Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia V-VI. korcsoport Országos Döntő, Budapest, 2013. október 9.

Atlétika Diákolimpia Ügyességi Csapatbajnokság V-VI. korcsoport

Országos Döntő 2013/2014. tanév megyei eredményei

Budapest, 2013. október 9.

FIÚ V-VI. KORCSOPORT

(1995-1996-1997-1998-ban / 1999-ben születettek)

 

Magasugrás fiú

1. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium 1,8500

Papp Péter 1998 1,65

Dudás Gergely 1995 1,85

Fóris Balázs 1995 1,70

Zelena Zalán 1995 1,90

Fedor Lukács 1995 1,95

Testnevelő, felkészítő: Virosztekné Szakál Ildikó, Velkey Éva

5. Miskolc, Herman Ottó Gimn. 1,6625

Fehér Dániel 1995 1,55

Pap Áron 1996 1,60

Szabó István 1997 1,60

Sós József 1995 1,70

Sós Dávid 1995 1,75

Testnevelő, felkészítő: Pellei László

 

Súlylökés (6kg) fiú

9. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 10,3950

Koroknai Gergő 1997 10,82 9,97 9,20 10,82

Rózsahegyi Kornél 1997 9,62 x 10,60 10,60

Buda Szabolcs 1996 10,08 9,90 9,55 10,08

Juhász Krisztián 1996 9,95 x 10,08 10,08

Simon Mihály 1997 9,80 9,82 x 9,82

Testnevelő, felkészítő: Pecsét Tibor

 

Diszkoszvetés (1,75kg) fiú

5. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 31,1625

Rózsahegyi Kornél 1997 34,83 38,28 x 38,28

Simon Mihály 1997 29,52 30,20 x 30,20

Lévai Lajos Szabolcs 1996 28,89 x 24,89 28,89

Károly Máté 1996 26,35 24,48 27,28 27,28

Juhász Krisztián 1996 x 26,38 24,86 26,38

Testnevelő, felkészítő: Pecsét Tibor

 

Gerelyhajítás fiú

7. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 39,7375

Simon Mihály 1997 34,08 43,65 38,69 43,65

Bodnár Attila 1996 40,68 29,42 29,76 40,68

Buda Szabolcs 1996 x 38,05 37,59 38,05

Fábián Áron 1996 34,80 36,57 32,99 36,57

Szávai Péter 1996 27,84 31,55 31,55 31,55

Testnevelő, felkészítő: Pecsét Tibor

 

4x1500 m fiú 2 if. alapján

4. Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium 17:50,84

Csizmadia Adrián 1997

Marton Előd 1995

Lehmann Bence 1997

Béke Kornél 1998

Testnevelő, felkészítő: Tóth Papp Tamás, Jakab István

 

LEÁNY V-VI. KORCSOPORT

(1995-1996-1997-1998-ban / 1999-ben születettek)


Svédváltó fiú 2 if. alapján

1. Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium 1:59,30

Kovács Zoltán 1995

Budai Erik Zoltán 1995

Farkas Attila 1995

Kiss Csaba 1996

Testnevelő, felkészítő: Tóth Papp Tamás, Jakab István

8. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 2:07,79

Tekse Bence 1995

Mamrus Balázs 1995

Mahovics Márk József 1995

Ternován Patrik 1997

Testnevelő, felkészítő: Pecsét Tibor

 

Távolugrás leány

12. Miskolc, Herman Ottó Gimn. 4,5350

Kecskeméti Lilla 1996 5,09 5,23 5,09 5,23

Montovay Petra 1995 4,35 4,41 4,49 4,49

Rózsahegyi Alexandra 1997 x 4,06 4,23 4,23

Kis Leila 1998 x 4,07 4,19 4,19

Rácz Flóra 1997 3,94 3,61 3,90 3,94

Testnevelő, felkészítő: Kerekes Attila

 

Súlylökés (4kg) leány

11. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 7,8200

Barcsák Linda 1995 8,88 9,10 9,37 9,37

Hornyik Lea 1997 7,60 6,82 6,83 7,60

Nagy Regina Edit 1996 7,06 7,30 7,33 7,33

Sütő Inez 1995 6,67 6,98 6,73 6,98

Bálint Enikő Nóra 1997 6,52 6,13 x 6,52

Testnevelő, felkészítő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

12. Miskolc, Herman Ottó Gimn. 7,7475

Sikora Emőke 1995 8,23 8,38 7,97 8,38

Hajdú Daniella 1997 6,20 7,78 7,67 7,78

Papp Szonja 1997 6,68 7,16 7,50 7,50

Kecskeméti Lilla 1996 x 7,33 7,23 7,33

Rácz Flóra 1997 x 6,48 6,60 6,60

Testnevelő, felkészítő: Kerekes Attila

 

Diszkoszvetés (1kg) leány

12. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 20,6700

Barcsák Linda 1995 o o 22,63 22,63

Hornyik Lea 1997 x o 21,45 21,45

Margóczi Nikolett Beatrix 1996 o o 20,29 20,29

Sütő Inez 1995 x o 18,31 18,31

Győrik Dóra 1998 o o 17,08 17,08

Testnevelő, felkészítő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

 

 

Gerelyhajítás leány

4. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 27,2725

Margóczi Nikolett Beatrix 1996 26,69 29,97 28,32 29,97

Barcsák Linda 1995 24,18 28,90 26,75 28,90

Sütő Inez 1995 24,99 24,22 25,41 25,41

Frindt Enikő 1997 24,65 24,81 x 24,81

Bálint Enikő Nóra 1997 18,22 x 16,73 18,22

Testnevelő, felkészítő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

 

4x800 m leány 2 if. alapján

7. Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium 10:41,55

Jakab Ilka 1998

Vizi Viktória 1995

Szegedi Sára 1998

Sebők Klaudia 1997

Testnevelő, felkészítő: Tóth Papp Tamás

9. Miskolc, Herman Ottó Gimn. 10:46,07

Pataki Anna 1997

Szemán Edina 1995

Huszár Réka 1995

Oláh Liza 1997

Testnevelő, felkészítő: Kerekes Attila

 

Svédváltó leány 3 if. alapján

8. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 2:31,62

Druzsba Dalma 1996

Gantner Petra 1997

Levenda Zsófia 1998

Lukács Flóra 1995

Testnevelő, felkészítő: Vanczákné Darai Dóra

14. Miskolc, Herman Ottó Gimn. 2:35,17

Montovay Petra 1995

Kecskeméti Lilla 1996

Kis Leila 1998

Sikora Emőke 1995

Testnevelő, felkészítő: Kerekes Attila

Keresés

Partnerek