Atlétika Egyéni Diákolimpia III., IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2015. május 12.

Atlétika Egyéni Diákolimpia III., IV. korcsoport

Megyei Döntő eredményei 2014/2015. tanév

Miskolc, 2015. május 13.

 

FIÚ EREDMÉNYEK - III. KORCSOPORT

 

60 m fiú döntő

8,2

Indulók száma: 12

1. Pintér Erik 2002 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 7,6

2. Kiss Alex 2002 Tarcali Klapka György Általános Iskola 7,8

3. Kundrák Milán 2002 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola 7,9

4. Kalydy Gerő 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 8,0

5. Ungvári Márk 2002 Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda 8,2

6. Turcsányi Zalán 2002 Sátoraljaújhely, Petőfi Sándor Református Általános Iskola 8,3

7. Budai Gábor 2003 Miskolc, Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 8,5

8. Okos Máté 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 8,5

9. Orosz Róbert 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 8,0

 

60 m fiú 1. ief.

1. Pintér Erik 2002 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 7,6

2. Kalydy Gerő 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 7,8

3. Ungvári Márk 2002 Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda 8,0

4. Kiss Alex 2002 Tarcali Klapka György Általános Iskola 8,1

5. Kundrák Milán 2002 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola 8,3

6. Okos Máté 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 8,4

7. Orosz Róbert 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 8,4

60 m fiú 2. ief.

1. Turcsányi Zalán 2002 Sátoraljaújhely, Petőfi Sándor Református Általános Iskola 8,3

2. Budai Gábor 2003 Miskolc, Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 8,4

3. Rácz Richárd 2002 Boldva, Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola 8,5

4. Körmöndi Levente 2002 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 8,6

5. Balogh Péter Béla 2002 Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola 9,0

 

600 m fiú

1:46,0

Indulók száma: 11

1. Csáki Dávid 2002 Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1:37,0

2. Révész Ádám 2002 Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda 1:42,4

3. Bódi Dávid Zalán 2002 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 1:43,7

4. Kovács Bence József 2002 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 1:45,8

5. Bóta János 2002 Putnok, Péczeli József Általános Művelődési Központ Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 1:48,1

6. Kiss Gábor 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 1:48,5

7. Balogh Zoltán 2002 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 1:48,5

8. Farkas Balázs András 2002 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 1:49,2

9. Szokol Milán László 2002 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola 1:49,7

10. Kapusi Dominik 2003 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1:55,1

11. Kardos Bence 2002 Tállya, Zempléni Árpád Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2:02,2

 

 

Magasugrás fiú

1,40

Indulók száma: 5

1. Török Gergely 2002 Miskolc, Avasi Gimnázium 1,56

2. Szabó Dominik 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,47

3. Deák Ádám 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,40

4. Fogarasi Botond 2002 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1,40

5. Kucsma Bence 2002 Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola 1,30

 

Távolugrás (60cm-es sávból) fiú

4,90

Indulók száma: 12

1. Kiss Alex 2002 Tarcali Klapka György Általános Iskola 5,36

2. Ungvári Márk 2002 Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda 5,19

3. Pintér Erik 2002 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 5,12

4. Horváth Zoltán 2002 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 5,02

5. Lakatos Krisztián 2002 Edelény, Borsodi Általános Iskola 5,00

6. Árvai Kristóf Zsolt 2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4,95

7. Okos Máté 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 4,82

8. Szabó Márton 2002 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 4,78

9. Körmöndi Levente 2002 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 4,75

10. Halász Ádám 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 4,67

11. Kucsma Bence 2002 Miskolci Görög Katolikus Ált. Isk. 4,60

12. Balogh Péter Béla 2002 Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola 4,08

 

 

Kislabdahajítás fiú

54,0

Indulók száma: 14

1. Lakatos Krisztián 2002 Edelény, Borsodi Általános Iskola 59,95

2. Mida Péter 2002 Miskolc, Herman Ottó Általános Iskola és Munkácsy Mihály Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 58,60

3. Szántó Tamás 2002 Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 57,30

4. Helecz Dominik 2002 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 56,15

5. Nagy Gergő Péter 2002 Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 53,46

6. Hargitay Tibor 2002 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény 52,24

7. Siroki István 2002 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 51,27

8. Budai Tibor 2002 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 50,72

9. Nagy Krisztofer Erik 2002 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 49,84

10. Gömöri János 2003 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 48,22

11. Buxbaum Dániel 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 47,75

12. Polyák Ádám 2002 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 46,16

13. Bartók Gábor 2003 Kazincbarcika, Tompa Mihály Református Ált. Isk. 45,57

14. Orosz Roland 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 43,52

 

4x100 m váltófutás fiú

53,0

Induló csapatok száma: 11

1. Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda 52,6

Figeczki Ágoston 2002, Ország Nándor 2002, Révész Ádám 2002, Szőke Gergő 2002

2. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 53,3

Buhály Bence 2003, Kalydy Gergő 2002, Szegedi Dániel 2002, Válint Krisztián 2002

3. Miskolc, Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola 54,6

Buri Dániel 2002, Kisev Tamás 2002, Nagy István 2002, Pallai Richárd 2002

4. Putnok, Serényi László Általános Iskola 55,4

Kiszely Ádám 2002, Pamlényi Szabolcs 2002, Seres Ákos 2002, Szegedi Péter 2002

5. Miskolci Herman Ottó Gimnázium 55,7

Ambrus Zsombor 2002, Komidesz Máté 2002, Sallai Máté 2002, Takács András 2002

6. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 56,0

Dunai Zsolt 2003, Sike Zsombor 2003, Szabó Márton 2002, Vály Áron György 2002

7. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 56,3

Hindulák Huba 2002, Okos Máté 2002, Molnár Ákos Balázs 2002, Orosz Róbert 2002

8. Boldva, Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola 56,9

Ruszó norbert 2003, Kónya Géza Ferenc 2002, Rácz Richárd 2002, Szabó Alex Tamás 2002

9. Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 57,4

Árvai Kristóf Zsolt 2002, Káló Péter 2002, Kapusi Dominik 2003, Oláh Péter Sándor 2003

10. Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 57,7

Bubenkó András 2002, Dudás Gyula 2003, Iváncsik László 2002, Rézműves László János 2003

11. Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 58,0

Bódi Dávid Zalán 2002, Farkas Marcell 2002, Kerekes Tamás Dominik 2003, Veres Gergő 2003

 

LEÁNY EREDMÉNYEK - III. KORCSOPORT

60 m leány döntő

8,6

Indulók száma: 10

1. Csáki Eszter 2003 Miskolc, Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Miskolc, Művészeti Iskola és Óvoda 8,1

2. Kungler Kitti Magdolna 2003 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 8,4

3. Mészáros Liza 2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 8,6

4. Bunda-Tóth Panna 2002 Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 8,7

5. Nagy Vivien 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 8,7

6. Halász Georgina 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 8,8

7. Lakatos Petra 2003 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 8,9

8. Nagy Gabriella 2002 Ózd, Csépányi Általános Iskola 9,0

60 m leány 1. ief.

1. Csáki Eszter 2003 Miskolc, Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Miskolc, Művészeti Iskola és Óvoda 8,1

2. Mészáros Liza 2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 8,4

3. Nagy Vivien 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 8,5

4. Halász Georgina 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 8,6

5. Kungler Kitti Magdolna 2003 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 8,6

60 m leány 2. ief.

1. Lakatos Petra 2003 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 8,5

2. Bunda-Tóth Panna 2002 Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 8,6

3. Nagy Gabriella 2002 Ózd, Csépányi Általános Iskola 8,9

4. Bodnár Szilvia Erzsébet 2002 Tállya, Zempléni Árpád Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 9,1

5. Jauernik Ágnes 2002 Boldva, Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola 9,1

600 m leány

1:52,0

Indulók száma: 11

1. Haraszin Gréta 2002 Miskolc, Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 1:48,0

2. Béke Frida 2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1:51,9

3. Kocsi Elizabet 2002 Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1:54,3

4. Majoros Bettina 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 1:54,5

5. Dohány Vanda 2002 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 1:55,2

6. Zelena Zóra 2002 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1:58,3

7. Hornyák Emese 2002 Kázsmárk, Fogarasi János Általános Iskola 2:01,0

8. Tóth Anna 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 2:02,2

9. Ocsenás Lili 2002 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 2:02,9

10. Nagy Szabina 2002 Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2:06,2

11. Szárnya Anna 2002 Tállya, Zempléni Árpád Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2:11,3

Magasugrás leány

1,30

Indulók száma: 4

1. Papp Dorina 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,45

2. Jármi Szófia 2002 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1,42

3. Tóth Anna 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,39

4. Harsányi Dorottya 2002 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 1,24

Távolugrás (60cm-es sávból) leány

4,60

Indulók száma: 7

1. Csáki Eszter 2003 Miskolc, Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 5,22

2. Tigyi Zsuzsanna 2002 Miskolc, Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 4,75

3. Kungler Kitti Magdolna 2003 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 4,48

4. Szamosfalvi Petra 2002 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 4,44

5. Halász Georgina 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 4,36

6. Imre Eszter 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 4,26

7. Jarecsni Evelin 2002 Sátoraljaújhely, Petőfi Sándor Református Általános Iskola 4,21

Kislabdahajítás leány

47,0

Indulók száma: 11

1. Pócs Julianna Blanka 2002 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 52,03

2. Nagy Vivien 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 49,80

3. Papp Dorina 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 49,33

4. Nagy Réka 2002 Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 47,92

5. Lakatos Petra 2003 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 46,10

6. Tóth Emese 2002 Mezőnagymihály, Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály 45,04

7. Barta Luca 2002 Amezőnagymihály, rany János Általános Iskola Mezőnagymihály 45,03

8. Szamosfalvi Petra 2002 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 43,40

9. Varga Daniella Petra 2002 Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 43,23

10. Horváth Dalma 2002 Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 39,49

11. Horváth Loretta 2002 Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola 33,65

4x100 m váltófutás leány

56,0

Induló csapatok száma: 9

1. Miskolc, Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, AMI és Óvoda 56,0

Csáki Eszter 2003, Domonkos Fanni 2002, Kiser Anna 2002, Veréb Vanda 2002

2. Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 56,9

Béke Frida 2002, Herczeg Sára 2003, Mészáros Liza 2002, Vincze Vanda Napsugár 2002

3. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 57,5

Jármi Szófia 2002, Nagy Laura 2002, Kövesi Karina 2002, Zelena Zóra 2002

4. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 58,4

Majoros Bettina 2002, Hajdú Gabriella 2003, Halász Georgina 2002, Tóth Ivett 2002

5. Miskolc, Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 58,8

Barabás Panna Rebeka 2002, Mizser Vanda 2003, Pásztor Dalma 2003, Tigyi Zsuzsanna 2002

6. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 60,2

Imri Eszter 2003, Nagy Vivien 2002, Papp Dorina 2002, Tóth Anna 2003

7. Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 60,6

Bazsi Brigitta 2002, Hornya Bianka 2002, Kerepesi Zsófia 2002, Szamosfalfi Petra 2002

8. Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 60,7

Kungler Kitti Magdolna 2003, Lerch Tamara 2003, Béres Nikol 2002, Szedlák Szabina 2002

DQ Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 59,7

Horváth Dalma 2002, Jónás Dóra 2002, Juhász Natália 2003, Vajon Mercédesz 2002

 

FIÚ EREDMÉNYEK

 

100 m fiú döntő

12,0

Indulók száma: 11

1. Kismarton Balázs 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 11,8

2. Rohály Roland 2000 Encs, Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 12,2

3. Urbán Barna 2001 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 12,3

4. Tóth Norbert Márk 2000 Miskolc, Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 12,4

5. Barna Krisztián 2000 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 12,8

6. Köteles János 2000 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 12,8

7. Ónodi Róbert 2000 Tarcali Klapka György Általános Iskola 13,1

8. Szilágyi Attila 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 13,2

 

 

100 m fiú 1. ief.

1. Kismarton Balázs 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 11,7

2. Rohály Roland 2000 Encs, Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 11,8

3. Barna Krisztián 2000 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 12,3

4. Ónodi Róbert 2000 Tarcali Klapka György Általános Iskola 12,3

5. Tóth Norbert Márk 2000 Miskolc, Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 12,3

6. Szilágyi Attila 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 12,8

 

 

100 m fiú 2. ief.

1. Urbán Barna 2001 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 12,2

2. Köteles János 2000 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 12,5

3. Jakab Dávid 2000 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 13,0

4. Tamók Péter 2000 Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 13,1

5. Dulai Ádám 2001 Abaújszántó, Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 13,2

 

300 m fiú

40,8

Indulók száma: 11

1. Fekete Balázs 2000 Miskolc, Herman Ottó Általános Iskola és Munkácsy Mihály Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 38,3

2. Káplár Ákos 2000 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 40,2

3. Ádám Tibor 2001 Putnok, Péczeli József Általános Művelődési Központ Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 41,6

4. Molnár Zsolt 2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 41,8

5. Lakatos Ákos 2000 Edelény, Borsodi Általános Iskola 42,2

6. Gróf Richárd 2001 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 43,6

7. Horváth György Károly 2001 Ózd, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 43,7

8. Kolompár Dávid 2000 Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola 44,1

9. Dajka Dominik 2000 Miskolc, Avastetői Általános Iskola 46,0

10. Nagy Dániel 2001 Encsi Váci Mihály Gimnázium,Szakközépiskola és Kollégium 46,1

11. Kiss Dénes 2000 Tarcali Klapka György Általános Iskola 46,3

 

 

1500 m fiú

4:40,0

Indulók száma:7

1. Iván Levente Botond 2000 Miskolc, Hámori Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Művészeti Iskola 04:39,5

2. Lakatos József 2000 Szendrő, Apáczai Csere János Általános Iskola 04:50,5

3. Sattmann Mihály 2000 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 04:58,4

4. Böszörményi Dávid 2000 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 05:01,6

5. Tóth Dominik 2001 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 05:09,1

6. Borbás Szilveszter 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 05:21,6

7. Cservenák Gábor 2001 Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola 05:34,0

 

 

4x100 m váltófutás fiú

50,5

Induló csapatok száma: 10

1. Miskolc, Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 48,7

Forrai Zoltán 2001, Orosz Marcell 2000, Puskás Balázs 2000, Simon Soma 2001

2. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 48,9

Bónizs Marcell 2000, Horváth Gergő 2000, Kismarton Balázs 2001, Szegi Bálint 2000

3. Miskolc, Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola 49,2

Adler Miklós Erik 2000, Balogh Ádám 2000, Lakatos Sándor 2000, Veres Tamás 2000

4. Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 50,1

Nagy Dávid 2001, Szilágyi Attila 2001, Szilágyi Ferenc 2001, Vas Zsolt 2001

5. Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 51,2

Borbély Roland 2001, Dervarics István 2000, Koren András 2000, Réti Viktor 2000

6. Boldva, Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola 51,6

Bódi Gyula 2000, Jantek Gergő 2000, Rácz Dávid Patrik 2000, Rácz Máté 2001

7. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 51,6

Berlák Adrián Dávid 2000, Gróf Richárd 2001, Sattmann Mihály 2000, Négyesi Attila 2001

8. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 51,8

Fauszt Gábor 2000, Képlár Ákos 2000, Marton Domonkos 2001, Somoskői László 2001

9. Miskolc, Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 52,7

Beke Dániel Ádám 2000, Helmecz Márkó 2000, Pemák Patrik 2001, Tóth Norbert Márk 2000

10. Hejőbábai Zrínyi Ilona Általános Iskola 54,5

Bódi Géza Erik 2001, Jeddi Renátó 2000, Jónás Szabolcs 2000, Ragályi Elek Ádám 2000

 

 

4x1000 m váltófutás fiú

12:40,0

Induló csapatok száma: 6

1. Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 12:56,3

Fekete Zalán 2000, Gál Sándor 2000, Kőszegi Milán 2001, Szitka Attila 2000

2. Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 13:34,8

Bubenkó Norbert 2000, Emődi Dávid József 2000, Szarka Patrik Bálint 2001, Tintér László 2001

3. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 13:38,3

Barati Barnabás 2000, Demeter Ambrus 2000, Szaszkó Péter 2000, Veréb Balázs 2001

4. Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda 13:42,3

Csík Bendegúz 2000, Kaczur János 2001, Kaczur Milán 2001, Németh Bence 2000

5. Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 13:48,3

Balogh Bence 2000, Lakatos Csaba 2000, Lakatos Dominik Raul 2001, Nagy Gábor Csaba 2000

6. Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 13:58,3

Burai Jácint 2000, Nótár Gyula 2001, Nagy Elemér 2001, Szakál Bence 2001

 

Magasugrás fiú

1,65

Indulók száma: 9

1. Iván Zsombor Álmos 2001 Miskolc, Hámori Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Művészeti Iskola 1,70

2. Tóth Olivér 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,65

3. Bónizs Marcell 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,63

4. Iván Levente Botond 2000 Miskolc, Hámori Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Művészeti Iskola 1,60

5. Tóth Norbert Márk 2000 Miskolc, Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 1,50

6. Vámos Soma 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,45

7. Kövér Ádám 2000 Encsi Váci Mihály Gimnázium,Szakközépiskola és Kollégium 1,40

8. Rácz Máté 2001 Boldva, Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola 1,35

9. Bódi Gyula 2000 Boldva, Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola 1,30

 

 

Távolugrás fiú

5,60

Indulók száma: 11

1. Fekete Balázs 2000 Miskolc, Herman Ottó Általános Iskola és Munkácsy Mihály Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 6,31

2. Nagy Dávid 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 5,45

3. Szűcs Kornél 2001 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5,29

4. Horváth Gergő 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 5,29

5. Berlák Adrián Dávid 2000 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 5,24

6. Siroki Krisztián Vilmos 2000 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 5,11

7. Iván Zsombor Álmos 2001 Miskolc, Hámori Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Művészeti Iskola 5,10

8. Adler Miklós Erik 2000 Miskolc, Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola 5,08

9. Ónodi Róbert 2000 Tarcali Klapka György Általános Iskola 5,02

10. Tamók Péter 2000 Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 5,01

11. Bacsinszki Botond 2000 Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 5,01

 

 

Súlylökés (4 kg) fiú

12,50

Indulók száma: 10

1. Balog Ádám 2000 Miskolc, Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola 12,22

2. Puskás Balázs 2000 Miskolc, Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 12,20

3. Megyesi Olivér 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 11,89

4. Dorkó Szilárd 2000 Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 11,49

5. Horváth Csaba 2000 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 10,86

6. Fauszt Gábor 2000 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 10,82

7. Kolompár Zoltán 2000 Edelény, Borsodi Általános Iskola 10,82

8. Horváth Bertalan 2000 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 10,45

9. Csomor Richárd 2000 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 10,21

10. Veréb Ádám 2000 Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola 10,11

 

 

Kislabdahajítás fiú

68,00

Indulók száma: 13

1. Suha Gábor 2000 Borsodszentgyörgy, Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola Borsodszentgyörgyi Tagiskolája 74,30

2. Lázi Bertalan Rajmund 2001 Edelény, Borsodi Általános Iskola 69,62

3. Nagy Viktor 2000 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 67,84

4. Gál Sándor 2000 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 65,75

5. Erdei Nagy Martin 2000 Szendrő, Apáczai Csere János Általános Iskola 63,83

6. Herczeg Szilveszter 2000 Miskolc, Selyemréti Reformárus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 63,32

7. Szegi Bálint 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 62,12

8. Lakatos Róbert 2000 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 61,48

9. Orosz Máté 2000 Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola 60,50

10. Lakatos Csaba 2000 Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 59,79

11. Vas Zsolt 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 59,36

12. Jónás Szabolcs 2000 Hejőbábai Zrínyi Ilona Általános Iskola 56,30

13. Oláh Péter 2000 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 56,10

 

 

LEÁNY EREDMÉNYEK

100 m leány döntő

13,2

Indulók száma: 12

1. Bacsa Fanni 2001 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium 12,5

2. Nagy Júlia 2001 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 12,6

3. Zádeczki Luca 2000 Miskolc, Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 12,9

4. Draskóczi Alíz 2000 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium 13,9

5. Váradi Cintia 2001 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény 14,0

6. Márián Alexandra 2001 Bánréve, Szent Mihály Katolikus Általános Iskola 14,2

7. Szvercsók Barbara 2001 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 14,4

8. Király Krisztina 2000 Abaújszántó, Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 14,6

100 m leány 1. ief.

1. Bacsa Fanni 2001 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium 12,6

2. Nagy Júlia 2001 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 12,8

3. Zádeczki Luca 2000 Miskolc, Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 13,0

4. Draskóczi Alíz 2000 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium 14,0

5. Szvercsók Barbara 2001 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 14,0

6. Váradi Cintia 2001 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény 14,3

100 m leány 2. ief.

1. Márián Alexandra 2001 Bánréve, Szent Mihály Katolikus Általános Iskola 13,9

2. Király Krisztina 2000 Abaújszántó, Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 14,4

3. Gál Renáta 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 14,7

4. Majtényi Hanna 2001 Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 15,4

5. Barcsai Evelin 2001 Mád, Koroknay Dániel Tehetséggondozó Általános Iskola 15,5

6. Szamkó Gabriella Magdolna 2000 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 16,3

300 m leány

45,5

Indulók száma: 8

1. Tóth Antónia 2001 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 47,3

2. Javorek Anna Zsófia 2001 Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda 47,8

3. Gregóczki Loretta 2001 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény 48,9

4. Papp Alexandra 2000 Putnok, Péczeli József Általános Művelődési Központ Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 49,3

5. Janka Éva Stefánia 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 51,0

6. Demjén Henriett 2000 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 52,2

7. Ládi Barbara 2001 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 52,6

8. Bari Timea 2001 Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 57,7

1500 m leány

5:20,0

Indulók száma: 7

1. Lukács Dóra 2000 Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 05:35,8

2. Bogdányi Zita 2000 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 05:43,0

3. Nagy Enikő 2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 05:46,5

4. Panyi Anett 2000 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 05:54,5

5. Pataki Ágnes 2001 Miskolc, Diósgyőri Szent Ferenc Katolikus Általános Iskola 06:19,8

6. Budai Beáta 2000 Szendrő, Apáczai Csere János Általános Iskola 07:35,2

7. Bódi Nikolett Andrea 2000 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola DQ

4x100 m váltófutás leány

54,5

Induló csapatok száma: 9

1. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 55,1

Kovács Tamara 2001, Lévai Dóra 2001, Mészáros Kinga 2000, Szvercsók Barbara 2001

2. Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgála 55,4

Fehér Viktória 2000, Halmai Mónika 2000, Nagy Júlia 2001, Pap Alexa 2000

3. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 55,7

Gál Renáta 2001, Kőrösi Dorina 2000, Ónodi Vanessza 2001, Szakács Eszter 2000

4. Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 55,9

Gregóczki Loretta 2001, Kovács Laura 2000, Miczán Beáta 2000, Váradi Cintia 2001

5. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 57,1

Bodolai Anna 2001, Gergely Luca 2000, Váradi Mónika 2001, Hacsi Boglárka 2002

6. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 57,7

Ficsor Gerda 2000, Gál Andrea 2000, Szabó Adrienn 2001, Szabó Dorottya 2001

7. Putnok, Serényi László Általános Iskola 60,3

Barabás Maja 2001, Dezső Dorina 2001, Lehoczki Lili 2001, Szabó Kriszta 2001

8. Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 61,5

Balogh Krisztina 2001, Kiss Brenda 2001, Molnár Cinita 2000, Nótár Evelin 2001

9. Miskolc, Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola DQ

Bliszkó Zsófia 2001, Hulényi Laura 2001, Kalmár Dalma 2000, Tóth Cintia 2000

4 x 600 m váltófutás leány

7:55,0

Induló csapatok száma: 6

1. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 8:13,6

Balajti Melinda 2000, Kovács Kinga 2000, Pós Polett 2001, Váczy Lili 2000

2. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 8:36,7

Barkai Gyöngy 2000, Erdődi Anna 2000, Hatvani Anna 2000, Magyar Kata 2001

3. Miskolc, Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 8:48,6

Horváth Eszter 2001, Oláh Lili 2001, Papp Laura 2001, Sebő Viktória 2001

4. Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 9:03,6

Csele Bernadett 2001, Gál Alexandra 2001, Kótai Vanessza 2000, Révész Éva Leila 2000

5. Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 9:45,0

Csörsz Tifani 2001, Gajdos Orsolya 2001, Lipták Alexandra 2000, Nagy Rebeka 2000

6. Boldva, Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola 10:06,6

Havrán Dominika 2000, Horváth Erika 2001, Kovács Boglárka Éva 2000, Szoboszlai Ágnes 2001

Magasugrás leány

1,45

Indulók száma: 7

1. Vörösházi Gréta 2000 Miskolc, Komlóstetői Általános Iskola 1,51

2. Mészáros Kinga 2000 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1,51

3. Ónodi Vanessza 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,45

4. Szakács Eszter 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,42

5. Gergely Luca 2000 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1,35

6. Mihók Ivett 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,35

7. Kriston Nikolett 2000 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 1,30

Távolugrás leány

4,75

Indulók száma: 11

1. Bacsa Fanni 2001 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium 5,78

2. Zádeczki Luca 2000 Miskolc, Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 5,28

3. Nagy Júlia 2001 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 5,06

4. Kőrösi Dorina 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 4,66

5. Hauser Petra 2001 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4,62

6. Kovács Tamara 2001 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 4,62

7. Vachter Fanni 2001 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4,43

8. Bódi Nikolett Andrea 2000 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4,21

9. Nótár Evelin 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 4,10

10. Márián Alexandra 2001 Bánréve, Szent Mihály Katolikus Általános Iskola 4,00

11. Barcsai Evelin 2001 Mád, Koroknay Dániel Tehetséggondozó Általános Iskola 3,95

Súlylökés (3 kg) leány

10,00

Indulók száma: 9

1. Hegedűs Eszter 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 10,37

2. Papp Dominika 2001 Miskolc, Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 9,48

3. Novák Anna 2000 Encsi Váci Mihály Gimnázium,Szakközépiskola és Kollégium 9,39

4. Tisza Anna 2000 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 8,51

5. Bűdi Julianna 2000 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 8,45

6. Oláh Lili 2001 Miskolc, Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 8,42

7. Szabó Adrienn 2001 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 8,24

8. Fülep Patrícia 2001 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 7,89

9. Kormos Alexandra 2001 Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola 6,17

Kislabdahajítás leány

53,00

Indulók száma: 10

1. Deák Klaudia 2000 Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 54,60

2. Karczagi Nikolett 2001 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 53,36

3. Hargitay Barbara 2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 52,72

4. Bódi Zsanett 2001 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 49,70

5. Pintér Dóra 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 46,83

6. Turró Klaudia 2000 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 45,72

7. Csontos Panna 2000 Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 42,55

8. Kácsándi Viktória 2000 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 39,74

9. Csörsz Tifani 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 36,84

10. Majoros Mira 2000 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 35,10

 

Keresés

Partnerek