Atlétika Többpróba Diákolimpia III. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2015. május 7.

Atlétika Többpróba Diákolimpia III. korcsoport

Megyei Döntő versenykiírása 2014/2015. tanév

Miskolc, 2015. május 7.

III. korcsoport Fiú Csapat:

Helyezés III. kcs. Fiú csapat Pont

1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 2963 p

2. Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Isk. 2953 p

3. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 2889 p

4. Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 2829 p

5. Edelény, Borsodi Általános Iskola 2801 p

6. Miskolci Herman Ottó Gimnázium 2710 p

7. Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 2682 p

8. Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 2667 p

9. Sátoraljaújhely, Petőfi Sándor Református Ált. Isk. 2512 p

10. Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Ált. Isk. 2495 p

11. Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Isk. 2390 p

12. Putnok, Serényi László Általános Iskola 2350 p

13. Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2348 p

 

III. korcsoport Fiú Egyéni:

Ssz. Név Sz. év. Csapat III. kcs. Pont

1. Pintér Erik 2002 Nyékládházi Kossuth Lajos Ált. Isk. 680 p

2. Kiss Alex 2002 Tarcali Klapka György Általános Isk. 666 p

3-4. Csáki Dávid 2002 Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 661 p

3-4. Révész Ádám 2002 Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Isk. 661 p

5. Lakatos Krisztián 2002 Edelény, Borsodi Általános Iskola 658 p

6. Simkó Erik 2002 Ózd, Vasvár Úti Általános Iskola 657 p

7. Turcsányi Zalán 2002 Sátoraljaújhely, Petőfi Sándor Református Ált. Isk. 647 p

8. Veres Balázs 2002 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Ált. Isk. 619 p

9. Ürmösi László 2002 Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 614 p

10. Okos Máté 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 609 p

11. Helecz Dominik 2002 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 604 p

12. Buhály Bence 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 603 p

13. Váradi Péter 2002 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 601 p

14. Szegedi Dániel 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 598 p

15. Ungvári Márk 2002 Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Isk. 598 p

16. Báki László 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 597 p

17. Orosz Róbert 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 594 p

18. Kalydi Gergő 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 593 p

19. Ország Nándor 2002 Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Isk. 590 p

20. Ambrus Zsombor 2002 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 587 p

21. Lakatos Márk 2003 Edelény, Borsodi Általános Iskola 586 p

22. Válint Krisztián 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 585 p

23. Tóth Máté 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 584 p

24. Árvai Kristóf Zsolt 2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 582 p

25. Bajzáth Róbert Dávid 2003 Sátoraljaújhely, Petőfi Sándor Református Ált. Isk. 573 p

26. Lakatos Roland 2002 Edelény, Borsodi Általános Iskola 562 p

27. Lenke Balázs Dénes 2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 556 p

28. Poljucsák Tamás 2002 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 556 p

29. Káló Péter 2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 555 p

30. Kornidesz Máté 2002 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 554 p

31. Szőke Gergő 2002 Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Isk. 553 p

32. Gárdonyi Marcell 2002 Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Isk. 551 p

33. Kiss Gábor 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 551 p

34. Balogh Zoltán 2002 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Isk. 546 p

35. Sallai Máté 2002 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 544 p

36. Hora Márk 2002 Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 539 p

37. Buxbaum Dániel 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 538 p

38. Nagy Krisztofer Erik 2002 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Isk. 537 p

39. Seres Ákos 2002 Putnok, Serényi László Általános Iskola 533 p

40. Fónagy Zeusz Vilmos 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 529 p

41. Szokol Milán László 2002 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Ált. Isk. 528 p

42. Farkas Balázs András 2002 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 521 p

43. Török Levente 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 520 p

44. Révay Gergő 2003 Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 518 p

45. Pamlényi Szabolcs 2002 Putnok, Serényi László Általános Iskola 511 p

46. Rosenthal Péter 2002 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 507 p

47. Horváth Dávid 2002 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 506 p

48. Kapusi Dominik 2003 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 506 p

49. Lakatos Martin Márió 2002 Edelény, Borsodi Általános Iskola 506 p

50. Plósz István 2002 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 504 p

51. Lukács Dávid 2003 Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 497 p

52. Horváth Csaba Erik 2002 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 493 p

53. Dániel Norbert Szilveszter 2003 Edelény, Borsodi Általános Iskola 489 p

54. Nagy Ákos 2002 Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Isk. 482 p

55. Kiszely Ádám 2002 Putnok, Serényi László Általános Iskola 482 p

56. Kanyar Kristóf 2002 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 477 p

57. Oláh Péter Sándor 2003 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 468 p

58. Gregóczki Szabolcs Máté 2002 Edelény, Borsodi Általános Iskola 458 p

59. Vágási Zoltán 2003 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Ált. Isk. 456 p

60. Török Gyula 2003 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 452 p

61. Zsiga Máté 2002 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 452 p

62. Horváth Dominik Barnabás 2002 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Isk. 451 p

63. Galgóczy Olivér 2003 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Ált. Isk. 447 p

64. Magyar Balázs Márton 2002 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Ált. Isk. 445 p

65. Illés Kálmán 2002 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Isk. 442 p

66. Kendi Ádám 2002 Sátoraljaújhely, Petőfi Sándor Református Ált. Isk. 438 p

67. Bódi Ádám 2003 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 435 p

68. Szabó Kristóf 2002 Putnok, Serényi László Általános Iskola 433 p

69. Bihari Brúnó Soma 2003 Sátoraljaújhely, Petőfi Sándor Református Ált. Isk. 430 p

70. Sárosi Szabolcs 2003 Sátoraljaújhely, Petőfi Sándor Református Ált. Isk. 424 p

71. Nagy Tibor 2003 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Isk. 414 p

72. Szabó Sándor Máté 2003 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 399 p

73. Lázi Tibor 2003 Putnok, Serényi László Általános Iskola 391 p

74. Tóth Gergő 2003 Sátoraljaújhely, Petőfi Sándor Református Ált. Isk. 359 p

75. Sipos Csaba 2002 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Isk. 344 p

III. korcsoport Leány Csapat:

Helyezés III. kcs. Leány csapat Pont

1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 3238 p

2. Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és AMI 3138 p

3. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 2869 p

4. Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 2754 p

5. Mezőkövesdi Általános és AMI Ped. Szaksz. 2747 p

6. Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 2696 p

7. Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 2504 p

8. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 2488 p

9. Szirmabesenyői Szinyei M. P. Ált. Isk. és AMI 2456 p

10. Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2451 p

11. Edelény, Szent Miklós Görögkat. Ált. Isk. és AMI 2263 p

 

III. korcsoport Leány Egyéni:

Ssz. Név Sz. év. Csapat III. kcs. Pont

1. Csáki Eszter 2003 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és AMI 802 p

2. Papp Dorina 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 745 p

3. Lakatos Petra 2003 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 678 p

4. Nagy Vivien 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 660 p

5. Tóth Anna 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 649 p

6. Haraszin Gréta 2002 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és AMI 634 p

7. Jármi Szófia 2002 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 632 p

8. Kocsi Elizabet 2002 Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 622 p

9. Dohány Vanda 2002 Mezőkövesdi Általános és AMI Ped. Szaksz. 609 p

10. Imre Eszter 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 607 p

11. Kövesi Karina 2002 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 604 p

12. Majoros Bettina 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 600 p

13. Horváth Dalma 2002 Bőcsi Általános és Szakiskola AMI 599 p

14. Halász Georgina 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 595 p

15. Tóth Ivett 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 594 p

16. Sajti Helga 2002 Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 583 p

17. Kiser Anna 2002 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és AMI 582 p

18. Mészáros Liza 2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 581 p

19. Batki Laura 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 577 p

20. Vincze V. Napsugár 2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 571 p

21. Béke Frida 2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 567 p

22. Palakovics Laura 2002 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és AMI 563 p

23. Domonkos Fanni 2002 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és AMI 557 p

24. Szabó Tekla 2003 Mezőkövesdi Általános és AMI Ped. Szaksz. 547 p

26. Herczeg Sára 2003 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 545 p

25. Sattmann Julianna Ilona 2003 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 545 p

27. Takács Virág Eszter 2002 Mezőkövesdi Általános és AMI Ped. Szaksz. 537 p

28. Hajdú Gabriella 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 535 p

29. Váradi Evelin 2002 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 535 p

30. Veréb Vanda 2002 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és AMI 529 p

31. Blága Lili Fanni 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 528 p

32. Recskó Patrícia 2003 Mezőkövesdi Általános és AMI Ped. Szaksz. 528 p

33. Vámos Laura 2002 Mezőkövesdi Általános és AMI Ped. Szaksz. 526 p

34. Branyiczki Maja 2002 Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 523 p

35. Hollósi Dóra 2003 Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 523 p

36. Sándor Alexandra 2003 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 519 p

37. Bényei Katalin Angéla 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 519 p

38. Lőrinc Anett 2002 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 513 p

39. Bedő Nadin 2003 Szirmabesenyői Szinyei M. P. Ált. Isk. és AMI 511 p

40. Szoboszlai Dorina 2003 Szirmabesenyői Szinyei M. P. Ált. Isk. és AMI 504 p

41. Riczu Dorina 2003 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 496 p

42. Petruska Petra Mária 2002 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 492 p

43. Farkas Laura 2002 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 491 p

44. Lovász Emma 2003 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 491 p

45. Tóth - Papp Dóra 2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 490 p

46. Havril Dorina 2003 Szirmabesenyői Szinyei M. P. Ált. Isk. és AMI 489 p

47. Virág Eszter 2002 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 483 p

48. Ocsenás Lili 2002 Szirmabesenyői Szinyei M. P. Ált. Isk. és AMI 483 p

49. Czufor Lili Aida 2002 Mezőkövesdi Általános és AMI Ped. Szaksz. 480 p

50. Eke Viktória 2002 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 477 p

51. Budai Fruzsina 2003 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 471 p

52. Osváth Zsuzsanna 2003 Szirmabesenyői Szinyei M. P. Ált. Isk. és AMI 469 p

53. Ádám Anna 2002 Edelény, Szent Miklós Görögkat. Ált. Isk. és AMI 460 p

54. Bölöni Andrea 2003 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 458 p

55. Tóth Eszter 2003 Edelény, Szent Miklós Görögkat. Ált. Isk. és AMI 457 p

56. Orosz Eliza 2003 Edelény, Szent Miklós Görögkat. Ált. Isk. és AMI 451 p

57. Tomi Brigitta 2002 Edelény, Szent Miklós Görögkat. Ált. Isk. és AMI 448 p

58. Hutka Dorottya 2003 Edelény, Szent Miklós Görögkat. Ált. Isk. és AMI 447 p

59. Laczkó Gréta 2002 Edelény, Szent Miklós Görögkat. Ált. Isk. és AMI 447 p

60. Benke Demetria 2002 Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 445 p

61. Ferenczi Veronika 2002 Szirmabesenyői Szinyei M. P. Ált. Isk. és AMI 441 p

62. Fülöp Vanda 2003 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 429 p

63. Szklenár Eszter 2002 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 425 p

64. Kertész Dorina 2002 Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 400 p

65. Zelena Zóra 2002 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 398 p

66. Gaál Zsuzsanna 2003 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 383 p

67. Mannheim Melitta 2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 335 p

Keresés

Partnerek