ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA® Egyéni V., VI. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2015. április 22-23.

ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA® Egyéni V., VI. korcsoport

Megyei Döntő eredményei 2014/2015. tanév

Miskolc, 2015. április 22-23.

FIÚ EREDMÉNYEK - V. KORCSOPORT

 

100 m fiú V. kcs.

11,7

Indulók száma: 35

1. Világi Marcell 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,2

2. Jónás Máté 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,3

3. Kristály Csanád 1999 Miskolc, Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 11,4

4. Lénárth Levente Richárd 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 11,6

5. Koleszár Csongor 1998 Miskolc, Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 11,7

6. Demján Máté 1999 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 11,8

7. Szakáczki Botond 1999 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 12,1

8. André Gergely 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 12,3

9 Pukkel Ákos 1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 11,9

10 Négyesi Ádám Zoltán 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 11,9

11 Oláh Marcell 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 12,0

12 Csontos Levente 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 12,1

13 Szegedi Dávid András 1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 12,1

14 Terjék Péter 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 12,1

15 Tóth Tamás 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 12,2

16 Márton Richárd 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 12,2

17 Hornyák Levente 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 12,3

18 Hornyák Balázs 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 12,3

19 Kovács Balázs 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 12,4

20 Molcsányi László 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 12,4

21 Onda Tamás 1999 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 12,5

22 Bárány Dávid 1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 12,6

23 Herczeg Róbert 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 12,6

24 Burinda Máté 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 12,7

25 Ludvig Milán 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 12,9

26 Horváth Attila Alex 1999 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 12,9

27 Koós Dominik 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 13,0

28-29 Árvai Dániel 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 13,0

28-29 Medve Bence 1999 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 13,0

30 Kendrovszki Máté 1999 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 13,2

31 Csikja Zoltán 1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 13,3

32 Vajúczki Zoltán 1999 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 13,4

33-34 Váradi András 1999 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 13,6

33-34 Szajkó Patrik 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 13,6

35 Tóth Gábor 2000 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 14,1

100 m fiú V. kcs. 1. ief.

1. Szakáczki Botond 1999 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 11,5

2. Koleszár Csongor 1998 Miskolc, Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 11,6

3. Pukkel Ákos 1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 11,9

4. Szegedi Dávid András 1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 12,1

5. Márton Richárd 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 12,2

6. Molcsányi László 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 12,4

100 m fiú V. kcs. 2. ief.

1. Demján Máté 1999 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 11,8

2. André Gergely 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 11,9

3. Oláh Marcell 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 12,0

4. Onda Tamás 1999 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 12,5

5. Burinda Máté 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 12,7

6. Horváth Attila Alex 1999 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 12,9

100 m fiú V. kcs. 3. ief.

1. Csontos Levente 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 12,1

2. Tóth Tamás 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 12,2

3. Kovács Balázs 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 12,4

4. Árvai Dániel 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 13,0

5. Váradi András 1999 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 13,6

6. Tóth Gábor 2000 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 14,1

100 m fiú V. kcs. 4. ief.

1. Hornyák Levente 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 12,3

2. Hornyák Balázs 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 12,3

3. Ludvig Milán 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 12,9

4. Medve Bence 1999 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 13,0

5. Kendrovszki Máté 1999 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 13,2

6. Vajúczki Zoltán 1999 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 13,4

100 m fiú V. kcs. 5. ief.

1. Bárány Dávid 1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 12,6

2. Herczeg Róbert 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 12,6

3. Koós Dominik 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 13,0

4. Csikja Zoltán 1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 13,3

5. Szajkó Patrik 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 13,6

100 m fiú V. kcs. 6. ief.

1. Világi Marcell 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,1

2. Kristály Csanád 1999 Miskolc, Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 11,2

3. Jónás Máté 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,4

4. Lénárth Levente Richárd 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 11,5

5. Négyesi Ádám Zoltán 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 11,9

6. Terjék Péter 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 12,1

200 m fiú V. kcs.

24,2

Indulók száma: 31

1. Világi Marcell 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 23,4

2. Lénárth Levente Richárd 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 23,5

3. Kristály Csanád 1999 Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 23,7

4. Koleszár Csongor 1998 Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 24,4

5. Pukkel Ákos 1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 24,7

6. Négyesi Ádám Zoltán 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 24,9

7. Jónás Máté 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 24,9

8. Szakáczki Botond 1999 Miskolc,Zrínyi Ilona Gimnázium 25,0

9. Terjék Péter 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 25,2

10. Matyi Konrád 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 25,3

11. Kovács Balázs 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 25,7

12. Száva László 1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 25,9

13. Molcsányi László 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 25,9

14. Nagy Zoltán 1998 Miskolci Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 26,0

15. Sántha Szabolcs 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 26,1

16. Szász Balázs 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 26,2

17. Smolnicki Szilárd 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 26,4

18. Bagány Ádám 1999 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 26,5

19. Fodor Máté 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 26,8

20. Szynal Jonatán 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 26,9

21. Kovács Péter 2000 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 27,0

22. Sántha Péter 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 27,1

23. Varga Róbert 2000 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola 27,2

24. Medve Bence 1999 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 27,3

25. Deák Dávid 2000 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 27,4

26. Vajóczki Zoltán 1999 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 27,8

27. Bor Dániel 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 28,0

28. Kendrovszki Máté 1999 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 28,1

29. Budai Ákos 1998 Miskolc,Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 28,4

30. Lenkey Attila 1998 Miskolc,Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 28,6

31. Újhelyi János Ábel 1998 Miskolc,Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 29,3

400 m fiú V. kcs.

55,0

Indulók száma: 19

1. Lénárth Levente Richárd 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 52,8

2. Matyi Konrád 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 57,3

3. Molcsányi László 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 57,6

4. Ivánka Patrik 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 58,0

5. Márton Richárd 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 58,6

6. Vad Gergely 1999 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 59,0

7. Csabai Márk 1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 60,0

8. Bobcsák Balázs 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 60,2

9. Varga Róbert 2000 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola 60,6

10. Kovács Péter 2000 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 61,4

11. Csonka Dániel 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 61,5

12. Horváth Attila Alex 1999 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 61,6

13. Búza Ábel 2000 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 62,3

14. Balla Levente 1998 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 62,4

15. Bor Dániel 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 62,7

16. Vajóczki Zoltán 1999 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 63,5

17. Bárány Dávid 1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 63,7

18. Torma Ferenc 1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 63,7

19. Tóth Ákos 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 66,6

800 m fiú V. kcs.

2:08,0

Indulók száma: 15

1. Varga Máté 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 2:10,0

2. Száva Péter 1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 2:13,5

3. Varga Róbert 2000 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola 2:17,4

4. Palágyi Milán 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:20,1

5. Erdei Dávid 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 2:20,2

6. Nagy Gergő 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:24,2

7. Nahaj Máté 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 2:28,1

8. Pásztor Szilárd Gábor 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 2:28,4

9. Csabai Márk 1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 2:30,7

10. Székely Levente 1999 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 2:30,8

11. Tokaji Tamás 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 2:32,5

12. Juhász Viktor Márk 1998 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 2:34,9

13. Puruczki Arnold Krisztián 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 2:37,9

14. Torma Ferenc 1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 2:44,0

15. Mihalik Richárd 1999 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 2:59,1

 

1500 m fiú V. kcs.

4:30,0

Indulók száma: 26

1. Varga Máté 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 4:35,3

2. Csengeri Bence 1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 4:48,2

3. Száva Péter 1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 4:48,8

4. Csík Patrik 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 4:55,7

5. Kovács András 1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 4:57,9

6. Nagy Gergő 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5:01,3

7. Erdei Dávid 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 5:03,6

8. Szűcs Patrik 1999 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 5:12,4

9. Binda Ottó 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 5:15,6

10. Panyik Tamás 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 5:16,7

11. Rási László 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 5:17,3

12. Csopa Gábor Zsolt 1999 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 5:19,6

13. Balla József 1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 5:22,5

14. Lengyel Bálint 1999 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 5:24,4

15. Tokaji Tamás 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 5:25,2

16. Bolla Gergő Levente 1999 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 5:32,5

17. Kovács Patrik 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 5:33,6

18. Kató Attila 1999 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 5:35,1

19. Bálint Csanád 1999 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 5:37,2

20. Koncz István 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5:37,5

21. Molnár István 1998 Miskolci Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 5:37,8

22. Káli Milán 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 5:43,2

23. Király Bálint 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 5:43,5

24. Varga Ákos 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 5:45,0

25. Irhás Péter 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 5:45,5

26. Ankli Marcell Gábor 1999 Miskolci Fazola Henrik Szakképző Iskola 8:07,2

 

 

3000 m fiú V. kcs.

9:55,0

Indulók száma: 16

1. Csík Patrik 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 10:24,6

2. Csengeri Bence 1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 10:49,1

3. Belányi Benjámin 1998 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 10:52,2

4. Nagy Richárd 1999 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 11:08,3

5. Csizmadia Dénes 1999 Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 11:11,8

6. Orosz Dávid 1999 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 11:14,9

7. Panyik Tamás 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 11:15,8

8. Binda Ottó 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 11:35,1

9. Kiss Bendegúz Bálint 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 11:39,7

10. Verba Balázs 1999 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 11:47,4

11. Koncz István 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11:54,8

12. Horváth Csongor 1999 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 12:10,4

13. Kató Attila 1999 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 12:11,6

14. Encsi Gábor 1999 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 12:14,7

15. Pócsi Alex 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 12:15,2

16. Marosi Márk Sándor 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 12:40,3

 

 

110 m gát (0,91) fiú V. kcs.

17,5

Indulók száma: 4

1. Szegedi Dávid András 1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 19,3

2. Márton Richárd 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 19,4

3. Onda Tamás 1999 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 19,5

4. Tokaji Tamás 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 20,0

 

 

Magasugrás fiú V. kcs.

1,75

Indulók száma: 14

1 Jaskó Péter 1998 Miskolci Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 1,82

2 Világi Marcell 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1,82

3 Marján Márton 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 1,82

4 Géczi Zsombor 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 1,60

5 Orosz Dávid 1999 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 1,60

6 Jakab Patrik 1999 Miskolci Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 1,55

7 Lükő Levente 1999 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 1,55

8-9 Gratzl Apor Dezső 1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 1,50

8-9 Medve Bence 1999 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 1,50

10 Pocsai Márk Zsolt 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1,50

11 Matyi Konrád 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1,50

12 Koncz István 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1,45

13-14 Kovács Péter 2000 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 1,40

13-14 Kendrovszki Máté 1999 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 1,40

 

 

Távolugrás fiú V. kcs.

6,00

Indulók száma: 17

1. Világi Marcell 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 6,18

2. Száva László 1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 5,57

3. André Gergely 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 5,55

4. Szakáczki Botond 1999 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 5,38

5. Márton Richárd 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 5,35

6. Száva Péter 1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 5,30

7. Szegedi Dávid András 1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 5,28

8. Kánya Norbert 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 5,17

9. Marján Márton 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 5,15

10. Tóth Tamás 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 4,93

11. Hornyák Balázs 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 4,86

12. Váradi András 1999 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 4,81

13. Herczeg Róbert 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 4,71

14. Lenkey Attila 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 4,63

15. Ludvig Milán 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 4,60

16. Oláh Marcell 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 4,55

17. Tóth Gábor 2000 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 4,52

 

 

Súlylökés (5 kg) fiú V. kcs.

13,00

Indulók száma: 16

1. Dari Levente 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 13,15

2. Molnár Viktor 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 11,44

3. Lados Gábor 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 11,20

4. Fekete Róbert 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,00

5. Nemes Zoltán 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 10,94

6. Fukász Valentin 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 10,82

7. Gonda Gergely 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 10,82

8. Dezső Tamás 1999 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 10,58

9. Tóth Attila 1999 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 10,40

10. Bencs Gábor 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 10,26

11. Szolnoki Roland 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 9,98

12. Matyi Konrád 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 8,97

13. Farkas Gergő 1999 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 8,84

14. Pocsai Márk Zsolt 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 8,68

15. Kórik Erik 2000 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 8,30

16. Varga Levente Koppány 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 8,28

 

 

Diszkoszvetés (1,5 kg) fiú V. kcs.

40,00

Indulók száma: 6

1. Csikja Zoltán 1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 27,14

2. Molnár Viktor 1999 Miskolc, Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 26,66

3. Fukász Valentin 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 24,90

4. Szolnoki Roland 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 23,24

5. Lados Gábor 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 21,40

6. Kórik Erik 2000 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 18,90

 

 

Gerelyhajítás  (700 gr) fiú V. kcs.

46,00

Indulók száma: 7

1. Molnár Viktor 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 49,20

2. Sáfrány Máté 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 47,38

3. Lados Gábor 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 32,56

4. Smaraglai Márton 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 30,76

5. Bencs Gábor 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 29,38

6. Szolnoki Roland 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 23,05

7. Fukász Valentin 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 22,80

 

FIÚ EREDMÉNYEK -  VI. KORCSOPORT

 

100 m fiú VI. kcs.

11,6

Indulók száma: 18

1. Kiss Csaba 1996 Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 10,7

2. Durányik Ádám 1996 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 11,0

3. Szakáczki Csanád 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,1

4. Brunczlik Bence 1997 Putnok, Gomba Levente Gimnázium 11,6

5. Porkoláb Zoltán 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 11,7

6. Várady Dániel 1997 Miskolci Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 11,8

7. Dienes Balázs 1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 12,3

8. Somogyi Martin 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium DQ

9. Répási József 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,9

10. Molnár Máté 1995 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 12,2

11. Orosz Péter 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 12,3

12. Nestián Sándor Gergő 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 12,4

13. Trizner Nándor Bence 1996 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 12,5

14. Szabó Marcell 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 12,5

15. Nagy Viktor 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 12,5

16. Takács Lőrinc 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 13,6

17. Szabó Gergő 1995 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 13,8

18. Palkó Róbert 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 14,7

100 m fiú VI. kcs. 1. ief.

1. Kiss Csaba 1996 Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 10,9

2. Somogyi Martin 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 11,0

3. Szakáczki Csanád 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,4

4. Porkoláb Zoltán 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 11,6

5. Dienes Balázs 1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 11,7

6. Répási József 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,9

7. Orosz Péter 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 12,3

 

100 m fiú VI. kcs. 2. ief.

1. Brunczlik Bence 1997 Putnok, Gomba Levente Gimnázium 11,8

2. Várady Dániel 1997 Miskolci Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 11,9

3. Molnár Máté 1995 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 12,2

4. Nestián Sándor Gergő 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 12,4

5. Nagy Viktor 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 12,5

6. Szabó Gergő 1995 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 13,8

 

100 m fiú VI. kcs. 3. ief.

1. Durányik Ádám 1996 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 11,3

2. Trizner Nándor Bence 1996 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 12,5

3. Szabó Marcell 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 12,5

4. Takács Lőrinc 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 13,6

5. Palkó Róbert 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 14,7

 

200 m fiú VI. kcs.

24,0

Indulók száma: 10

1. Durányik Ádám 1996 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 24,0

2. Porkoláb Zoltán 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 24,5

3. Kaczvinszki Péter 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 24,9

4. Orosz Péter 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 25,8

5. Nagy Viktor 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 25,9

6. Tóth Bálint 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 26,0

7. Trizner Nándor Bence 1996 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 26,2

8. Kohányi Roland 1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 26,4

9. Frigyik Szabolcs 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 28,3

10. Somogyi Martin 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium DQ

 

400 m fiú VI. kcs.

54,5

Indulók száma: 15

1. Pongrácz Péter 1996 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 55,2

2. Kovács Richárd 1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 55,7

3. Lénárt Bence 1997 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 55,9

4. Majoros Tamás 1995 Miskolc, Avasi Gimnázium 57,7

5. Kele Ádám 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 57,7

6. Nagy Viktor 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 58,0

7. Kohányi Roland 1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 59,3

8. Kuli Szabolcs 1997 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 59,5

9. Kékesi Márton 1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 60,1

10. Süveges Zalán 1997 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 61,2

11. Orosz Péter 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 61,8

12. Rézműves József Zsolt 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 62,5

13. Pejkó László 1995 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 62,8

14. Szabó Marcell 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 63,7

15. Frigyik Szabolcs 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 67,3

 

800 m fiú VI. kcs.

2:04,0

Indulók száma: 11

1. Tóth Richárd 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:11,1

2. Juhász Ádám 1995 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 2:11,1

3. Kékesi Márton 1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:26,3

4. Balogh Martin Ádám 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:27,0

5. Harsányi Balázs 1996 Miskolci Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 2:29,2

6. Szabó Marcell 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 2:33,1

7. Victor János 1996 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 2:34,3

8. Drótos Ádám 1996 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 2:37,9

9. Majoros Tamás 1995 Miskolc, Avasi Gimnázium 2:38,1

10. Gaál Sándor Gyula 1997 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 2:40,9

11. Bene Balázs 1997 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 2:50,1

 

1500 m fiú VI. kcs

4:25,0

Indulók száma: 15

1. Tyukodi Dániel 1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 4:11,9

2. Tóth Richárd 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 4:31,7

3. Kovács Soma 1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 4:32,2

4. Juhász Ádám 1995 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 4:44,5

5. Lakatos Csaba 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 4:50,2

6. Dócs László 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 4:51,1

7. Szabó Péter 1997 Miskolci Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 4:53,3

8. Révész Péter 1997 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 4:59,5

9. Ugyan Ákos 1996 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 5:04,0

10. Péter István 1997 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 5:08,7

11. Majoros Péter 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 5:11,1

12. Mátyás Márton 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 5:11,4

13. Jobbik Richárd László 1996 Putnok, Gomba Levente Gimnázium 5:41,8

14. Kovács Martin 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 5:49,0

15. Bukovenszki Ádám 1996 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 5:52,1

3000 m fiú VI. kcs.

9:40,0

Indulók száma: 9

1. Tyukodi Dániel 1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 9:01,7

2. Magyar Milán 1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 10:35,0

3. Révész Péter 1997 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 10:36,1

4. Szabó Péter 1997 Miskolc, Koós Károly 10:47,5

5. Ujság Péter 1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 10:55,2

6. Majoros Péter 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 10:56,2

7. Takács Márton 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 11:19,4

8. Horváth Bence 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 11:51,9

9. Bartha Olivér 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 11:55,2

 

110 m gát (0,99) fiú VI. kcs.

17,5

Indulók száma: 5

1. Tóth Richárd 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 19,1

2. Gulyás Tibor 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 20,5

3. Juhász Ádám 1995 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 20,7

4. Kohányi Roland 1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 23,9

5. Makkai Norbert 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 26,7

 

4x100 m fiú V-VI. kcs.

47,0

Induló csapatok száma: 8

1. Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 46,0

Kiss Csaba 1996, 'Koleszár Csongor 1998 'Kristály Csanád 1999 Pöstényi Márk 1999

2. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 46,4

Szász Balázs 1997, 'Jónás Máté 1998 'Szakáczki Csanád 1996 'Világi Marcell 1999

3. Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 47,4

Lénárth Levente Richárd 1998, 'Márton Richárd 1999 'Molcsányi László 1998 'Négyesi Ádám Zoltán 1999

4. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 49,0

'Demján Máté 1999 'Dienes Balázs 1996 'Fegyverneki Bence 1997 'Máté Kiss Bence 1996

5. Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 49,1

'Onda Tamás 1999 'Száva László 1998 'Szegedi Dávid András 1998 'Torma Ferenc 1998

6. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 49,4

Marján Márton 1998, 'Dobó Ádám 1995 Herczeg Róbert 1998 'Sáfrány Máté 1998

7. Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 51,1

Hornyák Balázs 1999, Ludvig Milán 1999 Molnár Máté 1995 Szabó Gergő 1995

8. Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 51,2

Búza Ábel 2000, Csontos Levente 1998 Hornyák Levente 1998 Kovács Balázs 1998

 

4x400 m fiú V-VI. kcs.

3:45,0

Induló csapatok száma: 10

1. Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 3:41,6

Juhász Ádám 1995, Lénárt Levente Richárd 1998, Molcsányi László 1998, Négyesi Ádám Zoltán 1999

2. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 3:49,1

Ivánka Patrik 1998, Jónás Máté 1998, Kele Ádám 1996, Világi Marcell 1999

3. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 3:56,3

Borbély Ágoston 1998 Juga Péter 1998 Kovács Richárd 1997 Vad Gergely 1999

4. Miskolc, Avasi Gimnázim 4:02,0

Horváth Bence 1997, Kapitány Kevin 1998, Szabó Marcell 1997, Száva Péter 1998

5. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 4:05,5

Juhász József 1996, Kiss Bendegúz 1999, Sántha Szabolcs 1999, Tóth Bálint 1999

6. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 4:08,5

Csonka Dániel 1998, Gulyás Tibor 1997, Szajkó Patrik 1998, Rási László 1998

7. Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 4:11,5

Bárdos Márk 1997, Krajnyák Máté 1996, Németh Gergő Soma 1996, Ungváry Gergely 1999

8. Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 4:15,0

Deák Dávid 2000, Kovács Balázs 1998, Kovács Péter 2000, Vajóczki Zoltán 1999

9. Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 4:22,5

Onda Tamás 1999, Pejkó László 1995, Péter István 1997, Szabó László 1998

10. Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 4:30,3

Budai Ákos 1998, Újhelyi János 1998, Hornyák Balázs 1999, Ludvig Milán 1999

 

Magasugrás fiú VI. kcs.

1,78

Indulók száma: 4

1. Mida Noel 1997 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 1,67

2. Zselenák Viktor 1996 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 1,64

3. Bajusz Roland 1997 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 1,55

4. Koroknai Gergő 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1,5

 

Távolugrás fiú  VI. kcs.

6,10

Indulók száma: 9

1. Dobó Ádám 1995 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 5,75

2. Répási József 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5,68

3. Máté Kiss Bence 1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 5,65

4. Koroknai Gergő 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5,50

5. Tánczos Tamás 1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 5,45

6. Dienes Balázs 1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 5,40

7. Dányi Dániel 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 5,23

8. Fegyverneki Máté 1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 5,16

9. Frigyik Szabolcs 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 4,91

 

Súlylökés (6 kg) fiú VI. kcs.

13,00

Indulók száma: 10

1. Radácsi Dávid 1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 12,00

2. Koroknai Gergő 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 12,00

3. Rózsahegyi Kornél 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,90

4. Simon Mihály 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,57

5. Kiss Csaba 1996 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 11,57

6. Zilinyi Tamás 1996 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 11,14

7. Baktai Ferenc 1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 10,96

8. Pető Tamás 1997 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 9,98

9. Horváth Márton 1997 Miskolci Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 9,08

10. Kaponyás Norbert 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 8,34

Diszkoszvetés (1,75 kg) fiú VI. kcs.

38,00

Indulók száma: 6

1. Rózsahegyi Kornél 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 42,20

2. Koroknai Gergő 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 30,82

3. Lakatos József 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 29,74

4. Károly Máté 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 28,64

5. Haáz Dávid 1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 19,30

6. Kaponyás Norbert 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 18,20

 

Gerelyhajítás (800 gr) fiú VI. kcs.

Kiss István 1996 Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. 46,00

Indulók száma: 6

1. Simon Mihály 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 47,17

2. Orosz Péter 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 42,50

3. Buda Szabolcs 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 37,75

4. Péter Martin Róbert 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 36,88

5. Koroknai Gergő 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 36,58

6. Juhász Dénes 1996 Miskolci Fazola Henrik Szakképző Iskola 34,90

 

LEÁNY EREDMÉNYEK - V. KORCSOPORT

 

100 m leány V. kcs.

13,1

Indulók száma: 29

1 Edőcs Fanni Andrea 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 12,9

2 Csipkés Bianka 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 13,6

3 Kól Vanessza 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 13,7

4 Kis Leila 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 13,9

5 Dékány Lea 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 14,0

6 Kocsis Nikoletta 1999 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 14,1

7 Csóti Barbara 1999 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola 14,3

8 Billik Réka 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 14,5

9 Zentai Vanda 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 14,1

10-11 Zsóka Véta 2000 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,4

10-11 Nadanicsek Cintia 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 14,4

12 Veres Réka 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 14,4

13 Sinkovics Szabina 2000 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,5

14 Jakab Laura 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,6

15 Nagy Dorottya 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 14,7

16 Kosztoványi Kíra 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 14,7

17 Einbeck Dóra 1999 Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 14,8

18-19 Jánoky Fanni 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,8

18-19 Heidrich Marysol 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,8

20 Szolga Alexszandra 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15,0

21 Endrész Réka 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15,1

22 Gregó Nikoletta 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 15,2

23 Karikó Szabina 2000 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 15,2

24 Klusóczki Cintia 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 15,4

25 Spéth Gréta 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 15,5

26 Flender Tímea 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 15,8

27-28 Láng Noémi 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 16,0

27-28 Petrényi Klaudia 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 16,0

29 Nagy Fanni 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 16,3

100 m leány V. kcs. 1. ief.

1. Edőcs Fanni Andrea 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 12,5

2. Kól Vanessza 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 13,5

3. Kis Leila 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 13,6

4. Billik Réka 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 13,9

5. Zentai Vanda 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 14,1

6. Veres Réka 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 14,4

 

100 m leány V. kcs. 2. ief.

1. Csóti Barbara 1999 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola 13,7

2. Jakab Laura 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,6

3. Jánoky Fanni 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,8

4. Endrész Réka 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15,1

5. Karikó Szabina 2000 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 15,2

6. Láng Noémi 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 16,0

 

100 m leány V. kcs. 3. ief.

1. Zsóka Véta 2000 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,4

2. Einbeck Dóra 1999 Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 14,8

3. Heidrich Marysol 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,8

4. Gregó Nikoletta 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 15,2

5. Klusóczki Cintia 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 15,4

6. Petrényi Klaudia 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 16,0

 

100 m leány V. kcs. 4. ief.

1. Nadanicsek Cintia 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 14,4

2. Sinkovics Szabina 2000 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,5

3. Nagy Dorottya 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 14,7

4. Kosztoványi Kíra 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 14,7

5. Szolga Alexszandra 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15

 

100 m leány V. kcs. 5. ief.

1. Csipkés Bianka 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 13,3

2. Dékány Lea 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 13,5

3. Kocsis Nikoletta 1999 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 13,6

4. Spéth Gréta 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 15,5

5. Flender Tímea 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 15,8

6. Nagy Fanni 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 16,3

 

200 m leány V. kcs.

27,5

Indulók száma: 24

1. Edőcs Fanni Andrea 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 26,8

2. Kiss Leila 1998 Miskolc, Földes F. Gimn. 28,8

3. Kól Vanessza 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 29,2

4. Billik Réka 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 29,5

5. Csipkés Bianka 1998 Sársopatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 29,5

6. Csóti Barbara 1999 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola 29,6

7. Zentai Vanda 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 30,1

8. Jakab Laura 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 31,1

9. Veres Réka 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 31,2

10. Lipták Aida 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 31,3

11. Karikó Szabina 2000 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 31,3

12. Farkas Lilla 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 31,5

13. Kungler Orsolya 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 31,6

14. Sinkovics Szabina 2000 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 31,9

15. Madarász Abigél 1998 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 32,0

16. Zsóka Véta 2000 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 32,1

17. Gregó Nikoletta 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 32,1

18. Szolga Aleszandra 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 32,5

19. Nadanicsek Cintia 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 32,7

20. Heidrich Marysol 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 32,7

21. Endrész Réka 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 32,8

22. Tóth Dóra Dalma 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 33,4

23. Petrényi Klaudia 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 36,8

24. Nagy Fanni 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 38,3

 

 

400 m leány V. kcs.

63,0

Indulók száma: 17

1 Kól Vanessza 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 65,6

2 Guzi Blanka 1999 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 69,3

3 Polgár Zsófia 2000 Miskolc, Avasi Gimnázium 70,1

4 Oszterman Fanni 1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 72,2

5 Antal Georgina 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 72,3

6 Farkas Lilla 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 72,5

7 Csipkés Bianka 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 72,5

8-9 Veres Réka 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 72,9

8-9 Ottmár Krisztina 1999 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 72,9

10 Gregó Nikoletta 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 74,2

11 Zentai Vanda 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 75,2

12 Zsóka Véta 2000 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 77,0

13 Karikó Szabina 2000 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 77,3

14 Kungler Orsolya 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 78,1

15 Jánoky Fanni 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 82,0

16 Princz Diána 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 85,0

17 Demkó Fruzsina 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 91,3

 

800 m leány V. kcs.

2:30,0

Indulók száma: 9

1. Polgár Zsófia 2000 Miskolc, Avasi Gimnázium 2:45,6

2. Bódi Viktória 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 2:52,2

3. Bódi Zsófia Rebeka 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:58,1

4. Horváth Szabina 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 3:06,9

5. Vaszily Olimpia 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 3:07,9

6. Bagjos Dóra 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 3:14,5

7. Matiz Nikoletta 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 3:19,0

8. Gáspár Fanni 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 3:24,9

9. Chvojka Eszter 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 3:32,5

 

1500 m leány V. kcs

5:18,0

Indulók száma: 12

1. Mátyus Lili 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 5:32,4

2. Tamás Bianka 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5:57,0

3. Schmidt Gréta 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 6:08,2

4. Bódi Viktória 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 6:18,9

5. Posta Réka 2000 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 6:25,6

6. Lovász Tímea 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 6:38,4

7. Bódi Zsófia Rebeka 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 6:42,0

8. Regéczy Lili 1999 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 6:42,3

9. Bagjos Dóra 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 6:43,0

10. Polgár Anna 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 7:01,5

11. Toplenszki Réka 1999 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 7:06,6

12. Karczag Katinka 1998 Miskolci Fazola Henrik Szakképző Iskola 7:29,6

 

3000 m leány V. kcs.

12:00,0

Indulók száma: 7

1. Mátyus Lili 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 11:51,0

2. Tamás Bianka 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 13:03,5

3. Kiss Debora Nikolett 1999 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 13:56,8

4. Einbeck Dóra 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 14:48,2

5. Juhász Petra Vanda 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 15:06,8

6. Polgár Anna 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15:13,3

7. Lovász Tímea 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 18:13,1

 

100 m gát (0,76) leány V. kcs.

Horváth Veronika 1997 Budaörs, Illyés Gyula Gimn. és Kg. Szki. 17,5

Indulók száma: 6

1. Edőcs Fanni Andrea 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 14,9

2. Klusóczki Cintia 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 19,4

3. Horváth Szabina 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 20,9

4. Lovász Tímea 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 21,1

5. Bernáth Melinda 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 21,6

6. Matiz Nikoletta 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 28,4

 

Magasugrás leány V. kcs.

Horváth Veronika 1997 Budaörs, Illyés Gyula Gimn. és Kg. Szki. 1,50

Indulók száma: 6

1. Nagy Kira 1999 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 1,42

2. Csóti Barbara 1999 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola 1,42

3. Paszternák Csenge 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 1,39

4. Szobonya Csenge Dóra 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 1,35

5. Kalász Réka 1998 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 1,30

6. Endrész Réka 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1,25

 

Távolugrás leány V. kcs.

5,00

Indulók száma: 16

1. Kocsis Nikoletta 1999 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 4,68

2. Szobonya Csenge Dóra 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 4,59

3. Farkas Lilla 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 4,40

4. Horváth Réka 1998 Putnok, Gomba Levente Gimnázium 4,37

5. Klusóczki Cintia 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 4,36

6. Kosztoványi Kíra 1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 4,16

7. Endrész Réka 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 4,02

8. Sinkovics Szabina 2000 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3,91

9. Heidrich Marysol 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3,67

10. Spéth Gréta 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 3,63

11. Madarász Abigél 1998 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 3,58

12. Nagy Dorottya 1998 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 3,48

13. Tóth Dóra Dalma 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 3,40

14. Nadanicsek Cintia 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 3,30

15. Nagy Fanni 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 2,98

16. Petrényi Klaudia 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 2,81

 

 

Súlylökés (3 kg) leány V. kcs.

10,50

Indulók száma: 17

1. Nemes Alexandra 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 9,79

2. Dudás Barbara 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 8,98

3. Nagy Kira 1999 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 8,96

4. Klusóczki Cintia 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 8,79

5. Jandl Bojana Brigitta 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 8,74

6. Orci Vivien 1999 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 8,58

7. Fónagy Afrodité 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 8,35

8. Somody Dóra 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 8,35

9. Csóré Lilla 1999 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 8,11

10. Cziczlavicz Réka 1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 8,07

11. Agócs Adrienn 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 8,00

12. Kovács Judit 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 7,98

13. Bagi Alexandra 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 7,07

14. Polgár Anna 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 7,02

15. Kamarási Kamilla 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 6,97

16. Jakab Laura 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 6,74

17. Demkó Fruzsina 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 6,32

 

Diszkoszvetés (1 kg) leány V. kcs.

Horváth Veronika 1997 Budaörs, Illyés Gyula Gimn. és Kg. Szki. 29,00

Indulók száma: 13

1. Fónagy Afrodité 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 23,76

2. Nemes Alexandra 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 22,42

3. Agócs Adrienn 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 21,80

4. Somody Dóra 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 20,80

5. Csilik Noémi 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 18,66

6. Bagi Alexandra 1999 Miskolc Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 18,16

7. Kovács Judit 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 17,90

8. Dudás Barbara 1999 Miskolc Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 17,65

9. Ódor Lilla 1998 Miskolc Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15,00

10. Demkó Fruzsina 1999 Miskolc Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,30

11. Kamarási Kamilla 1998 Miskolc Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 13,50

12. Horváth Szabina 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 13,10

13. Tirts Anita 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,20

 

Gerelyhajítás (500 gr) leány V. kcs.

32,00

Indulók száma: 8

1. Fónagy Afrodité 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 25,40

2. Kamarási Kamilla 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 21,64

3. Somody Dóra 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 21,46

4. Jandl Bojana Brigitta 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 19,90

5. Orci Vivien 1999 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 19,74

6. Bagi Alexandra 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 19,10

7. Demkó Fruzsina 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15,70

8. Agócs Adrienn 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 14,70

 

LEÁNY EREDMÉNYEK - VI. KORCSOPORT

 

100 m leány VI. kcs.

13,1

Indulók száma: 11

1. Járó Nikolett 1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 13,5

2. Váradi Réka 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 13,6

3. Sveda Viktória 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 13,7

4. Bertók Bettina 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 14,3

5. Balog Gréta 1997 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 14,8

6. Pozsgai Loretta 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15,3

7. Péter Vivien 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 16,0

8. Lőrincz Dalma 1997 Putnok, Gomba Levente Gimnázium DQ

9. Gyurkó Dóra 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 16,0

10. Lőrincz Gréta 1996 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 16,0

11. Hegedűs Evelin 1996 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 16,4

 

100 m leány VI. kcs. 1. ief.

1. Járó Nikolett 1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 13,5

2. Váradi Réka 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 13,9

3. Bertók Bettina 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 14,2

4. Sveda Viktória 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 14,6

5. Balog Gréta 1997 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 15,0

6. Lőrincz Gréta 1996 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 16,0

100 m leány VI. kcs. 2. ief.

1. Lőrincz Dalma 1997 Putnok, Gomba Levente Gimnázium 14,1

2. Pozsgai Loretta 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15,3

3. Péter Vivien 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 15,8

4. Gyurkó Dóra 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 16,0

5. Hegedűs Evelin 1996 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 16,4

 

200 m leány VI. kcs.

27,5

Indulók száma: 9

1. Boros Kinga 1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 29,6

2. Járó Nikolett 1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 29,9

3. Sveda Viktória 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 30,6

4. Kovács Vanda 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 31,1

5. Gantner Petra 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 31,3

6. Bertók Bettina 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 31,8

7. Berencsy Fanni 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 32,6

8. Magyari Anna 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 34,4

9. Hornyák Boglárka 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 34,6

 

400 m leány VI. kcs.

63,0

Indulók száma: 9

1. Gantner Petra 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 68,8

2. Kavicsánszki Olivía 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 72,9

3. Makranczi Rebeka 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 73,1

4. Répási Cintia Dóra 1997 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 73,2

5. Hunyor Virág 1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 73,6

6. Berencsy Fanni 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 77,1

7. Lindi Ágnes 1996 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 80,8

8. Hornyák Boglárka 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 83,5

9. Hilóczki Blanka Zsófia 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 90,5

 

800 m leány VI. kcs.

2:30,0

Indulók száma: 6

1. Besenyei Boglárka 1996 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 2:22,7

2. Gressai Dorina 1996 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 2:42,2

3. Makranczi Rebeka 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:47,2

4. Kavicsánszki Olivía 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 2:49,1

5. Tóth Viktória 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 2:57,0

6. Tóth Nikoletta 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3:21,7

 

1500 m leány VI. kcs.

5:18,0

Indulók száma: 6

1. Pataki Anna 1997 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 5:11,5

2. Bogdányi Réka 1997 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 6:00,9

3. Kiss Cintia 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 6:02,3

4. Poczkodi Petronella Mirjam 1996 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 6:41,9

5. Jónás Ivett 1997 Miskolc, Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 6:43,3

6. Tóth Nikoletta 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 7:14,0

 

3000 m leány VI. kcs.

12:00,0

Indulók száma: 3

1. Pataki Anna 1997 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 11:16,4

2. Maródi Eszter 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 13:51,8

3. Németh Sára 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 15:44,1

 

100 m gát (0,84) VI. kcs.

Sápi Kinga 1996 Békéscsaba, Széchenyi István Szki. 17,5

Indulók száma: 3

1. Haraszti Gréta Petra 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 21,0

2. Sveda Viktória 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 21,1

3. Lengyel Tímea 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 24,7

 

4x100 m váltófutás leány V-VI.kcs.

54,0

Induló csapatok száma: 9

1. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 54,4

Edőcs Fanni Andrea 1998, Kól Vanessza 1999, Sveda Viktória 1996, Veres Réka 1999

2. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 55,0

Ferencsák Dóra 1997, Kis Leila 1998, Levenda Zsófia 1998, Szobonya Csenge Dóra 1998

3. Miskolci Herman Ottó Gimnázium 55,6

Hajdú Daniella 1997, Kecskeméti Lilla 1996, Kolozsi Zsuzsanna Rebeka 1998, Rácz Flóra 1997

4. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 57,5

Besenyei Boglárka 1996, Csernikovics Evelin 1996, Pásztor Gabriella 1996, Váradi Réka 1997

5. Miskolc, Avasi Gimnázium 57,7

Billik Réka 1999, Farkas Lilla 1999, Gantner Petra 1997, Kavicsánszki Olívia 1997

6. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 59,5

Jakab Laura 1998, Zsóka Véta 2000, Jánoky Fanni 1999, Sinkovics Szabina 2000

7. Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 60,0

Deli Réka 1997, Gregó Nikoletta 1999, Klusóczki Cintia 1999, Nadanicsek Cintia 1998

8. Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 60,9

Einbeck Dóra 1999, Gaál Zsófia Eszter 1999, Gáll Réka 1997, Lindi Ágnes 1996

9. Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 61,5

Hegedűs Evelin 1996, Karikó Szabina 2000, Láng Noémi 1998, Zentai Vanda 1998

 

4x400 m váltófutás leány V-VI. kcs.

4:35,0

Induló csapatok száma: 7

1. Miskolci Herman Ottó Gimnázium 4:36,0

Guzi Blanka 1999, Oláh Liza 1997, Pataki Anna 1997, Vörösházi Jázmin 1999

2. Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 4:42,0

Bogdányi Réka 1997, Hunyor Virág 1995, Járó Nikolett 1995, Répási Cintia Dóra 1997

3. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 4:44,1

Antal Georgina 1998, Levenda Zsófia 1998, Bálóczy Zsuzsanna 1998, Rostás Edina 1996

4. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 5:01,2

Szolga Alexandra 1999, Sinkovics Szabina 2000, Bódi Viktória 1998, Zsóka Véta 2000

5. Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 5:06,0

Deli Réka 1997, Gregó Nikoletta 1999, Horváth Szabina 1999, Kungler Orsolya 1998

6. Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 5:15,3

Kalász Réka 1998, Madarász Abigél 1998, Magyari Anna 1997, Tóth Dóra Dalma 1999

7. Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 5:22,3

Berta Cintia 1997, Farkas Barbara 1997, Iván Patricia Diána 1997, Letek Rita 1995

 

 

Magasugrás leány VI. kcs.

1,50

Indulók száma: 3

1. Bertók Bettina 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1,35

2. Járó Nikolett 1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 1,35

3. Bencsik Martina 1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1,30

Távolugrás leány VI. kcs.

5,00

Indulók száma: 10

1. Margóczi Nikolett Beatrix 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 4,94

2. Besenyei Boglárka 1996 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 4,81

3. Bertók Bettina 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 4,52

4. Kavicsánszki Olivía 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 4,40

5. Magyari Anna 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 3,85

6. Lőrincz Gréta 1996 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 3,81

7. Berencsy Fanni 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 3,74

8. Péter Vivien 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 3,66

9. Hegedűs Evelin 1996 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 3,44

10. Gyurkó Dóra 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 2,50

Súlylökés (4 kg) leány VI. kcs.

10,00

Indulók száma: 16

1. Tucsa Veronika Nikolett 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 10,29

2. Orlóczki Katalin 1996 Miskolci Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 8,70

3. Nagy Regina Edit 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 7,95

4. Csóka Mária 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 7,86

5. Kollár Bettina 1996 Miskolci Fazola Henrik Szakképző Iskola 7,66

6. Mészáros Eszter 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 7,54

7. Kocsi Zsanett Dóra 1996 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 7,45

8. Hornyik Lea 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 7,32

9. Bártfai Bianka 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 6,95

10. Margóczi Nikolett Beatrix 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 6,72

11. Hilóczki Blanka Zsófia 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 6,42

12. Skrenya Alexandra 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 6,40

13. Hegedűs Evelin 1996 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 6,39

14. Jurecz Barbara 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 6,06

15. Keresztes Nikoletta 1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 5,99

16. Deák Laura 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 5,32

 

 

Diszkoszvetés (1 kg) leány VI. kcs.

Sápi Kinga 1996 Békéscsaba, Széchenyi István Szki. 29,00

Indulók száma: 12

1. Hornyik Lea 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 22,48

2. Csóka Mária 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 21,96

3. Margóczi Nikolett Beatrix 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 21,80

4. Nagy Regina Edit 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 21,60

5. Boros Kinga 1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 17,90

6. Bencsik Martina 1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 17,76

7. Jurecz Barbara 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 16,94

8. Skrenya Alexandra 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 16,14

9. Deák Laura 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15,10

10. Kovács Viktória 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 15,00

11. Keresztes Nikoletta 1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 14,74

12. Hilóczki Blanka Zsófia 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 12,33

 

Gerelyhajítás (600 gr) leány VI. kcs.

32,00

Indulók száma: 11

1. Margóczi Nikolett Beatrix 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 34,04

2. Frindt Enikő 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 27,70

3. Bálint Enikő Nóra 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 25,60

4. Novák Lili 1996 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 23,60

5. Bártfai Bianka 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 22,90

6. Kovács Viktória 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 19,70

7. Faragó Boglárka 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 19,30

8. Mészáros Eszter 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 19,02

9. Csóka Mária 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 18,24

10. Bencsik Martina 1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 17,90

11. Hilóczki Blanka Zsófia 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15,54

Keresés

Partnerek