Atlétika Diákolimpia Egyéni III., IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2014. május 5.

ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA EGYÉNI III., IV. KORCSOPORT
Megyei Döntő eredményei 2013/2014. TANÉV
Miskolc, 2014. május 5.


FIÚ EREDMÉNYEK - III. KORCSOPORT    

60 m fiú döntő    
Indulók száma: 11    
1. Urbán Barna 2001 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 7,7
2. Simon Soma  2001 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 7,8
3. Ádám Tibor 2001 Putnok, Péczeli József Általános Művelődési Központ Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 8,0
4. Szilágyi Attila 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 8,0
5. Dobos Edvin 2001 Miskolv, Fazekas Miklós 8,2
6. Vámos Soma 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 8,4
7. Pintér Erik 2002 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 8,6
8. Farkas Marcell 2001 Miskolc, Komlóstetői Általános Iskola 8,7
9. Kundrák Milán 2002 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola 8,6
9. Gróf Richárd 2001 Mezőkeresztes Kossuth Lajos Általános Iskola 8,6
11. Horváth György Károly  2001 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 8,8
    

60 m fiú 1. ief.    
1. Simon Soma  2001 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 7,5
2. Urbán Barna 2001 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 7,6
3. Farkas Marcell 2001 Miskolc, Komlóstetői Általános Iskola 8,1
4. Pintér Erik 2002 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 8,1
5. Kundrák Milán 2002 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola 8,6
6. Gróf Richárd 2001 Mezőkeresztes Kossuth Lajos Általános Iskola 8,6


60 m fiú 2. ief.    
1. Szilágyi Attila 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 8,0
2. Vámos Soma 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 8,0
3. Ádám Tibor 2001 Putnok, Péczeli József Általános Művelődési Központ Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 8,1
4. Dobos Edvin 2001 Miskolv, Fazekas Miklós 8,5
5. Horváth György Károly  2001 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 8,8
     

600 m fiú     
Indulók száma: 11    
1. Keresztes Kornél Gábor 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1:43,6
2. Világi Levente 2001 Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1:46,0
3. Nagy Dávid  2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 1:46,3
4. Kaczur János 2001 Miskolc Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda 1:46,9
5. Kónya Dániel 2001 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 1:50,2
6. Kőszegi Milán 2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1:52,0
7. Bódi Dávid Zalán 2002 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 1:53,5
8. Berencsi Ádám 2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1:55,6
9. Somody Máté 2001 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 1:56,9
10. Báki László 2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 1:57,2
11. Lázi Jenő  2001 Boldva, Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola 2:09,4


Magasugrás fiú    
Indulók száma: 5    
1. Iván Zsombor Álmos 2001 Miskolc, Hámori Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Művészeti Iskola 1,64
2. Török Gergely 2002 Onga, Görgey A. Ált. Isk. 1,49
3. Makó Kevin Róbert 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,43
4. Cseke Dániel 2001 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1,40
5. Tigyi József 2001 Miskolc Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 1,35


Távolugrás (60cm-es sávból) fiú    
Indulók száma: 11    
1. Simon Soma  2001 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 5,32
2. Iván Zsombor Álmos  2001 Miskolc, Hámori Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Művészeti Iskola 4,93
3. Ádám Tibor  2001 Putnok, Péczeli József Általános Művelődési Központ Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 4,73
4. Szilágyi Attila  2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 4,69
5. Horváth György Károly 2001 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 4,43
6. Emri Dániel  2001 Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola 4,42
7. Csáki Dávid  2002 Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4,42
8. Borbély Botond  2001 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 4,28
9. Kónya Dániel 2002 Miskolc, 10. számú Petőfi Sándor Ált. Isk. 4,25
10. Kassai Tamás 2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4,15
11. Okos Máté  2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 3,53


Kislabdahajítás fiú    
Indulók száma: 13    
1. Urbán Barna  2001 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 51,79
2. Dovák Dániel  2001 Miskolc, Selyemréti Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 50,85
3. Lázi Bertalan Rajmund 2001 Edelény, Borsodi Általános Iskola 50,43
4. Szilágyi Ferenc  2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 49,85
5. Négyesi Attila  2001 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 48,54
6. Kónya Dániel  2001 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 47,16
7. Lakatos Dominik Raul 2001 Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 46,34
8. Horváth Róbert  2001 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 44,81
9. Ivanyik Richárd  2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 43,22
10. Siroki István  2002 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 41,87
11. Kundrák Milán  2002 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola 40,12
12. Gyöngyösi Dávid 2002 Miskolc, 10. sz. Petőfi Sándor Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 40,08
13. Novák Dániel  2001 Hernádnémeti Református Általános,Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola 37,90
    

4x100 m váltófutás fiú     
Induló csapatok száma: 8    
1. Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola   54,9
 Kalocsai László 2001, Hajdú Tamás 2001, Restás Kristóf Erik 2002, Urbán Barna 2001   
2. Miskolc, Komlóstetői Általános Iskola   55,2
 Csantavéri Richárd 2001, Csávás Bence 2001, Farkas Marcel 2001, Horvát Tamás 2001   
3. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola   55,8
 Emri Dániel 2001, Jóni Márkó Róbert 2001, Szaniszló Kristóf 2002, Vámos Soma 2001   
4. Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda   56,4
 Kaczur Milán 2001, Rátkai Dániel 2001, Szőke Gergő 2002, Ungvári Márk 2002   
5. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola   57,4
 Orosz Róbert 2002, Gróf Richárd 2001, Négyesi Attila 2001, Mészáros Zoltán 2001   
5. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium   57,4
 Bulla Gerárd 2001, Marton Domonkos 2001, Sallai Zsombor 2001, Somoskői László 2001   
7. Putnok, Serényi László Általános Iskola   
 Fehér Dominik Florentin 2001, Olajos Botond 2001, Kiszely Ádám 2002, Vastyán Levente 2001   59,2
8. Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola   
 Kundrák Milán 2002, Páhány Tamás 2001, Szokol Milán László 2002, Tóth Márton Marcell 2002   1:00,4


LEÁNY EREDMÉNYEK - III. KORCSOPORT    
    
60 m leány döntő    
Indulók száma: 12    
1. Bacsa Fanni 2001 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium 7,6
2. Nagy Júlia  2001 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 7,9
3. Kovács Tamara 2001 Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda 8,0
4. Gregóczki Loretta  2001 Edelény. Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola,  8,3
5. Orosz Fanni Zsófia 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 8,7
6. Nótár Evelin 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 8,7
7. Boros Marina Márta 2001 Tiszaújváros, Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 9,1
8. Gál Viktória 2001 Ózd, Újváros Téri Általános Iskola 9,1
9. Ónodi Vanessza 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 8,4
10. Szamosfalvi Petra 2002 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 9,0
11. Petruska Petra Mária 2002 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 9,0
12. Rigó Petra 2001 Sajókeresztúr, Eötvös József Általános Iskola 9,2
    
    
60 m leány 1. ief.    
1. Bacsa Fanni 2001 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium 7,7
2. Nagy Júlia  2001 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 8,0
3. Orosz Fanni Zsófia 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 8,6
4. Boros Marina Márta 2001 Tiszaújváros, Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 8,7
5. Szamosfalvi Petra 2002 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 9,0
6. Petruska Petra Mária 2002 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 9,0
    
    
60 m leány 2. ief.    
1. Kovács Tamara 2001 Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda 8,1
2. Ónodi Vanessza 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 8,4
3. Gregóczki Loretta  2001 Edelény. Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola,  8,7
4. Gál Viktória 2001 Ózd, Újváros Téri Általános Iskola 8,8
5. Rigó Petra 2001 Sajókeresztúr, Eötvös József Általános Iskola 9,2
6. Nótár Evelin 2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 9,2
    
    
600 m leány    
Indulók száma: 9    
1. Nagy Enikő  2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1:50,7
2. Cselényi Dominika  2002 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 1:55,7
3. Papp Dorina 2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1:56,5
4. Restás Kamilla Edina 2002 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény 1:57,1
5. Pós Polett 2001 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1:58,1
6. Karczagi Nikolett  2001 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 1:59,5
7. Majoros Bettina  2002 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 2:02,8
8. Bártfai Csenge 2001 Ózd, Újváros Téri Általános Iskola 2:06,9
9. Temesvári Orsolya  2001 Miskolc, Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola 2:07,5
    
    
Magasugrás leány    
Indulók száma: 6    
1. Ónodi Vanessza 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,45
2. Kovács Tamara 2001 Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda 1,45
3. Katona Barbara Elizabet  2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1,33
4. Szoboszlai Tünde 2001 Miskolc, Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola 1,25
5. Krizsai Vivien 2001 Ózd, Vasvár Úti Általános Iskola 1,25
6. Ocsenás Lili  2002 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 1,15
    
    
Távolugrás (60cm-es sávból) leány    
Indulók száma: 10    
1. Bacsa Fanni  2001 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium 5,62
2. Nagy Júlia 2001 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 4,76
3. Vachter Fanni  2001 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4,72
4. Gál Viktória  2001 Ózd, Újváros Téri Általános Iskola 4,37
5. Tigyi Zsuzsanna 2002 Miskolc, Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 4,33
6. Orosz Fanni Zsófia 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 4,29
7. Juhász Réka  2002 Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda 4,26
8. Nótár Evelin  2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 4,07
9. Sebe Anett 2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3,81
10. Szlifka Anna  2001 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény 3,57
    
    
Kislabdahajítás leány    
Indulók száma: 10    
1. Krizsai Vivien 2001 Ózd, Vasvári úti Általános Iskola 44,73
2. Bódi Zsanett 2001 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 44,45
3. Karczagi Nikolett  2001 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 43,78
4. Szamosfalvi Petra 2002 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 40,19
5. Pintér Dóra  2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 39,21
6. Buza Orsolya  2001 Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 38,81
7. Lévai Ramóna Ildikó 2001 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 38,75
8. Nagy Vivien  2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 38,07
9. Balogh Krisztina  2001 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 34,53
10. Papp Dorina  2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 34,31
    
    
4x100 m váltófutás leány    
Induló csapatok száma: 9    
1. Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola   57,6
 Boros Marina Márta 2001, Kovács Anna 2002, Sebe Anett 2001, Tóth Zsanna Mónika 2001   
2. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola   58,2
 Anga Laura 2001, Ónodi Vanessza 2001, Orosz Fanni Zsófia 2001, Papp Dorina 2002   
3. Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda   58,5
 Ágh Laura 2002, Lupkovics Panna 2001, Javorek Anna Zsófia 2001, Juhász Réka 2002   
4. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium   59,7
 Bodolai Anna 2001, Kövesi Karina 2002, Szabados Evelin 2002, Szalóki Sára 2002   
5. Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Isk.   1:00,0
 Balogh Ramóna 2001, Gregóczki Loretta 2001, Restás Kamilla Edina 2002, Tomi Brigitta 2002   
6. Putnok, Serényi László Általános Iskola   1:01,1
 Dezső Dorina 2001, Farkas Vanessza 2002, Lehoczki Lili 2001, Szabó Kriszta 2001   
7. Miskolc, Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola   1:01,7
 Hernádi Dorina 2001, Szoboszlai Tünde 2001, Temesvári Orsolya 2001, Vihánszki Adél Dorottya 2001   
8. Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola   1:01,9
 Csele Bernadett 2001, Csizmarik Viktória 2001, Mádai Boglárka 2001, Szedlák Szabina 2002   
9. Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat   DQ
 Dohány Vanda 2002, Karczagi Nikolett 2001, Nagy Júlia 2001, Tomori Dzsenifer 2001   


FIÚ EREDMÉNYEK IV. korcsoport    

100 m fiú döntő    
Indulók száma: 11    
1. Tóth Roland 1999 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 11,7
2. Váradi Erik 1999 Putnok, Péczeli József Általános Művelődési Központ Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 11,9
3. Ambrus Dániel  1999 Miskolc, Avastetői Általános, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 12,1
4. Horváth Róbert  2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 12,3
5. Adler Miklós Erik  2000 Miskolci 21. sz. Általános Iskola 12,6
6. Kristály Csanád Endre 1999 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 12,6
7. Szoboszlai Márton 1999 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 12,7
8. Mező Levente  1999 Homrogdi Görögkatolikus Általános Iskola és Óvoda 12,9
9. Vámos Péter 2000 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 12,9
10. Majoros Kristóf Zsolt 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 12,9
11. Medve Bence 1999 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 13,5


100 m fiú 1. ief.    
1. Tóth Roland 1999 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 11,6
2. Váradi Erik 1999 Putnok, Péczeli József Általános Művelődési Központ Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 12,0
3. Ambrus Dániel  1999 Miskolc, Avastetői Általános, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 12,4
4. Szoboszlai Márton 1999 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 12,5
5. Mező Levente  1999 Homrogdi Görögkatolikus Általános Iskola és Óvoda 12,8
6. Vámos Péter 2000 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 12,9


100 m fiú 2. ief.    
1. Horváth Róbert  2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 12,2
2. Kristály Csanád Endre 1999 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 12,4
3. Adler Miklós Erik  2000 Miskolci 21. sz. Általános Iskola 12,7
4. Majoros Kristóf Zsolt 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 12,9
5. Medve Bence 1999 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 13,5
     

300 m fiú     
Indulók száma: 10    
1. Világi Marcell  1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 37,4
2. Kiss Tamás 1999 Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola 39,1
3. Káplár Ákos 2000 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 41,2
4. Nagy Ádám  1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 41,8
5. Czagány Ádám  1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 42,2
6. Rusz Ferenc 1999 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 43,3
7. Lakatos Ákos 2000 Edelény, Borsodi Általános Iskola 44,8
8. Valach Raul  2000 Miskolc, Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola 46,4
9. Siroki Krisztián Vilmos  2000 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 46,5
10. Korbély Kristóf  2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 48,6


1500 m fiú     
Indulók száma: 5    
1. Lehmann Csongor  1999 Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola 4:40,8
2. Berlák Adrián Dávid 2000 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 5:00,3
3. Béres László 1999 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 5:13,6
4. Richvalszky Ádám 1999 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 5:24,2
5. Rostás Bence  1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 5:26,5


4x100 m váltófutás fiú     
Induló csapatok száma: 9    
1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola   50,0
 Dávid Tihamér 2000, Handki Zoltán 1999, Hevesi Kristóf Sándor 1999, Horváth Róbert 2000   
2. Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola   50,1
 Balogh László 1999, Kristály Csanád Endre 1999, Nagy Levente 1999, Radics Máté 1999   
3. Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola   50,4
 Demján Máté 1999, Hódos Patrik 1999, Kovács Patrik 2000, Tóth Roland 1999   
4. Miskolc, Herman Ottó Általános Iskola és Munkácsy Mihály Alapfokú Művészetoktatási Intézmén   50,9
 Csemer Dániel 1999, Fekete Balázs 2000, Lakatos László 2000, Lövei Márk 1999   
5. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium   51,2
 Gantner Bence 1999, Mészáros Gyula 1999, Szarvasi László 1999, Világi Marce 1999   
6. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola   51,3
 Berlák Adrián Dávid 2000, Kerekes Csaba 1999, Majoros Kristóf Zsolt 1999, Nagy Ádám 1999   
7. Putnok, Serényi László Általános Iskola   52,9
 Paricska Ádám 1999, Ruszó Dávid 1999, Takács László 1999, Váradi Dániel 1999   
8. Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény   53,6
 Horváth Attila 1999, Horváth Dániel 2000, Kiss Attila 2000, Siroki Krisztián Vilmos 2000   
9. Mezőcsát, Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde   56,8
 Császár Marcell 1999, Debreceni Milán 1999, Gulyás Dávid 1999, Szabó Martin 1999   


4x1000 m váltófutás fiú     
Induló csapatok száma: 6    
1. Miskolci Herman Ottó Gimnázium   12:34,7
 Farkas Péter 1999, Kondor Máté 1999, Nagy Zsombor 1999, Vitelki Balázs 1999   
2. Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola   12:54,8
 Gyurkó Richárd 1999, Káló József 2000, Kapusi Zoltán 2000, Vass Nikolasz 2000   
3. Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola   13:07,8
 Bubenkó Norbert 2000, Emődi Dávid József 2000, Nagy Zsolt Dániel 1999, Tintér Renátó Lajos 1999   
4. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola   13:18,0
 Borbás Szilveszter 2000, Gellértfi Sándor Gergő 1999, Tóth Gábor 1999, Varga Dominik 1999   
5. Boldva, Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola   13:32,7
 Djubók Attila 2000, Fodor Csaba 2000, Horváth Zoltán 1999, Lakatos Gyula 1999   
6. Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola   13:49,7
 Kapitány Sándor 1999, Kiss Péter 1999, Szendrei Máté 1999, Vitányi Ádám 1999   

     
Magasugrás fiú    
Indulók száma: 6    
1. Iván Levente Botond  2000 Miskolc, Hámori Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Művészeti Iskola 1,61
2. Varga Dominik  1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,56
3. Péter János 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,53
4. Káplár Ákos 2000 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1,53
5. Rózsahegyi-Balázs Bence  2000 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1,50
6. Kovács Patrik  2000 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 1,47


Távolugrás fiú    
Indulók száma: 12    
1. Világi Marcell 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 6,57
2. Fekete Balázs  2000 Miskolc, Herman Ottó Általános Iskola és Munkácsy Mihály Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 6,19
3. Nagy Zsolt Dániel 1999 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 5,47
4. Kolozs Krisztián  1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5,41
5. Dániel Péter 2000 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 5,33
6. Hevesi Kristóf Sándor 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 5,16
7. Pintér Dominik  1999 Ózd, Újváros Téri Általános Iskola 5,04
8. Ferencz Zoltán 1999 Hejőbábai Zrínyi Ilona Általános Iskola  5,01
9. Révész Bálint  2000 Mád, Koroknay Dániel Tehetséggondozó Általános Iskola 4,78
10. Iván Levente 2000 Miskolc, Hámori Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és AMI 4,76
11. Kerekes Csaba  1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 4,45
12. Balogh László  1999 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola DQ


Súlylökés (4 kg) fiú    
Indulók száma: 9    
1. Gulyás Adrián László 2000 Edelény, Borsodi Általános Iskola 11,54
2. Barta Dénes  1999 Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 11,39
3. Dezső Tamás  1999 Homrogdi Görögkatolikus Általános Iskola és Óvoda 11,18
4. Szűcs Richárd 1999 Hejőbábai Zrínyi Ilona Általános Iskola 10,08
5. Fekete Róbert 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 10,02
6. Dorogi Dávid 1999 Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola 9,44
7. Tóth-Papp Tamás 1999 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 9,14
8. Kiss Csaba 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 8,85
9. Nagy Győr Péter  2000 Putnok, Serényi László Általános Iskola DQ


Kislabdahajítás fiú    
Indulók száma: 16    
1. Kapusi Zoltán  2000 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 61,54
2. Varga Kevin Márk 1999 Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 61,47
3. Handki Zoltán  1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 61,46
4. Horváth Attila 1999 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 61,26
5. Váradi János 1999 Edelény, Borsodi Általános Iskola 57,39
6. Solymosi Máté  1999 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 57,21
7. Lövei Márk 1999 Miskolc, Herman Ottó Általános Iskola és Munkácsy Mihály Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 53,58
8. Rási Szilárd  1999 Bánréve, Szent Mihály Katolikus Általános Iskola 51,08
9. Tamás Szabolcs 2000 Bodrogkeresztúri Eötvös József Általános Iskola 48,94
10. Jónás Szabolcs  2000 Hejőbábai Zrínyi Ilona Általános Iskola 48,42
11. Oláh Péter  2000 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 46,33
12. Szabó Máté  1999 Hernádnémeti Református Általános,Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola 45,90
13. Merucza Árpád  1999 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 44,70
14. Orosz Máté  2000 Hernádnémeti Református Általános,Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola 42,80
15. Papp Tibor 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 42,39
16. Tintér Renátó Lajos 1999 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 41,66


LEÁNY EREDMÉNYEK IV. korcsoport    
    
100 m leány döntő    
Indulók száma: 10    
1. Zádeczki Luca  2000 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 12,7
2. Kui Erika  1999 Miskolc, Herman Ottó Általános Iskola és Munkácsy Mihály Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 12,8
3. Pintér Evelin Boglárka 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 13,1
4. Lehoczki Gréta  1999 Putnok, Serényi László Általános Iskola 13,3
5. Szűcs Erika 1999 Mezőcsát, Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde 14,4
6. Tóth Lili 1999 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 14,4
7. Tóth Evelin 1999 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 15,0
8. Molnár Nóra 2000 Mezőnagymihály, Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály 15,0
9. Leviczky Virág 2000 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 14,6
10. Balogh Anna Zsuzsanna 1999 Bodrogkeresztúri Eötvös József Általános Iskola 14,6
    
    
100 m leány 1. ief.    
1. Kui Erika  1999 Miskolc, Herman Ottó Általános Iskola és Munkácsy Mihály Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 12,8
2. Zádeczki Luca  2000 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 12,9
3. Pintér Evelin Boglárka 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 13,3
4. Tóth Lili 1999 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 13,8
5. Tóth Evelin 1999 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 14,4
6. Leviczky Virág 2000 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 14,6
    
    
100 m leány 2. ief.    
1. Lehoczki Gréta  1999 Putnok, Serényi László Általános Iskola 13,2
2. Szűcs Erika 1999 Mezőcsát, Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde 14,3
3. Molnár Nóra 2000 Mezőnagymihály, Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály 14,5
4. Balogh Anna Zsuzsanna 1999 Bodrogkeresztúri Eötvös József Általános Iskola 14,6
    
    
300 m leány    
Indulók száma: 9    
1. Halász Zsófia 2000 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 45,7
2. Patvaros Dézi 1999 Putnok, Serényi László Általános Iskola 48,0
3. Farkas Lilla  1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 48,3
4. Torma Tímea 1999 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 49,0
5. Gregó Nikoletta  1999 Sajókeresztúr, Eötvös József Általános Iskola 49,2
6. Miczán Beáta 2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 50,5
7. Frindt Nikolett 2000 Miskolc, Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 51,1
8. Borza Hajnalka Berill 1999 Mád, Koroknay Dániel Tehetséggondozó Általános Iskola 57,2
9. Nótár Viktória Tünde 2000 Hejőbábai Zrínyi Ilona Általános Iskola 1:01,0
    
    
1500 m leány    
Indulók száma: 8    
1. Putnóczki Dorka  1999 Miskolc, Avasi Gimnázium 5:14,3
2. Mátyus Lili 1999 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 5:32,4
3. Panyi Anett 2000 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 5:53,2
4. Sabbadin Laura 1999 Miskolc, 10. sz. Petőfi Sándor Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 5:54,3
5. Bódi Nikolett Andrea 2000 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 6:04,9
6. Horváth Zszuzsa 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 6:13,5
7. Barna Eszter  2000 Putnok, Péczeli József Általános Művelődési Központ Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 6:19,2
8. Pataki Dorina  2000 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 6:56,9
    
    
4x100 m váltófutás leány    
Induló csapatok száma: 9    
1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola   55,2
 Cselei Renáta 1999, Kovács Laura 1999, Ónodi Vanda 1999, Pintér Evelin Boglárka 1999   
2. Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda   56,0
 Billik Réka 1999, Bűdi Julianna 2000, Gál Cintia 1999, Halász Zsófia 2000   
3. Putnok, Serényi László Általános Iskola   56,5
 Domoszlai Fann 2000, Huszár Bettina Edina 1999, Lehoczki Gréta 1999, Patvaros Dézi 1999   
4. Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola   56,6
 Éliás Lenke 1999, Kormos Boglárka 1999, Tesbér Tímea 1999, Tóth Lili 1999   
5. Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda,  és AMI   56,9
 Hargitai Barbara 2000, Lőrincz Tekla 2000, Miczán Beáta 2000, Nagy Dorottya 1999   
6. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola   58,3
 Farkas Lilla 1999, Gál Andrea 2000, Kerekes Liliána 2000, Kis Dominika 1999   
7. Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és AMI   1:00,6
 Csilik Noémi 1999, Horkay Gréta 1999, Ledniczky Virág 2000, Mátyus Lili 1999   
8. Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Isk. és Napközi Otthonos Óvoda   1:04,1
 Barna Krisztina 2000, Farkas Fanni 2000, Nótár Alexandra 2000, Molnár Cintia 2000   
9. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium   DQ
 Brezsnyák Ágnes 2000, Hacsi Boglárka 2000, Homolya Panni 1999, Sallai Réka 1999   
    
    
4 x 600 m váltófutás leány    
Induló csapatok száma: 5    
1. Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola   7:58,0
 Kól Vanessza Vivien 1999, Lukács Dóra 2000, Polgár Anna 1999, Tirts Anita 1999   
2. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola   8:06,4
 Hora Nikolett 1999, Szakács Eszter 2000, Toplenszki Réka 1999, Zavaczki Regina 2000   
3. Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola   8:49,7
 Mezei Kinga 2000, Orliczki Tímea 1999, Orosz Petra 2000, Révész Éva 2000   
4. Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda   9:06,1
 Bogdányi Zita 2000, Gyükeri Mercédesz 2000, Számadó Anett 1999, Szamosfalvi Emese 2000   
5. Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola   10:08,2
 Balogh Klaudia 2000, Dudás Annamária 1999, Bényei Viktória 2000, Szamkó Gabriella Magdolna 2000   
    
    
    
Magasugrás leány    
Indulók száma: 5    
1. Mészáros Kinga 2000 Miskolci 21. sz. Általános Iskola 1,60
2. Vörösházi Gréta 2000 Miskolc, Komlóstetői Általános Iskola 1,50
3. Vörösházi Jázmin 1999 Miskolc, Komlóstetői Általános Iskola 1,47
4. Szakács Eszter 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,47
5. Kriston Nikolett 2000 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 1,38
    
    
Távolugrás leány    
Indulók száma: 8    
1. Zádeczki Luca 2000 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 4,89
2. Pintér Evelin Boglárka  1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 4,74
3. Kormos Boglárka  1999 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 4,63
4. Draskóczi Alíz 2000 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium 4,59
5. Patvaros Dézi 1999 Putnok, Serényi László Általános Iskola 4,44
6. Tóth Ivett  1999 Mád, Koroknay Dániel Tehetséggondozó Általános Iskola 4,22
7. Molnár Cintia  2000 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda 4,06
8. Bártfai Boglárka 2000 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 3,98
    
    
Súlylökés (3 kg) leány    
Indulók száma: 7    
1. Hegedűs Eszter 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 9,32
2. Kis Dominika  1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 9,00
3. Stricz Eleonóra 2000 Bánréve, Szent Mihály Katolikus Általános Iskola 8,32
4. Bűdi Julianna 2000 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 7,98
5. Jeszenői Dorina 2000 Miskolci 21. sz. Általános Iskola 7,88
6. Bragato Giada 1999 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 7,49
7. Duna Mónika  2000 Hernádnémeti Református Általános,Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola 7,06
     
    
Kislabdahajítás leány    
Indulók száma: 11    
1. Hargitai Barbara  2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 56,25
2. Vámos Petra 2000 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 55,38
3. Deák Klaudia  2000 Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 53,13
4. Kin Liliána  1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 47,56
5. Csípi Izabella 2000 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 47,42
6. Posta Réka  2000 Miskolc, 10. sz. Petőfi Sándor Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 44,42
7. Bertók Tamara  2000 Mezőnagymihály, Arany János Általános Iskola  44,20
8. Billik Réka 1999 Miskolc Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 43,60
9. Turró Klaudia 2000 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 39,23
10. Tóth Ivett 1999 Mád, Koroknay Dániel Tehetséggondozó Általános Iskola 36,22
11. Jablonszky Vanessza 2000 Hejőbábai Zrínyi Ilona Általános Iskola 32,33
       

Keresés

Partnerek