Atlétika Mezei Futás Diákolimpia Körzeti Döntő, Kazincbarcika, 2011. október 5.

Atlétika Mezei Futás Diákolimpia

Körzeti Döntő eredményei

Kazincbarcika, Csónakázó-tó, 2011. október 5.

II. korcsoportos leány

Egyéni

1. Papp Dorina Kazinczy Ferenc Tagiskola

2. Tóth Erzsébet Ormosbánya Ált. Isk.

3. Ónodi Vanessza Kazinczy Ferenc Tagiskola

4. Takács Boglárka Kazinczy Ferenc Tagiskola

5. Vékony Liza Ormosbánya Ált. Isk.

6. Kiss Anna Dédestapolcsányi Ált. Isk.

Összesített:

1. Pollack Mihály Ált. Isk. 15 pont

Papp Dorina Kazinczy Ferenc Tagiskola 1.

Ónodi Vanessza Kazinczy Ferenc Tagiskola 3.

Takács Boglárka Kazinczy Ferenc Tagiskola 4.

Hernádvölgyi Nikolett Pollack Mihály Ált. Isk. 7.

Mihók Ivett Kazinczy Ferenc Tagiskola 11.

2. Ádám Jenő Ált. Isk. 46 pont

Anga Laura Ádám Jenő Ált. Isk. 8.

Orosz Fanni Dózsa György Tagiskola 9.

Sáfrány Luca Dózsa György Tagiskola 14.

Boros Bianka Dózsa György Tagiskola 15.

Tóth Enikő Dózsa György Tagiskola 20.

Tagiskola:

1. Kazinczy Ferenc Tagiskola 19 pont

2. Dózsa György Tagiskola 58 pont

3. Pollack Mihály Ált. Isk. 59 pont

4. Ádám Jenő Ált. Isk. 117 pont

5. Árpád Fejedelem Tagiskola 140 pont

II. korcsoportos fiú

Egyéni

1. Keresztes Kornél Dózsa György Tagiskola

2. Pogonyi Sándor Kurityáni Ált. Isk.

3. Bíró Bence Ádám Jenő Ált. Isk.

4. Novák Áron Kazinczy Ferenc Tagiskola

5. Nagy Máté Pollack Mihály Ált. Isk.

6. Danó Zoltán Berente Ált. Isk.

Összesített:

1. Ádám Jenő Ált. Isk. 21 pont

Keresztes Kornél Dózsa György Tagiskola 1.

Bíró Bence Ádám Jenő Ált. Isk. 3.

Veres Dominik Ádám Jenő Ált. Isk. 8.

Andrejkó Csaba Dózsa György Tagiskola 9.

Stefán Bendegúz Ádám Jenő Ált. Isk. 12.

2. Pollack Mihály Ált. Isk. 29 pont

Novák Áron Kazinczy Ferenc Tagiskola 4.

Nagy Máté Pollack Mihály Ált. Isk. 5.

Heresz Máté Kazinczy Ferenc Tagiskola 7.

Kréti Gergő Kazinczy Ferenc Tagiskola 13.

Deák Ádám Kazinczy Ferenc Tagiskola 14.

3. Kurityáni Ált. Isk. 93 pont

4. Berentei Ált. Isk. 104 pont

Tagiskola:

1. Kazinczy Ferenc Tagiskola 38 pont

2. Ádám Jenő Ált. Isk. 46 pont

3. Dózsa György Tagiskola 49 pont

4. Kurityáni Ált. Isk. 93 pont

5. Berentei Ált. Isk. 104 pont

6. Pollack Mihály Ált. Isk. 111 pont

7. Árpád Fejedelem Tagiskola 154 pont

III. korcsoportos leány

1. Hora Nikolett Kazinczy Ferenc Tagiskola

2. Kőrösi Dorina Kazinczy Ferenc Tagiskola

3. Kövesdi Darinka Pollack Mihály Ált. Isk.

4. Toplenszki Réka Ádám Jenő Ált. Isk.

5. Búzás Bianka Kazinczy Ferenc Tagiskola

6. Víg Loretta Kazinczy Ferenc Tagiskola

Összesített:

1. Pollack Mihály Ált. Isk. 11 pont

Hora Nikolett Kazinczy Ferenc Tagiskola 1.

Kőrösi Dorina Kazinczy Ferenc Tagiskola 2.

Kövesdi Darinka Pollack Mihály Ált. isk. 3.

Búzás Bianka Kazinczy Ferenc Tagiskola 5.

Víg Loretta Kazinczy Ferenc Tagiskola 6.

2. Ádám Jenő Ált. Isk. 46 pont

Toplenszki Réka Ádám Jenő Ált. Isk. 4.

Somosi Fanny Ádám Jenő Ált. Isk. 12.

Csorba Kamilla Dózsa György Tagiskola 14.

Horváth Zsuzsa Dózsa György Tagiskola 16.

Pintér Evelin Ádám Jenő Ált. Isk. 20.

3. Berente Ált. Isk. 137 pont

Tagiskola:

1. Kazinczy Ferenc Tagiskola 14 pont

2. Árpád Fejedelem Tagiskola 46 pont

3. Dózsa György Tagiskola 65 pont

4. Ádám Jenő Ált. Isk. 73 pont

5. Pollack Mihály Ált. Isk. 88 pont

6. Berente Ált. Isk. 137 pont

III. korcsoportos fiú

Egyéni

1. Orosz Rajmund Árpád Fejedelem Tagiskola

2. Czagány Ádám Árpád Fejedelem Tagiskola

3. Varga Dominik Árpád Fejedelem Tagiskola

4. Gellérfi Sándor Dózsa György Tagiskola

5. Székely Levente Kazinczy Ferenc Tagiskola

6. Tóth Gábor Kazinczy Ferenc Tagiskola

Összesített:

1. Pollack Mihály Ált. Isk. 11 pont

Orosz Rajmund Árpád Fejedelem Tagiskola 1.

Czagány Ádám Árpád Fejedelem Tagiskola 2.

Varga Dominik Árpád Fejedelem Tagiskola 3.

Székely Levente Kazinczy Ferenc Tagiskola 5.

Tóth Gábor Kazinczy Ferenc Tagiskola 6.

2. Ádám Jenő Ált. Isk. 32 pont

Gellérfi Sándor Dózsa György Tagiskola 4.

Regecz Bence Ádám Jenő Ált. Isk. 8.

Lakatos Dávid Szuhakállói Ált. Isk. 9.

Sándor Márk Ádám Jenő Ált. Isk. 11.

Rostás Bence Ádám Jenő Ált. Isk. 12.

3. Kurityáni Ált. Isk. 79 pont

4. Berentei Ált. Isk. 100 pont

Tagiskola:

1. Árpád Fejedelem Tagiskola 33 pont

2. Kazinczy Ferenc Tagiskola 34 pont

3. Ádám Jenő Ált. Isk. 53 pont

4. Kurityáni Ált. Isk. 79 pont

5. Pollack Mihály Ált. Isk. 80 pont

6. Dózsa György Tagiskola 88 pont

7. Berente Ált. Isk. 100 pont

IV. korcsoportos leány

Egyéni

1. Rózsa Helga Kazinczy Ferenc Tagiskola

2. Mészáros Blanka Kazinczy Ferenc Tagiskola

3. Csikász Kinga Kazinczy Ferenc Tagiskola

4. Horváth Rita Dózsa György Tagiskola

5. Szkaliczki Kitty Árpád Fejedelem Tagiskola

6. Nagyfejő Réka Kazinczy Ferenc Tagiskola

Összesített:

1. Pollack Mihály Ált. Isk. 15 pont

Rózsa Helga Kazinczy Ferenc Tagiskola 2.

Mészáros Blanka Kazinczy Ferenc Tagiskola 3.

Csikász Kinga Kazinczy Ferenc Tagiskola 4.

Szkaliczki Kitty Árpád Fejedelem Tagiskola 6.

Nagyfejő Réka Kazinczy Ferenc Tagiskola 7.

2. Ádám Jenő Ált. Isk. 29 pont

Kovács Klaudia Szuhakálló Ált. Isk. 1.

Horváth Rita Dózsa György Tagiskola 5.

Seffer Zsuzsanna Dózsa György Tagiskola 11.

Lázi Tamara Dózsa György Tagiskola 12.

Peklik Roberta Dózsa György Tagiskola 13.

Tagiskola:

1. Kazinczy Ferenc Tagiskola 16 pont

2. Dózsa György Tagiskola 41 pont

3. Pollack Mihály Ált. Isk. 67 pont

4. Árpád Fejedelem Tagiskola 68 pont

5. Ádám Jenő Ált. Isk. 114 pont

IV. korcsoportos fiú

Egyéni

1. Kovács András Berente Ált. Isk.

2. Drofti Dávid Ragály Ált. Isk.

3. Jónás Ádám Bánhorváti Ált. Isk.

4. Marján Márton Kazinczy Ferenc Tagiskola

5. Ábrahám Róbert Berente Ált. Isk.

6. Bálint Zsolt Pollack Mihály Ált. Isk.

Összesített:

1. Pollack Mihály Ált. Isk. 28 pont

Marján Márton Kazinczy Ferenc Tagiskola 4.

Bálint Zsolt Pollack Mihály Ált. Isk. 6.

Tóth Szilárd Pollack Mihály Ált. Isk. 7.

Dányi Dániel Kazinczy Ferenc Tagiskola 11.

Szopkó István Alex Pollack Mihály Ált. Isk. 12.

2. Ragály Ált. Isk. 41 pont

3. Berente Ált. Isk. 67 pont

4. Kurityáni Ált. Isk. 76 pont

5. Bánhorváti Ált. Isk. 83 pont

6. Ádám Jenő Ált. Isk. 85 pont

Pásztor Szilárd Dózsa György Tagiskola 15.

Batizi-Pócsi Patrik Dózsa György Tagiskola 19.

Kohár Gábor Ádám Jenő Ált. Isk. 23.

Tóth Máté Szuhakálló Ált. Isk. 28.

Kovács Artúr Szuhakálló Ált. Isk. 29.

Tagiskola:

1. Ragály Ált. Isk. 41 pont

2. Pollack Mihály Ált. Isk. 47 pont

3. Kazinczy Ferenc Tagiskola 55 pont

4. Berentei Ált. Isk. 67 pont

5. Kurityáni Ált. Isk. 76 pont

6. Bánhorváti Ált. Isk. 83 pont

7. Ádám Jenő Ált. Isk. 153 pont

Keresés

Partnerek