Duatlon Diákolimpia I-VI. kcs. B kat. Országos Döntő megyei eredményei, Balassagyarmat, 2011. október 15.

Duatlon Diákolimpia I-VI. korcsoport B kategória
Országos Döntő megyei helyezettjei
Balassagyarmat, 2011. október 15.

 

A Magyar Diáksport Szövetség 2011. október 15-én Balassagyarmaton rendezte meg a Diákolimpia „B” kategóriás duatlon országos döntőjét.

Az 1100 benevezett versenyző között a borsodi iskolák diáksportolói is szép számmal képviseltették megyénket. A népes delegáció nagyon sikeresen szerepelt, hiszen egyéni és csapatbajnoki aranyérmet is szereztek diáksportolóink.


Megyei eredmények:
I. korcsoport fiú egyéni
4. Kerékgyártó Csaba (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 7:57
15. Kalmár Roland Ion (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 8:53
22. Nagy Áron (Igrici Tompa Mihály Ált. és Műv. Iskola) 9:10
33. Gáti Péter (Miskolc Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI) 9:25
35. Papp József (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 9:27
38. Fehér Szilárd (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 9:32
42. Varga Levente (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 9:35
49. Drizner Gábor (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 9:44
51. Gál Kristóf (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 9:48
54. Tóth Attila (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 9:50
64. Juga Márton (Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk. és AMI) 10:04
65. Suri Kristóf (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 10:05

I. korcsoport fiú csapat
4. Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz. (Kerékgyártó Csaba, Kalmár Roland Ion, Tóth Attila, Suri Kristóf) 0:26:40
9. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI (Varga Levente, Drizner Gábor, Papp József, Fehér Szilárd) 0:28: 34

I. korcsoport leány egyéni
9. Szabó Tekla (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 9:10
23. Tátrai Virág (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk. és AMI) 9:45
28. Szarvas Lilla (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 9:55
34. Szabolcs Regina (Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Okt. Int.) 10:06
37. Mátyus Diána Vanda (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 10:15
58. Szemán Dominika (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 11:00
63. Vámosi Viktória (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 11:07
67. Rajna Fanni (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 11:16

I. korcsoport leány csapat
8. Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz. (Szabó Tekla, Mátyus Diána Vanda, Vámosi Viktória, Rajna Fanni) 0:30:32

II. korcsoport fiú egyéni
29. Pál Koppány András (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 15:02
37. Molnár Kende Zsolt (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 15:24
39. Polgár Patrik (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 15:29
48. Tóth Arnold (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 15:49
49. Nagy Dávid (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 15:50
53. Viszlai Szabolcs (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 15:59
66. Abóczki Csaba Bence (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 16:21
83. Váradi Adrián (Igrici Tompa Mihály Ált. és Műv. Iskola) 17:35

II. korcsoport fiú csapat
7. Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz. (Takács Balázs, Polgár Patrik, Tóth Arnold, Abóczki Csaba Bence) 0:46:02
8. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI (Pál Koppány András, Molnár Kende Zsolt, Nagy Dávid, Viszlai Szabolcs) 0:46:16

II. korcsoport leány egyéni
7. Karczagi Nikolett (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 16:03
11. Bodolai Anna (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 16:11
13. Arnóczki Zsófia (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 16:14
19. Varga Eszter (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 16:30
27. Haraszin Gréta (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk. és AMI) 17:05
28. Mikó Fanni (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 17:07
39. Ládi Barbara (Igrici Tompa Mihály Ált. és Műv. Iskola) 17:21
41. Lakatos Alexandra Kitti (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 17:25
47. Dohány Vanda (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 17:38
55. Bánhegyi Emőke (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 17:48
65. Kalapos Laura Klaudia (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 19:06
74. Németh Luca (Miskolc Miskolc-Diósgyőri Református Ált. Isk.) 20:28

II. korcsoport leány csapat
2. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI (Bodolai Anna, Arnóczki Zsófia, Varga Eszter, Mikó Fanni) 0:48:55
9. Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz. (Karczagi Nikolett, Kalapos Laura Klaudia, Bánhegyi Emőke, Dohány Vanda) 0:52:47

III. korcsoport fiú egyéni
16. Borza Levente (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 13:32
18. Vad Gergely (Miskolc Bem József Ált. Isk. és AMI) 13:32
23. Szabó Zsombor (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 13:46
27. Baranyi Bence (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 13:53
30. Feczkó Csanád (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 13:57
31. Tóth Patrik (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 13:58
33. Mezei Benjámin (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 14:00
41. Szkibó Béla (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 14:09
53. Bukta Gergő (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 14:23
59. Fülöp Botond (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk. és AMI) 14:28
82. Kárpáti Balázs (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 15:20

III. korcsoport fiú csapat
4. Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz. (Bukta Gergő, Borza Levente, Mezei Benjámin, Baranyi Bence) 0:41:25
6. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI (Szabó Zsombor, Tóth Patrik, Szkibó Béla, Kárpáti Balázs) 0:41:53

III. korcsoport leány egyéni
18. Dráviczki Eszter (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 14:40
29. Szabó Kyra (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 15:15
36. Homolya Panni (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 15:18
37. Szopkó Barbara (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 15:19
38. Vörösházi Jázmin (Miskolc Komlóstetői Ált. Isk.) 15:22
42. Takács Bettina (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 15:29
45. Hacsi Boglárka (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 15:32
47. Nagy Viktória (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 15:38
51. Gergely Luca (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 15:40
63. Vörösházi Gréta (Miskolc Komlóstetői Ált. Isk.) 16:08
67. Polgár Zsófia (Miskolc Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI) 16:20
71. Nagy Anita (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 16:46
76. Korpa Brigitta (Miskolc Komlóstetői Ált. Isk.) 17:11
87. Lehoczki Bettina (Miskolc Komlóstetői Ált. Isk.) 19:24

III. korcsoport leány csapat
4. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (Dráviczki Eszter, Homolya Panni, Hacsi Boglárka, Gergely Luca) 0:45:30
7. Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz. (Szabó Kyra, Takács Bettina, Nagy Viktória, Nagy Anita) 0:46:22
12. Miskolc Komlóstetői Ált. Isk. (Vörösházi Jázmin, Vörösházi Gréta, Korpa Brigitta, Lehoczki Bettina) 0:48:41

IV. korcsoport fiú egyéni
17. Papp Péter (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 25:14
19. Tyukodi Dániel (Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és Magyar-Angol Kéttannyelvű Isk.) 25:17
21. Szamorodjuk Viktor (Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és Magyar-Angol Kéttannyelvű Isk.) 25:19
26. Dudás Benedek (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 25:40
35. Szemán Gergely (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 26:20
38. Balajti Roland Dávid (Miskolc Bem József Ált. Isk. és AMI) 26:31
44. Dorony Balázs (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 26:50
54. Stupek Dénes (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI)27:15
55. Szopkó Martin (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 27:22
62. Szabó Marcell (Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és Magyar-Angol Kéttannyelvű Isk.) 28:21
70. Szopkó Gábor (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 28:59
76. Huszák Dominik (Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és Magyar-Angol Kéttannyelvű Isk.) 31:26

IV. korcsoport fiú csapat
6. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll. (Papp Péter, Dudás Benedek, Dorony Balázs, Szemán Gergely) 1:17:14
7. Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és Magyar-Angol Kéttannyelvű Isk. (Tyukodi Dániel, Szamorodjuk Viktor, Szabó Marcell, Huszák Dominik) 1:18:57
11. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI (Stupek Dénes, Szopkó Martin, Strébeli Péter, Szopkó Gábor) 1:22:04

IV. korcsoport leány egyéni
27. Bódi Viktória (Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és Magyar-Angol Kétannyelvű Isk.) 30:43
40. Sebő Mónika (Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és Magyar-Angol Kétannyelvű Isk.) 31:43
54. Pénzeli Petra (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 35:31
55. Homoki Virág (Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és Magyar-Angol Kétannyelvű Isk.) 35:56
60. Szamkó Piroska (Igrici Tompa Mihály Ált. és Műv. Iskola) 36:41

V. korcsoport fiú egyéni
4. Bihari Levente (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 35:06
6. Dudás Gergely (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 35:43
14. Zabari János (Kazincbarcika BAZ Megyei Önk. Surányi Endre Gimn., Szakképző Isk. és Koll.) 37:12
21. Kovács Gyula (K.barcika BAZ Megyei Önk. Surányi Endre Gimn., Szakképző Isk. és Koll.) 38:13
22. Magyar Szabolcs (Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari SzKI) 38:14
24. Papp János (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 38:56
26. Mészáros Márko (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 39:40
29. Farkas Péter (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 40:21
30. Vasas Alex (Kazincbarcika BAZ Megyei Önk. Surányi Endre Gimn., Szakképző Isk. és Koll.) 40:39
31. Czövek Gábor (Kazincbarcika BAZ Megyei Önk. Surányi Endre Gimn., Szakképző Isk. és Koll.) 40:48
32. Zelena Zalán (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 40:49
49. Dudás Máté (Igrici Tompa Mihály Ált. és Műv. Iskola) 46:31

V. korcsoport fiú csapat
1. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium (Bihari Levente, Dudás Gergely, Papp János, Zelena Zalán) 1:49:45
4. Kazincbarcika BAZ Megyei Önk. Surányi Endre Gimn., Szakképző Isk. és Koll. (Zabari János, Kovács Gyula, Vasas Alex, Czövek Gábor) 1:56:04

V. korcsoport leány egyéni
4. Polyák Zsófia (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 40:13
10. Bodnár Vivien (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 51:18
11. Szopkó Anita (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 51:25
13. Gulyás Inez (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 53:32
16. Batyi Ildikó (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 1:00:07

V. korcsoport leány csapat
1. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI (Batyi Ildikó, Bodnár Vivien, Gulyás Inez, Szopkó Anita) 2:36:15

VI. korcsoport fiú egyéni
1. Hencz Gergő (Miskolc Andrássy Gyula Szakközépiskola) 34:11
5. Jaczkó Balázs (Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari SzKI) 34:52
10. Munkácsi Dániel (Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari SzKI) 35:28
12. Gazdag Zsolt (Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari SzKI) 35:47
13. Molnár Bence (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 35:48
17. Szabolcs Bálint (Miskolc Zrínyi Ilona Gimn.) 35:53
18. Tóth Elek (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 36:03
19. Fedor Áron (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 36:07
20. Nowacki Krisztián (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 36:16
23. Gazdag Gábor (Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari SzKI) 37:00
26. Csurilla Márton (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 37:46
27. Dobronyi Benjamin (Miskolc Földes Ferenc Gimn.) 38:00

VI. korcsoport fiú csapat
3. Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola (Jaczkó Balázs, Munkácsi Dániel, Gazdag Zsolt, Gazdag Gábor) 1:46:07
4. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium (Tóth Elek, Molnár Bence, Nowacki Krisztián, Csurilla Márton) 1:48:07

VI. korcsoport leány egyéni
4. Sándor Csilla (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 42:40
5. Lucák Lilla (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 43:00
6. Vatamány Krisztina (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 43:01
17. Jordán Adrienn (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 49:56
18. Fehér Nikolett (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 50:21
20. Bőke Gabriella (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 52:08
21. Hadházi Melinda (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 53:33
23. Ádám Alexandra (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 1:00:08

VI. korcsoport leány csapat
1. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll. (Sándor Csilla, Vatamány Krisztina, Lucák Lilla, Bőke Gabriella) 2:08:41
4. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI (Jordán Adrienn, Fehér Nikolett, Hadházi Melinda, Ádám Alexandra) 2:33:50

Keresés

Partnerek