Úszás Diákolimpia III-IV. korcsoport A és B kategória Megyei Döntő, Szerencs, 2014. január 27.

Úszás Diákolimpia III-IV. korcsoport A és B kategória
Megyei Döntő versenyeredmények 2013/2014. tanév
Szerencs, 2014. január 27.

Eredmények:
III. kcs. "B"          100 m fiú gyors   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Matula Marcell 2001 Újváros Téri Általános Iskola Ózd 1:05,2
2. Szemán Balázs 2001 Bolyai János Katolikus Általános Iskola Szerencs 1:12,2
3. Filip Zoárd 2002 "Miskolci Kazinczy Ferenc  Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola" Miskolc 1:18,4
4. Kocsis Bence 2001 Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Tiszaújváros 1:20,1
5. Demeter Csongor 2001 Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma Sárospatak 1:22,8
6. Klamancsek György 2001 Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola Sárospatak 1:23,2
7. Tóth Zsombor 2002 Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Miskolc 1:27,3
8. Szegedi Dániel 2002 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 1:34,6
9. Kovács Kadosa Vojta 2002 "Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda" Miskolc 1:35,8
10. Halász Fábián 2002 Kossuth Lajos Általános Iskola Nyékládháza 1:36,2
     
III. kcs. "B"           100 m leány gyors   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Planéta Laura 2001 "Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény" Encs 1:19,8
2. Váczi Kira 2002 "Szerencsi Rákóczi Zsigmond Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Szerencs 1:20,0
3. Sallai Vivien 2002 "Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző Iskola és Általános Iskola" Szikszó 1:23,1
4. Gulyás Fanni 2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tiszaújváros 1:24,4
5. Budaházi Panna 2001 Kossuth Lajos Általános Iskola Nyékládháza 1:25,7
6. Szanyi Tímea 2001 "Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:26,3
7. Simai Anna Éva 2001 Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma Sárospatak 1:28,5
8. Gál Ronett 2002 Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Miskolc 1:30,2
9. Barta Orsolya 2002 "Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:31,7
10. Tóth Larina 2002 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 2:07,3
     
III. kcs. "B"           100 m fiú hát   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Matula Marcell 2001 Újváros Téri Általános Iskola Ózd 1:14,2
2. Búza Balázs 2001 "Szerencsi Rákóczi Zsigmond Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Szerencs 1:35,8
3. Jakab Ádám 2002 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 1:38,5
4. Deim Máté 2002 "Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Tiszaújváros 1:39,6
5. Filip Zoárd 2002 "Miskolci Kazinczy Ferenc  Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola" Miskolc 1:39,6
6. Czeczán Tamás 2002 "Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:41,0
7. Kendeházi Máté 2001 "Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:43,1
     
III. kcs. "B"           100 m leány hát   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Matula Fanni 2002 Újváros Téri Általános Iskola Ózd 1:16,6
2. Sallai Vivien 2002 "Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző Iskola és Általános Iskola" Szikszó 1:32,0
3. Szanyi Tímea 2001 "Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:33,2
4. Kardos Eszter 2001 Szent István Katolikus Általános Iskola Mezőkövesd 1:35,2
5. Jármi Szófia 2002 "V. István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola" Sátoraljaújhely 1:36,1
6. Gaál Zsófi 2001 Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium Miskolc 1:36,3
7. Gulyás Fanni 2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tiszaújváros 1:41,3
8. Pál Lili 2002 Tompa Mihály Református Általános Iskola Kazincbarcika 2:00,4
- Váczi Kira 2002 "Szerencsi Rákóczi Zsigmond Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Szerencs "nem
 jelent meg"
kizárva Ráki Virág 2002 "Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc "szabályalan forduló "
     
III. kcs. "B"           50 m fiú mell   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Jakab Ádám 2002 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 43,2
2. Molnár Kornél 2001 "Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Tiszaújváros 45,7
3. Bense Milán 2001 Balázs Győző Református Líceum Miskolc 45,7
4. Bénó Gergő 2001 "Szerencsi Rákóczi Zsigmond Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Szerencs 46,2
5. Elek Levente 2001 Vasvár Úti Általános Iskola Ózd 46,4
6. Szilágyi Bulcsú 2001 Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium Miskolc 46,5
7. Timkó Balázs 2002 "V. István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola" Sátoraljaújhely 47,9
8. Lőrinczi Botond 2002 Kistokaji Általános Iskola Kistokaj 50,2
9. Klamancsek György 2001 Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola Sárospatak 53,5
10. Varga Péter István 2001 Szent István Katolikus Általános Iskola Mezőkövesd 53,8
     
III. kcs. "B"           50 m leány mell   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Matula Fanni 2002 Újváros Téri Általános Iskola Ózd 42,8
2. Ajtai Janka 2002 Bolyai János Katolikus Általános Iskola Szerencs 46,0
3. Planéta Laura 2001 "Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Encs 46,1
4. Tamás Kinga 2001 "Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola" Miskolc 46,2
5. Takács Virág Eszter 2002 "Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola" Mezőkövesd 46,6
6. Gál Ronett 2002 "Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola" Miskolc 47,1
7. Simai Anna Éva 2001 Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma Sárospatak 47,3
8. Riczu Eszter 2002 Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Tiszaújváros 48,5
9. Varga Eszter 2001 "Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző Iskola és Általános Iskola" Szikszó 49,4
10. Kutás Adriána 2001 Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc 49,8
11. Bernát Lili 2002 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 55,1
     
III. kcs. "B"           4x50 m fiú gyors váltó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Deim Máté 2002 "Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola " Tiszaújváros 2:33,8
 Garbacz Dávid 2001   
 Kovács Vendel 2002   
 Molnár Kornél 2001   
2. Gordoni Dániel 2001 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium Miskolc  02:43,4
 Henez Botond 2001   
 Kara Gábor 2001   
 Piskóti Levente 2001   
3. Antal Marcell 2001 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 2:45,3
 Hegedűs Kornél 2001   
 Jakab Ádám 2002   
 Szegedi Dániel 2002   
4. Aszu Ábel 2002 "Szerencsi Rákóczi Zsigmond Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Szerencs 2:50,2
 Búza Balázs 2002   
 Sándor Máté 2002   
 Sárosi Ferenc 2002   
     
     
III. kcs. "B"           4x50 m leány gyors váltó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Bóna Kinga 2002 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tiszaújváros 2:34,8
 Gulyás Fanni 2001   
 Kacsa Panna Fruzsina 2001   
 Kovács Anna 2002   
2. Sallai Vivien 2002 "Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző Iskola és Általános Iskola" Szikszó 2:42,8
 Tapasztó Anett 2002   
 Varga Eszter 2001   
 Varga Eszter 2002   
3. Barta Orsolya 2002 Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Miskolc 2:47,7
 Jakab Vivien Kinga 2001   
 Ráki Virág 2002   
 Szanyi Tímea 2001   
4. Hauser Petra 2001 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak 2:51,1
 Kállai Fruzsina 2002   
 Szabó Eszter 2001   
 Vachter Fanni 2001   
5. Barják Dorottya 2002 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc 2:52,4
 Henez Hanna 2002   
 Kornidesz Petra 2002   
 Pós Polett 2001   
kizárva Ajtai Janka 2001 Bolyai János Katolikus Általános Iskola Szerencs "szabálytalan váltás"
 Baumel Rebeka 2002   
 Képes Petra 2002   
 Takács Hanga 2002   


IV. kcs. "B"           100 m fiú gyors   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Ferenczi Viktor 1999 Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Tiszaújváros 1:01,6
2. Laczko Balázs 1999 Bolyai János Katolikus Általános Iskola Szerencs 1:04,3
3. Fekete Róbert 1999 Diósgyőri Gimnázium Miskolc 1:05,9
4. Bársony Bálint Boton 2000 "Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola" Mezőkövesd 1:07,3
5. Oláh Bence 1999 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc 1:08,5
6. Gál Dominik 1999 Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Miskolc 1:09,9
7. Jakab Ákos 1999 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 1:12,5
8. Tóth Levente  1999 Újváros Téri Általános Iskola Ózd 1:22,8
9. Bertalan Noel 2000 Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző Iskola és Általános Iskola Szikszó 1:42,0
     
IV. kcs. "B"           100 m leány gyors   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Majoros Réka 1999 Bocskai István Gimnázium és Szakközépiskola Szerencs 1:12,0
2. Kelemen Bernadett 1999 Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Tiszaújváros 1:14,4
3. Toplenszki Réka 1999 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 1:15,8
4. Tóth Evelin 1999 "Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Tiszaújváros 1:19,3
5. Hegedűs Lili 2000 "Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola" Mezőkövesd 1:21,0
6. Somosi Fanni 1999 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc 1:22,2
7. Tóth Anett 1999 "Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:23,1
8. Fiszter Edina 2000 Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző Iskola és Általános Iskola Szikszó 1:26,2
- Egyed Boglárka 1999 Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium Sárospatak "nem jelent meg"
     
IV. kcs. "B"           100 m fiú mell   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Török Balázs 2000 Bolyai János Katolikus Általános Iskola Szerencs 1:22,6
2. Jakab Ákos 1999 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 1:26,1
3. Fürjész Péter 1999 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc 1:28,7
4. Bodnár Bence 2000 "Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola" Tiszaújváros 1:30,6
5. Gál Dominik 1999 Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Miskolc 1:30,7
6. Szarvasi László 1999 Diósgyőri Gimnázium Miskolc 1:35,7
7. Leczó József 2000 "Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola" Mezőkövesd 1:35,9
8. Vincze Axel 1999 Ózdi József Attila Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Ózd 1:49,1
9. Huszovszki Gergő Gábor 2000 "V. István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola" Sátoraljaújhely 1:50,8
10. Bertalan Noel 2000 Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző Iskola és Általános Iskola Szikszó 2:02,4
     
IV. kcs. "B"           100 m leány mell   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Majoros Réka 1999 Bocskai István Gimnázium és Szakközépiskola Szerencs 1:27,5
2. Polgár Anna 1999 "Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:34,0
3. Lengyel Réka 2000 "Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Abaújszántó 1:39,2
4. Kruppa Stefánia 1999 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika 1:44,8
5. Hegedűs Lili 2000 "Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola" Mezőkövesd 1:48,1
6. Tomko Mónika 2000 Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző Iskola és Általános Iskola Szikszó 1:53,5
7. Vajóczki Virág 2000 Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma Sárospatak 1:55,9
     
IV. kcs. "B"           100 m fiú hát   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Farmosi Zsombor 1999 Bolyai János Katolikus Általános Iskola Szerencs 1:11,8
2. Bársony Bálint Botond 2000 "Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola" Mezőkövesd 1:17,2
3. Szabó Levente 1999 "Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:22,3
4. Tóth Levente  1999 Újváros Téri Általános Iskola Ózd 1:32,7
5. Szarka Péter 2000 "Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda" Miskolc 1:34,4
6. Takács Ádám 1999 "Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Encs 1:58,6
kizárva Fürjész Péter 1999 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc "szabálytalan forduló"
     
IV. kcs. "B"           100 m leány hát   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Polgár Anna 1999 "Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:20,8
2. Vasvári Adél 1999 "Szerencsi Rákóczi Zsigmond Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Szerencs 1:21,3
3. Toplenszki Réka 1999 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 1:27,4
4. Tóth Evelin 1999 "Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Tiszaújváros 1:31,9
5. Fiszter Edina 2000 Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző Iskola és Általános Iskola Szikszó 1:36,8
6. Lengyel Réka 2000 "Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Abaújszántó 1:44,1
7. Fazekas Cintia 1999 Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc 1:45,3
kizárva Nagy Bodza Virág 1999 "Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc "szabálytalan
forduló"
     
IV. kcs. "B"           4x50 m fiú gyors váltó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Farmosi Zsombor 1999 Bolyai János Katolikus Általános Iskola Szerencs 1:58,0
 Laczko Balázs 1999   
 Tamás Ádám 2000   
 Török Balázs 2000   
2. Ferenczi Viktor 1999 Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Tiszaújváros 2:02,8
 Kéki Gergely Dávid 1999   
 Sajgó Mátyás 1999   
 Tóth Zsombor 1999   
3. Bajáky Olivér 1999 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc 2:07,2
 Oláh Bence 1999   
 Soltész Erik 1999   
 Szomolai Bálint 1999   
4. Czikora István 2000 Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola Miskolc 2:22,5
 Fekete Gergő Gábor 1999   
 Gál Dominik 1999   
 Szilágyi Árpád Péter 1999   
5. Bellus Kristóf 1999 "Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 2:28,4
 Kovács Erik 1999   
 Szabó Levente 1999   
 Ternay Frank 2000   
     
IV. kcs. "B"           4x50 m leány gyors váltó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Ádám Réka 2000 Bocskai István Gimnázium és Szakközépiskola Szerencs 2:31,1
 Farmosi Kata 1999   
 Képes Panna 2000   
 Majoros Réka 1999   
2. Barkai Gyöngy 2000 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc 2:49,1
 Pető Anita 1999   
 Somosi Fanni 1999   
 Szabó Lili 2000   
3. Karsai Nóra 2000 Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium Miskolc 2:52,5
 Leskó Luca 2000   
 Takács Adél 2000   
 Vajóczki Eszter 2000   
4. Fiszter Edina 2000 "Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző Iskola és Általános Iskola" Szikszó 2:53,0
 Jobbágy Anna 2000   
 Kádas Dorottya 2000   
 Tomko Mónika 2000   
5. Csugány Eszter 1999 "Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 2:59,5
 Gombos Gréta 2000   
 Nagy Bodza Virág 1999   
 Pál Nikolett 1999   


III. kcs. "A"           100 m fiú gyors   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Taraczközi Gergő 2001 Újváros Téri Általános Iskola Ózd 1:05,0
2. Szabó Áron 2002 Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola Miskolc 1:06,3
3. Bogdányi Rafael 2001 Komlóstetői Általános Iskola Miskolc 1:18,2
4. Kucskár Huba 2001 Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon Miskolc 1:18,6
5. Berencsi Ádám 2001 "Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Tiszaújváros 1:18,9
6. Mrva Patrik 2002 Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola Miskolc 1:23,4
7. Csordás Henrik 2001 "Miskolci Kazinczy Ferenc  Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola" Miskolc 1:23,4
8. Marczi Róbert 2001 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak 1:25,7
9. Vadon Gergely 2001 "Miskolci Kazinczy Ferenc  Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola" Miskolc 1:26,7
10. Molnár Károly Gábor 2002 Szent István Katolikus Általános Iskola Mezőkövesd 1:28,8
11. Jobbágy Dániel 2001 Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon Miskolc 1:32,6
     
III. kcs. "A"           100 m leány gyors   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Csépányi Dalma 2002 Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd 1:05,8
2. Csuhai Kincső 2001 "Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:05,9
3. Tóth Anna 2001 "Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Tiszaújváros 1:13,6
4. Sallai Noémi 2002 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc 1:18,6
     
III. kcs. "A"           100 m fiú hát   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Taraczközi Gergő 2001 Újváros Téri Általános Iskola Ózd 1:10,9
2. Szabó Áron 2002 Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola Miskolc 1:17,2
3. Elek Roland 2002 Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd 1:17,3
4. Toma Tamás Áron 2001 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 1:24,2
5. Bogdányi Rafael 2001 Komlóstetői Általános Iskola Miskolc 1:24,4
6. Dexter Áron Joshua 2002 Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda Miskolc 1:25,9
7. Unyi Dominik Vajk 2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tiszaújváros 1:33,3
     
III. kcs. "A"           100 m leány hát   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Csobod Amina 2001 Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd 1:15,8
2. Csuhai Csenge 2001 "Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:18,5
3. Virág Eszter 2002 Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd 1:19,6
4. Bártfai Csenge 2001 Újváros Téri Általános Iskola Ózd 1:20,5
5. Vécsei Réka 2002 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc 1:22,4
6. Csipkó Panna 2002 Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium Miskolc 1:23,7
     
III. kcs. "A"           100 m fiú mell   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Unyi Dominik Vajk 2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tiszaújváros 1:28,2
2. Vadon Gergely 2001 "Miskolci Kazinczy Ferenc  Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola" Miskolc 1:34,0
3. Toma Tamás Áron 2001 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 1:34,3
4. Dexter Áron Joshua 2002 Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda Miskolc 1:35,0
5. Kucskár Huba 2001 Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon Miskolc 1:36,0
6. Mrva Patrik 2002 Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola Miskolc 1:37,8
7. Berencsi Ádám 2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tiszaújváros 1:44,6
     
III. kcs. "A"           100 m leány mell   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Csuhai Csenge 2001 "Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:20,0
2. Vécsei Réka 2002 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc 1:21,3
3. Bártfai Csenge 2001 Újváros Téri Általános Iskola Ózd 1:26,2
4. Tóth Dominika 2002 Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd 1:27,3
5. Tóth Anna 2001 Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tiszaújváros 1:33,9
6. Csipkó Panna 2002 Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium Miskolc 1:34,2
kizárva Salla Noémi 2002 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc szabálytalan forduló
     
III. kcs. "A"           100 m fiú pillangó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Elek Roland 2002 Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd 1:19,2
2. Csordás Henrik 2001 "Miskolci Kazinczy Ferenc  Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola" Miskolc 1:30,9
     
III. kcs. "A"           100 m leány pillangó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Csobod Amina 2001 Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd 1:09,9
2. Csépányi Dalma 2002 Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd 1:10,3
3. Csuhai Kincső 2001 "Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:11,6
     
III. kcs. "A"           4x50 m fiú gyors váltó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Forrós Balázs László 2001 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak 2:50,3
 Füssi Nagy Regő 2001   
 Ladomérszki Kristóf 2001   
 Marczi Róbert 2001   
2. Majoros Ádám 2001 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 2:52,1
 Sándor Bálint 2002   
 Tódor Dávid 2001   
 Toma Áron 2001   

III. kcs. "A"           4x50 m leány gyors váltó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Csépányi Dalma 2002 Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd 2:09,3
 Csobod Amina 2001   
 Tóth Dominika 2002   
 Virág Eszter 2002   
2. Bodolai Anna 2001 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc 2:24,9
 Sallai Noémi 2002   
 Szabó Eszter 2002   
 Vécsei Réka 2002   
3. Abari Nikol Johanna 2003 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 3:49,7
 Anga Laura 2001   
 Ferkel Zsuzsanna 2001   
 Tóth Larina 2002   


IV. kcs. "A"           100 m fiú gyors   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Orosz Gergő 1999 Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Miskolc 1:03,2
2. Antal Áron 2000 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 1:07,3
3. Tucsek Máté 1999 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc 1:08,1
4. Sulcz Kristóf 1999 Komlóstetői Általános Iskola Miskolc 1:09,0
5. Majoros Erik Donát 2000 Avasi Gimnázium Miskolc 1:15,1
6. Bogdányi Hunor  2000 Komlóstetői Általános Iskola Miskolc 1:16,4
7. Miklós Dávid 2000 Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon Miskolc 1:18,5
8. Fülöp Levente 2000 "Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:24,0
kizárva Tihor Balázs 2001 "Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda" Miskolc "szabálytalan nevezés"
     
IV. kcs. "A"           100 m leány gyors   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Putnóczki Dorka 1999 Avasi Gimnázium Miskolc 1:04,8
2. Elek Liliána 2000 Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd 1:08,2
3. Mátyus Lili 1999 "Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:09,5
4. Farkas Lilla 1999 Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes 1:18,4
5. Lukács Dóra 2000 "Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:19,2
6. Barati Noémi 2000 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc 1:27,8
     
IV. kcs. "A"           100 m fiú mell   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Bogdányi Hunor 2000 Komlóstetői Általános Iskola Miskolc 1:30,3
2. Lámer Dániel 1999 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 1:32,1
3. Fülöp Levente 2000 "Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:41,2
4. Ivancsó Marcell Mihály 2000 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc 1:42,6
5. Kormos Gergely 2000 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc 1:49,6
kizárva Miklós Dávid 2000 Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon Miskolc "szabálytalan forduló "
- Orosz Gergő 1999 Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Miskolc visszalépett
     
IV. kcs. "A"           100 m leány mell   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Elek Liliána 2000 Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd 1:23,8
2. Mátyus Lili 1999 "Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc 1:29,7
3. Krajnyák Lívia 2000 Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon Miskolc 1:42,9
4. Barati Noémi 2000 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc 1:44,2
5. Mészáros Anna 2000 Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon Miskolc 1:44,5
     
IV. kcs. "A"           100 m fiú hát   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Antal Áron 2000 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 1:20,0
     
IV. kcs. "A"           100 m leány hát   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Szaka Dorka 2000 Újváros Téri Általános Iskola Ózd 1:14,4
2. Putnóczki Dorka 1999 Avasi Gimnázium Miskolc 1:15,2
3. Farkas Lilla 1999 Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes 1:30,6
kizárva Lukács Dóra 2000 "Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola" Miskolc "szabálytalan
forduló "
     
IV. kcs. "A"           100 m fiú pillangó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Orosz Gergő 1999 Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Miskolc 1:12,0
2. Hankó Rafael 2000 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika 1:31,2
     
IV. kcs. "A"           100 m leány pillangó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Szaka Dorka 2000 Újváros Téri Általános Iskola Ózd 1:14,4
     
IV. kcs. "A"           4x50 m fiú gyors váltó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Bogdányi Hunor 2000 Komlóstetői Általános Iskola Miskolc 2:12,0
 Molnár Balázs 1999   
 Novák Norbert 2000   
 Sulcz Kristóf 1999   
2. Csikó Gergő 2000 Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma Sárospatak 2:14,1
 Csikó Tamás 2000   
 Gulyás Péter 2000   
 Pásztor Dávid 1999   
3. Antal Áron 2000 Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika 2:20,1
 Lámer Dániel 1999   
 Regecz Bence 1999   
 Rigerszki Tamás 2000   
4. Barati Barnabás 2000 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc 2:22,8
 Fauszt Gábor 2000   
 Guba Dávid 2000   
 Tucsek Máté 1999   
     
IV. kcs. "A"     4x50 m leány gyors váltó   
H Versenyző Szül. Iskola Település Eredmény
1. Ádám Csilla Rebeka 1999 Újváros Téri Általános Iskola  Ózd 2:23,9
 Mihalkó Anna Beatrix 2000   
 Szaka Dorka 2000   
 Vasas Adrienn 2000   
2. Barati Noémi 2000 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc 2:36,8
 Gergely Luca 2000   
 Kovács Dorottya 2000   
 Szabados Natália 1999   

Keresés

Partnerek