Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia V-VI. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2014. szeptember 23.

Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia V-VI. korcsoport

Megyei Döntő eredményei 2014/2015. tanév

Miskolc, 2014. szeptember 23.

 

FIÚ V-VI. KORCSOPORT

(1995-1996-1997-1998-ban / 1999-ben születettek)

 

Magasugrás fiú (indult: 7 csapat)

1. Miskolc, Zrínyi Ilona Gimn. 1,6625

Mida Noel 1997 1,70

Zselenák Viktor 1996 1,70

Lukács József Marcell 1996 1,60

Zilinyi Tamás 1996 1,65

Papp Tamás 1999 1,50

Testnevelő: Antal Csaba

2. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 1,6125

Világi Marcell 1999 1,80

Répási József 1996 1,60

Orosz Péter 1996 1,55

Kele Ádám 1997 1,50

Testnevelő: Pecsét Tibor

 

3. Sárospatak, Árpád Vezér Gimn. és Koll. 1,5500

Galyas Márk 1995 1,65

Géczi Zsombor 1998 1,55

Kiss Csaba 1997 1,50

Kovács Balázs 1998 1,50

Frikker Balázs 1996 1,45

Testnevelő: Kistóth Miklós, Géczi Tamás

4. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 1,5500

Kovács Richárd 1997 1,60

Sipeki Máté 1999 1,60

Kovács Levente 1999 1,55

Szabó Dávid 1997 1,45

Testnevelő: Murinkó István

 

5. Miskolc, Kós Károly Építőipari Szki. 1,5375

Jaskó Péter 1998 1,80

Rimel Mátyás 1996 1,55

Kopasz Balázs 1996 1,40

Lalik Gábor 1996 1,40

Testnevelő: Szakáczki Szabolcs

6. Miskolci Kandó Kálmán Szki. 1,5250

Bajusz Roland 1997 1,55

Szegedi Dávid András 1998 1,55

Buic Ralf Krisztián 1995 1,50

Csernyiczki Dávid 1995 1,50

Drótos Máté 1996 1,45

Testnevelő: Deményi Norbert

7. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 1,5250

Marján Márton 1998 1,65

Makkai Norbert 1997 1,50

Hajde Máté 1997 1,50

Németh Norbert 1999 1,45

Testnevelő: Kondor István, Móth Éva

 

Távolugrás fiú (indult: 12 csapat)

1. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 5,7175

Dienes Balázs 1996 6,00

Máté Kiss Bence 1996 5,81

Fegyverneki Bence 1997 5,65

Macsok Ádám 1995 5,41

Tánczos Tamás 1997 5,40

Testnevelő: Murinkó István

2. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 5,5675

Világi Marcell 1999 6,29

Répási József 1996 5,86

Koroknai Gergely 1998 5,19

Tóth Gergely 1998 4,93

Tóth Richárd 1997 4,63

Testnevelő: Pecsét Tibor

3. Miskolc, Avasi Gimn. 5,3550

Gratzl Apor Dezső 1998 5,54

Nagy Soma 1998 5,37

Kaczvinszki Péter 1996 5,28

Frigyik Szabolcs 1997 5,23

Száva Péter 1998 5,12

Testnevelő: László István

 

4. Miskolci Herman Ottó Gimn. 5,3100

Harsányi Levente 1996 5,51

Pap Áron 1996 5,42

Kovács Ádám 1995 5,37

Papp Dániel 1996 4,94

Császár Marcell 1999 4,44

Testnevelő: Pellei László

 

5. Miskolci Kandó Kálmán SzKI. 5,3025

Kolozsvári Milán 1996 5,46

Száva László 1998 5,42

Szegedi Dávid András 1998 5,42

Onda Tamás 1999 4,91

Csernyiczki Dávid 1995 4,52

Testnevelő: Deményi Norbert

6. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. 5,2875

Dorony Balázs 1997 5,60

Gajdócsi Gergely 1996 5,42

Farkas Péter 1996 5,15

Nyeste Pál 1998 4,98

Anda Dávid 1998 4,96

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

 

7. Miskolc, Kós Károly Építőipari Szki. 5,2250

Jaskó Péter 1998 5,64

Helfich Martin 1997 5,23

Lalik Gábor 1996 5,09

Horváth Zsolt 1996 4,94

Majoros Márk 1997 4,86

Testnevelő: Szakáczki Szabolcs

8. Miskolci Szemere Bertalan Szki és Koll. 5,1750

Molnár Viktor 1999 5,39

Bobcsák Zsombor 1999 5,23

Négyesi Ádám Zoltán 1999 5,13

Havasi Ádám Tibor 1999 4,95

Binda Ottó 1999 4,11

Testnevelő: Deák Géza

 

9. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Isk. és Koll. 5,1650

Csongrádi Gergő 1996 5,52

Szűrös László 1997 5,10

Koleszár Richárd 1998 5,08

Sidlovszki Dániel 1997 4,96

Oláh Krisztofer 1997 4,72

Testnevelő: Banuné Takács Andrea

 

10. Miskolc, Andrássy Gyula SzKI. 5,0525

Török László 1996 5,42

Tóth Roland 1999 5,00

Czokó Máté 1997 4,90

Juhász Szabolcs 1997 4,89

Tricskó Patrik 1998 4,80

Testnevelő: Szobonya Ferenc

 

11. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 5,0175

Dobó Ádám 1995 5,55

Makkai Norbert 1997 5,14

Herczeg Róbert 1998 4,69

Marján Márton 1998 4,69

Testnevelő: Kondor István, Móth Éva

12. Miskcolc, Ferenczi Sándor Egyészségügyi SzKI. 4,8500

Porkoláb Zoltán 1997 5,17

Kevevári Marcell 1999 4,75

Lenkey Attila 1998 4,74

Tóth László 1998 4,74

Horváth Ádám 1997 4,46

Testnevelő: Demeterné Láng Judit

Súlylökés (6kg) fiú (indult: 11 csapat)

1. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 11,5850

Rózsahegyi Kornél 1997 13,05

Buda Szabolcs 1997 11,20

Koroknai Gergely 1998 11,16

Juhász Krisztián 1995 10,93

Simon Mihály 1998 0,00

Testnevelő: Pecsét Tibor

2. Miskolci Herman Ottó Gimn. 10,7000

Kovács Ádám 1995 11,92

Tóth Apor 1998 10,75

Harsányi Levente 1996 10,27

Pap Áron 1996 9,86

Testnevelő: Pellei László

 

3. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 10,6500

Kiss Péter 1996 13,90

Szakos Gábor 1997 10,27

Kormos Balázs 1996 9,31

Simkó Márton 1997 9,12

Gazsik Dániel 1997 6,50

Testnevelő: Murinkó István

 

4. Miskolc, Andrássy Gyula Szki. 10,5225

Radócsi Dávid 1997 11,35

Baktai Ferenc 1997 11,12

Verbovszki Barnabás 1995 10,22

Dezső Tamás 1999 9,40

Bukovics Erik 1997 8,60

Testnevelő: Szobonya Ferenc

5. Sárospatak, Árpád Vezér Gimn. és Koll. 10,4375

Dobai Dániel 1996 10,92

Matisz Ádám 1996 10,88

Helmeczi István 1996 10,13

Galyas Márk 1995 9,82

Tirpák Tamás 1997 9,30

Testnevelő: Kistóth Miklós, Géczi Tamás

6. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Isk. és Koll. 9,9925

Csongrádi Gergő 1996 10,74

Kajati Csanád 1995 10,56

Horváth Zoltán 1997 9,65

Varkoly Roland 1996 9,02

Juhász Csaba Erik 1996 8,62

Testnevelő: Banuné Takács Andrea

7. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll. 9,5975

Siroki Szilveszter 1996 10,35

Szemerszki Mihály 1998 9,84

Milicz Gábor 1997 9,45

Preinsperger Máté 1996 8,75

Kocsis Gergő 1997 0,00

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

8. Miskolci Szemere Bertalan Szki. és Koll. 9,4525

Lénárth Levente Richárd 1998 9,77

Lakatos József 1996 9,47

Szolnoki Roland 1999 9,38

Juhász Ádám 1995 9,19

Fukász Valentin 1998 8,87

Testnevelő: Deák Géza

9. Miskolc, Kós Károly Építőipari Szki. 9,4425

Tóth Szabolcs 1996 10,78

Horváth Márton 1997 9,50

Homoki Máté 1997 9,18

Kiss Bence 1996 8,31

Testnevelő: Szakáczki Szabolcs

10. Miskolci Fazola Henrik Szakképző Iskola 9,3575

Gulyás Miklós 1996 9,90

Danó Dávid 1996 9,76

Mika Dániel 1996 9,15

Szabó Gyula 1997 8,62

Lövei Martin 1995 8,34

Testnevelő: Veláczkiné Prókátor Ágnes

 

11. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 9,3450

Magyar András 1995 11,12

Kiss Martin 1995 10,12

Bojti Vilmos 1996 8,40

Holló Szilárd 2000 7,74

Testnevelő: Kondor István, Móth Éva

Diszkoszvetés (1,75kg) fiú (indult: 3 csapat)

1. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 31,6125

Rózsahegyi Kornél 1997 42,60

Simon Mihály 1998 31,73

Lévai Lajos Szabolcs 1996 26,32

Károly Máté 1996 25,80

Juhász Krisztián 1995 24,45

Testnevelő: Pecsét Tibor

 

2. Miskolc, Diósgyőri-Vasgyári Szakképző Isk. és Koll. 24,4150

Kajati Csanád 1995 28,82

Varkoly Roland 1996 25,84

Juhász Csaba Erik 1996 21,78

Horváth Zoltán 1997 21,22

Csongrádi Gergő 1996 20,52

Testnevelő: Banuné Takács Andrea

 

3. Miskolci Szemere Bertalan Szki. És Koll. 19,8000

Lakatos József 1996 21,90

Lebeskó András 1996 21,20

Juhász Ádám 1995 18,60

Éles Attila 1996 17,50

Visnyiczki Bence 1996 16,90

Testnevelő: Deák Géza

 

Gerelyhajítás (800gr) fiú (indult: 6 csapat)

1. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 40,0275

Buda Szabolcs 1997 41,97

Pintér Gábor 1997 40,38

Simon Mihály 1998 39,40

Orosz Péter 1996 38,36

Szávai Péter 1997 34,59

Testnevelő: Pecsét Tibor

2. Sárospatak, Árpád Vezér Gimn. És Koll. 30,7975

Pirnák Péter 1996 34,23

Koi Krisztián 1997 30,58

Tóth Márton 1995 30,46

Hornyák Levente 1998 27,92

Helmeczi István 1996 24,96

Testnevelő: Kistóth Miklós, Géczi Tamás

 

3. Miskolci Szemere Bertalan Szki. És Koll. 29,9275

Molnár Viktor 1999 37,64

Lebeskó András 1996 28,09

Juhász Ádám 1995 27,22

Szolnoki Roland 1999 26,76

Lakatos Sándor 1997 26,47

Testnevelő: Deák Géza

 

4. Miskolc, Andrássy Gyula Szki. 28,6300

Lossó László 1996 33,07

Tyukodi Dániel 1997 32,22

Mogyorósi Szabolcs 1995 25,54

Tóth Roland 1999 23,69

Varga Kevin 1999 21,59

Testnevelő: Szobonya Ferenc

 

5. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 27,9475

Sáfrány Máté 1998 35,62

Csonka Dániel 1998 30,08

Marján Márton 1998 28,34

Székely Levente 1999 17,75

Testnevelő: Kondor István, Móth Éva

6. Miskolci Kandó Kálmán Szki. 27,7150

Veják István 1995 30,00

Tóth Bálint 1995 29,52

Kovács Péter 1997 26,04

Lukács Krisztián 1996 25,30

Rajcsányi Adrián Szilárd 1996 24,86

Testnevelő: Deményi Norbert

4x1500 m fiú (indult: 12 csapat)

1. Tiszaújvárosi Eötvös József Gimn, Szki. És Koll. 18:45,3

Béke Kornél 1998

Csizmadia Adrián 1997

Tóth Máté 1997

Marton Előd 1995

Testnevelő: Tóth Papp Tamás

2. Miskolc, Andrássy Gyula Szki. 19:12,9

Nyírcsák József 1999

Pék Péter 1995

Tyukodi Dániel 1997

Veres Máté 1997

Testnevelő: Szobonya Ferenc

3. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 19:22,6

Igó Zoltán 1998

Molnár Márk 1998

Tóth Richárd 1997

Tóth Róbert 1997

Testnevelő: Pecsét Tibor

4. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. 19:51,2

Hatala Imre 1996

Kmetz Ottó 1997

Siroki Szilveszter 1996

Szűcs Botond 1997

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

5. Miskolci Herman Ottó Gimn. 19:52,4

Farkas Péter 1999

Belányi Benjámin 1998

Tóth Apor 1998

Vitelki Balázs 1999

Testnevelő: Pellei László

6. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szki. 19:53,1

Dsupin Krisztián 1995

Juhász József 1996

Kovács Martin 1996

Ujság Péter 1995

Testnevelő: Varga Dénes

7. Miskolci Szemere Bertalan Szki és Koll. 20:31,7

Baranyi Dávid Szabolcs 1998

Csík Patrik 1998

Juhász Ádám 1995

Tokaji Tamás 1998

Testnevelő: Deák Géza

8. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 20:35,8

Herczeg Banjámin Énok 1996

Herczeg Levente 1997

Magyar Milán 1997

Varga Dániel 1999

Testnevelő: Murinkó István

9. Miskolc, Avasi Gimn. 20:54,9

Daragó Nándor 1996

Kapitány Kevin 1998

Orbán György 1996

Száva Péter 1996

Testnevelő: László István

10. Kazincbarcikai Surányi Endre Gimn,, Szakképző Isk. és Koll. 21:08,0

Bari Szabolcs 1997

Lakatos Csaba 1997

Spisák Máté 1995

Dányi József 1997

Testnevelő: Tőzsér Zoltán

11. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 21:10,2

Hódos Patrik 1999

Majoros Dávid 1999

Varga Dániel 2000

Venczel Dániel 1999

Testnevelő: Kondor István, Móth Éva

 

12. Miskolc, Kós Károly Építőipari Szki. 21:13,9

Jakab Patrik 1999

Mikó Ferenc 1996

Orosz Ferenc 1997

Szabó Péter 1997

Testnevelő: Szakáczki Szabolcs

Miskolci Kandó Kálmán Szki. visszalépett

Dékány Nándor 1996

Drótos Ádám 1996

Onda Tamás 1999

Pejkó László 1995

Testnevelő: Deményi Norbert

Svédváltó fiú (indult: 16 csapat)

1. Tiszaújvárosi Eötvös József Gimn., Szki., és Koll. 2:02,7

Farkas Attila 1995

Kiss Csaba 1996

Kristály Csanád 1999

Kiss Tamás 1999

Testnevelő: Tóth Papp Tamás

 

2. Miskolci Szemer Bertalan Szki., Szakiskola és Koll. 2:10,2

Havasi Ádám Tibor 1999

Bobcsák Zsombor 1999

Lénárth Levente Richárd 1998

Négyesi Ádám Zoltán 1999

Testnevelő: Deák Géza

3. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 2:10,8

Boros Gábriel 1997

Répási József 1997

Jónás Máté 1998

Világi Marcell 1999

Testnevelő: Pecsét Tibor

4. Miskolci Herman Ottó Gimnázium 2:13,9

Harsányi Levente 1996

Mezei Kristóf 1996

Kovács Ádám 1995

Pap Áron 1996

Testnevelő: Pellei László

5. Kazincbarcikai Surányi Endre Gimn. Szakképző Isk. és Koll. 2:16,1

Csipkés Csaba 1996

Dócs László 1997

Pukkel Ákos 1998

Somogyi Martin 1997

Testnevelő: Tőzsér Zoltán

6. Miskolc, Avasi Gimn. 2:16,7

Horváth Kristóf András 1996

Kaczvinszki Péter 1996

Kozsil Bence 1996

Majoros Tamás 1995

Testnevelő: László István

7. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szki. 2:17,8

Kiss Bence 1997

Kiss Simon Csaba 1997

Kormány Tamás 1995

Tóth Bálint 1997

Testnevelő: Varga Dénes

8. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 2:18,2

Fegyverneki Bence 1997

Hegyi Zoltán 1996

Kovács Richárd 1997

Szabó Ádám Zsombor 1996

Testnevelő: Murinkó István

9. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. 2:19,8

Dorony Balázs 1997

Berta Zoltán 1998

Gajdócsi Gergő 1996

Papp Gergely 1996

Testnevelő: Molnár Attila

10. Miskolc, Andrássy Gyula Szki. 2:21,3

Czókó Máté 1997

Trickó Patrik 1998

Nyíri István 1995

Lossó Levente 1999

Testnevelő: Szobonya Ferenc

11. Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 2:21,7

Horváth Ádám 1997

Kevevári Marcell 1999

Porkoláb Zoltán 1997

Tóth László 1998

Testnevelő: Demeterné Láng Judit

12. Miskolci Kandó Kálmán Szki. 2:22,8

Pejkó László 1995

Szegedi Dávid András 1998

Szűcs Tibor 1995

Vadnai Martin 1998

Testnevelő: Deményi Norbert

13. Sárospatak, Árpád Vezér Gimn. és Koll. 2:23,7

Galyas Márk 1995

Kiss Csaba 1997

Kovács Balázs 1998

Lénárt Bence 1997

Testnevelő: Kistóth Miklós, Géczi Tamás

14. Kazincbarcika, Szalázi Szent Ferenc Gimn. 2:28,2

Dobó Ádám 1995

Herczeg Róbert 1998

Koós Dominik 1998

Szajkó Patrik 1998

Testnevelő: Kondor István, Móth Éva

15. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Isk. és Koll. 2:32,4

Koleszár Richárd 1998

Oláh Krisztofer 1997

Szűrös László 1997

Török József 1995

Testnevelő: Banuné Takács Andrea

16. Miskolc, Kós Károly Építőipari Szki. És Szakiskola 2:37,3

Kecskés Isvtán 1996

Nagy Zoltán 1998

Molnár István 1998

Tóth Ákos 1996

Testnevelő: Szakáczki Szabolcs

 

 

LEÁNY V-VI. KORCSOPORT

(1995-1996-1997-1998-ban / 1999-ben születettek)

 

Magasugrás leány (indult:6 csapat)

1. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll. 1,4250

Sallai Réka 1999 1,45

György Ágnes 1996 1,45

Edöcsényi Klára 1996 1,40

Kertész Anna 1997 1,40

Torma Rebeka 1998 1,40

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

2. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 1,3375

Szobonya Csenge Dóra 1998 1,40

Kis Leila 1998 1,35

Letek Nóra 1998 1,30

Paszternák Csenge 1998 1,30

Dienes Dorina 1998 1,25

Testnevelő: Vanczákné Darai Dóra

3. Miskolci Herman Ottó Gimn. 1,3375

Tóth Amanda 1999 1,40

Vörösházi Jázmin 1999 1,40

Rácz Flóra 1997 1,30

Berecz Boglárka 1999 1,25

Testnevelő: Kerekes Attila

4. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 1,3375

Edőcs Fanni Andrea 1998 1,45

Bertók Bettina 1997 1,35

Frindt Enikő 1997 1,30

Bódi Zsófia Rebeka 1998 1,25

Haraszti Gréta Petra 1996 1,20

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

 

5. Miskolc, Zrínyi Ilona Gimn. 1,2625

Járó Nikolett 1995 1,40

Jakab Zsófia 1995 1,25

Potonyecz Fanni 1996 1,25

Gressai Dorina 1996 1,15

Fodor Anett 1998 0,00

Testnevelő: Antal Csaba

6. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szki. És Szakisk. 1,2375

Bencsik Martina 1995 1,40

Kemény Kitti 1996 1,20

Tóth Gabriella 1999 1,20

Daragó Rebeka 1997 1,15

Tóth Klaudia 1999 1,15

Testnevelő: Zinger Béla

 

Távolugrás leány (indult: 9 csapat)

1. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 4,5150

Margóczi Nikolett Beatrix 1996 4,75

Edőcs Fanni Andrea 1998 4,70

Kól Vanessza 1999 4,48

Haraszti Gréta Petra 1996 4,13

Bertók Bettina 1997 3,98

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

 

2. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll. 4,4200

Sallai Réka 1999 4,51

György Ágnes 1996 4,47

Kertész Anna 1997 4,38

Edöcsény Klára 1996 4,32

Kaiser Zsófia 1995 4,30

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

3. Miskolci Herman Ottó Gimn. 4,3050

Gátsik Lili 1997 4,45

Tóth Amanda 1999 4,36

Vörösházi Jázmin 1999 4,24

Rácz Flóra 1997 4,17

Rózsahegyi Alexandra 1997 4,17

Testnevelő: Bobcsák Krisztina

4. Miskolc, Avasi Gimn. 4,2375

Billik Réka 1999 4,56

Farkas Lilla 1999 4,27

Kavicsánszki Olívia 1997 4,22

Mátyus Lili 1999 3,90

Kosztoványi Kíra 1999 3,57

Testnevelő: László István

 

5. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 4,2350

Letek Nóra 1998 4,43

Szobonya Csenge Dóra 1998 4,40

Antal Georgina 1998 4,10

Ferencsák Dóra 1997 4,01

Rostás Edina 1996 3,92

Testnevelő: Vanczákné Darai Dóra

 

6. Miskolci Szemere Bertalan Szki., Szakisk. És Koll. 4,0150

Tóth Petra 2000 4,32

Klusóczki Cintia 1999 4,07

Boros Kinga 1997 3,87

Kungler Orsolya 1998 3,80

Gregó Nikoletta 1999 3,48

Testnevelő: Deák Géza

 

7. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szki. És Szakisk. 3,8750

Szűcs Vanda 1998 4,05

Kemény Kitti 1996 3,90

Zsóka Véta 2000 3,86

Orbán Dorina 1999 3,69

Jakab Laura 1998 3,27

Testnevelő: Zinger Béla

 

8. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 3,7550

Besenyei Boglárka 1996 4,36

Deme Fanni 1999 3,62

Toplenszki Réka 1999 3,56

Tóth Judit 1998 3,48

Barna Eszter Kriszta 2000 3,15

Testnevelő: Móth Éva, Kondor István

 

9. Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szki. 3,7300

Zentai Vanda 1998 4,10

Bertalan Anna 1998 3,80

Fehérfalvi Orsolya 1998 3,60

Orci Vivien 1999 3,42

Girhiny Melinda 1999 3,34

Testnevelő: Demeterné Láng Judit

 

Súlylökés (4kg) leány (indult: 8 csapat)

1. Miskolci Herman Ottó Gimn. 8,6250

Demeter Orsolya 1997 9,25

Guzi Blanka 1999 8,80

Hajdú Daniella 1997 8,25

Gátsik Lili 1997 8,20

Lengyel Gabriella 1997 7,72

Testnevelő: Kerekes Attila

 

2. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll. 8,4775

Kertész Anna 1997 8,75

György Ágnes 1996 8,47

Edöcsény Klára 1996 8,45

Nyárádi Fanni 1998 8,24

Torma Rebeka 1998 7,88

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

3. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 8,0225

Nagy Regina Edit 1996 8,76

Hornyik Lea 1997 8,52

Győrik Dóra 1998 7,81

Barabás Fanni 1997 7,00

Bálint Enikő Nóra 1997 6,98

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

 

4. Kazincbarcikai Surányi Endre Gimn., Szakképző Isk. és Koll. 7,9600

Kocsi Zsanett Dóra 1996 8,32

Kelemen Kamilla Anna 1996 7,98

Molnár Lídia 1999 7,88

Rőczei Réka 1997 7,66

Testnevelő: Brassó Istvánné

5. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szki. És Szakisk. 7,8050

Csóka Mária 1996 8,18

Sipos Réka 1996 8,00

Orbán Dorina 1999 7,61

Hilóczki Blanka Zsófia 1997 7,43

Jakab Laura 1998 6,52

Testnevelő: Zinger Béla

6. Miskolci Szemere Bertalan Szki., Szakisk. És Koll. 7,7600

Fónagy Afrodité 1998 8,28

Boros Kinga 1997 7,96

Agócs Adrienn 1998 7,60

Kovács Judit 1999 7,20

Gregó Nikoletta 1999 6,95

Testnevelő: Deák Géza

7. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 7,5925

Gál Virág 1998 8,94

Novák Lili 1996 7,63

Baumgartner Zsuzsanna Marica 1995 7,12

Hámori Cintia 1995 6,68

Testnevelő: Móth Éva, Kondor István

8. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 7,2650

Bódis Brigitta 1998 9,20

Benkő Glória 1998 7,11

Mertus Petra 1997 7,07

Csák Krisztina 1997 5,68

Testnevelő: Vanczákné Darai Dóra

Diszkoszvetés (1kg) leány (indult: 3 csapat)

1. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 20,6650

Hornyik Lea 1997 23,12

Nagy Regina Edit 1996 20,46

Maróczi Nikolett Beatrix 1996 20,18

Somody Dóra 1998 18,90

Győrik Dóra 1998 16,10

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

 

2. Miskolci Szemere Bertalan Szki., Szakisk. És Koll. 19,0750

Fónagy Afrodité 1998 19,24

Klusóczki Cintia 1999 19,23

Kovács Judit 1999 18,93

Agócs Adrienn 1998 18,90

Kovács Viktória 1996 14,90

Testnevelő: Deák Géza

3. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szki. És Szakisk. 18,7350

Csóka Mária 1996 20,25

Sipos Réka 1996 18,97

Bencsik Martina 1995 18,54

Benkó Fruzsina 1999 17,18

Bagi Alexandra 1999 17,07

Testnevelő: Zinger Béla

 

Gerelyhajítás (600gr) leány (indult: 6 csapat)

1. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 25,0400

Margóczi Nikolett Beatrix 1996 30,46

Frindt Enikő 1997 25,66

Bálint Enikő Nóra 1997 22,56

Makranczi Rebeka 1996 21,48

Somody Dóra 1998 20,07

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

 

2. Miskolci Szemere Bertalan Szki., Szakisk. És Koll. 19,5025

Fónagy Afrodité 1998 20,55

Boros Kinga 1997 20,04

Kovács Viktória 1996 18,98

Faragó Boglárka 1996 18,44

Klusóczki Cintia 1999 12,77

Testnevelő: Deák Géza

 

3. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szki. És Szakisk. 19,3350

Bencsik Martina 1995 22,29

Bagi Alexandra 1999 21,39

Csóka Mária 1996 17,87

Kamarás Kamilla 1998 15,79

Testnevelő: Zinger Béla

 

4. Sárospatak, Árpád Vezér Gimn., és Koll. 18,9300

Csipkés Bianka 1998 22,93

Sarka Pálma 1996 19,52

Demeter Dóra 1998 17,23

Nagy Nikoletta 1998 16,04

Testnevelő: Kistóth Miklós, Géczi Miklós

 

5. Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szki. 18,7625

Bártfai Bianka 1997 22,78

Burony Eszter 1997 20,70

Jandl Bojána Brigitta 1998 16,18

Zentai Vanda 1998 15,39

Kapusztik Krisztina 1998 13,59

Testnevelő: Demeterné Láng Judit

 

6. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 17,5300

Novák Lili 1996 23,49

Hámori Cintia 1995 18,70

Gál Virág 1998 16,33

Baumgartner Zsuzsanna Marica 1995 11,60

Testnevelő: Móth Éva, Kondor István

 

4x800 m leány (indult: 8 csapat)

1. Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szki. És Koll. 10:55,2

Filep Zsanna 1998

Jakab Ilka 1998

Putnóczki Dorka 1999

Szegedi Sára 1998

Testnevelő: Tóth Papp Tamás

2. Miskolci Herman Ottó Gimn. 11:01,7

Kovács Eszter 1997

Oláh Liza 1997

Pataki Anna 1997

Vörösházi  Jázmin 1999

Testnevelő: Kerekes Attila

3. Miskolc, Avasi Gimn. 11:17,4

Kulcsár Kitti 1996

Mátyus Lili 1999

Molnár Virág 1996

Oszterman Dorottya 1996

Testnevelő: László István

4. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 12:10,0

Bódi Zsófia Rebeka 1998

Budinszki Szimonetta 1997

Csapó Placida Modeszta 1998

Tamás Bianka 1999

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

5. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 12:24,9

Barabási Dóra 1997

Osztermann Anna 1998

Rostás Edina 1996

Tóth Edina 1998

Testnevelő: Vanczákné Darai Dóra

6. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szki. És Szakisk. 12:26,6

Orbán Dorina 1999

Polgár Anna 1999

Tóth Nikoletta 1996

Zsóka Véta 2000

Testnevelő: Zinger Béla

7. Miskolci Szemere Bertalan Szki., Szakisk. És Koll. 12:49,5

Boros Kinga 1997

Kungler Orsolya 1998

Matiz Nikoletta 1999

Lovász Tímea 1998

Testnevelő: Deák Géza

8. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 12:53,3

Barna Eszter Krisztina 2000

Tózsa Anna 2000

Dolap Szathmáry-Király Elmaz 1999

Vincze Fédra 1999

Testnevelő: Móth Éva, Kondor István

Svédváltó leányú (indult: 10 csapat)

1. Sárospatak, Árpád Vezér Gimn. és Koll. 2:39,00

Csipkés Bianka 1998

Dékány Lea 1998

Demeter Klaudia 1996

Fábrik Bettina 1995

Testnevelő: Kistóth Miklós

2. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll. 2:39,6

Kaiser Zsófia 1995

Homolya Panni

Kertész Anna

Edöcsényi Klára

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

3. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 2:40,0

Bertók Bettina 1997

Edőcs Fanni Andrea 1998

Kól Vanessza 1999

Markranczi Rebeka 1996

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

4. Miskolci Herman Ottó Gimn. 2:44,00

Guzi Blanka 1999

Tóth Amanda 1999

Berecz Boglár 1999

Kolozsi Zsuzsanna Rebeka 1998

Testnevelő: Bobcsák Krisztina

 

5. Miskolc, Zrínyi Ilona Gimn. 2:45,5

Balog Gréta 1997

Gressai Dorina 1996

Hunyor Virág 1995

Járó Nikolett 1995

Testnevelő: Antal Csaba

 

6. Miskolc, Avasi Gimn. 2:47,1

Farkas Lilla 1999

Kavicsánszki Olívia 1997

Kovács Vanda 1996

Tóth Barbara 1996

Testnevelő: László István

7. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 2:47,5

Ferencsák Dóra 1997

Kis Leila 1998

Letek Nóra 1998

Rostás Edina 1996

Testnevelő: Vanczákné Darai Dóra

8. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szki. És Szakisk. 2:43,4

Győri Nikolett 1995

Jakab Laura 1998

Kemény Kitti 1996

Lossó Viktória 1997

Testnevelő: Zinger Béla

9. Miskolci Szemere Bertalan Szki., Szakisk. És Koll. 2:55,3

Danyi Alexandra 2000

Klusóczki Cintia 1999

Tóth Petra 2000

Gregó Nikoletta 1999

Testnevelő: Deák Géza

 

10. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 3:01,9

Besenyei Boglárka 1996

Deme Fanni 1999

Toplenszki Réka 1999

Tóth Judit 1998

Testnevelő: Móth Éva, Kondor István

Keresés

Partnerek