Duatlon Diákolimpia I., II., III., IV., V., VI. korcsoport Országos Döntő, Balatonlelle-Rádpuszta, 2014. október 11.

Duatlon Diákolimpia I., II., III., IV., V., VI. korcsoport

Országos Döntő eredményei 2014/2015. tanév

Balatonlelle-Rádpuszta, 2014. október 11.

 

Fiú, 1. korcsoport "B" kategória

5 80721 DUDÁS DÁNIEL ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:09:37( 12)

14 80723 RÉPÁS KOLOS ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:10:04( 28)

20 80722 MARCZIS LÁSZLÓ ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:10:17( 35)

30 81041 MAKKAI ÁDÁM SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ 00:10:44( 49)

36 80724 VINCZE PÉTER ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:11:07( 56)

37 81039 IZSÓ DÁNIEL SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ 00:11:10( 57)

40 81040 LIPTÁK LEVENTE SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ 00:11:14( 61)

48 81042 VARGA LEVENTE SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ 00:11:29( 70)

 

Leány, 1. korcsoport "B" kategória

2 80342 TÓTH RÉKA SZLOVÁK NEMZ.ÁLT.ISK.BÜKKSZENTKERESZT 00:10:09( 4)

13 81043 FAJTA CSENGE SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ 00:10:43( 19)

14 81045 SOLTÉSZ TAMARA SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ 00:10:43( 20)

27 81044 NÉMETH BARBARA SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ 00:11:41( 37)

38 81046 SZARVAS VIKTÓRIA SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ 00:12:16( 51)

 

Fiú, 2. korcsoport "B" kategória

5 80727 CSÖRGŐ KRISTÓF ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:16:08( 13)

7 80725 BODNÁR ATTILA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:16:18( 16)

10 81053 FAZEKAS MILÁN SZINYEI ALAPFOKÚ MŰV.ISK.SZIRMABESENYŐ 00:16:37( 24)

20 80786 FOGARASI LEVENTE FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:17:38( 49)

22 81048 ROZGONYI PATRIK SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ 00:17:40( 51)

28 80726 CAMARA ZSOLT ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:17:53( 59)

30 80728 RIBA JÁNOS PÉTER ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:18:04( 63)

32 81047 KULCSÁR DOMINIK SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ 00:18:11( 66)

47 81049 VÁMOSI LEVENTE SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ 00:18:48( 83)

56 81050 VARGA ZSOMBOR 2025 SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ 00:19:11( 93)

 

Leány, 2. korcsoport "B" kategória

2 80764 SZABOLCS REGINA FAZEKAS U. ÁLT.ISK. MISKOLC 00:17:00( 7)

5 80731 SIMON-SZABÓ DÓRA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:17:32( 14)

13 80763 MAKAI PETRA FAZEKAS U. ÁLT.ISK. MISKOLC 00:18:01( 27)

16 80730 PANYI KRISZTINA ANNA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:18:10( 31)

21 81052 VERÉB VIRÁG ENIKŐ SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ 00:19:05( 38)

26 80729 DUDÁS NORINA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:19:31( 45)

31 80745 GACSÓ VIKTÓRIA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:19:59( 50)

37 80801 FARKAS ORSOLYA JÓKAI MÓR ÁLT.ISK. MISKOLC 00:20:13( 57)

44 81051 SZARVAS LILLA SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ 00:20:23( 64)

51 80732 SZABÓ AIDA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:20:41( 73)

53 80762 KISS ESZTER FAZEKAS U. ÁLT.ISK. MISKOLC 00:20:50( 76)

55 80765 VARGA PETRA ENIKŐ FAZEKAS U. ÁLT.ISK. MISKOLC 00:20:51( 78)

 

Fiú, 3. korcsoport "B" kategória

3 80735 KERÉKGYÁRTÓ CSABA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:14:36( 10)

7 80290 BARANYI DÁVID ÁRON MÓRA F ÁLT.ISK. BORSODNÁDASD 00:15:10( 21)

11 80807 FARKAS BALÁZS ANDRÁS HERMAN OTTÓ GIMN. MISKOLC 00:15:48( 33)

15 81136 SIHA BÁLINT FERENC II. RÁKÓCZI F NEV.INT. TOKAJ 00:15:56( 39)

30 80734 KALMÁR ROLAND ION ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:16:19( 55)

38 80766 BOLDOGH BENEDEK FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:16:33( 65)

52 80769 SZŰCS KENDE FÜLÖP FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:17:04( 81)

54 80767 FOGARASI BOTOND FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:17:05( 83)

58 80733 GÁSPÁR MILÁN ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:17:22( 88)

61 80768 LŐRINCZ BÁLINT FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:17:27( 91)

62 80736 MÉHES RENÁTÓ ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:17:33( 92)

 

Leány, 3. korcsoport "B" kategória

11 80797 HARASZIN GRÉTA JÓKAI MÓR ÁLT.ISK. MISKOLC 00:16:32( 32)

16 80738 SZABÓ TEKLA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:16:51( 39)

22 80737 DOHÁNY VANDA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:17:18( 49)

31 80740 VÁMOS LAURA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:18:00( 64)

43 80739 TAKÁCS VIRÁG ESZTER ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:18:42( 78)

 

Fiú, 4. korcsoport "B" kategória

10 80787 BUNDA BOLDIZSÁR FÖLDES F GIMN. MISKOLC 00:28:59( 26)

23 80770 FECZKÓ CSANÁD FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:30:15( 42)

30 80773 VERÉB BALÁZS FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:30:53( 57)

34 81137 WASSERMANN MÁTÉ II. RÁKÓCZI F NEV.INT. TOKAJ 00:31:32( 62)

58 80771 HANGÁCSI ZSOLT FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:34:15( 91)

59 80790 RÁTKAI ÁDÁM FÖLDES F GIMN. MISKOLC 00:34:21( 92)

63 80788 KORMOS GERGELY FÖLDES F GIMN. MISKOLC 00:35:07( 96)

69 80772 HAVAS-VOLCZER EDUÁRD FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:36:39(102)

Feladta: 80789 MISKOLCI ÁDÁM FÖLDES F GIMN. MISKOLC 00:08:13( 57)

 

Leány, 4. korcsoport "B" kategória

24 80743 NAGY JÚLIA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:36:03( 53)

26 81138 PÉNZES EMESE II. RÁKÓCZI F NEV.INT. TOKAJ 00:36:30( 56)

39 80741 CSIRMAZ ZSÓFIA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:39:00( 70)

43 80744 PAP ALEXA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:39:49( 74)

49 80742 HALMAI MÓNIKA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD 00:43:30( 80)

 

Fiú, 5. korcsoport "B" kategória

12 80753 BOR ZSOLT BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC 00:34:07( 48)

13 80754 CSENGERI BENCE BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC 00:34:11( 50)

15 80774 FECZKÓ BOTOND FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:34:31( 54)

16 80775 PAPP PÉTER FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:34:31( 55)

20 81139 MOZGI MILÁN TOKAJI FERENC GIMN. TOKAJ 00:35:08( 66)

23 80755 KATÓ ATTILA BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC 00:35:44( 76)

33 81140 MOLNÁR MARTIN TOKAJI FERENC GIMN. TOKAJ 00:37:05(100)

35 80777 SOLTÉSZ ERIK FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:37:35(107)

41 80756 RÉVÉSZ ÁDÁM JÓZSEF BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC 00:38:04(114)

44 80795 SIMKÓ KORNÉL FÖLDES F GIMN. MISKOLC 00:38:29(122)

46 80776 PÓS BERTALAN FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:38:52(125)

 

Leány, 5. korcsoport "B" kategória

7 80802 GUZI BLANKA HERMAN OTTÓ GIMN. MISKOLC 00:41:08( 31)

20 80793 SZUHAI BEÁTA BARBARA FÖLDES F GIMN. MISKOLC 00:46:35( 67)

23 80792 KOVÁCS ZSÓFIA FÖLDES F GIMN. MISKOLC 00:47:39( 73)

29 80794 TÓTH EDINA FÖLDES F GIMN. MISKOLC 00:52:52( 83)

30 80791 DANCSÓ BIANKA FÖLDES F GIMN. MISKOLC 00:59:18( 84)

 

Fiú, 6. korcsoport "B" kategória

3 80752 TYUKODI DÁNIEL ANDRÁSSY GY SZKI MISKOLC 00:31:12( 12)

15 80758 RÉVÉSZ PÉTER BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC 00:33:53( 44)

17 81141 PETRUSOVICS MÁTÉ TOKAJI FERENC GIMN. TOKAJ 00:34:49( 58)

19 80779 KMETZ OTTÓ FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:34:55( 61)

21 80778 HATALA IMRE FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:35:01( 63)

22 80761 TÓTH RICHÁRD DIÓSGYŐRI GIMN. MISKOLC 00:35:21( 67)

25 80760 UGYAN ÁKOS BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC 00:35:37( 72)

29 80757 HALLGATÓ MÁRK JÓB BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC 00:35:53( 80)

33 80781 SIROKI SZILVESZTER FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:36:16( 86)

37 80780 PAPP JÁNOS FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:37:34(106)

44 80759 TRIZNER NÁNDOR BENCE BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC 00:39:00(127)

 

Leány, 6. korcsoport "B" kategória

4 80805 PATAKI ANNA HERMAN OTTÓ GIMN. MISKOLC 00:38:29( 13)

6 80804 NÓNAY FANNI HERMAN OTTÓ GIMN. MISKOLC 00:40:06( 25)

7 80784 NAGY-CSOMA LUCA FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:40:23( 27)

8 80785 NYÁRÁDI FANNI FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:41:23( 33)

10 80783 KERTÉSZ ANNA FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:41:35( 36)

13 80782 BOZSIK ANNAMÁRIA FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC 00:43:06( 42)

18 80803 RÁCZ FLÓRA HERMAN OTTÓ GIMN. MISKOLC 00:44:27( 55)

feladta 80806 RÓZSAHEGYI ALEXANDRA HERMAN OTTÓ GIMN. MISKOLC 00:10:59( 58)

 

Fiú, 6. korcsoport "A" kategória

3 3308 TÓTH RÓBERT FERENC DIÓSGYŐRI GIMN. TISZAÚJVÁROS 00:31:07( 10)

 

Csapatversenyek

 

I. KORCSOPORT FIÚ B kategória

2 1015 DUDÁS DÁNIEL ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:09:37 Fiú 1.korcsopB

1017 RÉPÁS KOLOS ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:10:04 Fiú 1.korcsopB

1016 MARCZIS LÁSZLÓ ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:10:17 Fiú 1.korcsopB

1018 VINCZE PÉTER ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:11:07 Fiú 1.korcsopB

Össz.: 0:29:58

8 1021 MAKKAI ÁDÁM SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ Bor. 0:10:44 Fiú 1.korcsopB

1019 IZSÓ DÁNIEL SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ Bor. 0:11:10 Fiú 1.korcsopB

1020 LIPTÁK LEVENTE SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ Bor. 0:11:14 Fiú 1.korcsopB

1022 VARGA LEVENTE SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ Bor. 0:11:29 Fiú 1.korcsopB

Össz.: 0:33:08

 

I. KORCSOPORT LEÁNY B kategória

3 1226 FAJTA CSENGE SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ Bor. 0:10:43 Leány 1.korcsopB

1228 SOLTÉSZ TAMARA SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ Bor. 0:10:43 Leány 1.korcsopB

1227 NÉMETH BARBARA SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ Bor. 0:11:41 Leány 1.korcsopB

1229 SZARVAS VIKTÓRIA SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ Bor. 0:12:16 Leány 1.korcsopB

Össz.: 0:33:07

 

II. KORCSOPORT FIÚ B kategória

3 2018 CSÖRGŐ KRISTÓF ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:16:08 Fiú 2.korcsopB

2016 BODNÁR ATTILA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:16:18 Fiú 2.korcsopB

2017 CAMARA ZSOLT ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:17:53 Fiú 2.korcsopB

2019 RIBA JÁNOS PÉTER ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:18:04 Fiú 2.korcsopB

Össz.: 0:50:19

7 2023 ROZGONYI PATRIK SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ Bor. 0:17:40 Fiú 2.korcsopB

2022 KULCSÁR DOMINIK SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ Bor. 0:18:11 Fiú 2.korcsopB

2024 VÁMOSI LEVENTE SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ Bor. 0:18:48 Fiú 2.korcsopB

2025 VARGA ZSOMBOR SZEPSI ISKOLA SZIKSZÓ Bor. 0:19:11 Fiú 2.korcsopB

Össz.: 0:54:39

 

II. KORCSOPORT LEÁNY B kategória

2 2198 SIMON-SZABÓ DÓRA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:17:32 Leány 2.korcsopB

2197 PANYI KRISZTINA ANNA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:18:10 Leány 2.korcsopB

2195 DUDÁS NORINA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:19:31 Leány 2.korcsopB

2199 SZABÓ AIDA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:20:41 Leány 2.korcsopB

Össz.: 0:55:13

3 2202 SZABOLCS REGINA FAZEKAS U. ÁLT.ISK. MISKOLC Bor. 0:17:00 Leány 2.korcsopB

2201 MAKAI PETRA FAZEKAS U. ÁLT.ISK. MISKOLC Bor. 0:18:01 Leány 2.korcsopB

2200 KISS ESZTER FAZEKAS U. ÁLT.ISK. MISKOLC Bor. 0:20:50 Leány 2.korcsopB

2203 VARGA PETRA ENIKŐ FAZEKAS U. ÁLT.ISK. MISKOLC Bor. 0:20:51 Leány 2.korcsopB

Össz.: 0:55:51

 

III. KORCSOPORT FIÚ B kategória

3 3023 KERÉKGYÁRTÓ CSABA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:14:36 Fiú 3.korcsopB

3022 KALMÁR ROLAND ION ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:16:19 Fiú 3.korcsopB

3021 GÁSPÁR MILÁN ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:17:22 Fiú 3.korcsopB

3024 MÉHES RENÁTÓ ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:17:33 Fiú 3.korcsopB

Össz.: 0:48:17

7 3025 BOLDOGH BENEDEK FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:16:33 Fiú 3.korcsopB

3028 SZŰCS KENDE FÜLÖP FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:17:04 Fiú 3.korcsopB

3026 FOGARASI BOTOND FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:17:05 Fiú 3.korcsopB

3027 LŐRINCZ BÁLINT FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:17:27 Fiú 3.korcsopB

Össz.: 0:50:42

 

III. KORCSOPORT LEÁNY B kategória

5 3184 SZABÓ TEKLA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:16:51 Leány 3.korcsopB

3183 DOHÁNY VANDA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:17:18 Leány 3.korcsopB

3186 VÁMOS LAURA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:18:00 Leány 3.korcsopB

3185 TAKÁCS VIRÁG ESZTER ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:18:42 Leány 3.korcsopB

Össz.: 0:52:09

 

IV. KORCSOPORT FIÚ B kategória

4 4017 FECZKÓ CSANÁD FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:30:15 Fiú 4.korcsopB

4020 VERÉB BALÁZS FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:30:53 Fiú 4.korcsopB

4018 HANGÁCSI ZSOLT FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:34:15 Fiú 4.korcsopB

4019 HAVAS-VOLCZER EDUÁRD FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:36:39 Fiú 4.korcsopB

Össz.: 1:35:23

9 4023 MISKOLCI ÁDÁM FÖLDES F GIMN. MISKOLC Bor. 0:00:00 Fiú 4.korcsopB

4021 BUNDA BOLDIZSÁR FÖLDES F GIMN. MISKOLC Bor. 0:28:59 Fiú 4.korcsopB

4024 RÁTKAI ÁDÁM FÖLDES F GIMN. MISKOLC Bor. 0:34:21 Fiú 4.korcsopB

4022 KORMOS GERGELY FÖLDES F GIMN. MISKOLC Bor. 0:35:07 Fiú 4.korcsopB

Össz.: 1:38:27

 

IV. KORCSOPORT LEÁNY B kategória

5 4207 NAGY JÚLIA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:36:03 Leány 4.korcsopB

4205 CSIRMAZ ZSÓFIA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:39:00 Leány 4.korcsopB

4208 PAP ALEXA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:39:49 Leány 4.korcsopB

4206 HALMAI MÓNIKA ÁLT.ISK. MEZŐKÖVESD Bor. 0:43:30 Leány 4.korcsopB

Össz.: 1:54:52

 

V. KORCSOPORT FIÚ B kategória

3 5088 BOR ZSOLT BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC Bor. 0:34:07 Fiú 5.korcsopB

5089 CSENGERI BENCE BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC Bor. 0:34:11 Fiú 5.korcsopB

5090 KATÓ ATTILA BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC Bor. 0:35:44 Fiú 5.korcsopB

5091 RÉVÉSZ ÁDÁM JÓZSEF BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC Bor. 0:38:04 Fiú 5.korcsopB

Össz.: 1:44:02

5 5092 FECZKÓ BOTOND FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:34:31 Fiú 5.korcsopB

5093 PAPP PÉTER FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:34:31 Fiú 5.korcsopB

5095 SOLTÉSZ ERIK FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:37:35 Fiú 5.korcsopB

5094 PÓS BERTALAN FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:38:52 Fiú 5.korcsopB

Össz.: 1:46:37

 

VI. KORCSOPORT FIÚ B kategória

5 5007 RÉVÉSZ PÉTER BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC Bor. 0:33:53 Fiú 6.korcsopB

5009 UGYAN ÁKOS BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC Bor. 0:35:37 Fiú 6.korcsopB

5006 HALLGATÓ MÁRK JÓB BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC Bor. 0:35:53 Fiú 6.korcsopB

5008 TRIZNER NÁNDOR BENCE BLÁTHY OTTÓ SZKI MISKOLC Bor. 0:39:00 Fiú 6.korcsopB

Össz.: 1:45:23

6 5012 KMETZ OTTÓ FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:34:55 Fiú 6.korcsopB

5011 HATALA IMRE FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:35:01 Fiú 6.korcsopB

5014 SIROKI SZILVESZTER FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:36:16 Fiú 6.korcsopB

5013 PAPP JÁNOS FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:37:34 Fiú 6.korcsopB

Össz.: 1:46:12

 

V. KORCSOPORT LÁNY B kategória

4 5251 SZUHAI BEÁTA BARBARA FÖLDES F GIMN. MISKOLC Bor. 0:46:35 Leány 5.korcsopB

5250 KOVÁCS ZSÓFIA FÖLDES F GIMN. MISKOLC Bor. 0:47:39 Leány 5.korcsopB

5252 TÓTH EDINA FÖLDES F GIMN. MISKOLC Bor. 0:52:52 Leány 5.korcsopB

5249 DANCSÓ BIANKA FÖLDES F GIMN. MISKOLC Bor. 0:59:18 Leány 5.korcsopB

Össz.: 2:27:06

 

VI. KORCSOPORT LÁNY B kategória

1 5217 RÓZSAHEGYI ALEXANDRA HERMAN OTTÓ GIMN. MISKOLC Bor. 0:00:00 Leány 6.korcsopB

5216 PATAKI ANNA HERMAN OTTÓ GIMN. MISKOLC Bor. 0:38:29 Leány 6.korcsopB

5215 NÓNAY FANNI HERMAN OTTÓ GIMN. MISKOLC Bor. 0:40:06 Leány 6.korcsopB

5214 RÁCZ FLÓRA HERMAN OTTÓ GIMN. MISKOLC Bor. 0:44:27 Leány 6.korcsopB

Össz.: 2:03:02

2 5212 NAGY-CSOMA LUCA FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:40:23 Leány 6.korcsopB

5213 NYÁRÁDI FANNI FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:41:23 Leány 6.korcsopB

5211 KERTÉSZ ANNA FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:41:35 Leány 6.korcsopB

5210 BOZSIK ANNAMÁRIA FÉNYI GYULA GIMN. MISKOLC Bor. 0:43:06 Leány 6.korcsopB

Össz.: 2:03:21

 

Keresés

Partnerek