Telekom Labdarúgó Diákolimpia Összevont Megyei Döntő, Ózd, 2015. április 24.

TELEKOM LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA

MEGYEI DÖNTŐ eredményei 2014/2015. TANÉV

Ózd Városi Stadion, 2015. április 24.

I. kcs. kispályás fiú

II., III. osztott pályás fiú

IV., V-VI. kcs. amatőr fiú

III-IV., V-VI. kcs. leány

 

 

 

Labdarúgás Diákolimpia I. korcsoport Fiú

Megyei Döntő lebonyolítási rendje 2014/2015. tanév

Ózd, 2015. április 24.

Füves I. edzőpálya I/B. pálya

 

 

A csapatok sorsolási rendje

 

1 Tiszaújváros

2 Szt. Miklós - Edelény

3 Bőcs

4 II. Rákóczi - Sárospatak

 

Játékrend Eredmény

I/B. pálya

 

9.00 1 Tiszaújváros 4 II. Rákóczi - Sárospatak 9:0

9.40 2 Szt. Miklós - Edelény 3 Bőcs 1:1

10.20 4 II. Rákóczi - Sárospatak 2 Szt. Miklós - Edelény 0:3

11.20 3 Bőcs 1 Tiszaújváros 2:7

12.05 1 Tiszaújváros 2 Szt. Miklós - Edelény 2:5

12.50 3 Bőcs 4 II. Rákóczi - Sárospatak 4:1

13.35 – Eredményhirdetés

 

 

Csapat 1 2 3 4 Gól Pont Helyezés

1 Tiszaújváros 2:5 7:2 9:0 18:7 6 II.

2 Szt. Miklós - Edelény 5:2 1:1 3:0 9:3 7 I.

3 Bőcs 2:7 1:1 4:1 7:9 4 III.

4 II. Rákóczi - Sárospatak 0:9 0:3 1:4 1:6 0 IV.

 

 

Végeredmény Testnevelő

1 Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk., Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola - Edelény Polácsik László, Németh László

2 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Demblovszky Gábor

3 Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Simon Attila

4 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola - Sárospatak Sontra László

 

Labdarúgás Diákolimpia II. korcsoport Fiú

Megyei Döntő lebonyolítási rendje 2014/2015. tanév

Ózd, 2015. április 24.

Füves II. edzőpálya II/B. pálya

 

 

A csapatok sorsolási rendje

 

1 Tiszaújváros

2 Pollack - Kazincbarcika

3 Kántor M. - Cigánd

4 Szt. Imre - Miskolc

 

Játékrend Eredmény

II/B. pálya

9.00 1 Tiszaújváros 4 Szt. Imre - Miskolc 2:1

9.40 2 Pollack - Kazincbarcika 3 Kántor M. - Cigánd 7:0

10.20 4 Szt. Imre - Miskolc 2 Pollack - Kazincbarcika 0:1

11.20 3 Kántor M. - Cigánd 1 Tiszaújváros 1:10

12.05 1 Tiszaújváros 2 Pollack - Kazincbarcika 1:3

12.50 3 Kántor M. - Cigánd 4 Szt. Imre - Miskolc 1:4

13.35 – Eredményhirdetés

 

 

Csapat 1 2 3 4 Gól Pont Helyezés

1 Tiszaújváros 1:3 10:1 2:1 13:5 6 II.

2 Pollack - Kazincbarcika 3:1 7:0 1:0 11:1 9 I.

3 Kántor M. - Cigánd 1:10 0:7 1:4 2:21 0 IV.

4 Szt. Imre - Miskolc 1:2 0:1 4:1 5:4 3 III.

 

 

Végeredmény Testnevelő

1 Pollack Mihály Általános Iskola – K.barcika Barna Imre

2 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Demblovszky Gábor, Kurucz Gábor

3 Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda - Miskolc Varsányi Zsolt

4 Kántor Mihály Általános Iskola - Cigánd Koi Csaba

 

 

Labdarúgás Diákolimpia III. korcsoport Fiú

Megyei Döntő lebonyolítási rendje 2014/2015. tanév

Ózd, 2015. április 24.

Füves II. edzőpálya II/A. pálya

 

 

A csapatok sorsolási rendje

 

1 Pollack - Kazincbarcika

2 Fráter - Miskolc

3 Avastetői - Miskolc

4 Szt. Erzsébet - Sárospatak

 

Játékrend Eredmény

II/A. pálya

9.00 1 Pollack - Kazincbarcika 4 Szt. Erzsébet - Sárospatak 2:0

9.40 2 Fráter - Miskolc 3 Avastetői - Miskolc 1:2

10.20 4 Szt. Erzsébet - Sárospatak 2 Fráter - Miskolc 1:1

11.20 3 Avastetői - Miskolc 1 Pollack - Kazincbarcika 0:3

12.05 1 Pollack - Kazincbarcika 2 Fráter - Miskolc 1:1

12.50 3 Avastetői - Miskolc 4 Szt. Erzsébet - Sárospatak 4:3

13.35 – Eredményhirdetés

 

 

Csapat 1 2 3 4 Gól Pont Helyezés

1 Pollack - Kazincbarcika 1:1 3:0 2:0 6:1 7 I.

2 Fráter - Miskolc 1:1 1:2 1:1 3:4 2 III.

3 Avastetői - Miskolc 0:3 2:1 4:3 6:7 6 II.

4 Szt. Erzsébet - Sárospatak 0:2 1:1 3:4 4:7 1 IV.

 

 

Végeredmény Testnevelő

1 Pollack Mihály Általános Iskola – K.barcika Béres Csaba, Máthé László

2 Avastetői Általános, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény - Miskolc Suhajda Ferenc

3 Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium - Miskolc Demjén Zoltán

4 Szent Erzsébet Katolikus Ált. Isk. – S.patak Csehiné Tomkó Krisztina, Belicza János

 

 

Kispályás Labdarúgás Diákolimpia IV. korcsoport Fiú

Megyei Döntő lebonyolítási rendje 2014/2015. tanév

Ózd, 2015. április 24.

Füves I. edzőpálya I/A. pálya

 

 

A csapatok sorsolási rendje

 

1 Petőfi - Ózd

2 Kossuth - Mezőkeresztes

3 ÁVG - Sárospatak

4 Herman - Alsózsolca

 

Játékrend Eredmény

I/A. pálya

9.00 1 Petőfi - Ózd 4 Herman - Alsózsolca 1:4

9.40 2 Kossuth - Mezőkeresztes 3 ÁVG - Sárospatak 2:1

10.20 4 Herman - Alsózsolca 2 Kossuth - Mezőkeresztes 2:2

11.20 3 ÁVG - Sárospatak 1 Petőfi - Ózd 4:1

12.05 1 Petőfi - Ózd 2 Kossuth - Mezőkeresztes 3:7

12.50 3 ÁVG - Sárospatak 4 Herman - Alsózsolca 1:2

13.35 – Eredményhirdetés

 

 

Csapat 1 2 3 4 Gól Pont Helyezés

1 Petőfi - Ózd 3:7 1:4 1:4 5:15 0 IV.

2 Kossuth - Mezőkeresztes 7:3 2:1 2:2 11:6 7 I.

3 ÁVG - Sárospatak 4:1 1:2 1:2 6:5 3 III.

4 Herman - Alsózsolca 4:1 2:2 2:1 8:4 7 II.

 

 

Végeredmény Testnevelő

1 Kossuth Lajos Általános Iskola - Mezőkeresztes Gallik Gábor, Tiszolczki László

2 Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Nagy Levente, Árpád Jenő

3 Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium - Sárospatak Kistóth Miklós

4 Ózdi Petőfi Sándor Általános Iskola Erdős József

 

Kispályás Labdarúgás Diákolimpia V-VI. korcsoport Fiú

Megyei Döntő lebonyolítási rendje 2014/2015. tanév

Ózd, 2015. április 24.

Füves I. edzőpálya I/C. pálya

 

 

A csapatok sorsolási rendje

 

1 ÁVG - Sárospatak

2 Andrássy - Miskolc

3 Herman - Miskolc

4 Új Esély OK - Edelény

 

Játékrend Eredmény

I/C. pálya

9.00 1 ÁVG – Sárospatak 4 Új Esély OK - Edelény 1:6

9.40 2 Andrássy - Miskolc 3 Herman - Miskolc 4:2

10.20 4 Új Esély OK - Edelény 2 Andrássy - Miskolc 1:4

11.20 3 Herman - Miskolc 1 ÁVG – Sárospatak 8:0

12.05 1 ÁVG – Sárospatak 2 Andrássy - Miskolc 0:9

12.50 3 Herman - Miskolc 4 Új Esély OK - Edelény 5:6

13.35 – Eredményhirdetés

 

 

Csapat 1 2 3 4 Gól Pont Helyezés

1 ÁVG - Sárospatak 0:9 0:8 1:6 1:23 0 IV.

2 Andrássy - Miskolc 9:0 4:2 4:1 17:3 9 I.

3 Herman - Miskolc 8:0 2:4 5:6 15:10 3 III.

4 Új Esély OK - Edelény 6:1 1:4 6:5 13:10 6 II.

 

 

Végeredmény Testnevelő

1 Andrássy Gyula Szakközépiskola - Miskolc Bacsa Péter

2 Új Esély Oktatási Központ - Edelény Sándor Zoltán

3 Miskolci Herman Ottó Gimnázium Pellei László

4 Árpád Vezér Gimnázium és Koll. – S.patak Kistóth Miklós

 

 

Leány Labdarúgás Diákolimpia III-IV. korcsoport

Megyei Döntő lebonyolítási rendje 2014/2015. tanév

Ózd, 2015. április 24.

Füves centerpálya center/A. pálya

 

 

A csapatok sorsolási rendje

 

1 Pollack – Kazincbarcika

2 Tiszaújváros

3 Jókai - Miskolc

4 II. Rákóczi - Sárospatak

 

Játékrend Eredmény

center/A. pálya

9.00 1 Pollack – Kazincbarcika 4 II. Rákóczi - Sárospatak 2:4

9.40 2 Tiszaújváros 3 Jókai - Miskolc 1:2

10.20 4 II. Rákóczi - Sárospatak 2 Tiszaújváros 3:0

11.20 3 Jókai - Miskolc 1 Pollack – Kazincbarcika 1:13

12.05 1 Pollack – Kazincbarcika 2 Tiszaújváros 3:2

12.50 3 Jókai - Miskolc 4 II. Rákóczi - Sárospatak 1:9

13.35 – Eredményhirdetés

 

 

Csapat 1 2 3 4 Gól Pont Helyezés

1 Pollack – Kazincbarcika 3:2 13:1 2:4 18:7 6 II.

2 Tiszaújváros 2:3 1:2 0:3 3:8 0 IV.

3 Jókai - Miskolc 1:13 2:1 1:9 4:22 3 III.

4 II. Rákóczi - Sárospatak 4:2 3:0 9:1 16:3 9 I.

 

 

Végeredmény Testnevelő

1 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola - Sárospatak Sontra László, Vachter Tamás

2 Pollack Mihály Általános Iskola – K.barcika Béres Csaba

3  Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda - Miskolc Laczkóné Tavassy Krisztina, Filepkó Richárd

4 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kurucz Gábor

 

Leány Labdarúgás Diákolimpia V-VI. korcsoport

Megyei Döntő lebonyolítási rendje 2014/2015. tanév

Ózd, 2015. április 24.

Füves centerpálya center/B. pálya

 

 

A csapatok sorsolási rendje

 

1 Szemere - Miskolc

2 Surányi - Kazincbarcika

3 Lévay - Miskolc

4 Irinyi - Kazincbarcika

 

Játékrend Eredmény

center/B. pálya

9.00 1 Szemere - Miskolc 4 Irinyi - Kazincbarcika 1:1

9.40 2 Surányi - Kazincbarcika 3 Lévay - Miskolc 2:6

10.20 4 Irinyi - Kazincbarcika 2 Surányi - Kazincbarcika 2:0

11.20 3 Lévay - Miskolc 1 Szemere - Miskolc 2:2

12.05 1 Szemere - Miskolc 2 Surányi - Kazincbarcika 5:1

12.50 3 Lévay - Miskolc 4 Irinyi - Kazincbarcika 1:3

13.35 – Eredményhirdetés

 

 

Csapat 1 2 3 4 Gól Pont Helyezés

1 Szemere - Miskolc 5:1 2:2 1:1 8:4 5 II.

2 Surányi - Kazincbarcika 1:5 2:6 0:2 3:13 0 IV.

3 Lévay - Miskolc 2:2 6:2 1:3 9:7 4 III.

4 Irinyi - Kazincbarcika 1:1 2:0 3:1 6:2 7 I.

 

 

Végeredmény Testnevelő

1 Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon - Kazincbarcika Darai Imre

2 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Szepesi Zsolt

3 Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon -Miskolc Papp Róbert

4 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Perjési Zoltán

 

 

 

TELEKOM ÜGYESSÉGI VERSENYEK

 

 

 

 

Ózd Városi Stadion, műfüves pálya

 

 

Célba rúgó verseny

Résztvevők száma: 65 fő

 

I. Vismeg Zsombor (Sárospatak)

II. Horváth Ákos (Ózd)

III. Laka Dániel (Sajószentpéter)

 

 

Dekázó verseny

Résztvevők száma: 52 fő

 

I. Ujj Róbert (Miskolc)

II. Verkovszki Barnabás (Miskolc)

III. Dányi János (Sajószentpéter)

Keresés

Partnerek