Atlétika Diákolimpia Egyéni V-VI. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2014. április 28-29.

ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA V-VI. korcsoport
Megyei Döntő eredményei 2013/2014. tanév
Miskolc, DVTK Stadion, 2014. április 28-29.  


FIÚ EREDMÉNYEK - V. KORCSOPORT    

100 m fiú V. kcs.    
Indulók száma: 32    
1. Ternován Patrik 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,3
2. Boros Gábriel 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,5
3. Pukkel Ákos 1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 11,7
4. Dorony Balázs 1997 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 11,8
5. Porkoláb Zoltán 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 11,8
6. Fegyverneki Bence  1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 11,9
7. Tóth Bálint 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 12,2
8. Gajdos Patrik 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium DQ

100 m fiú V. kcs. 1. ief.    
1. Ternován Patrik 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,3
2. Dorony Balázs 1997 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 11,7
3. Porkoláb Zoltán 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 11,7
4. Fegyverneki Bence  1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 11,9
5. Potyka Attila 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 12,0
6. Kovács Balázs 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 12,1
7. "Géczi Zsombor" 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 12,5

100 m fiú V. kcs. 2. ief.    
1. Boros Gábriel 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,7
2. Tóth Bálint 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 12,0
3. Herczeg Róbert  1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 12,1
4. Szegedi Dávid András 1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 12,3
5. Száva László 1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 12,4
6. Botos Ferenc Márk  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 12,5
7. Koós Dominik 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 12,7
8. Elhamarna Omár 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 12,9

100 m fiú V. kcs. 3. ief.    
1. Gajdos Patrik 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 11,8
2. Tóth László 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 12,2
3. Horváth Ádám 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 12,2
4. Nestián Sándor Gergő  1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 12,2
5. "Hornyák Levente" 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 12,8
6. Cseke Viktor 1999 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 13,0
7. Erdei Dávid 1998 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 13,1

100 m fiú V. kcs. 4. ief.    
1. Pukkel Ákos 1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 11,8
2. Bíró Dániel 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 12,5
3. Szalánczi Zsolt 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 12,7
4. Horváth Bence 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 12,8
5. Koutis Konstantinos  1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 13,3
6. Barta Levente 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 14,0

100 m fiú V. kcs. 5. ief.    
1. Mikolka Márk 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 12,3
2. Bárány Dávid  1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 12,7
3. Smolnicki Szilárd  1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 12,8
4. Frigyik Szabolcs 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 13,2

200 m fiú V. kcs.     
Indulók száma: 15    
1. Ternován Patrik  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 23,1
2. Somogyi Martin 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 23,8
3. Porkoláb Zoltán  1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 24,7
4. Tóth Bálint 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 24,9
5. Szász Balázs 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 24,9
6. Potyka Attila 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 25,4
7. Mikolka Márk 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 25,5
8. Elhamarna Omár  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 26,2

200 m fiú V. kcs. 1. ief.    
1. Ternován Patrik  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 23,1
2. Somogyi Martin 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 23,8
3. Porkoláb Zoltán  1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 24,7
4. Tóth Bálint 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 24,9
5. Mikolka Márk 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 25,5
6. Takács Lőrinc 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 26,7
7. Koutis Konstantinos 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 28,5

200 m fiú V. kcs. 2. ief.    
1. Szász Balázs 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 24,9
2. Potyka Attila 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 25,4
3. Elhamarna Omár  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 26,2
4. Tóth László 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 26,2
5. Horváth Ádám  1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 26,7
6. Hagymásy Dénes  1997 Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 27,0
7. Horváth Bence  1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 27,2


400 m fiú V. kcs.     
Indulók száma: 21    
1. Kovács Richárd  1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 56,7
2. Szász Balázs 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 56,9
3. Porkoláb Zoltán 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 57,1
4. Tóth Richárd 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 57,9
5. Bodolai István 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 58,0
6. Igó Zoltán 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1:00,0
7. Nagy Zoltán 1998 Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 1:00,1
8. Potyka Attila 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1:00,1
9. Mitruska Zsolt 1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 1:00,2
10. Kapitány Erik 1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 1:00,3
11. Bor Dániel  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 1:01,0
12. Bárány Dávid 1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 1:01,3
13. Dócs László 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 1:03,2
14. Szabó Marcell  1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 1:03,3
15. Horváth Ádám 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 1:04,4
16. Pásztor Szilárd Gábor 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 1:04,8
17. Erdei Dávid 1998 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 1:05,9
18. Cseke Viktor 1999 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 1:08,0
19. Skarupa Tamás 1998 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 1:14,1
20. Lajhó Imre Erik  1998 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 1:48,8
21. Tóth László 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola DQ
    

800 m fiú V. kcs.     
Indulók száma: 18    
1. Varga Máté 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 2:09,9
2. Tóth Richárd  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:14,9
3. Száva Péter  1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 2:16,5
4. Igó Zoltán  1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:22,2
5. Csörsz Ferenc 1998 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 2:23,0
6. Szász Balázs  1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:24,4
7. Kovács Patrik 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 2:26,1
8. Bobcsák Balázs 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 2:28,6
9. Kapitány Kevin 1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 2:29,6
10. Vincze Bence 1998 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 2:32,2
11. Szabó Marcell 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 2:33,8
12. Bodolai István 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 2:36,1
13. Barta Levente 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 2:37,9
14. Gaál Sándor Gyula  1997 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 2:40,2
15. Csörsz Géza 1998 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 2:41,8
16. Mihalik Róbert  1998 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 2:44,9
17. Tricskó Patrik  1998 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 2:49,0
18. Soltész Balázs 1999 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 3:03,7


1500 m fiú V. kcs.    
Indulók száma: 23    
1. Tyukodi Dániel 1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 4:12,9
2. Tóth Róbert 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 4:21,6
3. Csizmadia Adrián 1997 "Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium" 4:24,7
4. Varga Máté 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 4:33,6
5. Magyar Milán 1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 4:40,9
6. Csík Patrik 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 4:45,3
7. Révész Péter 1997 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 4:54,1
8. Csengeri Bence  1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 5:00,1
9. Bor Zsolt  1999 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 5:09,5
10. Száva Péter  1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 5:09,9
11. Kapitány Kevin 1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 5:11,0
12. Szabó Béla 1997 Miskolc, Eötvös József Építőipari, Művészeti Szakképző Iskola 5:12,1
13. Csörsz Ferenc  1998 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 5:16,5
14. Tokaji Tamás  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 5:16,9
15. Bobcsák Balázs  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 5:18,1
16. Ujj Robert  1998 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 5:24,1
17. Baranyi Dávid Szabolcs 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 5:24,9
18. Bohán Bálint 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5:36,5
19. Gajdos Patrik  1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 5:38,0
20. Lados Gábor 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 5:44,0
21. Herczeg Levente 1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 5:48,3
22. Sallai Tamás 1997 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 5:48,6
23. Csörsz Géza 1998 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 5:54,1
    


3000 m fiú V. kcs.    
Indulók száma: 16    
1. Tyukodi Dániel  1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 09:05,8
2. Tóth Róbert Ferenc  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 09:29,2
3. Lehmann Bence 1997 "Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium" 09:42,8
4. Csizmadia Adrián 1997 "Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium" 10:15,2
5. Magyar Milán 1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 10:16,1
6. Tóth Máté 1997 "Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium" 10:17,2
7. Lakatos Csaba  1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 10:54,6
8. Ruszó Alex  1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 10:55,2
9. Csík Patrik  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 10:56,8
10. Sajó András 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 10:57,3
11. Balla József 1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 11:11,7
12. Bor Zsolt 1999 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 11:30,4
13. Csengeri Bence 1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 11:43,7
14. Balogh Csaba Norbert 1998 Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 11:46,0
15. Bohán Bálint 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 12:18,2
16. Herczeg Levente 1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 12:24,6
 Hornyák Balázs 1999 "Miskolc, Lévay József
Református Gimnázium és Diákotthon" DNF

110 m gát (0,91) fiú V. kcs.     
Indulók száma: 6    
1. Tóth Richárd  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 17,8
2. Szegedi Dávid András 1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 18,8
3. Makkai Norbert 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 19,5
4. Gulyás Tibor 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 20,3
5. Tokaji Tamás 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 21,9
6. Kohányi Roland  1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 22,4


Magasugrás fiú V. kcs.    
Indulók száma: 16    
1. Jaskó Péter 1998 Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 1,73
2. Dányi Dániel 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 1,67
3. Marján Márton 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 1,67
4. Géczi Zsombor 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium 1,67
5. Mida Noel 1997 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 1,67
6. Bajusz Roland 1997 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 1,64
7. Szegedi Dávid András 1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 1,60
8. Konkoly Flórián  1997 Miskolc, Eötvös József Építőipari, Művészeti Szakképző Iskola 1,55
9. Blága Martin  1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 1,55
10. Borbély Ágoston 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 1,55
11. Budai Benjámin 1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 1,50
12. Kovács Richárd  1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 1,55
13. Gratzl Apor Dezső 1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 1,45
14. Pukkel Péter 1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 1,45
15. Kovács Patrik  1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1,45
16. Olasz János 1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 1,40
    

Távolugrás fiú V. kcs.    
Indulók száma: 26    
1. Szegedi Dávid András 1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 5,87
2. Tóth Gergely  1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5,65
3. Kerékgyártó Balázs 1997 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 5,61
4. Dányi Dániel  1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 5,60
5. Molnár Viktor  1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 5,60
6. Csőrsz Milán  1997 Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 5,57
7. Porkoláb Zoltán  1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 5,54
8. Fegyverneki Bence 1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 5,51
9. Takács Lőrinc 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 5,40
10. Száva László  1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 5,33
11. Tóth Richárd 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5,30
12. Koroknai Gergő  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5,29
13. Makkai Norbert  1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 5,29
14. Pukkel Ákos  1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 5,28
15. Frigyik Szabolcs  1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 5,19
16. Dócs László 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 5,18
17. Polyák Máté Márk 1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 5,16
18. Borza Balázs 1997 Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 5,16
19. Horváth Ádám  1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 5,13
20. Bíró Dániel 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 4,98
21. Takács Martin László  1999 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 4,91
22. Veres Viktor  1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 4,87
23. Tóth László  1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 4,87
24. Horváth Bence  1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 4,85
25. Balajti Dávid 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 4,82
26. Elhamarna Omár 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 4,37

Súlylökés (5 kg) fiú V. kcs.    
Indulók száma: 15    
1. Radácsi Dávid  1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 13,30
2. Rózsahegyi Kornél  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 13,08
3. Tóth Apor 1998 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 12,52
4. Klein Péter János 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 12,24
5. Koroknai Gergő 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,80
6. Baktai Ferenc 1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 11,61
7. Fülöp Gergő 1997 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 10,46
8. Bálint Balázs 1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 10,27
9. Tirpák Tamás 1997 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 10,03
10. Rácz Albert Iván 1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 9,74
11. Csikja Zoltán 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 9,72
12. Nagy Norbert Zoltán 1998 "Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola" 9,66
13. Molnár Viktor 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 9,61
14. Horváth Viktor  1997 Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 8,30
15. Lakatos László 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 8,20


Diszkoszvetés (1,5 kg) fiú V. kcs.    
Indulók száma: 6    
1. Rózsahegyi Kornél 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 41,05
2. Simon Mihály  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 33,44
3. Csikja Zoltán  1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 29,00
4. Molnár Viktor  1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 25,52
5. Rácz Albert Iván  1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 23,13
6. Fukász Valentin 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 21,68


Gerelyhajítás  (700 gr) fiú V. kcs.    
Indulók száma: 9    
1. Simon Mihály  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 45,26
2. Molnár Viktor  1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 39,15
3. Sáfrány Máté  1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 35,23
4. Lakatos László  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 32,41
5. Koroknai Gergő 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 30,16
6. Csonka Dániel 1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 29,78
7. Hornyák Levente 1998 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 27,64
8. Fukász Valentin  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 25,71
9. Vígh Marcell 1997 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 22,12


FIÚ EREDMÉNYEK -  VI. KORCSOPORT    

100 m fiú VI. kcs.    
Indulók száma: 8    
1. Mamrus Balázs 1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,0
2. Dienes Balázs 1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 11,7
3. Kaczvinszki Péter  1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 11,9
4. Szabó Ádám Zsombor 1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 12,0
5. Kozsil Bence  1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 12,2
6. Nagy Viktor 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 12,4
7. Lakatos Béla 1996 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium DQ
8. Papp Ákos 1997 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola DQ

100 m fiú VI. kcs. 1. ief.    
1. Mamrus Balázs 1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,3
2. Kaczvinszki Péter  1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 11,7
3. Dienes Balázs 1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 11,8
4. Nagy Viktor 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 12,9
    
100 m fiú VI. kcs. 2. ief.    
1. Lakatos Béla 1996 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 12,1
2. Kozsil Bence  1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 12,2
3. Papp Ákos 1997 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 12,2
4. Szabó Ádám Zsombor 1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 12,4

200 m fiú VI. kcs.     
Indulók száma: 11    
1. Fedor Lukács 1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 23,1
2. Farkas Attila 1995 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 23,2
3. Durányik Ádám 1996 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 23,4
4. Mamrus Balázs 1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 23,5
5. Lakatos Béla  1996 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 24,2
6. Mahovics Márk József 1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 24,6
7. Kaczvinszki Péter  1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 24,9
8. Kozsil Bence 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 25,6
9. Kiss Máté 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 25,7
10. Nagy Viktor  1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 26,3
11. Lukács József Marcell  1996 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 26,9


400 m fiú VI. kcs.     
Indulók száma: 10    
1. Kiss Csaba  1996 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 53,9
2. Tekse Bence 1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 55,7
3. Majoros Tamás  1995 Miskolc, Avasi Gimnázium 57,4
4. Kiss Máté 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 57,8
5. Kele Ádám 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 59,0
6. Bíró Zsombor 1995 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 60,0
7. Pejkó László  1995 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 1:00,3
8. Nagy Viktor 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 1:00,6
9. Horváth Kristóf András  1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 1:03,1
10. Schaffer Tamás  1996 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 1:05,8


800 m fiú VI. kcs.     
Indulók száma: 9    
1. Adámy Tamás 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:16,9
2. Bodnár Attila 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:17,3
3. Fábián Áron 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:20,0
4. Kormány Tamás  1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 2:22,7
5. Kolozsvári István 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:33,8
6. Orbán György  1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 2:33,9
7. Majoros Tamás  1995 Miskolc, Avasi Gimnázium 2:34,6
8. Drótos Ádám 1996 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 2:39,7
9. Kocsis Dávid 1996 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 2:41,0

1500 m fiú VI. kcs    
Indulók száma: 10    
1. Juhász Ádám 1995 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 4:34,5
2. Juhász József 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 4:39,4
3. Hallgató Márk Jób  1995 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 4:40,2
4. Adámy Tamás 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 4:51,4
5. Spisák Máté 1995 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 4:59,4
6. Orbán György 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 5:04,7
7. Fábián Áron 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5:06,3
8. Herczeg Benjámin Énok 1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 5:17,0
9. Lovász Zsombor Richárd  1996 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 5:27,6
10. Kocsis Dávid 1996 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 5:49,0

3000 m fiú VI. kcs.    
Indulók száma: 9    
1. Marton Előd 1995 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 9:48,0
2. Hallgató Márk Jób 1995 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 10:31,3
3. Németh Sándor 1995 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 10:35,5
4. Spisák Máté  1995 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 11:04,9
5. Kovács Martin 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 11:12,8
6. Herczeg Benjámin Énok  1996 Miskolc. Földes Ferenc Gimnázium 11:52,9
7. Horváth Kristóf András 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 11:55,9
8. Fellegi Dávid 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 12:01,0
9. Lovász Zsombor Richárd  1996 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 12:35,9

110 m gát (0,99) fiú VI. kcs.     
Indulók száma: 4    
1. Fedor Lukács  1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 15,5
2. Zelena Zalán 1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 18,0
3. Bodnár Attila 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 20,8
4. Juhász Ádám 1995 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 21,2


4x100 m fiú V-VI. kcs.     
Induló csapatok száma:10    
1. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium   45,9
 Boros Gábriel 97, Mahovics Márk József 95, Mamrus Balázs 95, Ternován Patrik 97   
2. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium   46,1
 Dorony Balázs 97, Fedor Lukács 95, Krajnyák Levente 95, Suhai Gábor 95   
3. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium   48,4
 Dienes Balázs 96, Fegyverneki Bence 97, Hegyi Zoltán 96, Máté Kiss Bence 96   
4. Miskolci Herman Ottó Gimnázium   48,7
 Harsányi Levente 96, Pap Áron 96, Szabó Zsombor Attila 98, Tóth Apor 98   
5. Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola   48,9
 Durányik Ádám 96, Kerékgyártó Balázs 97, Papp Ákos 97, Trizner Nándor Bence 96   
6. Miskolc, Avasi Gimnázium   49,1
 Barta Levente 97, Horváth Bence 97, Kaczvinszki Péter 96, Kozsil Bence 96   
7. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium   49,1
 Dányi Dániel 97, Takács Lőrinc 97, Herczeg Róbert 98, Koós Dominik 98   
8. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola   49,1
 Dudás Donát 96, Kiss Simon Csaba 97, Mikolka Márk 97, Tóth Bálint 97   
9. Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola   50,7
 Horváth Ádám 97, Porkoláb Zoltán 97, Takács Martin László 99, Tóth László 98   
10. Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium   51,6
 Bobcsák Balázs 98, Botos Ferenc Márk 98, Elhamarna Omár 98, Molnár Viktor 99   

4x400 m fiú V-VI. kcs.    
Induló csapatok száma: 9    
1. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium   3:36,6
 Ternován Patrik 96, Boros Gábriel 97, Mamrus Balázs 95, Tóth Róbert Ferenc 97   
2. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola   3:54,2
 Tóth Bálint 97, Kiss Simon Csaba 97, Kormány Tamás 95, Mikolka Márk 97   
3. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium   3:57,6
 Fegyverneki Bence 97, Kovács Richárd 97, Szabó Ádám Zsombor 96, Tánczos Tamás 97   
4. Miskolc, Avasi Gimnázium   4:06,8
 Horváth Kristóf András 96, Koutis Konstantinos 97, Majoros Tamás 95, Szabó Marcell 97   
5. Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium   4:08,7
 Bodolai István 98, Juhász Ádám 95, Nagy Viktor 99, Kohányi Roland 97   
6. Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola   4:10,1
 Pejkó László 95, Száva László 98, Szegedi Dávid András 98, Szűcs Tibor 95   
7. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium   4:11,1
 Schaffer Péter 95, Schaffer Tamás 96, Makkai Norbert 97, Saláta Domonkos 95   
8. Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Ált. Isk.Gimn. és Pedagógiai SzKI   4:18,8
 Bárdos Márk 97, Krajnyák Máté 96, Magyar Soma 96, Nagy Dániel 96   
9. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium   DQ
 Priam Márk 97, Papp Gergely 96, Kmetz Ottó 97, Fedor Lukács 95   


Magasugrás fiú VI. kcs.    
Indulók száma: 9    
1. Fedor Lukács  1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1,95
2. Zelena Zalán 1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1,95
3. Saláta Domonkos  1995 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 1,60
4. Krajnyák Máté  1996 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 1,60
5. Mogyorósi Balázs  1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 1,60
6. Kovács Attila 1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 1,55
7. Dimitropulosz Ádám 1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 1,55
8. Lukács József Marcell  1996 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 1,55
9. Zselenák Viktor  1996 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 1,55

Távolugrás fiú  VI. kcs.    
Indulók száma: 15    
1. Mamrus Balázs  1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 6,25
2. Répási József 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5,90
3. Máté Kiss Bence  1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 5,88
4. Kiss Máté 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5,87
5. Dienes Balázs  1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 5,72
6. Tánczos Tamás  1997 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 5,64
7. Szentpéteri Gábor Zsolt  1996 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 5,64
8. Dobó Ádám 1995 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 5,60
9. Tepliczki Ádám  1996 Miskolc, Eötvös József Építőipari, Művészeti Szakképző Iskola 5,30
10. Krajnyák Máté  1996 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 5,20
11. Lencsés Bence  1996 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 4,87
12. Farkas László  1996 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 4,86
13. Besenyei Márk  1995 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 4,83
14. Saláta Domonkos  1995 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 4,83
15. Tuka Tamás 1995 Miskolc, Eötvös József Építőipari, Művészeti Szakképző Iskola 4,50


Súlylökés (6 kg) fiú VI. kcs.    
Indulók száma: 17    
1. Kiss Péter 1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 13,16
2. Rusz Gergő 1995 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 11,92
3. Kiss Csaba 1996 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 11,43
4. Molnár Kristóf 1995 Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola 11,30
5. Pap Áron 1996 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 11,12
6. Magyar András  1995 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 11,04
7. Dobai Dániel 1996 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 10,98
8. Matisz Ádám 1996 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 10,48
9. Buda Szabolcs  1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 10,40
10. Károly Máté 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 10,22
11. Sarkadi Mátyás  1995 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 9,88
12. Helmeczi István 1996 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 9,80
13. Lakatos József  1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 8,80
14. Lencsés Bence  1996 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 8,50
15. Bojti Vilmos Marcell 1996 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 8,42
16. Kaponyás Norbert  1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 8,30
17. Barna Norbert 1996 Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 8,10
    
Diszkoszvetés (1,75 kg) fiú VI. kcs.    
Indulók száma: 7    
1. Ferenczi Dániel 1995 Kazincbarcika, Surányi E. SZKI 30,20
2. Sarkadi Mátyás 1995 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 29,70
3. Lakatos József  1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 28,54
4. Károly Máté  1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 28,13
5. Lévai Lajos Szabolcs  1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 26,90
6. Lebeskó András 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 20,95
7. Kaponyás Norbert  1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 18,45

Gerelyhajítás (800 gr) fiú VI. kcs.    
Indulók száma: 10    
1. Buda Szabolcs 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 41,49
2. Bodnár Attila 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 34,97
3. Szávai Péter 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 34,44
4. Bodnár Roland 1995 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 33,81
5. Pirnák Péter 1996 Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 32,84
6. Majoros Attila 1995 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 32,25
7. Lebeskó András 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 32,15
8. Tekse Bence 1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 29,00
9. Juhász Dénes 1996 Miskolci Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola 28,09
10. Lukács Krisztián 1996 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola 25,92


LEÁNY EREDMÉNYEK - V. KORCSOPORT    

100 m leány V. kcs.     
Indulók száma: 35    
1. Edőcs Fanni Andrea  1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 12,7
2. Zentai Vanda 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 13,3
3. Levenda Zsófia 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 13,5
4. Bertók Bettina 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 13,6
5. Szobonya Csenge Dóra 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 13,6
6. Váradi Réka 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 13,7
7. Boros Kinga 1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 13,7
8. Sipos Fanni  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 13,8

100 m leány V. kcs. 1. ief.    
1. Edőcs Fanni Andrea  1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 12,7
2. Zentai Vanda 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 13,5
3. Levenda Zsófia 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 13,6
4. Váradi Réka 1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 13,9
5. Kis Leila  1998 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 13,9
6. Lossó Viktória  1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,5
7. Tóth Judit  1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 15,0

100 m leány V. kcs. 2. ief.    
1. Bertók Bettina 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 13,6
2. Kovács Gabriella  1999 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 14,0
3. Jakab Laura  1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,1
4. Domokos Dzsenifer  1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 14,4
5. Radomszki Boglárka  1998 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 14,4
6. Kundráth Kiara 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 14,6
7. Madarász Abigél 1998 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 14,9
8. Frindt Enikő 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 15,1
    
100 m leány V. kcs. 3. ief.    
1. Szobonya Csenge Dóra 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 13,5
2. Sipos Fanni  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 13,8
3. Dancsó Bianka  1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 14,1
4. Balogh Petra 1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 14,3
5. Szúcs Vanda 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,5
6. Kerekes Krisztina  1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 14,9
7. Barsi Regina 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 15,5
8. Lászka Judit  1998 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 15,9

100 m leány V. kcs. 4. ief.    
1. Országh Olívia  1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,6
2. Fehérfalvi Orsolya  1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 14,8
3. Bertalan Anna  1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 15,0
4. Klusóczki Cintia 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 15,1
5. Pozsgai Loretta  1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15,3
6. Tóth Kinga  1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15,6
7. Gyurkó Dóra  1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15,8
8. Katinszki Viktória  1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 15,9

100 m leány V. kcs. 5. ief.    
1. Boros Kinga 1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 13,7
2. Nadanicsek Cintia  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 14,6
3. Visnyovszki Enikő  1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 15,0
4. Csontos Fruzsina  1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 15,1

200 m leány V. kcs.     
Indulók száma: 21    
1. Edőcs Fanni Andrea 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 26,6
2. Zentai Vanda  1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 28,5
3. Levenda Zsófia 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 28,8
4. Bertók Bettina 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 29,8
5. Balogh Petra  1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 30,7
6. Jakab Laura  1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 30,7
7. Kundráth Kiara 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 30,8
8. Kis Leila 1998 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 30,9
9. Antal Georgina  1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 31,0
10. Frindt Enikő  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 31,3
11. Barsi Regina 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 31,3
12. Berencsy Fanni 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 31,9
13. Kungler Orsolya 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 32,2
14. Pozsgai Loretta 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 32,6
15. Kerekes Krisztina  1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 32,6
16. Láng Noémi 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 32,9
17. Nadanicsek Cintia  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 33,1
18. Hornyák Boglárka  1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 33,6
19. Csontos Fruzsina  1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 34,9
20. Visnyovszki Enikő  1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 34,9
21. Hilóczki Blanka Zsófia  1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 35,2

400 m leány V. kcs.     
Indulók száma: 20    
1. Zentai Vanda 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 1:07,7
2. Guzi Blanka 1999 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 1:08,8
3. Kavicsánszki Olivía  1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 1:08,9
4. Jakab Laura 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1:10,2
5. Antal Georgina 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 1:12,7
6. Osztermann Anna  1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 1:12,9
7. Berencsy Fanni 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 1:13,7
8. Bálint Enikő Nóra  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1:15,4
9. Répási Cintia Dóra  1997 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 1:15,7
10. Kungler Orsolya 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 1:16,5
11. Bódi Zsófia Rebeka  1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1:17,1
12. Kerekes Krisztina 1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 1:17,1
13. Hornyák Boglárka  1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1:17,2
14. Budinszki Szimonetta 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1:17,9
15. Princz Diána 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 1:21,8
16. Lossó Viktória 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1:22,4
17. Demkó Fruzsina 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1:23,0
18. Fehérfalvi Orsolya  1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 1:25,5
19. Jurecz Barbara 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1:26,6
20. Hilóczki Blanka Zsófia 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1:30,6

800 m leány V. kcs.     
Indulók száma: 11    
1. Kavicsánszki Olivía  1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 2:47,2
2. Bódi Viktória 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 2:53,7
3. Orbán Dorina 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 2:55,3
4. Varga Ágnes Dóra  1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:59,9
5. Hornok Fanni 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3:01,4
6. Hajdú Adrienn  1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3:01,8
7. Budinszki Szimonetta  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 3:02,1
8. Demkó Fruzsina 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3:04,7
9. Szűcs Vanda 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3:07,5
10. Tökölyi Csilla 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 3:10,2
11. Szabó Nikolett 1998 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 3:12,0


1500 m leány V. kcs    
Indulók száma: 15    
1. Pataki Anna  1997 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 5:26,3
2. Csapó Placida Modeszta 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 6:05,6
3. Bogdányi Réka 1997 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 6:10,4
4. Orbán Dorina 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 6:11,7
5. Sárándi Fanni Piroska 1997 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 6:26,9
6. Kiss Cintia 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 6:35,5
7. Vukicevic Andjela  1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 6:37,1
8. Hirkó Zsófia 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 6:37,6
9. Koleszár Réka 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 6:42,9
10. Karczag Katinka Emese 1998 Miskolci Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola 6:48,9
11. Tóth Edina 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 6:50,9
12. Lovász Tímea 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 6:57,6
13. Kiss Dorottya 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 6:57,8
14. Vincze Virág 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 8:41,3
15. Haraszti Herlga 1997 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola  DQ
16. Tamus Nikolett 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium DNF


3000 m leány V. kcs.    
Indulók száma: 12    
1. Sebők Klaudia  1997 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 11:23,2
2. Pataki Anna  1997 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 11:26,4
3. Szegedi Sára  1998 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 11:58,7
4. Jakab Ilka 1998 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 12:17,8
5. Filep Zsanna 1998 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 13:10,7
6. Csapó Placida Modeszta  1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 13:41,7
7. Sárándi Fanni Piroska 1997 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 13:48,5
8. Kiss Cintia  1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 14:27,7
9. Koleszár Réka 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 14:52,6
10. Kékedi Evelin  1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 15:15,5
11. Haraszti Helga  1997 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 15:40,8
12. Lovász Tímea 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 16:25,5
    

100 m gát (0,76) leány V. kcs.     
Indulók száma: 6    
1. Edőcs Fanni Andrea  1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 15,8
2. Rácz Flóra 1997 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 19,1
3. Lovász Tímea 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 21,4
4. Bernáth Melinda 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 22,1
5. Csontos Fruzsina  1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 23,0
6. Tamus Nikolett 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 24,2

Magasugrás leány V. kcs.    
Indulók száma: 10    
1. Szabó Szabina  1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 1,39
2. Bertók Bettina 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1,35
3. Szobonya Csenge Dóra 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 1,35
4. Letek Nóra  1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 1,30
5. Tóth Kinga  1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1,25
6. Boros Tímea 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 1,25
7. Pogorisky Anna  1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 1,20
8. Paszternák Csenge 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 1,15
9. Endrész Réka 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1,15
10. Daragó Rebeka 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1,15

Távolugrás leány V. kcs.    
Indulók száma: 26    
1. Letek Nóra  1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 4,65
2. Szobonya Csenge Dóra  1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 4,64
3. Edőcs Fanni Andrea 1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 4,60
4. Bertók Bettina 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 4,54
5. Sipos Fanni 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 4,44
6. Kavicsánszki Olivía 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 4,43
7. Endrész Réka 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 4,35
8. Domokos Dzsenifer  1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 4,27
9. Csikász Kinga 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 4,22
10. Boros Kinga  1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 4,20
11. Kalász Réka  1998 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 4,15
12. Visnyovszki Enikő 1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 4,02
13. Balogh Petra  1998 Miskolc, Avasi Gimnázium 4,00
14. Szabó Szabina 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 4,00
15. Szűcs Vanda 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3,95
16. Klusóczki Cintia 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 3,90
17. Láng Noémi  1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 3,88
18. Körmendi Ilona Brigitta 1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 3,78
19. Nadanicsek Cintia 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 3,63
20. Orbán Dorina 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3,62
21. Berencsy Fanni 1997 Miskolc, Avasi Gimnázium 3,55
22. Princz Diána 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 3,50
23. Piliczki Pénelopé  1998 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 3,48
24. Pogorisky Anna  1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 3,46
25. Katinszki Viktória 1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 3,41
26. Országh Olívia 1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3,10

Súlylökés (3 kg) leány V. kcs.    
Indulók száma: 23    
1. Tucsa Veronika Nikolett 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 11,80
2. Bódis Brigitta 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 9,26
3. Fónagy Afrodité 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 9,10
4. Klusóczki Cintia 1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 9,10
5. Nemes Alexandra  1998 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 9,06
6. Hajdú Daniella 1997 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 8,80
7. Pap Sarolta  1998 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 8,52
8. Gál Virág  1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 8,37
9. Hornyik Lea  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 8,17
10. Sipos Fanni  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 7,86
11. Agócs Adrienn 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 7,86
12. Jandl Bojana Brigitta 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 7,84
13. Bártfai Bianka 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 7,72
14. Orbán Dorina 1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 7,63
15. Rőczei Réka  1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 7,62
16. Dani Zsófia  1998 Miskolci Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola 7,52
17. Bálint Enikő Nóra 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 7,43
18. Méray Dorina 1997 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 7,16
19. Dancsó Bianka 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 7,14
20. Keresztes Nikoletta  1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 6,90
21. Benkő Glória 1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 6,73
22. Deák Laura  1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 6,44
23. Zurai Nikoletta 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 6,25

Diszkoszvetés (1 kg) leány V. kcs.    
Indulók száma: 13    
1. Tucsa Veronika Nikolett 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 26,85
2. Hornyik Lea  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 21,76
3. Fónagy Afrodité  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 20,8
4. Bálint Enikő Nóra  1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 19,13
5. Bajusz Boglárka  1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 18,38
6. Rőczei Réka  1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 18,06
7. Agócs Adrienn 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 17,05
8. Keresztes Nikoletta  1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 16,83
9. Zurai Nikoletta 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15,68
10. Deák Laura 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 15,57
11. Hilóczki Blanka Zsófia  1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,86
12. Tóth Kinga  1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 13,96
13. Demkó Fruzsina  1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 13,87
    

Gerelyhajítás (500 gr) leány V. kcs.    
Indulók száma: 14    
1. Frindt Enikő 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 25,34
2. Fónagy Afrodité  1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 23,37
3. Somody Dóra  1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 21,92
4. Bártfai Bianka 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 21,87
5. Hilóczki Blanka Zsófia 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 21,32
6. Boros Kinga  1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 20,82
7. Bálint Enikő Nóra 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 20,46
8. Tóth Kinga  1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 18,28
9. Burony Eszter 1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 17,99
10. Jandl Bojana Brigitta 1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 17,23
11. Zentai Vanda  1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 16,01
12. Zurai Nikoletta 1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 13,94
13. Demkó Fruzsina  1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 12,80
14. Agócs Adrienn 1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 6,96


LEÁNY EREDMÉNYEK - VI. KORCSOPORT    

100 m leány VI. kcs.    
Indulók száma: 12    
1. Kecskeméti Lilla  1996 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 13,0
2. Kaiser Zsófia 1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 13,3
3. Tóth Barbara 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 13,5
4. Kovács Vanda 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 13,6
5. Kiss Dorottya Fanni  1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 14,0
6. Sveda Viktória 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 14,1
7. Kemény Kitti 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,6
8. Kiszely Georgina 1996 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 14,9

100 m leány VI. kcs. 1. ief.    
1. Kecskeméti Lilla  1996 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 12,9
2. Kaiser Zsófia 1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 13,5
3. Kiss Dorottya Fanni  1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 13,6
4. Sveda Viktória 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 14,4
5. Kemény Kitti 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 14,5
6. Kostyó Vivien 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 14,6
7. Rostás Edina 1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 15,0
8. Kovács Bianka 1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 16,4

100 m leány VI. kcs. 2. ief.    
1. Kovács Vanda 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 13,6
2. Tóth Barbara 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 13,7
3. Kiszely Georgina 1996 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 14,4
4. Dudás Alexandra  1995 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 15,2

200 m leány VI. kcs.    
Indulók száma: 11    
1. Kaiser Zsófia 1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 27,9
2. Kovács Vanda 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 28,5
3. Tóth Barbara 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 29,2
4. Járó Nikolett 1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 29,4
5. Kiss Dorottya Fanni 1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 30,5
6. Kemény Kitti  1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 30,9
7. Sveda Viktória 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 31,0
8. Madarász Laura  1996 Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon 31,5
9. Kostyó Vivien 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 31,8
10. Paksy Stefánia 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 32,5
11. Lengyel Tímea 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 32,6
    

400 m leány VI. kcs.     
Indulók száma: 6    
1. Makranczi Rebeka  1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1:11,3
2. Letek Rita 1995 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 1:13,3
3. Matiscsák Vivien 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1:13,8
4. Hunyor Virág 1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 1:14,2
5. Paksy Stefánia 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 1:15,7
6. Dudás Alexandra  1995 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola 1:17,7

800 m leány VI. kcs.     
Indulók száma: 6    
1. Besenyei Boglárka  1996 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 2:32,5
2. Gressai Dorina 1996 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 2:41,4
3. Makranczi Rebeka  1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:43,1
4. Tóth Dzsenifer 1996 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 2:43,5
5. Matiscsák Vivien 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 3:00,9
6. Tóth Nikoletta 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3:07,7


1500 m leány VI. kcs.    
Indulók száma: 7    
1. Kulcsár Kitti 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 5:22,5
2. Tóth Nikoletta 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 6:12,4
3. Tóth Dzsenifer 1996 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 6:16,6
4. Bodnár Noémi 1995 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 6:19,2
5. Csoma Zsanett Réka 1995 Miskolc, Avasi Gimnázium 6:40,9
6. Kollár Bettina 1996 Miskolci Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola 7:33,8
7. Balsai Zita 1996 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola DQ


3000 m leány VI. kcs.    
Indulók száma: 3    
1. Kulcsár Kitti  1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 11:50,9
2. Olasz- Szabó Anna  1995 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 12:53,1
3. Csoma Zsanett Réka  1995 Miskolc, Avasi Gimnázium 15:23,9

100 m gát (0,84) VI. kcs.     
Indulók száma: 3    
1. Haraszti Gréta Petra  1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 20,6
2. Sveda Viktória 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 21,3
3. Lengyel Tímea 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 23,5

4x100 m váltófutás leány V-VI.kcs.    
Induló csapatok száma: 9    
1. Miskolci Herman Ottó Gimnázium   54,7
 Hajdú Daniella 97, Kecskeméti Lilla 96, Guzi Blanka 97, Rácz Flóra 97   
2. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium   54,9
 Bertók Bettina  97, Edőcs Fanni Andrea 98, Kiss Dorottya Fanni 95, Sveda Viktória 96   
3. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium   56,3
 Ferencsák Dóra 97, Letek Nóra 98, Levenda Zsófia 98, Rostás Edina 96, Szobonya Csenge Dóra 98   
4. Miskolc, Avasi Gimnázium   56,5
 Berencsy Fanni 97, Kerekes Krisztina 98, Kovács Vanda 96, Tóth Barbara 96   
5. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium   57,7
 Besenyei Boglárka 96, Csernikovics Evelin 96, Tóth Judit 98, Váradi Réka 97   
6. Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium   58,2
 Fási Vivien 97, Jakab Zsófia 95, Járó Nikolett 95, Orosz Rebeka 98   
7. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola   58,7
 Jakab Laura 98, Kemény Kitti 96, Lossó Viktória 97, Szűcs Vanda 98   
8. Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola   59,7
 Bertalan Anna 98, Fehérfalvi Orsolya 98, Láng Noémi 98, Zentai Vanda 98   
9. Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium   1:00,3
 Klusóczki Cintia 99, Kungler Orsolya 98, Nadanicsek Cintia 98, Sipos Fanni 98   
4x400 m váltófutás leány V-VI. kcs.    
Induló csapatok száma: 10    
1. Miskolci Herman Ottó Gimnázium   4:35,3
 Guzi Blanka 99, Szemán Edina 95, Oláh Dorottya 97, Pataki Anna 97   
2. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium   4:39,5
 Fogarasi Nikolett 96, Mohácsi Eszter 96, Sztankovics Anna 98, Kaiser Zsófia 95   
3. Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium   4:52,2
 Bogdányi Réka 97, Hugyecz Laura 98, Hunyor Virág 95, Járó Nikolett 95   
4. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium   4:52,7
 Antal Georgina 98, Levenda Zsófia 98, Osztermann Anna 98, Rostás Edina 96   
5. Miskolc, Avasi Gimnázium   4:55,9
 Berencsy Fanni 97, Kavicsánszki Olivía 97, Kerekes Krisztina 98, Paksy Stefánia 96   
6. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium   4:58,8
 Frindt Enikő 97, Kostyó Vivien 96, Kundráth Kiara 97, Makranczi Rebeka 96   
7. Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola   5:07,0
 Fehérfalvi Orsolya 98, Princz Diána 98, Vojtovics Alexandra 97, Zentai Vanda 98   
8. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium   5:15,6
 Brogli Réka 96, Flender Tímea 98, Novák Lili 96, Tóth-Péter Fanni 98   
9.  Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium   5:28,3
 Boros Kinga 97, Klusóczki Cintia 99, Nadanicsek Cintia 98, Sipos Fanni 98   
10. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola   DQ
 Bodó Fanni 95, Győri Nikolett 95, Jakab Laura 98, Orbán Dorina 99   


Magasugrás leány VI. kcs.    
Indulók száma: 7    
1. György Ágnes 1996 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1,52
2. Bárdos Flóra 1996 Miskolc, Avasi Gimnázium 1,39
3. Járó Nikolett 1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 1,35
4. Bencsik Martina  1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1,35
5. Potonyecz Fanni  1996 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 1,30
6. Kemény Kitti  1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1,25
7. Jakab Zsófia 1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 1,20

Távolugrás leány VI. kcs.    
Indulók száma: 9    
1. Kecskeméti Lilla 1996 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 5,25
2. Besenyei Boglárka  1996 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 4,72
3. Margóczi Nikolett Beatrix  1996 Diósgyőri Gimnázium 4,70
4. Tóth Dzsenifer 1996 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 4,66
5. Kemény Kitti 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 4,30
6. Sivák Anna 1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 4,15
7. Kiszely Georgina  1996 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 4,00
8. Győri Nikolett 1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3,97
9. Kovács Bianka 1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3,63

Súlylökés (4 kg) leány VI. kcs.    
Indulók száma: 13    
1. Orlóczki Katalin 1996 Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola 8,70
2. Németi Viktória  1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 8,30
3. Ládi Krisztina 1996 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 8,26
4. Barcsák Linda 1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 8,07
5. Hevesi Vivien 1995 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 7,80
6. Sipos Réka 1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 7,74
7. Nagy Regina Edit 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 7,52
8. Margóczi Nikolett Beatrix 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 7,34
9. Sütő Inez  1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 7,32
10. Kollár Bettina 1996 Miskolci Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola 7,18
11. Novák Lili 1996 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 7,10
12. Szalmen Renáta  1996 Miskolci Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola 6,50
13. Skrenya Alexandra  1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 6,30
    

Diszkoszvetés (1 kg) leány VI. kcs.    
Indulók száma:    
1. Németi Viktória  1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 32,20
2. Kelemen Kamilla Anna  1996 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 24,34
3. Nagy Regina Edit  1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 24,34
4. Margóczi Nikolett Beatrix  1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 22,08
5. Barcsák Linda  1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 20,57
6. Kocsi Zsanett Dóra 1996 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 19,86
7. Sütő Inez 1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 19,75
8. Szépe Sarolt 1995 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 19,13
9. Sipos Réka  1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 18,08
10. Kovács Viktória  1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 17,47
11. Skrenya Alexandra 1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 15,19

Gerelyhajítás (600 gr) leány VI. kcs.    
Indulók száma: 9    
1. Sütő Inez 1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 26,44
2. Barcsák Linda  1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 26,30
3. Margóczi Nikolett Beatrix 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 24,74
4. Bencsik Martina  1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 22,84
5. Ládi Krisztina 1996 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 20,97
6. Makranczi Rebeka 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 20,74
7. Németi Viktória  1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 19,80
8. Kovács Viktória  1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 16,90
9. Faragó Boglárka  1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 14,99

 

Keresés

Partnerek