Atlétika Többpróba Diákolimpia II. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2014. május 8.

Atlétika Többpróba Diákolimpia II. korcsoport
Megyei Döntő eredményei 2013/2014. tanév
Miskolc, 2014. május 8.


Leány Csapat:

Helyezés Csapat  Pont
1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Isk. 1953 p
2. Miskolc, Jókai Mór Református Ált. I. és AMI 1950 p
3. Mezőkövesdi Általános és AMI Ped. Szaksz. 1865 p
4. Miskolc, Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. 1791 p
5. Miskolc, Szabó Lőrinc Ált. és Német KTNYI 1742 p
6. Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Á.I.AMI 1651 p
7. Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 1587 p
8. Tiszaújvárosi Általános Isk. és AMI 1542 p
9. Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. visszalépett
10. Mezőcsáti Egressy Béni Ált. Isk. és AMI visszalépett


Leány Egyéni:
Ssz. Név Sz. év. Csapat Pont
1. Csáki Eszter 2003 Miskolc, Jókai Mór Református Ált. I. és AMI 479 p
    
2. Szabó Tekla 2003 Mezőkövesdi Általános és AMI Ped. Szaksz. 398 p
    
3. Imre Eszter 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Isk. 390 p
    
4. Vámos Míra 2003 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 375 p
    
5. Tóth Anna 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Isk. 374 p
    
6. Vincze Panna 2003 Miskolc, Szabó Lőrinc Ált. és Német KTNYI 371 p
    
7. Guellal Amina 2003 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és AMI 365 p
    
8. Kungler Kitti Magdolna 2003 Nyékládházi Kossuth Lajos Áltlános Iskola 358 p
    
9. Mester Ajsa 2003 Miskolc, Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. 351 p
    
10. Dávid Natália Klaudia 2004 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Isk. 350 p
    
11. Béres Noémi 2003 Miskolc, Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. 348 p
    
12. Dányi Blanka 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Isk. 347 p
    
13. Recskó Patrícia 2003 Mezőkövesdi Általános és AMI Ped. Szaksz. 346 p
    
14. Éles Virág 2004 Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfoú Művészeti Iskola 344 p
    
15. Simon Szilvia 2004 Mezőkövesdi Általános és AMI Ped. Szaksz. 341 p
    
16. Rőczei Gréta 2004 Miskolc, Jókai Mór Református Ált. I. és AMI 340 p
    
17. Roppantó Sára 2004 Miskolc, Jókai Mór Református Ált. I. és AMI 339 p
    
18. Batfalszki Blanka 2004 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Á.I.AMI 339 p
    
19. Marczis Rebeka 2004 Mezőkövesdi Általános és AMI Ped. Szaksz. 338 p
    
20. Szitai Dzsenifer Dóra 2003 Tiszaújvárosi Általános Isk. és AMI 337 p
    
21. Dancsó Mónika 2004 Miskolc, Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. 336 p
    
22. Blága Lili Fanni 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Isk. 332 p
    
23. Tóth Janka 2004 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Isk. 324 p
    
24. Peitl Fruzsina 2003 Miskolc, Szabó Lőrinc Ált. és Német KTNYI 316 p
    
25. Tasnádi Panna 2003 Miskolc, Szabó Lőrinc Ált. és Német KTNYI 316 p
    
26. Skornyák Eszter 2003 Miskolc, Szabó Lőrinc Ált. és Német KTNYI 315 p
    
27. Mádai Míra 2003 Miskolc, Jókai Mór Református Ált. I. és AMI 309 p
    
28. Szoboszlai Dorina 2003 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Á.I.AMI 309 p
    
29. Mádai Zsófia 2003 Miskolc, Jókai Mór Református Ált. I. és AMI 307 p
    
30. Kovács Krisztina 2003 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 307 p
    
31. Lévai Mercédesz Erika 2003 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Á.I.AMI 306 p
    
32. Kovács Eliza 2004 Miskolc, Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. 302 p
    
33. Beszeda Brigitta 2003 Miskolc, Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. 299 p
    
34. Dósa Adrienn 2003 Miskolc, Jókai Mór Református Ált. I. és AMI 294 p
    
35. Bedő Nadin 2003 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Á.I.AMI 289 p
    
36. Tóth Zsófia Anna 2003 Tiszaújvárosi Általános Isk. és AMI 287 p
    
37. Berencsi Lili 2004 Tiszaújvárosi Általános Isk. és AMI 286 p
    
38. Horváth Petra 2003 Miskolc, Szabó Lőrinc Ált. és Német KTNYI 282 p
    
39. Rajna Fanni 2003 Mezőkövesdi Általános és AMI Ped. Szaksz. 280 p
    
40. Havril Dorina 2003 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Á.I.AMI 279 p
    
41. Osváth Zsuzsanna 2003 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Á.I.AMI 278 p
    
42. Katona Leila Dominika 2004 Tiszaújvárosi Általános Isk. és AMI 277 p
    
43. Kiss Dominika 2003 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 275 p
    
44. Kovács Petra 2003 Mezőkövesdi Általános és AMI Ped. Szaksz. 266 p
    
45. Budai Fruzsina 2003 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 264 p
    
46. Plachy Evelin 2003 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 263 p
    
47. Plachy Kamilla Lilla 2003 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola 254 p
    
48. Karsai Réka 2003 Miskolc, Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. 247 p
    
49. Illés Nikolett 2004 Tiszaújvárosi Általános Isk. és AMI 246 p
    
50. Tar Dóra Emma 2003 Tiszaújvárosi Általános Isk. és AMI 210 p
    
51. Szobonya Johanna 2003 Miskolc, Szabó Lőrinc Ált. és Német KTNYI 168 p
    

Fiú Csapat:
Helyezés Csapat Pont
1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Isk. 1799 p
2. Miskolc, Herman O. Ált. I. és Munkácsy M. 1750 p
3. Miskolc, Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. 1666 p
4. Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 1620 p
5. Miskolc, Jókai Mór Református Ált. I. AMI 1614 p
6. Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 1599 p
7. Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 1597 p
8. Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 1582 p
9. Bükkábrányi Arany János Általános Iskola 1548 p
10. Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 1538 p
11. Bánréve, Szent Mihály Katolikus Ált. Isk. 1437 p
12. Igrici, Tompa Mihály Ált. Isk. és AMI 1313 p


Fiú Egyéni:
Ssz. Név Sz. év. Csapat Pont
1. Dunai Zsolt 2003 "Miskolc, Avastetői Általános, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű
Iskola és AMI" 391 p
    
2. Csibi Szabolcs 2003 Miskolc, Komlóstetői Általános Iskola 362 p
    
3. Kerekes Tamás Dominik 2003 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 360 p
    
4. Molnár Roland 2003 Miskolc, Herman O. Ált. I. és Munkácsy M. 359 p
    
5. Urbán Adrián 2003 Miskolc, Herman O. Ált. I. és Munkácsy M. 356 p
    
6. Veres Bence 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Isk. 353 p
    
7. Sárosi Balázs 2003 Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 348 p
    
8. Hojdák Gábor 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Isk. 329 p
    
9. Plósz István 2003 Miskolc, Jókai Mór Református Ált. I. AMI 326 p
    
10. Lanczki Csaba 2003 Bükkábrányi Arany János Általános Iskola 323 p
    
11. Csóka Armand 2003 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 320 p
    
12. Mihalik Zoltán 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Isk. 317 p
    
13. Kovács Olivér 2003 Miskolc, Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. 317 p
    
14. Bánhegyi Bogdán 2004 Miskolc, Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. 316 p
    
15. Csősz Gergő 2003 Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 315 p
    
16. Török Ádám 2003 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 315 p
    
17. Szloboda Ádám 2004 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Isk. 313 p
    
18. Rézműves László János 2003 Igrici, Tompa Mihály Ált. Isk. és AMI 310 p
    
19. Kopcsek Tamás 2004 Miskolc, Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. 310 p
    
20. Babics Levente 2004 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 310 p
    
21. Kundrák Gábor 2003 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 308 p
    
22. Illés Dávid 2004 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 306 p
    
23. Filkóházi Dávid 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Isk. 304 p
    
24. Nyíri Attila Armando 2003 Miskolc, Herman O. Ált. I. és Munkácsy M. 299 p
    
25. Rózsa Levente 2003 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 296 p
    
26. Kukta Csanád 2003 Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 295 p
    
27. Hilóczki László 2004 Miskolc, Herman O. Ált. I. és Munkácsy M. 295 p
    
28. Báki Tamás 2003 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 294 p
    
29. Urbán Milán 2003 Miskolc, Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. 294 p
    
30. Czudar Viktor Bars 2004 Bükkábrányi Arany János Általános Iskola 293 p
    
31. Németh Gergely 2003 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 292 p
    
32. Kapusi Dominik 2003 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 292 p
    
33. Mocsári Adrián 2003 Bánréve, Szent Mihály Katolikus Ált. Isk. 291 p
    
34. Balogh Dominik 2004 Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 289 p
    
35. Csősz Máté 2003 Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 288 p
    
36. Fízer Dávid 2003 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 288 p
    
37. Lakatos Krisztián 2003 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Isk. 287 p
    
38. Kocsis Simon 2003 Miskolc, Jókai Mór Református Ált. I. AMI 286 p
    
39. Szegedi István 2003 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 285 p
    
40. Vidó Zalán 2003 Miskolc, Jókai Mór Református Ált. I. AMI 285 p
    
41. Lahó Márk 2003 Bánréve, Szent Mihály Katolikus Ált. Isk. 284 p
    
42. Varga András Zoltán 2003 Miskolc, Herman O. Ált. I. és Munkácsy M. 284 p
    
43. Csontos Róbert 2003 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 284 p
    
44. Forrai Tamás 2003 Miskolc, Jókai Mór Református Ált. I. AMI 283 p
    
45. Paár Krisztián 2003 Miskolc, Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. 281 p
    
46. Porkoláb Bence 2003 Miskolc, Jókai Mór Református Ált. I. AMI 280 p
    
47. Juhász Máté 2003 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 277 p
    
48. Bertalan Dániel 2004 Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 276 p
    
49. Mező Bence 2004 Bükkábrányi Arany János Általános Iskola 275 p
    
50. Pásztor Áron 2003 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 273 p
    
51. Poczkodi Tamás 2003 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 269 p
    
52. Berecz Péter 2003 Miskolc, Herman O. Ált. I. és Munkácsy M. 267 p
    
53. Krusnyiczki Arnold 2003 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 267 p
    
54. Zurai Rajmund 2003 Miskolc, Bársony-Hunyadi Általános Iskola 266 p
    
55. Szajky Donát 2003 Miskolc, Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. 266 p
    
56. Himer László Henrik 2003 Igrici, Tompa Mihály Ált. Isk. és AMI 262 p
    
57. Horváth Máté 2004 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 262 p
    
58. Nagy Levente 2003 Bükkábrányi Arany János Általános Iskola 260 p
    
59. Oláh Péter 2003 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 259 p
    
60. Márián András Levente 2004 Bánréve, Szent Mihály Katolikus Ált. Isk. 255 p
    
61. Korán Kristóf 2003 Bükkábrányi Arany János Általános Iskola 251 p
    
62. Ernes András 2004 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 247 p
    
63. Lázár Kevin 2003 Bánréve, Szent Mihály Katolikus Ált. Isk. 244 p
    
64. Gerőcs Kamill 2003 Tiszaújvárosi Általános Iskola és AMI 244 p
    
65. Szabó Zalán 2003 Miskolc, Jókai Mór Református Ált. I. AMI 242 p
    
66. Lázár Renátó 2003 Bánréve, Szent Mihály Katolikus Ált. Isk. 241 p
    
67. Hornyák Kristóf Marcell 2004 Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 239 p
    
68. Rémiás Bálint 2003 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 235 p
    
69. Gáspár Áron 2003 Bánréve, Szent Mihály Katolikus Ált. Isk. 233 p
    
70. Rostás Alex 2003 Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola 226 p
    
71. Nagy Áron 2003 Igrici, Tompa Mihály Ált. Isk. és AMI 222 p
    
72. Szűcs Dávid 2004 Igrici, Tompa Mihály Ált. Isk. és AMI 222 p
    
73. Kiss Norbert 2004 Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 217 p
    
74. Kovács Ferenc Zoltán 2003 Igrici, Tompa Mihály Ált. Isk. és AMI 212 p
    
75. Farkas Milán Lajos 2003 Igrici, Tompa Mihály Ált. Isk. és AMI 187 p
    
76. Marosán Zsolt 2004 Bükkábrányi Arany János Általános Iskola 174 p
    

Keresés

Partnerek