Atlétika Többpróba Diákolimpia IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2014. május 6.

Atlétika Többpróba Diákolimpia IV. korcsoport
Megyei Döntő eredményei 2013/2014. tanév
Miskolc, 2014. május 6.


Leány Csapat:
Helyezés Csapat Pont
1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 3294 p
2. Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola 3028 p
3. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 2892 p
4. Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 2845 p
5. Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 2748 p
6. Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Koll. 2646 p
7. Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 2628 p
8. Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 2600 p
9. Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2360 p
10. Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és AMI 1660 p
11. Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola visszalépett


Leány Egyéni:
Ssz. Név Sz. év. Csapat IV. kcs. Pont
1. Kui Erika 1999 Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy M. AMI 806 p
    
2. Vámos Petra 2000 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 777 p
    
3. Halász Zsófia 2000 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola 743 p
    
4. Hargitai Barbara 2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 689 p
    
5. Kovács Laura 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 669 p
    
6. Kőrösi Dorina 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 665 p
    
7. Szakács Eszter 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 660 p
    
8. Hora Nikolett 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 659 p
    
9. Nagy Eszter 2000 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Koll. 659 p
    
10. Miczán Beáta 2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 647 p
    
11. Cselei Renáta 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 641 p
    
12. Veres Réka 1999 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 640 p
    
13. Farkas Lilla 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 625 p
    
14. Billik Réka 1999 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola 616 p
    
15. Kormos Boglárka 1999 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 612 p
    
16. Kis Dominika 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 611 p
    
17. Draskóczi Alíz 2000 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Koll. 604 p
    
18. Hegedűs Eszter 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 585 p
    
19. Csípi Izabella 2000 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 584 p
    
20. Bűdi Julianna 2000 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola 581 p
    
21. Torma Tímea 1999 Onga, Görgey Artúr Általános Iskola és AMI 572 p
    
22. Kundrák Eszter 2000 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 570 p
    
23. Bogdányi Zita 2000 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola 565 p
    
24. Kerekes Liliána 2000 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 557 p
    
25. Gál Andrea 2000 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 554 p
    
26. Németh Polett 1999 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 554 p
    
27. Fodor Zsófia 1999 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 554 p
    
28. Vizi Tímea 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 545 p
    
29. Farkas Patrícia 2000 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 532 p
    
30. Szikszai Szilvia 2000 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 527 p
    
31. Éliás Lenke 1999 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 525 p
    
32. Gál Cintia 1999 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola 523 p
    
33. Flaskó Lilian Laura 2000 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 507 p
    
34. Nagy Dorottya 1999 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 504 p
    
35. Kóródi Réka 2000 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 504 p
    
36. Szikora Evelin 2000 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Koll. 502 p
    
37. Pető Fanni 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 484 p
    
38. Tóth Lili 1999 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 484 p
    
39. Krenyitzky Sarolta 2000 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 476 p
    
40. Fekete Blanka 2000 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Koll. 460 p
    
41. Pataki Dorina 2000 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és AMI 458 p
    
42. Tang Tímea Viktória 1999 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 456 p
    
43. Perényi Júlia 1999 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 455 p
    
44. Ádám Petra 1999 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 452 p
    
45. Szemán Eszter 2000 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 450 p
    
46. Jánoky Fanni 1999 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 445 p
    
47. Horváth Fruzsina 2000 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 437 p
    
48. Lőrincz Tekla 2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 436 p
    
49. Mester Patricia 2000 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 425 p
    
50. Viszoki Blanka 1999 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Koll. 421 p
    
51. Ferenc Dorina 2000 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 402 p
    
52. Demeter Dorottya 1999 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 375 p
    
53. Vajóczki Eszter 2000 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Koll. 339 p
    
54. Marton Petra 1999 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola 330 p
    
55. Bényei Viktória 2000 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és AMI 319 p
    
56. Szamkó Gabriella Magdolna 2000 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és AMI 314 p
    
57. Dudás Annamária 1999 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és AMI 312 p
    
58. Tesbér Tímea 1999 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 281 p
    
59. Lőrinc Anna 2000 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 264 p
    
60. Balogh Klaudia 2000 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és AMI 257 p
    
61. Iváncsik Ida Klaudia 2000 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és AMI 219 p
    

Fiú Csapat:
Helyezés Csapat Pont
1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 3868 p
2. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 3665 p
3. Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 3551 p
4. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 3457 p
5. Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy M. AMI 3412 p
6. Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 3331 p
7. Sátoraljaújhely, Kazinczy F. Magyar-Angol KTNY. Ált. I. 3229 p
8. Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola  3188 p
9. Putnok, Serényi László Általános Iskola 3135 p
10. Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 3059 p
11. Megyaszó, Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola 2810 p
12. Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola visszalépett


Fiú Egyéni:
Ssz. Név Sz. év. Csapat Pont
1. Handki Zoltán 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 866 p
    
2. Kapusi Zoltán 2000 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 812 p
    
3. Fekete Balázs 2000 Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy M. AMI 800 p
    
4. Tóth Roland 1999 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 786 p
    
5. Fürjész Péter 1999 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 782 p
    
6. Nagy Ádám 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 776 p
    
7. Szilasi Bence 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 774 p
    
8. Nagy Zsolt Dániel 1999 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 769 p
    
9. Lövei Márk 1999 Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy M. AMI 758 p
    
10. Horváth Róbert 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 752 p
    
11. Vad Gergely 1999 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 750 p
    
12. Sipeki Máté 1999 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 748 p
    
13. Dávid Tihamér 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 744 p
    
14. Antal András 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 732 p
    
15. Kiss Csaba 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 732 p
    
16. Hegymegi Tamás 1999 Sátoraljaújhely, Kazinczy F. Magyar-Angol KTNY. Ált. I. 731 p
    
17. Radics Máté 1999 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 729 p
    
18. Majoros Kristóf Zsolt 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 718 p
    
19. Demján Máté 1999 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 716 p
    
20. Berlák Adrián Dávid 2000 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 705 p
    
21. Rusz Ferenc 1999 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola  704 p
    
22. Gyurkó Richárd 1999 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 703 p
    
23. Hevesi Kristóf Sándor 1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 698 p
    
24. Kovács Patrik 2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 691 p
    
25. Balogh László 1999 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 691 p
    
26. Paricska Ádám 1999 Putnok, Serényi László Általános Iskola 675 p
    
27. Tánczos István 1999 Sátoraljaújhely, Kazinczy F. Magyar-Angol KTNY. Ált. I. 674 p
    
28. Kerekes Csaba 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 734 p
    
29. Juhász Róbert 1999 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 659 p
    
30. Vámos Péter 2000 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola  656 p
    
31. Horváth Bertalan 2000 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola  646 p
    
32. Dániel Péter 2000 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 642 p
    
33. Dósa Krisztofer 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 642 p
    
34. Erdei Ádám 1999 Ózd, II. János Pál Katolikus Áltlános Iskola 636 p
    
35. Gyurgyánszki Mário 1999 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 633 p
    
36. Szabó Dániel 1999 Sátoraljaújhely, Kazinczy F. Magyar-Angol KTNY. Ált. I. 633 p
    
37. Tamás Richárd 1999 Megyaszó, Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola 628 p
    
38. Ruszó Dávid 1999 Putnok, Serényi László Általános Iskola 627 p
    
39. Németh Adrián 1999 Putnok, Serényi László Általános Iskola 627 p
    
40. Zselenkó Martin 1999 Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy M. AMI 624 p
    
41. Csemer Dániel 1999 Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy M. AMI 618 p
    
42. Nagy Levente 1999 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 616 p
    
43. Lakatos László 2000 Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy M. AMI 612 p
    
44. Márton Krisztián 1999 Putnok, Serényi László Általános Iskola 612 p
    
45. Merucza Árpád 1999 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola  610 p
    
46. Rendes Benjámin 1999 Sátoraljaújhely, Kazinczy F. Magyar-Angol KTNY. Ált. I. 607 p
    
47. Irhás Márk 1999 Megyaszó, Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola 606 p
    
48. Török Ábel 1999 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 594 p
    
49. Nagy Győr Péter 2000 Putnok, Serényi László Általános Iskola 594 p
    
50. Gál Sándor 2000 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 594 p
    
51. Horváth Máté 1999 Sátoraljaújhely, Kazinczy F. Magyar-Angol KTNY. Ált. I. 584 p
    
52. Bunda Boldizsár 2000 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 583 p
    
53. Mikó Béla 1999 Putnok, Serényi László Általános Iskola 582 p
    
54. Daróczi Balázs 1999 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 580 p
    
55. Schmidt Gábor 1999 Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy M. AMI 579 p
    
56. Oláh Péter 2000 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 578 p
    
57. Csörsz János 1999 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola  572 p
    
58. Gajdos Tamás András 2000 Hejőkeresztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola  570 p
    
59. Juhász András 1999 Megyaszó, Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola 559 p
    
60. Hódos Patrik 1999 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 558 p
    
61. Vanyó Bence 2000 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 547 p
    
62. Kovács Alex 2000 Megyaszó, Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola 539 p
    
63. Glonczi Alex 2000 Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola 519 p
    
64. Irhás Milán 2000 Megyaszó, Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola 478 p
    
65. Veres Marcell 1999 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 435 p
    
66. Korbély Kristóf 2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk. és AMI 223 p
    

Keresés

Partnerek