Atlétika Mezei Futás Diákolimpia V-VI. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2014. április 3.

ATLÉTIKA MEZEI FUTÁS DIÁKOLIMPIA V-VI. KORCSOPORT
Megyei Döntő versenykiírása 2013/2014. TANÉV
Miskolc, 2014. április 3.

       
Eredmények:  
V. korcsoport Fiú Csapat:
"Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium,
Szakképző Iskola és Kollégium"  Lehmann Bence -1997 3 20 I.
  Csizmadia Adrián -1997 4  
  Tóth Máté -1997 5  
  Fróna Ákos -1998 8  
  Mannheim Kisztián -1998 57  
"Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita
Gimnázium és Kollégium ""A""" Tóth Gyula Szűcs Botond -1997 7 43 II.
  Horváth Pál -1997 10  
  Priam Márk -1997 12  
  Feczkó Botond -1998 14  
"Miskolci
Diósgyőri Gimnázium " Pecsét Tibor Tóth Róbert Ferenc -1997 1 68 III.
  Tóth Richárd -1997 11  
  Igó Zoltán -1998 21  
  Déri Nikosz -1997 35  
  Balogh Martin Ádám -1997 36  
"Miskolci Földes Ferenc
Gimnázium ""A""" Letek László Varga Máté -1998 6 73 IV.
  Kovács Soma -1997 16  
  Rémiás Márton -1999 25  
  Kovács Richárd -1997 26  
"Kazincbarcikai
Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium ""A""" Tőzsér Zoltán Lakatos Csaba -1997 13 82 V.
  Ruszó Alex -1997 18  
  Kovács András -1998 19  
  Balla József -1998 32  
"Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium,
Szakközépiskola és Kollégium ""A""" Gyüre Levente Szabó András -1997 9 128 VI.
  Horváth Szabolcs -1998 24  
  Csoma Zoltán -1998 41  
  Tóth Péter Tíbor -1998 54  
"Miskolci
Avasi Gimnázium ""A""" László István Gratzl Apor Dezső -1998 27 139 VII.
  Száva Péter -1998 33  
  Kapitány Kevin -1998 39  
  Majoros Péter -1997 40  
"Kazincbarcika, Szalézi Szent
Ferenc Gimnázium" Kondor István Sajó András -1997 15 154 VIII.
  Király Bálint -1998 22  
  Skover Péter -1997 56  
  Tóth Ádám -1997 61  
"Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari
Szakközépiskola" Nyeste Sándor Bor Zsolt -1999 20 163 IX.
  Kurucz Dávid -1997 28  
  Nagy Máté -1998 38  
  Kerékgyártó Balázs -1997 77  
  Bárány Dávid -1998 86  
"Miskolc, Andrássy Gyula
Szakközépiskola" Fábián Réka Tyukodi Dániel -1997 2 176 X.
  Ujj Robert -1998 43  
  NyírcsákJózsef -1999 52  
  Nádasi László -1997 79  
  Juhász Gábor -1997 87  
"Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita
Gimnázium és Kollégium ""B""" Tóth Gyula Kruppa Tamás -1997 17 185 XI.
  Pákozdi Máté -1998 34  
  Seres Ábel -1997 51  
  Szemán Gergely -1997 83  
"Miskolci Szemere Bertalan
Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium" Deák Géza Tokaji Tamás -1998 23 189 XII.
  Bodolai István -1998 31  
  Baranyi Dávid Szabolcs -1998 50  
  Lados Gábor -1998 85  
"Kazincbarcikai
Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium ""B""" Tőzsér Zoltán Dócs László -1997 37 207 XIII.
  Bári Szabolcs -1997 46  
  Blága Martin János -1998 53  
  Ádám Béla László -1998 71  
  Szemán János -1998 81  
"Edelény, Szent János Görögkatolikus
Gimnázium és Szakképző Iskola" Kis András Lukács Máté -1997 29 225 XIV.
  Lukács Martin -1997 48  
  Bábás László -1997 59  
  Drótos Bence -1998 89  
  Kovács Áron -1998 102  
"Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola
és Szakiskola" Varga Dénes Radványi Norbert -1998 30 241 XV.
  Kovács Patrik -1998 62  
  Földesi Kristóf -1998 74  
  Egerszegi Máté -1998 75  
  Bíró Dávid -1998 95  
"Miskolci Földes Ferenc
Gimnázium ""B""" Letek László Seres Márk -1998 47 273 XVI.
  Herczeg Levente -1997 55  
  Hegedűs Ákos -1999 78  
  Hegedűs Szabolcs -1999 93  
  Oláh Marcell -1998 105  
"Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium,
Szakközépiskola és Kollégium ""B""" Gyüre Levente Drótos Ádám -1997 60 273 XVII.
  Szólya Erik Csaba -1998 65  
  Perger Ákos -1997 72  
  Nótár Gyula -1998 76  
  Dolnai László -1998 94  
"Miskolci
Avasi Gimnázium ""B""" László István Horváth Tibor -1997 44 283 XVIII.
  Szabó Marcell -1997 45  
  Kovács Kristóf -1997 90  
  Nagy Miklós -1997 104  
"Miskolci Szentpáli István Kereskedelmi és
Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola" Tóth Jánosné Csörsz Ferenc -1998 42 318 XIX.
  Csörsz Géza -1998 67  
  Eperjesi József -1997 98  
  Cseke Viktor -1999 111  
  Erdei Dávid -1998 112  
"Miskolci Fráter György
Katolikus Gimnázium és Kollégium" Bacsa Péterné Bukszár Donát -1998 70 341 XX.
  Fekete Dávid -1998 80  
  Orosz Máté -1998 91  
  Dubabér Milán -1998 100  
  Váradi Gábor -1998 114  
"Miskolci Gábor Áron
Művészeti Szakközépiskola" "Fürjészné
Borbély Judit" Gacsályi Patrik -1998 88 415 XXI.
  Képes Ferenc -1998 101  
  Török Bence -1997 106  
  Lőkös István -1997 120  
"Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános
Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola" Kubicskó Zsuzsanna Bodnár Balázs -1997 99 424 XXII.
  Bárdos Márk -1997 103  
  Kiss Gábor -1998 109  
  Juhász Levente -1997 113  
  Kovács Dániel -1997 115  
"Miskolci Kandó Kálmán
Szakközépiskola" Deményi Norbert Gaál Sándor Gyula -1997 96 436 XXIII.
  Hegedűs Norbert -1998 107  
  Kiss-Kovács Zoltán -1998 116  
  Szegedi Dávid András -1998 117  
  Béres Viktor -1998 122  


V. korcsoport Fiú Egyéni:
1 Tóth Róbert Ferenc -1997 Miskolci Diósgyőri Gimnázium
2 Tyukodi Dániel -1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola
3 Lehmann Bence -1997 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
4 Csizmadia Adrián -1997 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
5 Tóth Máté -1997 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
6 Varga Máté -1998 Miskolci Földes Ferenc Gimnázium
7 Szűcs Botond -1997 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
8 Fróna Ákos -1998 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
9 Szabó András -1997 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
10 Horváth Dániel -1997 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
11 Tóth Richárd -1997 Miskolci Diósgyőri Gimnázium
12 Priam Márk -1997 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
13 Lakatos Csaba -1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
14 Feczkó Botond -1998 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
15 Sajó András -1997 Kazincbarcika, Szalézi SzentFerenc Gimnázium
16 Kovács Soma -1997 Miskolci Földes Ferenc Gimnázium
17 Kruppa Tamás -1997 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
18 Ruszó Alex -1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
19 Kovács András -1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
20 Bor Zsolt -1999 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola
21 Igó Zoltán -1998 Miskolci Diósgyőri Gimnázium
22 Király Bálint -1998 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
23 Tokaji Tamás -1998 Miskolc, Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
24 Horváth Szabolcs -1998 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
25 Rémiás Márton -1999 Miskolci Földes Ferenc Gimnázium
26 Kovács Richárd -1997 Miskolci Földes Ferenc Gimnázium
27 Gratzl Apor Dezső -1998 Miskolci Avasi Gimnázium
28 Kurucz Dávid -1997 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola
29 Lukács Máté -1997 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
30 Radványi Norbert -1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
31 Bodolai István -1998 Miskolc, Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Koll.
32 Balla József -1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
33 Száva Péter -1998 Miskolci Avasi Gimnázium
34 Pákozdi Máté -1998 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
35 Déri Nikosz -1997 Miskolci Diósgyőri Gimnázium
36 Balogh Martin Ádám -1997 Miskolci Diósgyőri Gimnázium
37 Dócs László -1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
38 Nagy Máté -1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola
39 Kapitány Kevin -1998 Miskolci Avasi Gimnázium
40 Majoros Péter -1997 Miskolci Avasi Gimnázium
41 Csoma Zoltán -1998 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
42 Csörsz Ferenc -1998 Miskolci Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola
43 Ujj Robert -1998 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola
44 Horváth Tibor -1997 Miskolci Avasi Gimnázium
45 Szabó Marcell -1997 Miskolci Avasi Gimnázium
46 Bári Szabolcs -1997 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
47 Seres Márk -1998 Miskolci Földes Ferenc Gimnázium
48 Lukács Martin -1997 Edelény, Szent János GörögkatolikusGimnázium és Szakképző Iskola
49 Szász Balázs -1998 Miskolci Diósgyőri Gimnázium
50 Baranyi Dávid Szabolcs -1998 Miskolc, Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Koll.
51 Seres Ábel -1997 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
52 NyírcsákJózsef -1999 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola
53 Blága Martin János -1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
54 Tóth Péter Tíbor -1998 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
55 Herczeg Levente -1997 Miskolci Földes Ferenc Gimnázium
56 Skover Péter -1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
57 Mannheim Kisztián -1998 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
58 Bábás László -1997 Edelény, Szent János GörögkatolikusGimnázium és Szakképző Iskola
59 Drótos Ádám -1997 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
60 Tóth Ádám -1997 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
61 Kovács Patrik -1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
62 Szabó Péter -1997 Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola
63 Szamorodjuk Viktor -1997 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium
64 Szólya Erik Csaba -1998 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
65 Katona Péter -1997 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium
66 Csörsz Géza -1998 Miskolci Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola
67 Bukszár Donát -1998 Miskolci Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
68 Ádám Béla László -1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
69 Perger Ákos -1997 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
70 Földesi Kristóf -1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
71 Egerszegi Máté -1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
72 Nótár Gyula -1998 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
73 Kerékgyártó Balázs -1997 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola
74 Hegedűs Ákos -1999 Miskolci Földes Ferenc Gimnázium
75 Nádasi László -1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola
76 Fekete Dávid -1998 Miskolci Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
77 Szemán János -1998 Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
78 Orosz Ferenc -1997 Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola
79 Szemán Gergely -1998 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
80 Lados Gábor -1998 Miskolc, Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Koll.
81 Bárány Dávid -1998 Miskolc, Bláthy Ottó VillamosipariSzakközépiskola
82 Juhász Gábor -1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola
83 Gacsályi Patrik -1998 Miskolci Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola
84 Drótos Bence -1998 Edelény, Szent János GörögkatolikusGimnázium és Szakképző Iskola
85 Kovács Kristóf -1997 Miskolci Avasi Gimnázium
86 Orosz Máté -1998 Miskolci Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
87 Révész Ádám József -1998 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola
88 Hegedűs Szabolcs -1999 Miskolci Földes Ferenc Gimnázium
89 Dolnai László -1998 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
90 Bíró Dávid -1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
91 Gaál Sándor Gyula -1997 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola
92 Korály Gábor -1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola
93 Eperjesi József -1997 Miskolci Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola
94 Bodnár Balázs -1997 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola
95 Dubabér Milán -1998 Miskolci Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
96 Képes Ferenc -1998 Miskolci Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola
97 Kovács Áron -1998 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
98 Bárdos Márk -1997 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola
99 Nagy Miklós -1997 Miskolci Avasi Gimnázium
100 Oláh Marcell -1998 Miskolci Földes Ferenc Gimnázium
101 Török Bence -1997 Miskolci Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola
102 Hegedűs Norbert -1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola
103 Eszenyi Martin -1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
104 Kiss Gábor -1998 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola
105 Cseke Viktor -1999 Miskolci Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola
106 Erdei Dávid -1998 Miskolci Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola
107 Juhász Levente -1997 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola
108 Váradi Gábor -1998 Miskolci Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
109 Kovács Dániel -1997 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola
110 Kiss-Kovács Zoltán -1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola
111 Szegedi Dávid András -1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola
112 Rabóczki Ádám -1997 Miskolci Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola
113 Tátrai Richárd -1998 Miskolci Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
114 Lőkös István -1997 Miskolci Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola
115 Szunyogh Tamás -1999 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola
116 Béres Viktor -1998 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola


V. korcsoport Leány Csapat:
"Tiszaújváros, Eötvös
József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium" "Tóth Papp
Tamás" Szegedi Sára -1998 2 18 I.
  Jakab Ilka -1998 3  
  Filep Zsanna -1998 4  
  Hozdik Eszter -1998 9  
"Miskolci Herman Ottó
Gimnázium" Kerekes Attila Pataki Anna -1997 1 22 II.
  Guzi Blanka -1999 6  
  Kovács Eszter -1997 7  
  Oláh Liza -1997 8  
  Nónay Fanni -1997 20  
"Miskolc. Fényi Gyula
Jezsuita Gimnázium és Kollégium" "Virosztekné
Szakál Ildikó" Kertész Anna -1997 5 38 III.
  Molnár Enikő -1997 10  
  Fogarasi Nikolett -1999 11  
  Polyák Rebeka -1998 12  
  Polyák Makrina -1997 23  
"Miskolc, Berzeviczy
Gergely Szakközépiskola és Szakiskola" Zinger Béla Orbán Dorina -1999 13 98 IV.
  Jakab Laura -1998 22  
  Bódi Viktória -1998 30  
  Szűcs Vanda -1998 33  
  Gyurkó Dóra -1997 44  
"Miskolc, Avasi
Gimnázium" László István Kavicsánszki Olivía -1997 14 127 V.
  Pásztor Cintia -1997 31  
  Hirkó Zsófia -1997 32  
  Kelemen Regina -1998 50  
  Berencsy Fanni -1997 56  
"Tokaj, Tokaji Ferenc
Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium" Gyüre Levente Helgert Gréta -1999 18 129 VI.
  Popovics Csilla -1998 19  
  Dvorszki Lilla -1998 37  
  Kanyuk Dóra -1998 55  
  Hideg Barbara -1998 73  
"Miskolc, Diósgyőri
Gimnázium" "Tigyiné Takács
Zsuzsanna" Budinszki Szimonetta -1997 27 130 VII.
  Koleszár Réka -1998 28  
  Varga Ágnes Dóra -1999 29  
  Orosz Réka -1997 46  
  Tökölyi CSilla -1998 67  
"Kazicbarcika, Szalézi
Szent Ferenc Gimnázium" Móth Éva Tóth Judit -1998 25 134 VIII.
  Kékedi Evelin -1997 26  
  Váradi Réka -1997 40  
  Rózsa Helga -1998 43  
  Tóth-Péter Fanni -1998 53  
"Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus
Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola" "Kubicskó
Zsuzsanna" Haraszti Herlga -1997 21 159 IX.
  Zsíros Nikolett -1997 24  
  Kis Laura -1998 45  
  Berta Cintia -1997 69  
  Szabó Nikolett -1998 77  
"Miskolc, Ferenczi
Sándor Egészségügyi Szakközépiskola ""A""" "Demeterné
Láng Judit" Zentai Vanda -1998 17 163 X.
  Szegő Szandra -1998 38  
  Szlifka Bianka -1998 48  
  Bertalan Anna -1998 60  
"Miskolc, Földes
Ferenc Gimnázium" "Vanczákné
Darai Dóra" Tóth Edina -1998 34 175 XI.
  Szobonya Csenge Dóra -1998 35  
  Kiséry Anna -1998 42  
  Paszternák Csenge -1998 64  
  Dancsó Bianka -1998 66  
"Miskolci Szemere Bertalan
Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium" Deák Géza Lovász Tímea -1998 36 188 XII.
  Boros Kinga -1997 41  
  Matiz Nikoletta -1999 52  
  Tamus Nikolett -1998 59  
  Kungler Orsolya -1998 65  
"Edelény, Szent János Görögkatolikus
Gimnázium és Szakképző Iskola" Kis András Csóti Barbara -1999 15 190 XIII.
  Zagraj Veronika Bettina -1998 54  
  Bódi Júlia -1998 58  
  Kaulics Veronika -1998 63  
  Ferencsik Eszter -1999 72  
"Miskolc, Ferenczi
Sándor Egészségügyi Szakközépiskola ""B""" "Demeterné
Láng Judit" Csűri Erika Bernadett -1997 62 284 XIV.
  Molnár Ráhel -1997 68  
  Svak Adrienn -1997 76  
  Burony Eszter -1997 78  


V. korcsoport Leány Egyéni:
1 Pataki Anna -1997 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
2 Szegedi Sára -1998 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
3 Jakab Ilka -1998 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
4 Filep Zsanna -1998 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
5 Kertész Anna -1997 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
6 Guzi Blanka -1999 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
7 Kovács Eszter -1997 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
8 Oláh Liza -1997 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
9 Hozdik Eszter -1998 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
10 Molnár Enikő -1997 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
11 Fogarasi Nikolett -1999 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
12 Polyák Rebeka -1998 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
13 Orbán Dorina -1999 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
14 Kavicsánszki Olivía -1997 Miskolc, Avasi Gimnázium
15 Csóti Barbara -1999 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
16 Sárándi Fanni Piroska  -1997 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium
17 Zentai Vanda -1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola
18 Helgert Gréta -1999 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
19 Popovics Csilla -1998 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
20 Nónay Fanni -1997 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
21 Haraszti Herlga -1997 "Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus
Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola"
22 Jakab Laura -1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
23 Polyák Makrina -1997 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
24 Zsíros Nikolett -1997 "Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus
Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola"
25 Tóth Judit -1998 Kazicbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
26 Kékedi Evelin -1997 Kazicbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
27 Budinszki Szimonetta -1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
28 Koleszár Réka -1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
29 Varga Ágnes Dóra -1999 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
30 Bódi Viktória -1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
31 Pásztor Cintia -1997 Miskolc, Avasi Gimnázium
32 Hirkó Zsófia -1997 Miskolc, Avasi Gimnázium
33 Szűcs Vanda -1998 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
34 Tóth Edina -1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
35 Szobonya Csenge Dóra -1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
36 Lovász Tímea -1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
37 Dvorszki Lilla -1998 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
38 Szegő Szandra -1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola
39 Szeszák Lili -1999 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola
40 Váradi Réka -1997 Kazicbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
41 Boros Kinga -1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
42 Kiséry Anna -1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
43 Rózsa Helga -1998 Kazicbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
44 Gyurkó Dóra -1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
45 Kis Laura -1998 "Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus
Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola"
46 Orosz Réka -1997 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
47 Karczag Katinka Emese  -1998 Miskolci Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola
48 Szlifka Bianka -1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola
49 Mikó Fanni -1997 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
50 Kelemen Regina -1998 Miskolc, Avasi Gimnázium
51 Bóna Réka -1999 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
52 Matiz Nikoletta -1999 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
53 Tóth-Péter Fanni -1998 Kazicbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
54 Zagraj Veronika Bettina -1998 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
55 Kanyuk Dóra -1998 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
56 Berencsy Fanni -1997 Miskolc, Avasi Gimnázium
57 Tóth Vanessza -1997 Miskolc, Avasi Gimnázium
58 Bódi Júlia -1998 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
59 Tamus Nikolett -1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
60 Bertalan Anna -1998 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola
61 Némethy Flóra Csenge -1997 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
62 Csűri Erika Bernadett -1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola
63 Kaulics Veronika -1998 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
64 Paszternák Csenge -1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
65 Kungler Orsolya -1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
66 Dancsó Bianka -1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
67 Tökölyi CSilla -1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
68 Molnár Ráhel -1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola
69 Berta Cintia -1997 "Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus
Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola"
70 Bernáth Melinda -1998 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
71 Pellák Gerda -1997 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
72 Ferencsik Eszter -1999 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
73 Hideg Barbara -1998 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
74 Hegedűs Dominika -1998 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
75 Kéméndi Viktória -1996 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
76 Svak Adrienn -1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola
77 Szabó Nikolett -1998 "Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus
Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola"
77 Burony Eszter -1997 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola
79 Gulybán Csilla -1997 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
80 Somody Dóra -1998 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
81 Dajka Anikó -1998 Miskolc, SzentpáliIstván Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola


VI. korcsoport Fiú Csapat:
"Tokaj, Tokaji Ferenc
Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium ""A""" Gyüre Levente Petrusovics Máté -1996 2 29 I.
  Liszkai Kristóf -1995 4  
  Plósz Ferenc -1996 11  
  Kazsimér Bence -1996 12  
"Tiszaújváros, Eötvös
József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium" "Tóth Papp
Tamás" Marton Előd -1995 1 43 II.
  Németh Sándor -1995 6  
  Mészáros Imre Lajos -1996 10  
  Gömöri Ádám -1996 26  
  Tóth Dávid -1995 28  
"Miskolc, Berzeviczy
Gergely Szakközépiskola és Szakiskola" Varga Dénes Juhász József -1996 13 92 III.
  Bartha Olivér -1996 16  
  Kovács Martin -1996 18  
  Bodnár Dániel -1995 45  
  Rási Richárd -1995 56  
"Miskolci Herman Ottó
Gimnázium" Szilágyi Attila Büki Ádám -1995 7 93 IV.
  Maksa Balázs -1995 22  
  Harsányi Levente -1996 30  
  Mezei Kristóf -1996 34  
  Pap Áron -1996 40  
"Miskolc, Fényi Gyula
Jezsuita Gimnázium és Kollégium" Molnár Attila Soltész Bence -1995 9 102 V.
  Herpai Ágoston -1996 20  
  Suhai Gábor -1995 36  
  Volcz Dénes -1996 37  
  Zelena Zalán -1995 52  
"Miskolc, Diósgyőri
Gimnázium " Pecsét Tibor Adámy Tamás -1996 17 118 VI.
  Mamrus Balázs -1995 24  
  Kiss Máté -1996 29  
  Bodnár Attila -1996 48  
  Kolozsvári István -1996 59  
"Tokaj, Tokaji Ferenc
Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium ""B""" Gyüre Levente Margittay Gergő -1995 19 126 VII.
  Duczki Zsolt -1996 23  
  Petró Tamás -1995 35  
  Balogh Mózes -1995 49  
"Miskolc, Bláthy Ottó
Villamosipari Szakközépiskola" Nyeste Sándor Hallgató Márk Jób -1995 3 146 VIII.
  Ugyan Ákos -1996 32  
  Trizner Nándor Bence -1996 51  
  Durányik Ádám -1996 60  
Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium Letek László Barsi Máté -1995 21 152 IX.
  Herczeg Benjámin Énok -1996 38  
  Faitli Tamás -1996 39  
  Ambriskó Dániel -1996 54  
  Daragó Levente -1996 62  
"Kazicbarcika, Szalézi
Szent Ferenc Gimnázium" Kondor István Pokó Ajtony Gergely -1996 5 168 X.
  Vass Gábor -1995 27  
  Dobó Ádám -1995 61  
  Kárpi Marcell -1996 75  
  Szabó Zalán -1996 76  
"Miskolci Szemere
Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium" Deák Géza Juhász Ádám -1995 8 189 XI.
  Lakatos Krisztián -1995 55  
  Zelencz Bertalan -1995 58  
  Nagy Vktor -1996 68  
"Edelény, Szent János Görögkatolikus
Gimnázium és Szakképző Iskola" Kis András Zsigmond Bence -1995 33 198 XII.
  Kurucz Péter -1995 41  
  Varga Péter -1995 50  
  Németh Balázs -1996 74  
  Molnár Roland -1996 84  
"Miskolc, Andrássy
Gyula Szakközépiskola" Fábián Réka Pék Péter -1995 15 222 XIII.
  Vígh Valentin -1996 57  
  Kriston László -1996 70  
  Lipták Balázs -1996 80  
  Bodnár Roland -1995 85  
"Miskolc, Avasi
Gimnázium ""A""" László István Fodor Bálint -1996 53 248 XIV.
  Orbán György -1996 64  
  Kozsil Bence -1996 65  
  Fellegi Dániel -1996 66  
"Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus
Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola" "Kubicskó
Zsuzsanna" Magyar Soma -1996 43 261 XV.
  Bíró Zsombor -1995 44  
  Csurkó Bence -1996 86  
  Czelvikker Ákos -1995 88  
"Miskolci Kandó Kálmán
Szakközépiskola" "Deményi
Norbert" Pálosfalvi Balázs -1995 46 276 XVI.
  Drótos Ádám -1996 71  
  Pejkó László -1995 72  
  Dóka Alex István -1995 87  
  Dékány Nándor -1996 89  
"Miskolc, Avasi
Gimnázium ""B""" László István Majoros Tamás -1995 67 301 XVII.
  Mihalik Viktor -1995 77  
  Ilniczki Kristóf -1995 78  
  Lakatos Viktor -1995 79  


VI. korcsoport Fiú Egyéni:
1 Marton Előd -1995 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
2 Petrusovics Máté -1996 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
3 Hallgató Márk Jób -1995 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola
4 Liszkai Kristóf -1995 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
5 Pokó Ajtony Gergely -1996 Kazicbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
6 Németh Sándor -1995 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
7 Büki Ádám -1995 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
8 Juhász Ádám -1995 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
9 Soltész Bence -1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
10 Mészáros Imre Lajos -1996 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
11 Plósz Ferenc -1996 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
12 Kazsimér Bence -1996 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
13 Juhász József -1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskolaés Szakiskola
14 Fekete Marcell  -1996 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium
15 Pék Péter -1995 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola
16 Bartha Olivér -1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskolaés Szakiskola
17 Adámy Tamás -1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
18 Kovács Martin -1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskolaés Szakiskola
19 Margittay Gergő -1995 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
20 Herpai Ágoston -1996 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
21 Barsi Máté -1995 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
22 Maksa Balázs -1995 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
23 Duczki Zsolt -1996 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
24 Mamrus Balázs -1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
25 Miskolci Máté  -1996 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium
26 Gömöri Ádám -1996 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
27 Vass Gábor -1995 Kazicbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
28 Tóth Dávid -1995 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
29 Kiss Máté -1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
30 Harsányi Levente -1996 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
31 Hunyadi Levente -1995 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
32 Ugyan Ákos -1996 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola
33 Zsigmond Bence -1995 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
34 Mezei Kristóf -1996 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
35 Petró Tamás -1995 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
36 Suhai Gábor -1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
37 Volcz Dénes -1996 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
38 Herczeg Benjámin Énok -1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
39 Faitli Tamás -1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
40 Pap Áron -1996 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
41 Kurucz Péter -1995 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
42 Sajó Márton -1996 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
43 Magyar Soma -1996 "Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus
Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola"
44 Bíró Zsombor -1995 "Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus
Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola"
45 Bodnár Dániel -1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
46 Pálosfalvi Balázs -1995 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola
47 Lovász Zsombor Richárd -1996 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola
48 Bodnár Attila -1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
49 Balogh Mózes -1995 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
50 Varga Péter -1995 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
51 Trizner Nándor Bence -1996 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola
52 Zelena Zalán -1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
53 Fodor Bálint -1996 Miskolc, Avasi Gimnázium
54 Ambriskó Dániel -1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
55 Lakatos Krisztián -1995 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
56 Rási Richárd -1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskolaés Szakiskola
57 Vígh Valentin -1996 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola
58 Zelencz Bertalan -1995 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
59 Kolozsvári István -1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
60 Durányik Ádám -1996 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola
61 Dobó Ádám -1995 Kazicbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
62 Daragó Levente -1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
63 Halmi Péter  -1995 Miskolci Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola
64 Orbán György -1996 Miskolc, Avasi Gimnázium
65 Kozsil Bence -1996 Miskolc, Avasi Gimnázium
66 Fellegi Dávid -1996 Miskolc, Avasi Gimnázium
67 Majoros Tamás -1995 Miskolc, Avasi Gimnázium
68 Nagy Viktor -1996 Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
69 Glonczi László -1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
70 Kriston László -1996 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola
71 Drótos Ádám -1996 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola
72 Pejkó László -1995 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola
73 Szabó Krisztián -1995 Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola
74 Németh Balázs -1996 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
75 Kárpi Marcell -1996 Kazicbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
76 Szabó Zalán -1996 Kazicbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
77 Mihalik Viktor -1995 Miskolc, Avasi Gimnázium
78 Ilniczki Kristóf -1995 Miskolc, Avasi Gimnázium
79 Lakatos Viktor -1995 Miskolc, Avasi Gimnázium
80 Lipták Balázs -1996 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola
81 Szoboczki Ákos -1995 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
82 Péter Richard  -1996 Miskolci Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola
83 Tepliczki Ádám -1996 Miskolc, Eötvös József Építőipari, Művészeti Szakképző Iskola
84 Molnár Roland -1996 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
85 Bodnár Roland -1995 Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola
86 Csurkó Bence -1996 "Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus
Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola"
87 Dóka Alex István -1995 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola
88 Czelvikker Ákos -1995 "Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus
Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola"
89 Dékány Nándor -1996 Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola
90 Ruha Dániel -1995 Miskolc, Eötvös József Építőipari, Művészeti Szakképző Iskola


VI. korcsoport Leány Csapat:
"Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
és Kollégium" "Virosztekné
Szakál Ildikó" Edöcsény Csenge -1995 7 50 I.
  Mohácsi Eszter -1996 8  
  Bozsik Annamária -1996 14  
  Hangó Judit -1995 21  
"Miskolci Herman
Ottó Gimnázium"  Szépe Sarolt -1995 5 61 II.
  Huszár Réka -1995 12  
  Montovay Petra -1995 18  
  Molnár Nikolett -1995 26  
"Kazicbarcika, Szalézi
Szent Ferenc Gimnázium" Móth Éva Besenyei Boglárka -1996 1 63 III.
  Brogli Réka -1996 17  
  Szaniszló Lilla -1996 22  
  Novák Lili -1996 23  
"Miskolc, Diósgyőri
Gimnázium" "Tigyiné Takács
Zsuzsanna" Makranczi Rebeka -1996 11 64 IV.
  Kostyó Vivien -1996 13  
  Haraszti Gréta Petra -1996 16  
  Barcsák Linda -1995 24  
"Miskolc, Avasi
Gimnázium" László István Kulcsár Kitti -1996 2 65 V.
  Molnár Virág -1996 6  
  Arday Gréta -1996 27  
  Csoma Zsanett Réka -1995 30  
  Szilvási Zsófia -1996 36  
"Edelény, Szent János Görögkatolikus
Gimnázium és Szakképző Iskola" Kis András Szenes Laura -1996 15 102 VI.
  Kórik Petra -1996 19  
  Rácz Roxána -1995 29  
  Tóth Zsófia -1995 39  
"Miskolc, Berzeviczy
Gergely Szakközépiskola és Szakiskola"  Győri Nikolett -1995 10 105 VII.
  Répási Eszter -1995 25  
  Pásztor Veronika -1995 33  
  Egerszegi Fanni -1996 37  
"Miskolc, Földes Ferenc
Gimnázium" "Vanczákné
Darai Dóra" Rostás Edina -1996 9 117 VIII.
  Bánóczy Zsuzsanna -1996 31  
  Gyurik Glória -1996 35  
  Juhász Noémi -1996 42  
  Blága Tekla -1996 43  


VI. korcsoport Leány Egyéni:
1 Besenyei Boglárka -1996 Kazicbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
2 Kulcsár Kitti -1996 Miskolc, Avasi Gimnázium
3 Olasz- Szabó Anna -1995 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
4 Szuhán Dóra -1996 Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
5 Szépe Sarolt -1995 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
6 Molnár Virág -1996 Miskolc, Avasi Gimnázium
7 Edöcsény Csenge -1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
8 Mohácsi Eszter -1996 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
9 Rostás Edina -1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
10 Győri Nikolett -1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
11 Makranczi Rebeka -1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
12 Huszár Réka -1995 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
13 Kostyó Vivien -1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
14 Bozsik Annamária -1996 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
15 Szenes Laura -1996 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
16 Haraszti Gréta Petra -1996 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
17 Brogli Réka -1996 Kazicbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
18 Montovay Petra -1995 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
19 Kórik Petra -1996 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
20 Csorba Gabriella  -1995 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola
21 Hangó Judit -1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
22 Szaniszló Lilla -1996 Kazicbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
23 Novák Lili -1996 Kazicbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
24 Barcsák Linda -1995 Miskolc, Diósgyőri Gimnázium
25 Répási Eszter -1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
26 Molnár Nikolett -1995 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
27 Arday Gréta -1996 Miskolc, Avasi Gimnázium
28 Letek Rita -1995 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola
29 Rácz Roxána -1995 Edelény, Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
30 Csoma Zsanett Réka -1995 Miskolc, Avasi Gimnázium
31 Bánóczy Zsuzsanna -1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
32 Balsai Zita  -1996 Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola
33 Pásztor Veronika -1995 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
34 Kollár Bettina -1996 Miskolci Gábor Áron Művészeti Szakközépiskola
35 Gyurik Glória -1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
36 Szilvási Zsófia -1996 Miskolc, Avasi Gimnázium
37 Egerszegi Fanni -1996 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola
38 Suszter Mária -1995 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola
39 Tóth Zsófia -1995 "Edelény, Szent János Görögkatolikus
Gimnázium és Szakképző Iskola"
40 Dudás Alexandra -1995 Miskolc, Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola
41 Ősz Evelin -1996 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola
42 Juhász Noémi -1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
43 Blága Tekla -1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium

Keresés

Partnerek