Telekom Labdarúgó Diákolimpia Megyei Döntő, Encs, 2014. április 25.

Telekom Labdarúgó Diákolimpia
Megyei Döntő eredményei 2013/2014. tanév
Encs, 2014. április 25.


Labdarúgás Diákolimpia I. korcsoport Fiú
Megyei Döntő eredményei 2013/2014. tanév
Encs, 2014. április 25.


A csapatok sorsolási rendje
1 Tiszaújvárosi Általános Iskola, Tiszaújváros
2 II. Rákóczi Ferenc, Tokaj
3 Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika
4 Szent Imre Római Katolikus, Miskolc


Játékrend                      Eredmény
9.00 1 Tiszaújvárosi Általános Iskola  4 Szent Imre Római Katolikus, Miskolc 1:1
9.40 2 II. Rákóczi Ferenc Tokaj  3 Pollack M. Általános Iskola, K.barcika 1:5
10.20 4 Szent Imre Római Katolikus, Miskolc 2 II. Rákóczi Ferenc Tokaj  3:0
11.20 3 Pollack M.  Általános Iskola, K.barcika 1 Tiszaújvárosi Általános Iskola  4:3
12.05 1 Tiszaújvárosi Általános Iskola  2 II. Rákóczi Ferenc Tokaj  1:1
12.50 3 Pollack M. Általános Iskola, K.barcika 4 Szent Imre Római Katolikus, Miskolc 2:0
13.35 – Eredményhirdetés


Végeredmény  Testnevelő
1 Pollack M. Általános Iskola, K.barcika Csordás Sándor
2 Szent Imre Római Katolikus, Miskolc Varsányi Zsolt
3 Tiszaújvárosi Általános Iskola Demblovszky Gábor
4 II. Rákóczi Ferenc Tokaj Csordás Sándor


Gólkirály: Dobrosi Attila Kazincbarcika Pollack M. Ált. Isk.
Legjobb mezőnyjátékos: Ferencsik Soma Tiszaújváros Ált. Isk.
Legjobb kapus: Madarász Ádám Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. Miskolc


Labdarúgás Diákolimpia II. korcsoport Fiú
Megyei Döntő eredményei 2013/2014. tanév
Encs, 2014. április 25.


A csapatok sorsolási rendje
1 Pollack Mihály, Kazincbarcika
2 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú M. I.
3 Kazinczy Ferenc Református, Felsőzsolca
4 Mészáros Lőrinc, Megyaszó


Játékrend                      Eredmény
9.00 1 Pollack Mihály, Kazincbarcika  4 Mészáros Lőrinc, Megyaszó  3:0
9.40     2 Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú M. I. 3 Kazinczy F. Református, Felsőzsolca 1:4
10.20 4 Mészáros Lőrinc, Megyaszó  2 Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú M. I. 2:6
11.20    3 Kazinczy F. Református, Felsőzsolca  1 Pollack Mihály, Kazincbarcika  1:4
12.05 1 Pollack Mihály, Kazincbarcika  2 Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú M. I. 4:0
12.50  3 Kazinczy F. Református, Felsőzsolca  4 Mészáros Lőrinc, Megyaszó  4:0

13.35 – Eredményhirdetés


Végeredmény  Testnevelő
1 Pollack Mihály, Kazincbarcika Barna Imre
2 Kazinczy F. Református, Felsőzsolca Pásztor Erik
3 Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú M. I. Kubinyi József
4 Mészáros Lőrinc, Megyaszó Erdei Zoltán

Gólkirály: Lakatos Krisztián Pollack Mihály, Kazincbarcika
Legjobb mezőnyjátékos: Hopka Bálint Kazinczy F. Ref. Felsőzsolca
Legjobb kapus: Hegedűs Zoltán Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú M. I.
 


Labdarúgás Diákolimpia III. korcsoport Fiú
Megyei Döntő eredményei 2013/2014. tanév
Encs, 2014. április 25.


A csapatok sorsolási rendje
1 Szent Erzsébet Katolikus, Sárospatak
2 Bőcsi Általános és Szakiskola
3 Pollack Mihály, Kazincbarcika
4 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú M. I.


Játékrend                      Eredmény
9.00 1 Szent Erzsébet Kat., Sárospatak  4 Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú M. I. 0:1
9.40 2 Bőcsi Általános és Szakiskola  3 Pollack Mihály, Kazincbarcika  0:2
10.20 4 Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú M. I. 2 Bőcsi Általános és Szakiskola   2:2
11.20 3 Pollack Mihály, Kazincbarcika  1 Szent Erzsébet Katolikus, Sárospatak 3:0
12.05 1 Szent Erzsébet Katolikus, Sárospatak 2 Bőcsi Általános és Szakiskola  0:2
12.50 3 Pollack Mihály, Kazincbarcika  4 Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú M. I. 2:0
13.35 – Eredményhirdetés


Végeredmény  Testnevelő
1 Pollack Mihály, Kazincbarcika Béres Csaba
2 Bőcsi Általános és Szakiskola Simon Attila
3 Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú M. I. Kubinyi József
4 Szent Erzsébet Katolikus, Sárospatak Belicza János

Gólkirály: Jónyer Kristóf Pollack Mihály Ált. Isk. Kazincbarcika (5 gól)
Legjobb mezőnyjátékos: Nagy Róbert Bőcsi Általános és Szakiskola
Legjobb kapus: Vaszilkó Roland Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú M.I.

 

Kispályás Labdarúgás Diákolimpia IV. korcsoport Fiú
Megyei Döntő eredményei 2013/2014. tanév
Encs, 2014. április 25.


A csapatok sorsolási rendje
1 Dr. Mészáros Kálmán, Ároktő
2 Szent Erzsébet Katolikus, Sárospatak
3 Zrínyi Ilona, Encs
4 Apáczai Csere János, Szendrő


Játékrend                      Eredmény
9.00 1 Dr. Mészáros Kálmán, Ároktő  4 Apáczai Csere János, Szendrő  1:1
9.40 2 Szent Erzsébet Kat., Sárospatak  3 Zrínyi Ilona, Encs    1:2
10.20 4 Apáczai Csere János, Szendrő  2 Szent Erzsébet Katolikus, Sárospatak 3:1
11.20 3 Zrínyi Ilona, Encs    1 Dr. Mészáros Kálmán, Ároktő  6:0
12.05 1 Dr. Mészáros Kálmán, Ároktő  2 Szent Erzsébet Katolikus, Sárospatak 0:9
12.50 3 Zrínyi Ilona, Encs    4 Apáczai Csere János, Szendrő  3:0
13.35 – Eredményhirdetés


Végeredmény  Testnevelő
1 Zrínyi Ilona, Encs  Kocsis Nándor
2 Apáczai Csere János, Szendrő  Szkiba Gábor
3 Szent Erzsébet Katolikus, Sárospatak Belicza János
4 Dr. Mészáros Kálmán, Ároktő Tóth Zoltán

Gólkirály: Molnár József, Zrínyi Ilona, Encs
Legjobb mezőnyjátékos: Botos Zsolt, Szent Erzsébet Katolikus, Sárospatak
Legjobb kapus: Ádám Renátó, Dr. Mészáros Kálmán, Ároktő


Leány Labdarúgás Diákolimpia III-IV. korcsoport
Megyei Döntő eredményei 2013/2014. tanév
Encs, 2014. április 25.


A csapatok sorsolási rendje
1 Pollack Mihály, Kazincbarcika
2 Miskolci Könyves Kálmán
3 Alsózsolcai Herman Ottó
4 Szent Erzsébet Katolikus, Sárospatak


Játékrend                      Eredmény
9.00 1 Pollack Mihály, Kazincbarcika  4 Szent Erzsébet Kat., Sárospatak 3:0
9.40    2 Miskolci Könyves Kálmán  3 Alsózsolcai Herman Ottó  -
10.20 4 Szent Erzsébet Katolikus, Sárospatak 2 Miskolci Könyves Kálmán  -
11.20 3 Alsózsolcai Herman Ottó  1 Pollack Mihály, Kazincbarcika 0:8
12.05 1 Pollack Mihály, Kazincbarcika  2 Miskolci Könyves Kálmán  -
12.50 3 Alsózsolcai Herman Ottó  4 Szent Erzsébet Kat., Sárospatak 1:3
13.35 – Eredményhirdetés

 

Végeredmény  Testnevelő
1. Kazincbarcika Pollack M. Ált. Isk. Béres Csaba
2. Sárospatak Szent Erzsébet Ált. Isk. Gönczi Zoltán
3. Alsózsolca Herman O. Ált. Isk. Árpád Jenő
4. - -

Gólkirály: KIN LILIÁNA Kazincbarcika Pollack M.
Legjobb mezőnyjátékos: ÓNODI VANESSZA Kazincbarcika Pollack M.
Legjobb kapus: KOVÁCS ZSÓFIA Kazincbarcika Pollack M.


Kispályás Labdarúgás Diákolimpia V-VI. korcsoport Fiú
Megyei Döntő eredményei 2013/2014. tanév
Encs, 2014. április 25.


A csapatok sorsolási rendje
1 Andrássy Gyula Szakközépiskola, Miskolc
2 Árpád Vezér Gimnázium, Sárospatak
3 Mezőkövesdi Széchenyi I. Kat. Szakképző
4 Eötvös József Építőipari, Miskolc


Játékrend                      Eredmény
Rekortán pálya
9.00  1 Andrássy Gy.  Szakközépiskola, Miskolc  4 Eötvös J. Építőipari, Miskolc   2:1
9.40  2 Árpád Vezér Gimn., Sárospatak  3 Mezőkövesdi Széchenyi I. Kat. Szakképző  4:1
10.20 4 Eötvös József Építőipari, Miskolc  2 Árpád Vezér Gimnázium, Sárospatak  5:4
11.20 3 Mezőkövesdi Széchenyi I. Kat. Szakképző1 Andrássy Gy. Szakközépiskola, Miskolc  1:4
12.05 1 Andrássy Gyula Szakközépiskola, Miskolc 2 Árpád Vezér Gimnázium, Sárospatak  3:2
12.503 Mezőkövesdi Széchenyi I. Kat. Szakképző 4 Eötvös József Építőipari, Miskolc  5:11
13.35 – Eredményhirdetés


Végeredmény  Testnevelő
1 Andrássy Gy.  Szakközépiskola, Miskolc Bacsa Péter
2 Eötvös József Építőipari, Miskolc Sárréti Géza
3 Árpád Vezér Gimn., Sárospatak Kistóth Miklós
4  Mezőkövesdi Széchenyi I. Kat. Szakképz Ádám János

Gólkirály:  Török Nándor Mezőkövesd
Legjobb mezőnyjátékos: Szajkó Richárd Miskolc Eötvös
Legjobb kapus: Kiss Balázs Miskolc Andrássy

 

Leány Labdarúgás Diákolimpia V-VI. korcsoport
Megyei Döntő eredményei 2013/2014. tanév
Encs, 2014. április 25.
 

A csapatok sorsolási rendje
1 Fáy András Görögkatolikus, Miskolc
2 Irinyi János Református, Kazincbarcika 
3 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
4 Ferenczi Sándor, Miskolc


Játékrend                      Eredmény
9.00 1 Fáy András Görögkatolikus, Miskolc 4 Ferenczi Sándor, Miskolc   1:3
9.40     2 Irinyi J. Református, Kazincbarcika   3 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 3:2
10.20   4 Ferenczi Sándor, Miskolc    2 Irinyi J. Református, Kazincbarcika   8:0
11.20 3 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 1 Fáy András Görögkatolikus, Miskolc 1:6
12.05    1 Fáy András Görögkatolikus, Miskolc 2 Irinyi János Református, Kazincbarcika 2:1
12.50 3 Miskolci Herman Ottó Gimnázium 4 Ferenczi Sándor, Miskolc   1:9
13.35 – Eredményhirdetés


Végeredmény  Testnevelő
1 Ferenczi Sándor, Miskolc Magyari Viktor
2 Fáy András Görögkatolikus, Miskolc Martis Ferenc
3 Irinyi János Református, Kazincbarcika Darai Imre
4 Miskolci Herman Ottó Gimnázium Gyöngyösi Dániel


Gólkirály: Miliczki Noémi Ferenczi Sándor, Miskolc
Legjobb mezőnyjátékos: Lenkey Barbara Fáy András Görögkatolikus, Miskolc
Legjobb kapus: Andó Boglárka Irinyi János Református, Kazincbarcika

Keresés

Partnerek