Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia Csoportos Megyei Döntő, Kazincbarcika, 2014. március 25-28.

RITMIKUS GIMNASZTIKA DIÁKOLIMPIA CSOPORTOS GIMNASZTIKA
MEGYEI DÖNTŐ eredményei 2013/2014. tanév
Kazincbarcika, 2014. március 25-28.

 

1/B kategória   
   
Helyezés Csapat Tagok Pontszám
   
1. APRÓKÁK Biriki Vanda 7,85
 Kazincbarcikai Hágen Tekla 
 Pollack Mihály Á.I. Szakács Réka 
  Vasvári Alina 
   
   
 KICSI BORS Babay Kamilla Petra 0,00
 Kazincbarcikai Bartha Dzsesszika 
 Pollack Mihály Á.I. Szájli Dzsenifer 
 Árpád Fejedelem  Tóth Vivien 
 Tagiskola Szitai Leontina 
   
   
 PICUR Németh Fanni 0,00
 Kazincbarcikai Kovács Petra 
 Pollack Mihály Á.I. Steiner Gabriella 
 Árpád Fejedelem  Thúróczi Lara 
 Tagiskola Molnár Enikő 
   
   
    
   
2/B kategória   
   
Helyezés Csapat Tagok Pontszám
   
1. CICA Boda Natália 7,80
 Kazincbarcikai Farkas Katalin 
 Pollack Mihály Á.I. Lőrincz Viktória 
  Tóth Vivien 
   
   
2. LEOPÁRD Bódi Zsanett 6,55
 Kazincbarcikai Ferenczi Anna Klára 
 Pollack Mihály Á.I. Szájli Kitti 
 Árpád Fejedelem  Kovács Bianka 
 Tagiskola  
   
   
3. TIGRIS Csépke Krisztina                                     6,45
 Kazincbarcikai Mozgó Friderika Nikolett 
 Pollack Mihály Á.I. Tar Boglárka 
 Árpád Fejedelem  Varga Lili 
 Tagiskola  
   
   
4-5. KUTYA Drótos Krisztina Mária 6,30
 Kazincbarcikai Mádel Bianka 
 Pollack Mihály Á.I. Géczy Berill 
 Árpád Fejedelem  Fónagy Stefánia 
 Tagiskola  
   
   
4-5. FÓKA Balogh Noémi 6,30
 Kazincbarcikai Jóczik Boglárka 
 Pollack Mihály Á.I. Molnár Noémi 
 Árpád Fejedelem  Vincze Bernadett 
 Tagiskola  
   
   
6. PINGVIN Beniczki Bianka 6,25
 Kazincbarcikai Gyöngyösi Kitti 
 Pollack Mihály Á.I. Váradi Dorina 
 Árpád Fejedelem  Vincze Loretta 
 Tagiskola  
   
   
7. EGÉR Kiss Jusztina 6,20
 Kazincbarcikai Kiss Vivien 
 Pollack Mihály Á.I. Nagy Anna 
 Árpád Fejedelem  Hajdu Réka 
 Tagiskola  

 

4/B kategória    
   
Helyezés Csapat Tagok Pontszám
   
1. PÁRDUC Kökény Petra 7,75
 Kazincbarcikai Mozgó Fanni 
 Pollack Mihály Á.I. Pócs Dorottya                        
 Árpád Fejedelem  Szakács Eszter 
 Tagiskola Tóth Petra 
   
   
2. Fényi Gyula  Brezsnyák Ágnes 7,10
 Jezsuita Gimnázium Sallai Réka 
 Miskolc Kovács Dorottya 
  Zemlényi Hanna 
   
   
3. SPONGYA BOB Czímer Dorina   6,60
 Kazincbarcikai Czövek Liliána       
 Pollack Mihály Á.I. Sivák Bianka 
 Árpád Fejedelem  Szamosi Tímea 
 Tagiskola  
   
   
4-5. GARAGE Bottlik Dorina 6,40
 Kazincbarcikai Sipos Angelika 
 Pollack Mihály Á.I. Szajkó Evelin 
 Árpád Fejedelem  Székely Mercédesz           
 Tagiskola  
   
   
4-5. HD PINK Antal Dorottya 6,40
 Kazincbarcikai Mérten Luca 
 Pollack Mihály Á.I. Molnár Melinda 
 Árpád Fejedelem  Plajner Dorina 
 Tagiskola  
   
   
6. KOLBÁSZHARCOSOK Kis Réka 6,35
 Kazincbarcikai Ölveczki Zsófia      
 Pollack Mihály Á.I. Tamás Patrícia     
 Árpád Fejedelem  Tamási Luca    
 Tagiskola  
   
   
7. SASOK Béres Alexandra 6,20
 Kazincbarcikai Murányi Evelin 
 Pollack Mihály Á.I. Olcsvári Döníz 
 Árpád Fejedelem Tagiskola Szemerszki Viktória 

 

5/B kategória   
   
Helyezés Csapat Tagok Pontszám
   
1. Szalézi Szent Ferenc Lukács Eszter                    7,25
 Gimnázium Máté Kamilla 
 Kazincbarcika Orosz Alexandra 
  Szabó Johanna  
  Németh Eszter                 t 
  Nagy Petra                       t 
  Túri Nikolett                    t 
  Földesi Kitti                     t 
   
   
2. Irinyi János  Balázs Fruzsina 6,80
 Tagiskola Blanár Eszter 
 Kazincbarcika Michalik Dóra 
  Pásztor Erika 
  Szabó Sztella                    t 
  Barta Viktória                   t 
   
   
3. Surányi  Endre Gere Dorottya 6,70
 Gimnázium és Lizák Bettina 
 Szakközép  Iskola   Szabó Dorina 
 Kazincbarcika Szabó Ildikó 
  Szarka Cintia                    t 
   
   
4. Fényi Gyula  Brezsnyák Nóra 6,30
 Jezsuita Gimnázium Bulla Bettina 
 Miskolc Hári Zsófia 
  Szentkirályi - Tóth Anna 
  Vajda Réka 
  Kollár Kitti 
   

 

6/B kategória   
   
Helyezés Csapat Tagok Pontszám
   
1. Irinyi János  Dobai Gréta 7,20
 Református  Csillik Alexandra 
 Szakközépiskola Takács Nikolett 
 Kazincbarcika Torma Gréta 
  Molnár Fruzsina               t 
     
   
2. Surányi  Endre Illner Bettina 7,00
 Gimnázium és Horváth Viktória 
 Szakközép  Iskola   Veszelovszky Zorka          
 Kazincbarcika Bíró Vivien 
  Horváth Alexandra           t  
   
   
3. Szalézi Szent Ferenc Novák Lili 6,90
 Gimnázium Hartyán Zsófia 
 Kazincbarcika Tóth Judit 
  Rostás Annamária 
  Milankov Teodóra            t 
   
   
4. Fényi Gyula  Bozsik Annamária 6,55
 Jezsuita Gimnázium Nagy Dorottya 
 Miskolc Szabó Zsuzsanna 
  VajdaViktória 
 

 

SULIOLIMPIA

Óvodás kategória   
   
Helyezés Csapat Tagok Pontszám
   
   
1. Kazincbarcikai Váradi Nelli 7,55
 Összevont Knittez Inez 
 Óvodák Konkoly Vivien 
 Székhely Óvoda Urbán Enikő 
  Rácz Kata 
  Várkoly Anna 
   

Bírók:           Mészáros Györgyné
Müllerné Mészáros Judit
Kiss Alexandra

 

Keresés

Partnerek