Atlétika Többpróba Diákolimpia IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2015. május 13.

Atlétika Többpróba Diákolimpia IV. korcsoport

Megyei Döntő eredménye 2014/2015. tanév

Miskolc, 2015. május 13.

 

 

 

IV. korcsoport Fiú Csapat:

Helyezés IV. kcs. Fiú csapat Pont

1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 3852 p

2. Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola 3727 p

3. Miskolc, Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola 3688 p

4. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 3523 p

5. Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 3496 p

6. Encs, Zrínyi Ilona Általános Iskola és AMI 3430 p

7. Tarcal, Klapka György Általános Iskola 3285 p

8. Boldva, Szathmáry Király Ádám Általános Iskola 3221 p

9. Sátoraljaújhely, Kazinczy F. Magyar-Angol KTNY. Ált. I. 3111 p

10. Borsodszentgyörgy, Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. 2990 p

 

 

IV. korcsoport Fiú Egyéni:

Ssz. Név Sz. év. Csapat Pont

1. Suha Gábor 2000 Borsodszentgyörgy, Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. 847 p

2. Balogh Ádám 2000 Miskolc, Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola 817 p

3. Horváth Bertalan 2000 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola 808 p

4. Berlák Adrián Dávid 2000 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 806 p

5. Barna Krisztián 2000 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 801 p

6. Kapás Levente 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 794 p

7. Veres Tamás 2000 Miskolc, Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola 793 p

8. Bónizs Marcell 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 782 p

9. Szegi Bálint 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 779 p

10. Nagy Dávid 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola 775 p

11. Böszörményi Dávid 2000 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola 768 p

12. Kismarton Balázs 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 765 p

13. Kiss Dénes 2000 Tarcal, Klapka György Általános Iskola 746 p

14. Jantek Gergő 2000 Boldva, Szathmáry Király Ádám Általános Iskola 733 p

15. Vincze Gábor 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 732 p

16. Ónodi Róbert 2000 Tarcal, Klapka György Általános Iskola 723 p

17. Szilágyi Ferenc 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola 722 p

18. Rohály Roland 2000 Encs, Zrínyi Ilona Általános Iskola és AMI 715 p

19. Szitka Attila 2000 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 715 p

20. Sattmann Mihály 2000 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 710 p

21. Illés Gábor 2000 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 707 p

22. Adler Miklós 2000 Miskolc, Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola 706 p

23. Tóth Attila 2000 Miskolc, Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola 697 p

24. Molnár Zsolt 2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 694 p

25. Gál Sándor 2000 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 691 p

26. Kőszegi Milán 2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 689 p

27. Tvergyák Zsombor 2000 Encs, Zrínyi Ilona Általános Iskola és AMI 683 p

28. Szajkó Sándor 2000 Encs, Zrínyi Ilona Általános Iskola és AMI 679 p

29. Négyesi Attila 2001 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 679 p

30. Lázi Jenő 2001 Boldva, Szathmáry Király Ádám Általános Iskola 678 p

31. Puporka Péter 2001 Encs, Zrínyi Ilona Általános Iskola és AMI 678 p

32. Matta Gábor 2000 Encs, Zrínyi Ilona Általános Iskola és AMI 675 p

33. Lakatos Sándor 2000 Miskolc, Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola 675 p

34. Molnár Sándor 2000 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 672 p

35. Káló Márk 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 664 p

36. Matusz Roland 2000 Sátoraljaújhely, Kazinczy F. Magyar-Angol KTNY. Ált. I. 662 p

37. Gróf Richárd 2001 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 656 p

38. Bandorák Márió 2000 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 656 p

39. Burai Jácint 2000 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola 654 p

40. Juhász Dániel 2000 Sátoraljaújhely, Kazinczy F. Magyar-Angol KTNY. Ált. I. 649 p

41. Vas Zsolt 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola 643 p

42. Kiss Krisztián 2001 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 641 p

43. Szkálosi Tamás 2001 Borsodszentgyörgy, Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. 629 p

44. Bódi Gyula 2000 Boldva, Szathmáry Király Ádám Általános Iskola 628 p

45. Horkai Dominik 2001 Tarcal, Klapka György Általános Iskola 621 p

46. Takács László 2000 Tarcal, Klapka György Általános Iskola 615 p

47. Tánczos Csaba 2001 Sátoraljaújhely, Kazinczy F. Magyar-Angol KTNY. Ált. I. 609 p

48. Barna Bence 2001 Sátoraljaújhely, Kazinczy F. Magyar-Angol KTNY. Ált. I. 600 p

49. Kristóf Patrik Sándor 2000 Boldva, Szathmáry Király Ádám Általános Iskola 591 p

50. Rácz Máté 2001 Boldva, Szathmáry Király Ádám Általános Iskola 591 p

51. Tánczos Roland 2000 Sátoraljaújhely, Kazinczy F. Magyar-Angol KTNY. Ált. I. 591 p

52. Kiss Oszkár 2001 Tarcal, Klapka György Általános Iskola 580 p

53. Váradi Zoltán 2000 Borsodszentgyörgy, Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. 573 p

54. Kiss Dániel 2001 Sátoraljaújhely, Kazinczy F. Magyar-Angol KTNY. Ált. I. 573 p

55. Balla Tibor 2000 Tarcal, Klapka György Általános Iskola 573 p

56. Rácz Dávid Patrik 2000 Boldva, Szathmáry Király Ádám Általános Iskola 567 p

57. Borai Dávid 2000 Encs, Zrínyi Ilona Általános Iskola és AMI 526 p

58. Suha Ferenc 2001 Borsodszentgyörgy, Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. 515 p

59. Kriston Áron 2001 Borsodszentgyörgy, Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. 426 p

60. Hegedűs Adrián 2000 Miskolc, Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola 322 p

 

IV. korcsoport Leány Csapat:

Helyezés IV. kcs. Leány csapat Pont

1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 3661 p

2. Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 3054 p

3. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 2949 p

4. Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 2931 p

5. Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola 2884 p

6. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 2794 p

7. Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola 2278 p

 

 

IV. korcsoport Leány Egyéni:

Ssz. Név Sz. év. Csapat IV. kcs. Pont

1. Mészáros Kinga 2000 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 836 p

2. Szakács Eszter 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 797 p

3. Kőrösi Dorina 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 790 p

4. Hauser Petra 2001 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 747 p

5. Hegedűs Eszter 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 746 p

6. Tóth Antónia 2001 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 740 p

7. Vachter Fanni 2001 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 737 p

8. Miczán Beáta 2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 731 p

9. Hargitay Barbara 2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 721 p

10. Kovács Tamara 2001 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 714 p

11. Balga Lili 2001 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola 713 p

12. Ónodi Vanessza 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 688 p

13. Szabó Adrienn 2001 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 677 p

14. Szabó Dorottya 2001 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 645 p

15. Pintér Dóra 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 640 p

16. Bogdányi Zita 2000 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola 627 p

17. Papp Alexandra 2000 Putnok, Péczeli József Általános Művelődési Központ Általános és AMI 613 p

18. Ládi Barbara 2001 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és AMI 608 p

19. Bódi Zsanett 2001 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 607 p

20. Gál Renáta 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 605 p

21. Bűdi Julianna 2000 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola 598 p

22. Pós Polett 2001 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 593 p

23. Gál Andrea 2000 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 591 p

24. Váradi Mónika 2001 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 590 p

25. Kovács Laura 2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 589 p

26. Szecskó Evelin 2001 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 581 p

27. Bodolai Anna 2001 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 552 p

28. Balajti Melinda 2000 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 546 p

29. Nótár Evelin 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola 516 p

30. Kovács Kinga 2000 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 513 p

31. Váradi Cintia 2001 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 509 p

32. Szamosfalvi Emese 2000 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola 505 p

33. Gergely Luca 2000 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 502 p

34. Bányász Gabriella Tünde 2001 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 501 p

35. Molnár Cintia 2000 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola 463 p

36. Mester Patrícia 2000 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 462 p

37. Fekete Fruzsina 2001 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 455 p

38. Nagy Dalma Viktória 2001 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola 441 p

39. Kiss Brenda 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola 439 p

40. Csörsz Tifani 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola 436 p

41. Balogh Krisztina 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola 424 p

42. Ficsor Gerda 2000 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 399 p

43. Varga Gréta 2001 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 381 p

44. Kovács Patrícia 2000 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola 344 p

Keresés

Partnerek