Kis Iskolák Atlétika Diákolimpia I-IV. korcsoport Megyei Döntő, Kazincbarcika, 2015. május 21.

Kis Iskolák Atlétika Diákolimpia I-IV. korcsoport

Megyei Döntő eredményei 2014/2015. tanév

Kazincbarcika, 2015. május 21.

 

"Kis iskola - Atlétika 600m

III. korcsoport

fiú egyéni

Borsod-Abaúj-Zemplén megye"

Versenyző: Iskola: Település: Testnevelő tanár: Eredmény Helyezés

Balogh László Máté (2003) MÁAMIPSZ Mezőkövesd Ódórvár Tagiskola Bükkzsérc Lénártné Hock Melinda 01:52,4 1

Váradi Martin (2002) Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola Borsodszentgyörgyi Tagiskolája Borsodszentgyörgy Tusay Tünde 01:52,2 2

Virág Patrik (2002) Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola Ragály Osváth Lajos 01:57,4 3

Dzurik Máté Bálint (2003) Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola Ragály Osváth Lajos 02:01,2 4

Makó Kristóf Gyula (2003) MÁAMIPSZ Mezőkövesd Ódorvár Tagiskola Bükkzsérc Lénártné Hock Melinda 02:11,7 5

Horváth Renátó Krisztián (2003) Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola Ároktő Tóth Zoltán 02:22,5 6

Nótár Zoltán (2003) Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola Ároktő Tóth Zoltán 02:37,3 7

 

 

"Kis iskola - Atlétika 600m

III. korcsoport

lány egyéni

Borsod-Abaúj-Zemplén megye"

Versenyző: Iskola: Település: Testnevelő tanár: Eredmény Helyezés

Almási Bettina (2002) Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Igrici Sepsi Melinda 02:08,4 1

Paizs Lilla (2002) Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola Ragály Osváth Lajos 02:09,4 2

Csengeri Fruzsina (2003) MÁAMIPSZ Mezőkövesd Ódorvár Tagiskola Bükkzsérc Lénártné Hock Melinda 02:10,5 3

Tóth Sára (2003) MÁAMIPSZ Mezőkövesd Ódorvár Tagiskola Bükkzsérc Lénártné Hock Melinda 02:11,4 4

Zsálig Eszter (2002) Eötvös József Általános Iskola Sajókeresztúr Hudákné Derján Tímea 02:16,4 5

Gulyás Mercédesz (2002) Eötvös József Általános Iskola Sajókeresztúr Hudákné Derján Tímea 02:24,6 6

Kiss Ilona Erzsébet (2002) Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Igrici Sepsi Melinda 02:28,6 7

 

 

"Kis iskola - Atlétika 800m

IV. korcsoport

fiú egyéni

Borsod-Abaúj-Zemplén megye"

Versenyző: Iskola: Település: Testnevelő tanár: Eredmény Helyezés

Suha Gábor (2000) Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola Borsodszentgyörgyi Tagiskolája Borsodszentgyörgy Tusay Tünde 02:25,2 1

Sattmann Mihály (2000) Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola Szederkényi Anna Tagiskolája Mezőnyárád Gallik Gábor 02:32,6 2

Madarász Zsolt Bertalan (2001) MÁAMIPSZ Mezőkövesd Ódorvár Tagiskola Bükkzsérc Lénártné Hock Melinda 02:36,2 3

Lipták István (2000) Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola Ragály Osváth Lajos 02:50,6 4

Farkas Szilárd (2000) Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola Ároktő Tóth Zoltán 03:07,2 5

Farkas Szilveszter Lajos (2001) Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola Ároktő Tóth Zoltán 03:13,3 6

 

 

"Kis iskola - Atlétika 800m

IV. korcsoport

lány egyéni

Borsod-Abaúj-Zemplén megye"

Versenyző: Iskola: Település: Testnevelő tanár: Eredmény Helyezés

Ládi Barbara (2001) Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Igrici Sepsi Melinda 03:08,5 1

Nahaj Fanni (2001) Eötvös József Általános Iskola Sajókeresztúr Dienes Zoltán 03:23,6 2

Szamkó Gabriella Magdolna (2000) Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Igrici Sepsi Melinda 03:57,1 3

 

 

"Kis iskola - Atlétika Svédváltó

IV. korcsoport

fiú csapat

Borsod-Abaúj-Zemplén megye"

Iskola: Település: Testnevelő tanár: Csapattagok: Eredmény Helyezés

Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola Szederkényi Anna Tagiskolája Mezőnyárád Gallik Gábor Hajdú Péter -2004 02:40,8 1

Hindulák Huba -2002

Orosz Róbert -2002

Sattmann Mihály -2000

Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola Ároktő Tóth Zoltán Balogh Péter Béla -2002 02:42,7 2

Farkas Szilveszter Lajos -2001

Kolompár Dávid -2000

Nótár Milán -2004

MÁAMIPSZ Mezőkövesd Ódorvár Tagiskola Bükkzsérc Lénártné Hock Melinda Makó Kristóf Gyula -2003 02:46,5 3

Papp Martin -2000

Kovács Zoltán -2004

Madarász Zsolt Bertalan -2001

Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hidasnémeti Nyíriné Juhász Jolán Balogh Dominik -2004 02:47,1 4

Bortnyák Dániel -2002

Kiss Tamás -2001

Ricsák Erik -2000

Berentei Általános Művelődési Központ Berente Ködmön Éva Balogh Barnabás -2001 02:59,9 5

Cojocaru Koppány -2000

Pataki Marcell -2004

Vas Krisztián -2002

 

 

"Kis iskola - Atlétika Svédváltó

IV. korcsoport

lány csapat

Borsod-Abaúj-Zemplén megye"

Iskola: Település: Testnevelő tanár: Csapattagok: Eredmény Helyezés

Eötvös József Általános Iskola Sajókeresztúr Dienes Zoltán Gulyás Mercédesz -2002 03:06,3 1

Kunfalvi Rebeka -2004

Nahaj Fanni -2001

Urbán Melinda -2001

Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola Szederkényi Anna Tagiskolája Mezőnyárád Gallik Gábor Bejuska Klaudia -2000 03:06,5 2

Halász Georgina -2002

Tóth Ivett -2002

Zsipi Eszter -2005

Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Igrici Sepsi Melinda Almási Bettina -2002 03:14,5 3

Ládi Barbara -2001

Munkácsi Enikő -2004

Szamkó Gabriella Magdolna -2000

Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hidasnémeti Nyíriné Juhász Jolán Glonczi Vivien -2004 03:43,5 4

Menydörgős Noémi -2003

Szakszon Vivien -2001

Szarka Viktória -2000

Berentei Általános Művelődési Központ Berente Ködmön Éva Bodnár Fanni -2001 DQ

Kádár Katalin -2000

Lőrincz Kinga -2003

Nagy Nikoletta -2004

 

 

"Kis iskola - Atlétika Csapatverseny

leány csapat

Borsod-Abaúj- Zemplén megye"

 

Iskola: Település: Testnevelő tanár: Csapattagok:

Hely Eredmény

Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola Szederkényi Anna Tagiskolája Mezőnyárád Gallik Gábor Fazekas Adrienn -2006 1. 1880

Hajdú Gabriella -2002

Halász Georgina -2002

Simon Laura -2000

Tóth Ivett -2002

Zsipi Eszter -2005

Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály Mezőnagymihály Farkas Kornélia Balogh Alexa -2000 2. 1849

Barta Janka -2005

Barta Luca -2002

Horváth Bianka -2004

Kovács Réka -2002

Molnár Nóra -2000

Berentei Általános Művelődési Központ Berente Ködmön Éva Bodnár Fanni -2001 3. 1810

Haga Veronika -2005

Huszti Evelin Jázmin -2003

Kádár Katalin -2000

Lőrincz Kinga -2003

Nagy Nikoletta -2004

Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Igrici Sepsi Melinda, Földesi András Almási Bettina -2002 4. 1625

Kiss Ilona Erzsébet -2002

Ládi Barbara -2001

Munkácsi Anita -2004

Munkácsi Enikő -2004

Szamkó Gabriella Magdolna -2000

Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hidasnémeti Nyíriné Juhász Jolán Balogh Dorina -2005 5. 1504

Glonczi Vivien -2004

Menydörgős Noémi -2003

Mészáros Nikolett -2003

Szabó Veronika -2000

Szakszon Vivien -2001

Eötvös József Általános Iskola Sajókeresztúr Dienes Zoltán Gulyás Mercédesz -2002 6. 1377

Kaczur Dalma -2007

Kunfalvi Rebeka -2004

Nahaj Fanni -2001

Urbán Melinda -2001

Zsálig Eszter -2002

 

 

"Kis iskola - Atlétika Csapatverseny

fiú csapat

Borsod-Abaúj- Zemplén megye"

 

Iskola: Település: Testnevelő tanár: Csapattagok:

Hely Eredmény

Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola Szederkényi Anna Tagiskolája Mezőnyárád Gallik Gábor Hajdú Péter -2004 1. 2130

Havris Dávid Attila -2004

Molnár Sándor -2000

Orosz Róbert -2002

Sattmann Mihály -2000

Török Levente -2002

Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola Borsodszentgyörgyi Tagiskolája Borsodszentgyörgy Tusay Tünde Barna Balázs -2004 2. 2117

László Merse -2004

Németh Marcell Szabolcs -2002

Suha Gábor -2000

Váradi Martin -2002

Váradi Richárd -2000

Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hidasnémeti Nyíriné Juhász Jolán Balogh Dominik -2004 3. 2114

Bertalan Dániel -2004

Bortnyák Dániel -2002

Csősz Máté -2003

Kiss Tamás -2001

Ricsák Erik -2000

Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály Mezőnagymihály Farkas Kornélia Bacsik Balázs -2004 4. 1787

Bíró Levente -2004

Holló Dominik -2000

Horváth András -2002

Kovács Kristóf -2002

Ruszkai Csaba -2001

Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola Ároktő Tóth Zoltán Balogh Péter Béla -2002 5. 1741

Farkas Szilárd -2000

Kiss Milán Árpád -2006

Kolompár Dávid -2000

Nótár Milán -2004

Nótár Zoltán -2003

Berentei Általános Művelődési Központ Berente Ködmön Éva Balogh Barnabás -2001 6. 1651

Ferkel Norbert Viktor -2003

Haga Roland -2001

Horváth Áron Botond -2004

Pataki Marcell -2004

Vas Krisztián -2002

Keresés

Partnerek