1998 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

8 Béke Kornél -1998 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

9 Tóth Richárd -1997 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

10 Magyar Milán -1997 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

11 Varga Máté -1998 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

12 Mayer Ákos -1998 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

13 Priam Márk -1997 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

14 Koleszár Csongor -1998 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

15 Molcsányi László -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

16 Palágyi Milán -1998 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

17 Feczkó Botond -1998 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

18 Kovács Richárd -1997 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

19 Csík Patrik -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

20 Ugyan Ákos -1996 Miskolc Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolája

21 Dari Levente -1998 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

22 Csengeri Bence -1998 Miskolc Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolája

23 Cseh Márk -1998 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

24 Molnár István -1998 Miskolc Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

25 Nagy Levente -1998 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

26 Lénárth Levente Richárd -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

27 Balogh Balázs -1997 Miskolc Miskolci SZC Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskolája

28 Kmetz Ottó -1997 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

29 Gyenes Donát -1998 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

30 Csörsz Ferenc -1998 Miskolc Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskolája és Szakiskolája

31 Rási László -1998 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

32 Majoros Péter -1997 Miskolc Avasi Gimnázium

33 Csizmadia Adrián -1997 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

34 Ruszó Gábor Martin -1997 Putnok Gomba Levente Gimnázium

35 Gilányi Gibárt -1997 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

36 Csörsz Géza -1998 Miskolc Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskolája és Szakiskolája

37 Göbler Balázs Benedek -1998 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

38 Lukács Máté -1997 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

39 Belányi Benjámin -1998 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

40 Lukács Martin -1997 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

41 Pákozdi Máté -1998 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

42 Kövesdi Alex -1998 Mezőkövesd Mezőkövesdi Széchenyi István Katolikus Szakképző Iskola

43 Bárdos Bence Zsolt -1998 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

44 Heffler Márton -1998 Miskolc Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája

45 Csáki Bence -1998 Miskolc Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

46 Száva Péter -1998 Miskolc Avasi Gimnázium

47 Szabó Péter -1997 Miskolc Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

48 Igó Zoltán -1998 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

49 Skover Péter -1997 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

50 Horkay Patrik -1998 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

51 Bolla Gergő Levente -1999 Miskolc Miskolci SZC Ferenczi Sándor Szakközépiskolája

52 Bábás László -1997 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

53 Farkas Balázs -1997 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

54 Balla Levente -1998 Miskolc Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

55 Rózsa Sándor -1997 Miskolc Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

56 Csomós Dániel -1997 Miskolc Miskolci SZC Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskolája

57 Erdei Dávid -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

58 Bajusz Tamás -1997 Miskolc Avasi Gimnázium

59 Péter István -1997 Miskolc Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája

60 Tokaji Tamás -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

61 Burger Máté -1998 Putnok Gomba Levente Gimnázium

62 Gratzl Apor Dezső -1998 Miskolc Avasi Gimnázium

63 Földesi Kristóf -1998 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

64 Alföldi Bence -1997 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

65 Purzsa Ákos -1998 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

66 Bernáth Milán Kristóf -1997 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

67 Német Dávid -1997 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

68 Sáfrány Máté -1998 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

69 Csabai Márk -1998 Miskolc Avasi Gimnázium

70 Gerják Sándor György -1997 Miskolc Miskolci SZC Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskolája

71 Rácz Márió -1998 Edelény Új Esély Oktatási Központ

72 Farkas Gyula -1997 Putnok Gomba Levente Gimnázium

73 Kecskés Dominik -1997 Miskolc Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája

74 Drótos Ádám -1996 Miskolc Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája

75 Bárdos Márk -1997 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

76 Tomkó Zoltán -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

77 Bíró Dávid -1998 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

78 Kovács Áron -1998 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

79 Holló Martin -1998 Putnok Gomba Levente Gimnázium

80 Bene Balázs -1997 Miskolc Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolája

81 Révész Ádám József -1998 Miskolc Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolája

82 Szili Zoltán -1998 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

83 Tóth Milán -1998 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

84 Varga Ákos -1998 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

86 Pintér Ádám Sándor -1998 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

87 Boda Levente -1998 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

87 Dankó Dominik -1998 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

88 Murvai Zsolt -1997 Miskolc Miskolci SZC Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskolája

89 Fekete Martin -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

91 Orosz Ákos -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

92 Szalóki Patrik Dominik -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

93 Bobcsák Balázs -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

94 Száva László -1998 Miskolc Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája

95 Takács Dávid -1997 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

96 Hegedűs Zsombor -1998 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

97 Kocsis Dávid -1996 Miskolc Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskolája és Szakiskolája

98 Hegedűs Norbert -1998 Miskolc Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája

99 Csizmadia Milán -1998 Miskolc Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája

100 Gaál Sándor Gyula -1997 Miskolc Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája

101 Kuli Szabolcs -1997 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

102 Kazsuba Roland -1997 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

103 Simon Márk -1997 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

104 Soltész Balázs -1999 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

105 Nagy Viktor -1996 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

106 Csesznák Gábor János -1997 Miskolc Miskolci SZC Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskolája

107 Molnár Csaba -1997 Miskolc Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskolája és Szakiskolája

108 Bari András -1998 Putnok Gomba Levente Gimnázium

109 Dobolán Patrik Olivér -1998 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

110 Tóth Dávid -1999 Mezőkövesd Mezőkövesdi Széchenyi István Katolikus Szakképző Iskola

111 Márton Dávid -1997 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

112 Onda Tamás -1999 Miskolc Miskolci SZC Kandó Kálmán Szakközépiskolája

113 Bíró Norbert -1998 Miskolc Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

114 Rácz István -1998 Miskolc Miskolci SZC Fazola Henrik Szakképző Iskolája

115 Bráz Máté -1997 Miskolc Miskolci SZC Fazola Henrik Szakképző Iskolája

116 Bogovics Ferenc -1998 Miskolc Miskolci SZC Fazola Henrik Szakképző Iskolája

117 Farkas Dávid -1998 Miskolc Miskolci SZC Fazola Henrik Szakképző Iskolája

 

 

VI. korcsoport Leány Csapat

"Csapat

helyezés" Iskola: Település: Testnevelő tanár: Csapattagok: "Egyéni

helyezés" "Csapat

pontszám"

1 Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Tiszaújváros Tóth Papp Tamás Szegedi Sára -1998 4 23

Szuhán Dóra -1996 5

Hozdik Eszter -1998 6

Filep Zsanna -1998 8

Kovács Eszter -1998 22

2 Miskolci Herman Ottó Gimnázium Miskolc Kerekes Attila Pataki Anna -1997 1 27

Kovács Eszter -1997 3

Rózsahegyi Alexandra -1997 7

Erdélyi Dalma -1998 16

3 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika Szegediné Aleva Andrea Besenyei Boglárka -1996 2 50

Magosi Mira Mirtill -1997 9

Kékedi Evelin -1997 14

Tóth Judit -1998 25

Szarka Fruzsina -1997 29

4 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Dióssi Erika Kis Leila -1998 12 63

Rostás Edina -1996 13

Kiséry Anna -1998 17

Tóth Edina -1998 21

Kis Dorottya -1998 28

5 Avasi Gimnázium Miskolc László István Kavicsánszki Olívia -1997 18 123

Oszterman Fanni -1998 23

Berencsy Fanni -1997 33

Kázsmér Zsófia Sára -1997 49

6 Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája Miskolc Zinger Béla Lossó Viktória -1997 19 145

Jakab Laura -1998 30

Szűcs Vanda -1998 42

Gyurkó Dóra -1997 54

Pozsgai Loretta -1997 57

7 Diósgyőri Gimnázium Miskolc Tigyiné Takács Zsuzsanna Homoki Kinga -1997 24 146

Bódi Zsófia Rebeka -1998 32

Csapó Placida Modeszta -1998 43

Birinyi Alexa -1998 47

Orosz Réka -1997 52

8 Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola Miskolc Kubicskó Zsuzsanna Iván Patricia Diána -1997 36 157

Szabó Nikolett -1998 37

Farkas Barbara -1997 39

Lászka Judit -1998 45

9 Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Miskolc Deák Géza Kungler Orsolya -1998 40 199

Lovász Tímea -1998 48

Soós Réka Viktoria -1998 55

Jászai Mercédesz -1998 56

Nadanicsek Cintia -1998 58

 

 

VI. korcsoport Leány Egyéni

Hely Versenyző: Település: Iskola:

1 Pataki Anna -1997 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

2 Besenyei Boglárka -1996 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

3 Kovács Eszter -1997 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

4 Szegedi Sára -1998 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

5 Szuhán Dóra -1996 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

6 Hozdik Eszter -1998 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

7 Rózsahegyi Alexandra -1997 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

8 Filep Zsanna -1998 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

9 Magosi Mira Mirtill -1997 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

10 Jónás Ivett -1997 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

11 Kiss Cintia -1997 Miskolc Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

12 Kis Leila -1998 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

13 Rostás Edina -1996 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

14 Kékedi Evelin -1997 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

15 Benke Bianka -1997 Putnok Gomba Levente Gimnázium

16 Erdélyi Dalma -1998 Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium

17 Kiséry Anna -1998 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

18 Kavicsánszki Olívia -1997 Miskolc Avasi Gimnázium

19 Lossó Viktória -1997 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

20 Zentai Vanda -1998 Miskolc Miskolci SZC Ferenczi Sándor Szakközépiskolája

21 Tóth Edina -1998 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

22 Kovács Eszter -1998 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

23 Oszterman Fanni -1998 Miskolc Avasi Gimnázium

24 Homoki Kinga -1997 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

25 Tóth Judit -1998 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

26 Szendrei Andrienn -1997 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

27 Lipták Aida -1998 Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

28 Kis Dorottya -1998 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

29 Szarka Fruzsina -1997 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

30 Jakab Laura -1998 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

31 Toronya Diána -1998 Miskolc Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

32 Bódi Zsófia Rebeka -1998 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

33 Berencsy Fanni -1997 Miskolc Avasi Gimnázium

34 Poczkodi Petronella Mirjam -1996 Miskolc Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

35 Lindi Ágnes -1996 Miskolc Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

36 Iván Patricia Diána -1997 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

37 Szabó Nikolett -1998 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

38 Szegő Evelin -1996 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

39 Farkas Barbara -1997 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

40 Kungler Orsolya -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

41 Téglás Anna -1997 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

42 Szűcs Vanda -1998 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

43 Csapó Placida Modeszta -1998 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

44 Bódi Júlia -1998 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

45 Lászka Judit -1998 Miskolc Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

46 Horváth Réka -1998 Putnok Gomba Levente Gimnázium

47 Birinyi Alexa -1998 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

48 Lovász Tímea -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

49 Kázsmér Zsófia Sára -1997 Miskolc Avasi Gimnázium

50 Susányi Netta -1998 Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

51 Karczag Katinka -1998 Miskolc Miskolci SZC Fazola Henrik Szakképző Iskolája

52 Orosz Réka -1997 Miskolc Diósgyőri Gimnázium

53 Rostás Zsanett -1997 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola

54 Gyurkó Dóra -1997 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

55 Soós Réka Viktoria -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

56 Jászai Mercédesz -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

57 Pozsgai Loretta -1997 Miskolc Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

58 Nadanicsek Cintia -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

59 Pellák Gerda -1997 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

60 Jászai Evelin -1998 Miskolc Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

61 Lippai Nikolett -1998 Miskolc Miskolci SZC Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskolája

62 Nagy Mercédesz -1998 Miskolc Miskolci SZC Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskolája

Keresés

Partnerek