Kis iskolák Atlétika Diákolimpia I-IV. korcsoport Megyei Döntő, Kazincbarcika, 2014. május 27.

Kis iskolák Atlétika Diákolimpia I-IV. korcsoport
Megyei Döntő eredményei
Kazincbarcika, 2014. május 27.

Lány:

Többpróba:
1. Mezőnyárád, Mezőkeresztesi Kossuth Lajos
   Általános Iskola Szerderkényi Anna Tagiskolája  2139 tt.: Gallik Gábor
 Daróczi Veronika Dzsenifer 2003 273
 Sattman Julianna Ilona 2003 311
 Halász Georgina  2002 364
 Tóth Ivett   2002 363
 Farkas Lilla   1999 402
 Kis Dominika   1999 426
 
2. Mezőnagymihály, Arany János Általános Iskola  1861 tt.: Farkas Kornélia
 Bényei Jázmin  2003 299
 Huber Vivien   2003 280
 Kovács Réka   2002 384
 Tóth Emese   2002 306
 Balogh Alexa   2000 323
 Molnár Nóra   2000 269

3. Sajókeresztúr, Eötvös József Általános Iskola  1654 tt.: Hudákné Derján Tímea
 Kunvalvi Rebeka  2004 164
 Sándor Nikolett  2003 231
 Rigó Petra   2001 433
 Tóth Lili Dorina  2001 260
 Lakatos Viktória  1999 209
 Gregó Nikoletta  1999 357

4. Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola  1540 tt.: Nyíriné Juhász Jolán
 Glonczi Vivien  2004 244
 Menydörgős Noémi  2003 227
 Siroki Regina   2001 243
 Szakszon Vivien  2001 269
 Horváthová Michaela  2000 258
 Szabó Veronika  2000 299

Berentei Általános Művelődési Központ   - tt.: Ködmön Éva
 Huszti Evelin Jázmin  2003
 Kocsis Ramón a  2004
 Szántó Kíra Napsugár  2002
 Komló Kamilla  2003
 Kádár Katalin   2000
 Mezei Kitti   1999
 

600 m
1. Urbán Melinda Sajókeresztúr, Eötvös József Általános Iskola 2:08,1   tt.: Dienes Zoltán
2. Ládi Barbara Igrici, Tompa Mihály Általános Isk. és AMI 2:09,3
3. Fuszkó Boglárka Mucsony, Kalász László Általános Iskola  2:13,4
4. Kiss Martina Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola 2:15,1
5. Tóth Lili Dorina  Sajókeresztúr, Eötvös József Általános Iskola 2:29,4
6. Szakszon Vivien Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2:43,1
7. Lakatos Nikolett Mucsony, Kalász László Általános Iskola  2:53,0
8. Dávid Vivien Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2:53,7


800 m
1. Farkas Lilla  Mezőnyárád, Mezőkeresztesi Kossuth Lajos
    Általános Iskola Szederkényi Anna Tagiskolája 2:55,2  tt.: Gallik Gábor
2. Pataki Dorina Igrici, Tompa Mihály Általános Iskola és AMI 3:01,2 
3. Ócsai Gréta Anna Bogács, Bükkalja Általános Iskola   3:20,9

Svéd váltó
1. Sajókeresztúr, Eötvös József Általános Iskola    2:58,0  tt.: Dienes Zoltán
2. Mezőnyárád, Mezőkeresztesi Kossuth Lajos    
    Általános Iskola Szerderkényi Anna Tagiskolája    3:00,9
3. Bogács, Bükkalja Általános IskolaT Iskola    3:13,3
4. Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola    3:23,6
Berentei Általános Művelődési Központ     -

Fiú:

Többpróba:
1. Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola  2101 tt.: Nyíriné Juhász Jolán
 Balogh Dominik  2004 253
 Kukta Csanád   2003 282
 Bortnyák Dániel  2002 315
 Horváth Dávid  2001 356
 Bodnár Bence   1999 427
 Ónodi Róbert   1999 468
 
2. Igrici, Tompa Mihály Általános Isk. és AMI  2068 tt.: Sepsi Melinda
 Szűcs Dávid   2004 242
 Rézműves László János 2003 323
 Nagy Zsolt   2001 355
 Váradi Adrián   2001 393
 Kapitány Sándor  1999 348
 Kiss Péter   1999 407

3. Mezőnagymihály, Arany János Általános Iskola  1936 tt.: Farkas Kornélia
 Bíró Levente   2004 217
 Hegedűs Szabolcs  2003 263
 Milák Kristóf   2001 373
 Ruszkai Csaba  2001 343
 Fónagy Máté   2000 388
 Leskó Dániel   2000 352

4. Mezőnyárád, Mezőkeresztesi Kossuth Lajos
  Általános Iskola Szerderkényi Anna Tagiskolája 1915 tt.: Gallik Gábor
 Orosz Timót   2003 259
 Hajdú Péter   2004 201
 Fekete Zalán   2001 335
 Orosz Róbert   2002 377
 Molnár Sándor  2000 380
 Papp Tibor   1999 363

5. Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola  1869 tt.: Tóth Zoltán
 Kolompár Lajos  2003 224
 Rostás Alex   2003 229
 Balogh Péter Béla  2002 313
 Farkas Szilveszter Lajos 2001 287
 Nótár Zsolt   1999 409
 Kolompár Dávid  2000 407


6. Bogács, Bükkalja Általános Iskola   1650 tt.: Duchony Tímea
 Hák Gábor   2003 175
 Salavári Bence  2003 175
 Farkas Alex   2001 321
 Kovács István   2001 367
 Szabó Dániel Márk  1999 396
 Szitai József   2000 216

Berentei Általános Művelődési Központ   - tt.: Ködmön Éva
 Dzurik János   2004
 Ferkel Péter Tamás  2005
 Ujlaki Róbert   2002
 Haga Roland   2001
 Lénárt Péter   1999
 Tóth Martin   1999
 

600 m
1. Váradi Adrián Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és AMI 1:50,1  tt.: Sepsi Melinda
2. Horváth Dávid Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 1:52,7
3. Milák Kristóf Mezőnagymihály, Arany János Általános Iskola 1:57,1
4. Mészáros Zoltán Mezőnyárád, Mezőkeresztesi Kossuth Lajos
    Általános Iskola Szederkényi Anna Tagiskolája 1:58,1
5. Gyenes András
    Dániel  Mucsony, Kalász László Általános Iskola  2:06,2
6. Nagy Zsolt  Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és AMI 2:07,9
7. Kun Zsolt Patrik Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola  2:14,2

800 m 
1. Kiss Péter  Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és AMI 2:32,6  tt.:Sepsi Melinda
2. Kovács István
    Krisztián  Mucsony, Kalász László Általános Iskola  2:34,5
3. Satmann Mihály  Mezőnyárád, Mezőkeresztesi Kossuth Lajos
    Általános Iskola Szederkényi Anna Tagiskolája 2:36,5
4. Nótár Zsolt  Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola 2:42,6
5. Farkas Roland Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola  2:45,2
6. Kapitány Sándor Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és AMI 2:48,3
7. Papp Tibor   Mezőnyárád, Mezőkeresztesi Kossuth Lajos
    Általános Iskola Szederkényi Anna Tagiskolája 2:53,2
8. Szabó Dániel Márk Bogács, Bükkalja Általános Iskola   3:12,7

Svéd váltó
1. Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és AMI    2:39,4  tt.:Sepsi Melinda
2. Mezőnyárád, Mezőkeresztesi Kossuth Lajos
   Általános Iskola Szederkényi Anna Tagiskolája    2:42,0
3. Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola    2:55,6
4. Bogács, Bükkalja Általános Iskola     3:56,0
Berentei Általános Művelődési Központ     -


 

Keresés

Partnerek