Kézilabda Diákolimpia IV. korcsoport Országos Döntő, Miskolc, 2014. május 16-18.

KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA® IV. KORCSOPORT
ORSZÁGOS DÖNTŐ eredményei 2013/2014. TANÉV
Miskolc, 2014. május 16-18.

RÉSZTVEVŐK – LEÁNYOK

Ssz. Megye Iskola neve Település Tanár neve
1 Baranya I. Siklósi Közoktatási Intézmény Kanizsai Dorottya Általános Iskola Siklós Iványi István Mezei Róbert, Sztankovics László
2 Borsod-A-Z Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd Bolyky Noémi, Barta Zsolt
3 Győr-M-S I. Nádorvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola Győr Gellér Ferenc, Kun Attila
4 Győr-M-S II. Marcalvárosi Főigazgatóság, Arany János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Győr Basák Zoltán, Hornyák Lajos
5 Hajdú-Bihar I. Debreceni Hunyadi János Általános Iskola Debrecen Szilágyi Attila
6 Komárom-E I. Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola Tatabánya Gyurkovics István
7 Nógrád SKÁIK Beszterce - lakótelepi Tagiskola Salgótarján Szabó Attila, Szabóné Sipos Éva
8 Somogy I. Boglári Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda Balatonboglár Varga Zsolt, Orbán Csaba

LEÁNY CSOPORTBEOSZTÁS
 LEÁNY „A” csoport   
A1 Siklós Kanizsai   
A2 Győr Marcalvárosi   
A3 Balatonboglár Boglári   
A4 Salgótarján Beszterce  

LEÁNY „B” csoport
B1 Ózd Bolyky
B2 Debrecen Hunyadi
B3 Győr Nádorvárosi
B4 Tatabánya Dózsakerti

 

RÉSZTVEVŐK – FIÚK

Ssz. Megye Iskola neve Település Tanár neve
1 Borsod-A-Z I. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd Bolyky Norbert, Kerekes Péter
2 Budapest I. Kassa Utcai Általános Iskola Budapest XVIII. Vladár István, Takács Zoltán
3 Csongrád I. Dugonics András Piarista Gimnázium Szeged Bereczky András, Velkey Mihály
4 Győr-M-S I. Nádorvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola Győr Baksa Péter
5 Hajdú-Bihar I. Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Debrecen Vámos Miklós, Sándor László
6 Szabolcs-Sz-B I. Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Nyíregyháza Ráczné Cserés Erzsébet, Földi József
7 Veszprém I. Endrődi Sándor Református Általános Iskola és Kézilabda-Utánpótlásközpont Alsóörs Lipták Gyula, Hidasi Ferenc
8 Veszprém II. Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Veszprém Éles József, Tombor Csaba

FIÚ CSOPORTBEOSZTÁS
 FIÚ „A” csoport   
A1 Budapest Kassa  
A2 Debrecen Kazinczy   
A3 Ózd Bolyky  
A4 Szeged Dugonics  

FIÚ „B” csoport
B1 Győr Nádorvárosi
B2 Nyíregyháza Bem
B3 Veszprém Hriszto
B4 Alsóörs Endrődi

 

2014. május 16. péntek – 1. nap

Miskolci Rendészeti Szakközépiskola tornacsarnok – Leány

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény
9.00 A1-A2 Siklós Kanizsai Győr Marcalvárosi 8-27 (3-13)
10.00 A3-A4 Balatonboglár Boglári Salgótarján Beszterce 25-13 (14-4)
11.00 B1-B2 Ózd Bolyky Debrecen Hunyadi 22-33 (9-13)
12.00 B3-B4 Győr Nádorvárosi Tatabánya Dózsakerti 20-17(12-6)
EBÉDSZÜNET
15.00 A2-A3 Győr Marcalvárosi Balatonboglár Boglári 18-26 (7-11)
16.00 A4-A1 Salgótarján Beszterce Siklós Kanizsai 14-14 (8-10)
17.00 B2-B3 Debrecen Hunyadi Győr Nádorvárosi 27-17 (11-9)
18.00 B4-B1  Tatabánya Dózsakerti Ózd Bolyky 19-13 (8-4)

Miskolci Herman Ottó Gimnázium tornacsarnok – Fiú

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény
9.00 A3-A4 Ózd Bolyky Szeged Dugonics 15-30 (8-13)
10.00 A1-A2 Budapest Kassa Debrecen Kazinczy 25-11 (12-4)
11.00 B3-B4 Veszprém Hriszto Alsóörs Endrődi 23-24 (11-12)
12.00 B1-B2 Győr Nádorvárosi Nyíregyháza Bem 21-16 (9-7)
EBÉDSZÜNET
15.00 A2-A3 Debrecen Kazinczy Ózd Bolyky 22-20 (9-9)
16.00 A4-A1 Szeged Dugonics Budapest Kassa 17-20 (9-11)
17.00 B2-B3 Nyíregyháza Bem Veszprém Hriszto 24-24 (13-9)
18.00 B4-B1  Alsóörs Endrődi Győr Nádorvárosi 24-23 (11-11)

 

2014. május 17. szombat – 2. nap

 
Miskolci Rendészeti Szakközépiskola tornacsarnok – Leány

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény
9.00 B3-B1 Győr Nádorvárosi Ózd Bolyky 28-17 (18-7)
10.00 A3-A1 Balatonboglár Boglári Siklós Kanizsai 26-24 (13-14)
11.00 B4-B2 Tatabánya Dózsakerti Debrecen Hunyadi 19-17 (7-10)
12.00 A4-A2 Salgótarján Beszterce Győr Marcalvárosi 12-24 (6-10)
EBÉDSZÜNET
17.00 AI. – BII.  Balatonboglár Boglári Tatabánya Dózsakerti 24-15 (11-9)
18.00 BI. – AII.  Debrecen Hunyadi Győr Nádorvárosi 17-15 (9-6)

Miskolci Herman Ottó Gimnázium tornacsarnok – Fiú

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény
9.00 B3-B1 Veszprém Hriszto Győr Nádorvárosi 19-21 (7-8)
10.00 A3-A1 Ózd Bolyky Budapest Kassa 13-29 (6-15)
11.00 B4-B2 Alsóörs Endrődi Nyíregyháza Bem 24-18 (12-6)
12.00 A4-A2 Szeged Dugonics Debrecen Kazinczy 27-19 (16-7)
EBÉDSZÜNET
17.00 AI. – BII.  Budapest Kassa Győr Nádorvárosi 26-16 (11-8)
18.00 BI. – AII.  Alsóörs Endrődi Szeged Dugonics 13-23 (5-12)


2014. május 18. vasárnap – 3. nap

Miskolci Rendészeti Szakközépiskola tornacsarnok

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény
7-8. helyért
8.00 AIV.-BIV.  Salgótarján Beszterce Ózd Bolyky 21-25 (11-11)
7-8. helyért
9.00 AIV.-BIV. Ózd Bolyky Nyíregyháza Bem 10-27 (5-16)
5-6. helyért
10.00 AIII.-BIII.  Siklós Kanizsai Győr Nádorvárosi 21-24 (9-10)
5-6. helyért
11.00 AIII.-BIII. Debrecen Kazinczy Veszprém Hriszto 22-21 (11-11)

 

Miskolci Herman Ottó Gimnázium tornacsarnok

Hely LEÁNYOK

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény
3-4. helyért
9.00 AI.-BII.v.-BI.-AII.v.  Tatabánya Dózsakerti Győr Marcalvárosi  16-17 (5-8)
3-4. helyért
10.00 AI.-BII.v.-BI.-AII.v. Győr Nádorvárosi Alsóörs Endrődi 23-23 (11-12) büntetőkkel: 30-31
1-2. helyért
11.00 AI.-BII.gy.-BI.-AII.gy.  Balatonboglár Boglári Debrecen Hunyadi 27-19 (11-10)
1-2. helyért
12.00 AI.-BII.gy.-BI.-AII.gy. Budapest Kassa Szeged Dugonics 16-18 (11-9)


 

2013/2014. TANÉVI
KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA®
ORSZÁGOS DÖNTŐ - IV. KORCSOPORT
Miskolc, 2014. május 16-18.

VÉGEREDMÉNY

 

1. Boglári Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda Balatonboglár Testnevelő: Varga Zsolt, Orbán Csaba
2. Debreceni Hunyadi János Általános Iskola Debrecen Testnevelő: Szilágyi Attila
3. Marcalvárosi Főigazgatóság, Arany János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Győr Testnevelő: Basák Zoltán, Hornyák Lajos
4. Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola Tatabánya Testnevelő: Gyurkovics István
5. Nádorvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola Győr Testnevelő: Gellér Ferenc, Kun Attila
6. Siklósi Közoktatási Intézmény Kanizsai Dorottya Általános Iskola Siklós Testnevelő: Iványi István, Mezei Róbert, Sztankovics László
7. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd Testnevelő: Bolyky Noémi, Barta Zsolt

8. SKÁIK Beszterce - lakótelepi Tagiskola Salgótarján Testnevelő: Szabó Attila, Szabóné Sipos Éva


Hely FIÚK

1. Dugonics András Piarista Gimnázium Szeged Testnevelő: Bereczky András, Velky Mihály
2. Kassa Utcai Általános Iskola Budapest XVIII. Testnevelő: Vladár István, Takács Zoltán
3. Endrődi Sándor Református Általános Iskola és Kézilabda-Utánpótlásközpont Alsóörs Testnevelő: Lipták Gyula, Hidasi Ferenc
4. Nádorvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola Győr Testnevelő: Baksa Péter
5. Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Debrecen Testnevelő: Vámos Miklós, Sándor László
6. Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Veszprém Testnevelő: Éles József, Tombor Csaba
7. Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Nyíregyháza Testnevelő: Ráczné Cserés Erzsébet, Földi József
8. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd Testnevelő: Bolyky Norbert, Kerekes Péter


KÜLÖNDÍJAK

Legjobb kapus:

 

 

Horváth Dorina, Boglári Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda Balatonboglár 

Jónás Bálint, Endrődi Sándor Református Általános Iskola és Kézilabda-Utánpótlásközpont Alsóörs

Gólkirálynő Gólkirálynő:
Pál Tamara, Nádorvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola Győr 

Rosta Miklós, Nádorvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola Győr

Legtechnikásabb játékos:
Schmölcz Mirtill, Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola Tatabánya 

Váczi Milán, Kassa Utcai Általános Iskola Budapest XVIII.

 

Képek a galériában!!

Keresés

Partnerek