Atlétika Mezei Futás Diákolimpia III-IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2014. április 3.

ATLÉTIKA MEZEI FUTÁS DIÁKOLIMPIA III-IV. KORCSOPORT
Megyei Döntő versenykiírása 2013/2014. TANÉV
Miskolc, 2014. április 3. 

 
Eredmények:  
III. korcsoport Fiú Csapat:
"Tokaj, II. Rákóczi Ferenc
 Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény" "Losoncziné Müller
Katalin" Wassermann Máté -2001 1 45 I.
  Siha Bálint Ferenc -2002 7  
  Posta György -2001 15  
  Imre Levente -2002 22  
  Bodnár Dominik -2001 33  
"Tiszaújvárosi Általános
Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Demblovszky Gábor Berencsi Ádám -2001 3 54 II.
  Kőszegi Milán -2001 10  
  Molnár Zsolt -2001 16  
  Lakomecz Viktor -2001 25  
  Garbacz Dávid -2001 27  
"Kazincbarcika,
Pollack Mihály Általános Iskola" Oláh Zsoltné Keresztes Kornél Gábor -2001 2 82 III.
  Orosz Donát Benedek -2002 9  
  Huszti Péter -2001 31  
  Bombicz Balázs -2001 40  
"Emődi II.
Rákóczi Ferenc Általános Iskola" Csákiné Németh Ida Bódi Dávid Zalán -2002 6 85 IV.
  Szkaliczki Dániel -2001 13  
  Vályi Rafael -2002 20  
  Tóth István Pál -2002 46  
  Tintér László -2001 54  
"Mezőkövesdi Általános és
Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat" Kubinyi József Polgár Patrik -2001 12 95 V.
  Nyeste Milán -2001 17  
  Bán István Richárd -2001 32  
  Horváth Erik -2001 34  
"Miskolc, Jókai Mór
Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény" Filepkó Richárd Forrai Zoltán -2001 5 103 VI.
  Pap Arion -2001 24  
  Rákosi Patrik -2002 35  
  Gadus Fábián -2001 39  
  Bódi Máté -2001 60  
"Miskolci Görög
Katolikus Általános Iskola" Kolics Gáborné Ruskó Flórián -2002 11 103 VII.
  Kucsma Bence -2002 21  
  Galambvári Gergő -2001 28  
  Koleszár Gábor -2001 43  
  Kiszely Péter -2002 49  
  Szilvasán Marcell -2002 59  
"Ózd, Bolyky Tamás
Általános Iskola" Albert Csaba Kónya Dániel -2002 19 109 VIII.
  Deme Szabolcs -2001 23  
  Pataki Dávid -2001 30  
  Medve Máté Bálint -2001 37  
  Németh Gergő -2001 42  
Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Iskola Polácsik László Kovács Bence József -2002 14 155 IX,
  Kalocsai László -2001 41  
  Tizedes Alex -2001 44  
  Sallai Adrián -2001 56  
"Igrici Tompa Mihály
Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Fodor Dénesné Szabó Péter -2001 26 162 X.
  Pataki Péter Béla -2002 29  
  Bubenkó András -2002 52  
  Nagy Zsolt -2001 55  
"Szalaszend,
Körzeti Általános Iskola" Zádori Gergely Szabó Adrián István -2001 36 185 XI.
  Tengely Dániel -2001 38  
  Bárczai Dániel -2002 53  
  Oszlánczi Patrik Tamás -2001 58  
  Kiss Márk -2002 61  
"Bőcsi Általános és Szakiskola
Alapfokú Művészetoktatási Intézmény" Simon Attila Sramko Adrián -2002 45 194 XII.
  Fészki Norbert -2002 48  
  Lakatos Róbert -2002 50  
  Szabó István -2002 51  
  Bodolai Dániel -2001 57  
        

III. korcsoport Fiú Egyéni:
1 Wassermann Máté -2001 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
2 Keresztes Kornél Gábor -2001 Kazicbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
3 Berencsi Ádám -2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
4 Lázi Jenő -2001 Boldva. Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola
5 Forrai Zoltán -2001 "Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola
és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény"
6 Bódi Dávid Zalán -2002 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
7 Siha Bálint Ferenc -2002 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
8 Kiss Csaba -2001 Tiszapalkonyai Széchenyi István Általános Iskola
9 Orosz Donát Benedek -2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
10 Kőszegi Milán -2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
11 Ruskó Flórián -2002 Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola
12 Polgár Patrik -2001 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat
13 Szkaliczki Dániel -2001 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
14 Kovács Bence József -2002 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Iskola
15 Posta György -2001 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
16 Molnár Zsolt -2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
17 Nyeste Milán -2001 Mezőkövesdi Általános ésAlapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat
18 Tömpe Jakab -2002 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
19 Kónya Dániel -2002 Ózd, Bolyky Tamás  Általános Iskola
20 Vályi Rafael -2002 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
21 Kucsma Bence -2002 Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola
22 Imre Levente -2002 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
23 Deme Szabolcs -2001 Ózd, Bolyky Tamás  Általános Iskola
24 Pap Arion -2001 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
25 Lakomecz Viktor -2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
26 Szabó Péter -2001 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
27 Garbacz Dávid -2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
28 Galambvári Gergő -2001 Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola
29 Pataki Péter Béla -2002 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
30 Pataki Dávid -2001 Ózd, Bolyky Tamás  Általános Iskola
31 Huszti Péter -2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
32 Bán István Richárd -2001 Mezőkövesdi Általános ésAlapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat
33 Bodnár Dominik -2001 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
34 Horváth Erik -2001 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat
35 Rákosi Patrik -2002 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
36 Szabó Adrián István -2001 Szalaszend, Körzeti Általános Iskola
37 Medve Máté Bálint -2001 Ózd, Bolyky Tamás  Általános Iskola
38 Tengely Dániel -2001 Szalaszend, Körzeti Általános Iskola
39 Gadus Fábián -2001 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
40 Bombicz Balázs -2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
41 Kalocsai László -2001 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Iskola
42 Németh Gergő -2001 Ózd, Bolyky Tamás  Általános Iskola
43 Koleszár Gábor -2001 Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola
44 Tizedes Alex -2001 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Iskola
45 Sramko Adrián -2002 Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
46 Tóth István Pál -2002 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
47 Fészki Norbert -2002 Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
48 Kiszely Péter -2002 Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola
49 Lakatos Róbert -2002 Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
50 Szabó István -2002 Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
51 Bubenkó András -2002 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
52 Bárczai Dániel -2002 Szalaszend, Körzeti Általános Iskola
53 Tintér László -2001 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
54 Nagy Zsolt -2001 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
55 Sallai Adrián -2001 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Iskola
56 Bodolai Dániel -2001 Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
57 Oszlánczi Patrik Tamás -2001 Szalaszend, Körzeti Általános Iskola
58 Szilvasán Marcell -2002 Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola
59 Bódi Máté -2001 "Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola
és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény"
60 Kiss Márk -2002 Szalaszend, Körzeti Általános Iskola


III. korcsoport Leány Csapat:
"Tiszaújvárosi Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola " Jakab István Nagy Enikő -2001 1 12 I.
  Kovács Anna -2002 2  
  Boros Marina Márta -2001 3  
  Bóna Kinga -2002 6  
  Kacsa Panna Fruzsina -2001 7  
"Miskolc, Fényi Gyula
Jezsuita Gimnázium és Kollégium"  Pós Polett -2001 10 55 II.
  Szabados Evelin -2002 14  
  Zelena Zóra -2002 15  
  Vécsei Réka -2002 16  
  Seszták Anna -2001 19  
"Kazincbarcika,
Pollack Mihály Általános Iskola" "Tóthné Szepesi
Éva" Papp Dorina -2002 4 96 III.
  Ónodi Vanessza -2001 8  
  Pintér Dóra -2001 40  
  Orosz Fanni Zsófia -2001 44  
  Hernádvölgyi Nikolett -2001 52  
"Mezőkövesdi Általános és Alapfokú
Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat" "Zubai
Szabolcsné" Karczagi Nikolett -2001 11 102 IV.
  Bánhegyi Emőke -2002 28  
  Dohány Vanda -2002 31  
  Tomori Dzsenifer -2001 32  
  Nagy Júlia -2001 33  
"Miskolc, Vörösmarty
Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda" "Hriczné
Csordas Anikó" Tőzsér Virág -2002 18 107 V.
  Balga Lili -2001 22  
  Fülöp Gréta -2001 24  
  Nagy Dalma Viktória -2001 43  
  Hornya Bianka -2002 48  
"Ózd, Újváros Téri
Általános Iskola" Zákányi Zoltán Bártfai Csenge -2001 12 124 VI.
  Szalontai Georgina -2001 13  
  Varga Boglárka -2002 49  
  Mihalkó Nóra Erzsébet -2002 50  
"Miskolc, Jókai Mór
Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény"  Csuhai Csenge -2001 20 134 VII.
  Csuhai Kincső -2001 29  
  Veréb Vanda -2002 34  
  Róde Lea -2002 51  
  Lükő Dorka Eszter -2002 58  
"Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola,
Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Iskola " Polácsik László Szinai Fanni -2001 23 140 VIII.
  Ádám Anna -2002 37  
  Tomi Brigitta -2002 39  
  Vaszily Blanka -2002 41  
  Gregóczki Loretta -2001 45  
"Tokaj, II. Rákóczi Ferenc
Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény" "Losoncziné Müller
Katalin" Pótor Viktória -2001 27 142 IX.
  Kovács Márta -2001 30  
  Krecz Anna Virág -2001 38  
  Gáspár Vanda Éva -2001 47  
Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola  "Csákiné
Németh Ida" Balogh Vivien -2001 26 150 X.
  Rémiás Alíz -2001 36  
  Farkas Elizabet -2002 42  
  Petruska Petra Mária -2002 46  
  Babits Éva Katalin -2001 55  
"Bőcsi Általános és Szakiskola
Alapfokú Művészetoktatási Intézmény" Dienes Anett Bari Timea -2001 35 198 XI.
  Béres Vanda -2001 53  
  Horváth Dalma -2002 54  
  Kocsis Viktória -2002 56  
  Gudics Mercédesz -2002 57  


III. korcsoport Leány Egyéni:
1 Nagy Enikő -2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2 Kovács Anna -2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3 Boros Marina Márta -2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
4 Papp Dorina -2002 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
5 Galambvári Gréta -2002 Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola
6 Bóna Kinga -2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola ésAlapfokú Művészeti Iskola
7 Kacsa Panna Fruzsina -2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola ésAlapfokú Művészeti Iskola
8 Ónodi Vanessza -2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
9 Bacsa Fanni -2001 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
10 Pós Polett -2001 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
11 Karczagi Nikolett -2001 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat
12 Bártfai Csenge -2001 Ózd, Újváros Téri Általános Iskola
13 Szalontai Georgina -2001 Ózd, Újváros Téri Általános Iskola
14 Szabados Evelin -2002 Miskolc, Fényi GyulaJezsuita Gimnázium és Kollégium
15 Zelena Zóra -2002 Miskolc, Fényi GyulaJezsuita Gimnázium és Kollégium
16 Vécsei Réka -2002 Miskolc, Fényi GyulaJezsuita Gimnázium és Kollégium
17 Bodnár Szilvia Erzsébet -2002 Tállya, Zempléni Árpád Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
18 Tőzsér Virág -2002 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
19 Seszták Anna -2001 Miskolc, Fényi GyulaJezsuita Gimnázium és Kollégium
20 Csuhai Csenge -2001 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
21 Béke Frida -2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
22 Balga Lili -2001 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
23 Szinai Fanni -2001 "Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola,
Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Iskola"
24 Fülöp Gréta -2001 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
25 Saffarik Mirtill -2001 Ózd, Vasvár úti Általános Iskola
26 Balogh Vivien -2001 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
27 Pótor Viktória -2001 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
28 Bánhegyi Emőke -2002 "Mezőkövesdi Általános és Alapfokú
Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat"
29 Csuhai Kincső -2001 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
30 Kovács Márta -2001 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
31 Dohány Vanda -2002 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat
32 Tomori Dzsenifer -2001 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat
33 Nagy Júlia -2001 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat
34 Veréb Vanda -2002 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
35 Bari Timea -2001 Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
36 Rémiás Alíz -2001 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
37 Ádám Anna -2002 "Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola,
Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Iskola"
38 Krecz Anna Virág -2001 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
39 Tomi Brigitta -2002 "Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola,
Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Iskola"
40 Pintér Dóra -2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
41 Vaszily Blanka -2002 "Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola,
Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Iskola"
42 Farkas Elizabet -2002 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
43 Nagy Dalma Viktória -2001 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
44 Orosz Fanni Zsófia -2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
45 Gregóczki Loretta -2001 "Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola,
Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Iskola"
46 Petruska Petra Mária -2002 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
47 Gáspár Vanda Éva -2001 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
48 Hornya Bianka -2002 Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
49 Varga Boglárka -2002 Ózd, Újváros Téri Általános Iskola
50 Mihalkó Nóra Erzsébet -2002 Ózd, Újváros Téri Általános Iskola
51 Róde Lea -2002 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
52 Hernádvölgyi Nikolett -2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
53 Béres Vanda -2001 Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
54 Horváth Dalma -2002 Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
55 Babits Éva Katalin -2001 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
56 Kocsis Viktória -2002 Bőcsi Általános és Szakiskola AlapfokúMűvészetoktatási Intézmény
57 Gudics Mercédesz -2002 Bőcsi Általános és Szakiskola AlapfokúMűvészetoktatási Intézmény
58 Lükő Dorka Eszter -2002 Miskolc, Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény


IV. korcsoport Fiú Csapat:
"Miskolci Herman Ottó
Gimnázium" Pellei László Vitelki Balázs -1999 5 84 I.
  Farkas Péter -1999 11  
  Kondor Máté -1999 26  
  Nagy Zsombor -1999 42  
  Leleszi Marcell -2000 62  
"Szögliget, Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi
Általános Iskola" "Fasimon
Ádám" Bubenkó Áron -1999 7 92 II.
  Bubenkó Ákos -1999 16  
  Simkó Kornél -1999 32  
  Tóth Máté -1999 37  
  Kiss Dávid -1999 57  
Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola "Tiszolczki
László" Berlák Adrián Dávid -2000 8 94 III.
  Kiss Caba -1999 18  
  Nagy Ádám -1999 30  
  Moszkál Zoltán -1999 38  
  Molnár Bálint -1999 58  
"Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú
Művészeti Iskola " Jakab István Gyurkó Richárd -1999 10 97 IV.
  Kapusi Zoltán -2000 14  
  Vass Nikolasz -2000 21  
  Káló József -2000 52  
Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola Barna Imre Czagány Ádám -1999 13 117 V.
  Gellértfi Sándor Gergő -1999 31  
  Borbás Szilveszter -2000 33  
  Varga Dominik -1999 40  
  Erdei Attila -1999 46  
"Miskolc, Szilágyi Dezső
Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola" Gulyás Györgyi Orosz Gergő -1999 2 117 VI.
  Mihók Márton -1999 25  
  Szolnoki Roland -1999 43  
  Zsadányi Róbert -2000 47  
  Valach Raul -2000 65  
"Miskolc, Fényi Gyula
Jezsuita Gimnázium és Kollégium" Molnár Attila Demeter Ambrus -2000 9 117 VII.
  Káplár Ákos -2000 22  
  Soltész Erik -1999 27  
  Molnár Gábor -2000 59  
Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola "Csákiné
Németh Ida" Tintér Renátó Lajos -1999 6 118 VIII.
  Nagy Zsolt Dániel -1999 12  
  Emődi Dávid József -2000 36  
  Borsodi Dominik -1999 64  
Szalaszend, Körzeti Általános Iskola Zádori Gergely Lakatos Dániel -2000 24 149 IX.
  Cziper Dominik -1999 29  
  Váradi Szabolcs -2000 45  
  Tengely Roland -1999 51  
  Holovnyák Áron Bence -2000 56  
"Mucsony, Kalász László Általános
Iskola" "Juhász
Krisztián" Tóth József -1999 15 156 X.
  Kiss Gábor -2001 44  
  Kovács István Krisztián -2000 48  
  Lakatos Dániel -2000 49  
"Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és
Alapfokú Művészeti Iskola" Fodor Dénesné Kapitány Sándor -1999 17 157 XI.
  Vitányi Ádám -1999 23  
  Kiss Péter -1999 54  
  Szendrei Máté -1999 63  
  Emődi Milán -2000 70  
"Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési
Oktatási Intézmény" "Losoncziné
Müller Katalin" Molnár Martin -1999 19 161 XII.
  Pányi Péter -1999 39  
  Klaj Flórián József -1999 50  
  Boós Péter -1999 53  
  Bodnár Botond -2000 61  
Ózd, Újváros Téri Általános Iskola Zákányi Zoltán Sándor Zoltán -1999 34 165 XIII.
  Tóth Levente -1999 35  
  Pintér Dominik -1999 41  
  Gyurán Ádám Gyula -1999 55  
  Orbán Medárd -1999 66  
"Hejőkersztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola
és Napközi Otthonos Óvoda" "Pecsét
Zsuzsa" Csörsz János -1999 28 223 XIV.
  Rusz Ferenc -1999 60  
  Böszörményi Dávid -2000 67  
  Vámos Péter -2000 68  
  Gajdos Tamás András -2000 69  


IV. korcsoport Fiú Egyéni:
1 Lehmann Csongor -1999 Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola
2 Orosz Gergő -1999 Miskolc, Szilágyi DezsőÁltalános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola
3 Pós Bertalan -1999 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
4 Danó Gedeon -1999 Ózd, Sajóvárkonyi Általános Iskola
5 Vitelki Balázs -1999 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
6 Tintér Renátó Lajos -1999 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
7 Bubenkó Áron -1999 Szögliget, Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola
8 Berlák Adrián Dávid -2000 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola
9 Demeter Ambrus -2000 Miskolc, Fényi GyulaJezsuita Gimnázium és Kollégium
10 Gyurkó Richárd -1999 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
11 Farkas Péter -1999 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
12 Nagy Zsolt Dániel -1999 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
13 Czagány Ádám -1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
14 Kapusi Zoltán -2000 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
15 Tóth József -1999 Mucsony, Kalász László Általános Iskola
16 Bubenkó Ákos -1999 Szögliget, Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola
17 Kapitány Sándor -1999 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
18 Kiss Caba -1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola
19 Molnár Martin -1999 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
20 Búza Ábel -2000 Pálháza, Hegyközi Általános Iskola és Óvoda
21 Vass Nikolasz -2000 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
22 Káplár Ákos -2000 Miskolc, Fényi GyulaJezsuita Gimnázium és Kollégium
23 Vitányi Ádám -1999 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
24 Lakatos Dániel -2000 Szalaszend, Körzeti Általános Iskola
25 Mihók Márton -1999 Miskolc, Szilágyi DezsőÁltalános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola
26 Kondor Máté -1999 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
27 Soltész Erik -1999 Miskolc, Fényi GyulaJezsuita Gimnázium és Kollégium
28 Csörsz János -1999 "Hejőkersztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola
és Napközi Otthonos Óvoda"
29 Cziper Dominik -1999 Szalaszend, Körzeti Általános Iskola
30 Nagy Ádám -1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola
31 Gellértfi Sándor Gergő -1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
32 Simkó Kornél -1999 Szögliget, Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola
33 Borbás Szilveszter -2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
34 Sándor Zoltán -1999 Ózd, Újváros Téri Általános Iskola
35 Tóth Levente -1999 Ózd, Újváros Téri Általános Iskola
36 Emődi Dávid József -2000 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
37 Tóth Máté -1999 Szögliget, Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola
38 Moszkál Zoltán -1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola
39 Pányi Péter -1999 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
40 Varga Dominik -1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
41 Pintér Dominik -1999 Ózd, Újváros Téri Általános Iskola
42 Nagy Zsombor -1999 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
43 Szolnoki Roland -1999 Miskolc, Szilágyi DezsőÁltalános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola
44 Kiss Gábor -2001 Mucsony, Kalász László Általános Iskola
45 Váradi Szabolcs -2000 Szalaszend, Körzeti Általános Iskola
46 Erdei Attila -1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
47 Zsadányi Róbert -2000 Miskolc, Szilágyi DezsőÁltalános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola
48 Kovács István Krisztián -2000 Mucsony, Kalász László Általános Iskola
49 Lakatos Dániel -2000 Mucsony, Kalász László Általános Iskola
50 Klaj Flórián József -1999 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
51 Tengely Roland -1999 Szalaszend, Körzeti Általános Iskola
52 Káló József -2000 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
53 Boós Péter -1999 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
54 Kiss Péter -1999 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
55 Gyurán Ádám Gyula -1999 Ózd, Újváros Téri Általános Iskola
56 Holovnyák Áron Bence -2000 Szalaszend, Körzeti Általános Iskola
57 Kiss Dávid -1999 Szögliget, Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola
58 Molnár Bálint -1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola
59 Molnár Gábor -2000 Miskolc, Fényi GyulaJezsuita Gimnázium és Kollégium
60 Rusz Ferenc -1999 "Hejőkersztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola
és Napközi Otthonos Óvoda"
61 Bodnár Botond -2000 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
62 Leleszi Marcell -2000 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
63 Szendrei Máté -1999 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
64 Borsodi Dominik -1999 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
65 Valach Raul -2000 Miskolc, Szilágyi DezsőÁltalános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola
66 Orbán Medárd -1999 Ózd, Újváros Téri Általános Iskola
67 Böszörményi Dávid -2000 Hejőkersztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
68 Vámos Péter -2000 "Hejőkersztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola
és Napközi Otthonos Óvoda"
69 Gajdos Tamás András -2000 "Hejőkersztúr, IV. Béla Körzeti Általános Iskola
és Napközi Otthonos Óvoda"
70 Horváth Dávid -2000 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola


IV. korcsoport Leány Csapat:
"Miskolci Könyves
Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Kis Róbert Kól Vanessza Vivien -1999 4 41 I.
  Lukács Dóra -2000 5  
  Polgár Anna -1999 9  
  Csóka Vivien -2000 23  
Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola "Tóthné
Szepesi Éva" Hora Nikolett -1999 6 67 II.
  Kőrösi Dorina -2000 8  
  Karmanóczki Zsófia Zsuzsanna -1999 24  
  Horváth Zszuzsa -1999 29  
  Buzás Bianka -2000 33  
Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat "Zubai
Szabolcsné" Bóta Fruzsina -2000 12 70 III.
  Horváth Dzsenifer -1999 13  
  Takács Bettina -1999 17  
  Lázár Dóra -2000 28  
  Nagy Viktória -1999 36  
"Miskolc, Fényi Gyula
Jezsuita Gimnázium és Kollégium" "Virosztekné
Szakál Ildikó" Demjén Orsolya -2000 14 78 IV.
  Váczy Lili -2000 18  
  Polyák Dominika -2000 19  
  Kucsma Veronika -2000 27  
  Balajti Melinda -2000 54  
"Edelény, Szent Miklós
Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Iskola" "Polácsik
László" Miczán Beáta -2000 7 78 V.
  Lőrincz Tekla -2000 15  
  Szabó Fanni -2000 26  
  Szuhai Beáta Barbara -1999 30  
  Hargitai Barbara -2000 48  
Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény  Mátyus Lili -1999 2 104 VI.
  Ledniczky Virág -2000 16  
  Kondás Enikő -2000 41  
  Pém Sára -1999 45  
  Csilik Noémi -1999 49  
"Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési
Oktatási Intézmény" "Losoncziné
Müller Katalin" Pénzes Emese -2000 22 135 VII.
  Balogh Gabriella -2000 32  
  Pótor Petra Patrícia -2000 37  
  Nagy Panna -1999 44  
  Spinda Regina -1999 50  
"Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református
Általános Iskola" Ughy Imréné Tóth Flóra -1999 3 141 VIII.
  Somodi Viktória Kinga -1999 39  
  Klein Anita -2000 47  
  Farkas Andrea -2000 52  
  Kalóz Aletta Klaudia -2000 55  
Tarcal, Klapka György Általános Iskola Lovas Ferenc Kőpájer Jázmin -2000 31 158 IX.
  Macsi Eszter -1999 34  
  Vízkeleti Boglárka -2000 40  
  Kecskés Noémi -2000 53  
Pálháza, Hegyközi Általános Iskola és Óvoda "Trembulyák
Zoltán" Kristóf Szabina -2000 25 163 X.
  Szilágyi Eszter -2000 38  
  Szilágyi Boglárka -2000 43  
  Kenderes Rebeka -1999 57  
"Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és
Alapfokú Művészeti Iskola" Fodor Dénesné Pataki Dorina -2000 35 191 XI.
  Szamkó Gabriella Magdolna -2000 42  
  Balogh Klaudia -2000 56  
  Dudás Annamária -1999 58  
  Iváncsik Ida Klaudia -2000 59  


IV. korcsoport Leány Egyéni:
1 Putnóczky Dorka  Miskolc, Avasi Gimnázium
2 Mátyus Lili -1999 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
3 Tóth Flóra -1999 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola
4 Kól Vanessza Vivien -1999 Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
5 Lukács Dóra -2000 Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
6 Hora Nikolett -1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
7 Miczán Beáta -2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Isk
8 Kőrösi Dorina -2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
9 Polgár Anna -1999 Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
10 Bódi Nikoletta Andrea -2000 Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
11 Vámos Petra -2000 Ózd, Bolyky Tamás Általános Iskola
12 Bóta Fruzsina -2000 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat
13 Horváth Dzsenifer -1999 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat
14 Demjén Orsolya -2000 Miskolc, Fényi GyulaJezsuita Gimnázium és Kollégium
15 Lőrincz Tekla -2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Isk
16 Ledniczky Virág -2000 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
17 Takács Bettina -1999 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat
18 Váczy Lili -2000 Miskolc, Fényi GyulaJezsuita Gimnázium és Kollégium
19 Polyák Dominika -2000 Miskolc, Fényi GyulaJezsuita Gimnázium és Kollégium
20 Zákányi Panna -2000 Ózd, Vasvár Úti Általános Iskola
21 Molnár Linett -2000 Ózd, Vasvár Úti Általános Iskola
22 Pénzes Emese -2000 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
23 Csóka Vivien -2000 Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
24 Karmanóczki Zsófia Zsuzsanna -1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
25 Kristóf Szabina -2000 Pálháza, Hegyközi Általános Iskola és Óvoda
26 Szabó Fanni -1999 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Isk
27 Kucsma Veronika -2000 Miskolc, Fényi GyulaJezsuita Gimnázium és Kollégium
28 Lázár Dóra -2000 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat
29 Horváth Zszuzsa -1999 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
30 Szuhai Beáta Barbara -1999 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Isk
31 Kőpájer Jázmin -2000 Tarcal, Klapka György Általános Iskola
32 Balogh Gabriella -2000 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
33 Buzás Bianka -2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola
34 Macsi Eszter -1999 Tarcal, Klapka György Általános Iskola
35 Pataki Dorina -2000 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
36 Nagy Viktória -1999 Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat
37 Pótor Petra Patrícia -2000 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
38 Szilágyi Eszter -2000 Pálháza, Hegyközi Általános Iskola és Óvoda
39 Somodi Viktória Kinga -1999 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola
40 Vízkeleti Boglárka -2000 Tarcal, Klapka György Általános Iskola
41 Kondás Enikő -2000 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
42 Szamkó Gabriella Magdolna -2000 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
43 Szilágyi Boglárka -2000 Pálháza, Hegyközi Általános Iskola és Óvoda
44 Nagy Panna -1999 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
45 Pém Sára -1999 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
46 Leitner Bernadett -2000 Ózd, Vasvár Úti Általános Iskola
47 Klein Anita -2000 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola
48 Hargitai Barbara -2000 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Isk
49 Csilik Noémi -1999 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
50 Spinda Regina -1999 Tokaj, II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési Oktatási Intézmény
51 Zupkó Réka -1999 Miskolc, Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
52 Farkas Andrea -2000 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola
53 Kecskés Noémi -2000 Tarcal, Klapka György Általános Iskola
54 Balajti Melinda -2000 Miskolc, Fényi GyulaJezsuita Gimnázium és Kollégium
55 Kalóz Aletta Klaudia -2000 Tiszaújváros, Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola
56 Balogh Klaudia -2000 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
57 Kenderes Rebeka -2000 Pálháza, Hegyközi Általános Iskola és Óvoda
58 Dudás Annamária -1999 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
59 Iváncsik Ida Klaudia -2000 Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
      

Keresés

Partnerek